CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

margarita1
28. srp 2013

@muddledgirl zkusím asi 10 tý a pak později. Jinak držím palce,aby jsi byla co nejdřív v pohodě.

@sabcacech děkuji, uvidíme, jak to pujde

martina_81
28. srp 2013

@muddledgirl Já Tě chápu. 😖 ale doufám, že se tady co nejdřív zase objevíš a všechno bude ok. 😉
@sabcacech přesně, taky už se nemůžu dočkat, až se ho zbavím. 😉 Zůstanou mi asi 2 krabičky, ale to neřeším, nechám to kámošce nebo někomu daruji. 🙂
@petrufa86
Holky, dneska jsem šla za Jirkou k pc (už ani nevím, kvůli čemu) a on tak na mě kouká, pousmál se a říká: "no pěkně už Ti ten pupík vyskočil. A sluší Ti to." 😀 Tak mě potěšilo, že si všiml. 😉
Ale asi před 14 dny jsem si objednala Angelsounds a to teda hučel. že jestli jsem se nezbláznila a že to aby šel na přesčas a kdesi cosi. 😖 a to jsem mu řekla, že stál 500, místo skutečných 800. A dneska, když přišel balíček, tak to bylo nanovo, hudroval a mrčel, šel zase hrát, ale pak za mnou přišel a že jestli je to pro mě fakt tak důležitý a že doufá, že to teda budu používat. Tak jsem mu řekla, že když nás to všechno stálo tolik peněz, tak si toho prcka chci užít a chci slyšet, jak mu tluče srdíčko, jak škytá, nebo jak tam sebou mele. Tak už pak byl v klidu. 🙂

margarita1
30. srp 2013

@martina_81 tak to je hezký 😉 , myslím, že máš doma všímavého chlapa taky 🙂
nevíš, jak dlouho zůstává Pregnyl v těle?

margarita1
30. srp 2013

myslím, jestli víc jak 10 dnů, nebo do 10ti dnů .-), díky moc

martina_81
30. srp 2013

@margarita1 myslím, že do těch 10 dnů, víc určitě ne. A záleží na tom, jakou jsi měla dávku. Chceš tím něco naznačit? 😉

margarita1
30. srp 2013

@martina_81 nechci nic naznačit 🙂
jen se ptám 😉

@martina_81 @sabcacech @petrufa86 @muddledgirl holky když jste braly ultrogestan, tak třeba po umělém či inseminaci, cítíly jste nějaké změny? Já teda v noci vstanu minimálně jednou na malou, to jinak ne a beru ho teda 1-1-1 , duphaston jsem brala 1-0-1, jakej je v tom rozdíl?
jinak jsem dneska 10DPO, tak nevím, kdy mám teda testnout

martina_81
30. srp 2013

@margarita1 dobře, tak já ještě pár dní vydržím. 😀 Oni Ti neříkali, kdy to máš zkusit? Já teda vloni při tom biochemickým jsem měla krásný čárky od 8.dne, ale potom v únoru a i teď v červenci jsem měla 10.den ještě bílo, až od 12.dne mi vyskočily. 😉 A při UIU by to mělo být asi později, ne? Když k tomu oplodnění teprve dojde. 🙂 Změny po utroši? U mě "rozjetej" spodek a nalitý prsa. 😀 V noci teď chodím normálně 3-4x na záchod, ale na to asi utroš vliv nemá. A duphaston jsem nikdy nebrala, tak nevím. 😒

margarita1
30. srp 2013

@martina_81 tak díky a neboj, já dám vědět 🙂

sabcacech
30. srp 2013

@margarita1 já měla 2-2-2 a byla jsem mistr ve spaní, na wc jsem courala, tour de wc 😀 což je do dneška,,mládě mi sedí na močáku 😀
Že by se nám tu něco rýsovalo??? Jak dlouho jsi po IUI??

margarita1
30. srp 2013

@sabcacech 10 dní dnes 😉 , právě nevím, kdy ten test udělat tak , aby už byla jistota

sabcacech
30. srp 2013

@margarita1 znám holčinu co testovala 8/9 den po a už měla slabé// co sílili, ale nejsilnější měla 14 den. Je to individuální jako při ET/KET a cítíš se??

