CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
5. lis 2013

@sabcacech ďekuju moc.......snad to bude dobré....ještě, že jste mě tak dobře poradily...konečně vím,jak vypadá pozitivní test... 😀 😀 😀 A opravdu už žádný dělat nebudu....Na Dr.max to vylítlo hned a ty mamatesty fakt stojej za prd....je to tam vidět...ale teda hodně blbě.... 😉 No, asi před třemi dny jsem uvařila guláš, mé nejoblíbenější jídlo a druhý den si ho přítel ohříval a já skoro zvracela...tak jsem si říkala, že by? 😉 ¨
Tak před spaním pohladím bříško,ať se drží... 😎

petrufa86
5. lis 2013

@margarita1 díky moc
@muddledgirl super zpráva, potichoučku gratuluju 😉

muddledgirl
5. lis 2013

@petrufa86 😉 děkuju... snad to bude o.k. v pátek na krvi... 😉

margarita1
6. lis 2013

@muddledgirl Gratulaceeeeeeee 🙂 😵 , tak vidíš, toto jsou nejlepší testíky 😀

majka43
6. lis 2013

@muddledgirl Koukej testíky vyfotit a ukázat, ať se taky pokocháme.

muddledgirl
6. lis 2013

@margarita1 😀 jjjj,děkuji....to jsou teda.....nejlepší... 😉

muddledgirl
6. lis 2013

@majka43 JJ, dám,ale asi až zítra, já to neumím .....a nevím ani,kam přítel dal kabel.... 😉 😀 😀

muddledgirl
6. lis 2013

Jste moc milý , holky...děkuju za podporu....Je to normální?Když jsem viděla ty //,tak jsem řvala,jak želva..Dneska přijdou kamarádky, tak to roztočím s Birellem 😀 😀 😀

antana123
6. lis 2013

Ahoj holky 🙂
jak se máte???
@muddledgirl moc gratuluju 🙂

muddledgirl
6. lis 2013

@antana123 😉

muddledgirl
6. lis 2013

A co vy těhulky naše a maminko, jak se máte?
🙂

muddledgirl
6. lis 2013

@margarita1 Čekání je hrozný,já vím....Hrála si jako malá pc hry? Já si krátím čas luštěním křížovek,které mi nejde...,hráním her ...a někdy učením angličtiny.. 😀

margarita1
6. lis 2013

@muddledgirl za nás ještě neeee, to byly jen ve školách. Jo jo, uvidíme, co mi v pátek řeknou a ty se opatruj 😉

muddledgirl
6. lis 2013

Aha, no mně bylo 11 a taťka počítač měl, tak si teď občas hraním zkracuji dlouho chvíli..budu se opatrovat a budu na Tebe myslet . 😉

muddledgirl
7. lis 2013

Tak co kočky,jak se máte? Tak zítra krev, bojim, bojim....To zas nebudu moct dospat...jako před narkozou 😀
Braly jste nějaké těhu vitamíny?Já beru jen listovku.... 😉

petrufa86
7. lis 2013

@muddledgirl bude to v pořádku, neboj, hcg bude vysoký jak sněžka 😀 😀 ze mě je holky lazar, včera sme byly u našich, já dávala skoro 3 letou neteř do jídelní židličky a jak sem ji zvedla, tak mě prasklo v zádech a bylo vymalováno. Mám zablokovanou krční páteř a jak říkala moje obvodní dr tak mám záda pěkně rozprasený. Napsala mě doporučení k rehabilitační dr. Napsala tam že je to akutní že mě snad vezme hned dneska a co myslíte?? Jdu až příští čtvrtek. Co budu do tý doby dělat, nevím, se asi po**ru bolestí. Jsem v takový fázi že ani neuzvednu terezku, takže jen ležím, jarda je s ní doma a nosí mě ji jenom na kojení. 😝 😝 😝 😝 😝

muddledgirl
7. lis 2013

@petrufa86 Ahojky, děkuju 😉 Ježiš holka naše, to je pěkně naprd....Kolegyňka porodila císařem dvojčátka a chodila za ní v porodnici rehabilitační a dělali jí prý i masáže, a nemohla se moct starat o miminka,ale za pár dní ji pustily,tak je to už v pořádku.....A na pohotovosti by Ti nemohli něco píchnout....Nebo spíš obvoďačka....Doufám, že se Ti to brzo vyřeší..... 😉

petrufa86
7. lis 2013

@muddledgirl obvoďačka mě řekla že mě nic píchnout nemůže když kojím, maximálně paralen. Včera to byl děs, dneska už to je lepší, ale stejnak to bolí. Nejvíc mě pobavila Anička, neteřinka. sem tam skučela jak to bolí a ona mě lítostivě říkala ať si dám kafe že mě to pomůže. Sem se v tu chvíli musela smát. A ještě k tomu sme se v noci nevypsali, terezka spala s náma aby mě ji jarda nemusel z postýlky nosit na kojení. Od půl 4 do půl 6 řev, zase ji trápily prdíky. Takže nic moc. Dneska jde Jarda chrupat do obýváku aby se vyspal a vy se s Terzekou taky líp vyspíme když se nebudeme mačkat.

muddledgirl
7. lis 2013

@petrufa86 Aha, tak to mě mrzí,já jsem nikdy nekojila a ani zatím neměla problémy s krční páteří....tak moc nevím,jak poradit...No, to je sranda, jak někdy ty dětičky něco slyší od dospělých a pak to vybalí....Mám kamarádku 4 roky a její děti byli taky srandovní,když byli menší....No, my teď taky spíme jinde, né že by naschvál....ale já moc nespím, tak čučím na telku nebo na internet.... Včera jsem zas naopak spala deset hodin masakr....to neznám....😉 Tak snad se dneska vyspinkáte líp....A Terka bude o.k. 😉

petrufa86
7. lis 2013

@muddledgirl já když mě bylo asi 11 tak sem měla skoliozu páteře a od tý doby sem měla klid, tak nevím co to je, ale prý to je taky od tahání vajíčka (autosedačky) protože to je těžký. Vezmi si že malá váží přes 7 kg, vajíčko váží 5 kg a když to takhle táhnu k autu, ke košíkům atd tak to stačí. A ještě mě dr říkala že jak to mám bloklý takže mám i vychýlenou hlavu dopředu. A když sem teď koukala do zrcadla tak má pravdu, mám hlavu tak divně dopředu. toho sem si fakt nikdy nevšimla. Snad jo, doufám, dneska ji snad prdíky dají pokoj.

muddledgirl
7. lis 2013

@petrufa86 No, to věřim, takhat 12 kg, to je zátěž.......Holka, musíš to vydržet do tý rehabky, to je ještě týden,viď?To je blbý, že Ti nic nemůžou píchnout....musí to být nepříjemný.....Já vim, že jsem jako malá z šoku...nemohla vůbec hýbat hlavou,ale pak to nějak asi samo přešlo, už nevím...... 😲

petrufa86
7. lis 2013

@muddledgirl Jojo, je to váha, ještě že je terezka dlouán. Za penízky co dostaneme k vánocům od jardový babičky, terezky prababičky koupíme novou sedajdu a nebudu ji muset tahat jak blbka a mít vytahaný ruce jako opice a taky sporťák. Aspoň vidíš co tě čeká. Na konci