margarita1
30. srp 2013

@sabcacech no právě,chodím častěji na malou. Ale zase si říkám,jestli to není po tom ultroši. No uvidíme. Ale i tenkrát se mi to ukázalo dýl.

petrufa86
30. srp 2013

@martina_81 já ze začátku chodila taky často na záchod, to se srovná, neboj 😉
@margarita1 já na sobě po utroši nic nepozorovala kromě toho spaní jako @sabcacech a řekla bych že utroš a duphaston je to samý, ne?? jinak co se týká testu radí po IUI až tak 14tý den, tak ještě vydrž pokud máš teda pevný nervy 😉

margarita1
31. srp 2013

@petrufa86 tak díky za info,tak uvidíme😉

sarinka_nevesta
2. zář 2013

zítra jdu na krevní TT do sanusu, nevíte, jestli mi výsledek řeknou už třeba zítra odpoledne nebo až ve středu??nemám zkušenost...

margarita1
2. zář 2013

@petrufa86 @sabcacech @martina_81 Ahojda, tak se máte maminky a nastávající maminky? Mě ten ultroš teda dává zabrat, lehla bych a spala a je mi nějaké vedro chvílema, jestli i na to má ultroš vliv, nevíte ? Hlavně běhám častěji na malou, dneska jsem 12 DPO , od Pregnylu je to 14tý den,tak už by se tam němusel ukázat. tak asi zkusíme udělat 😉

suzik161
2. zář 2013

Ahoj, omlouvám se, ale zajímalo by mě, jak to v Sanusu probíhá a jaká je čekací doba, chystáme se do Jihlavy. Moc děkuji

sabcacech
2. zář 2013

@sarinka_nevesta cca 2-3 hod po odber,pak si jen cinknes
@margarita1 tak tfuj tfuj at jsou poradne //.

sarinka_nevesta
2. zář 2013

@sabcacech díky 🙂

martina_81
3. zář 2013

@margarita1 Tak už jsi to zkoušela? 😉 Návaly vedra mám teď taky, ale myslím, že utrošem to není. 😉 Jsem na Tebe zvědavá a držím pěsti. 🙂 Jinak mně je pořád špatně a jen doufám, že to brzy skončí. 😒
@suzik161 Ahooj, nevím, jak v Jihlavě, chodím (chodila jsem) do Pardubek. Čekací doba tam skoro žádná není, objednají Tě třeba už za týden, záleží, kolik toho zrovna mají. A jak to probíhá? Myslíš první návštěvu? 😉

margarita1
3. zář 2013

@martina_81 @sabcacech @petrufa86 zkoušela 😉 ,dejte mi ještě chvilku, pak napíšu a uvidíme 🙂 , dneska bych měla být 13 DC

martina_81
3. zář 2013

@margarita1 když tam je ten 😉 ,tak to určitě dopadlo, tak na co máme ještě čekat? 🙂

sabcacech
3. zář 2013

@margarita1 😀 😀 je to tammm?????? že jooo

margarita1
3. zář 2013

@martina_81 @sabcacech já nevím,šla jsem ráno krev,tak uvidíme 🙂 , odpo budou výsledky 😉

martina_81
3. zář 2013

@margarita1 chceš mít větší jistotu než z testu? 😉 Už se teda těším. 🙂

margarita1
3. zář 2013

@martina_81 @sabcacech děvčátka, děkuji za podporu. No tak tedy pujdu s pravdou ven, něco na testíku je 🙂, hcg mám 15 🙂, v pondělí znovu na krev,aby se to 100% potvrdilo .-), kolik jste měly vy?

martina_81
3. zář 2013

@margarita1 no supeeer. 😀 a proč jsi vlastně na tu krev šla tak brzo? 😉 Já měla teď naposled 446, 14 dní po transféru, ale u té inseminace je to asi jinak, myslím, že máš ještě čas a doženeš to. 😉

margarita1
3. zář 2013

@martina_81 prptže jsem tam volala, jak s tím ultrošek a sestra,abych okamžitě naklusala na krev. Nicméně jsem jak zpráskanej pes 😀

margarita1
3. zář 2013

@martina_81 právě, že mi řekli, že termín ms mám 6.8. a že je brzo. Alš těhotenství to prý je 😀

sarinka_nevesta
3. zář 2013

@sabcacech pozitivní, pozitivní..huráááááááááá!!!!!!!!!!!!!!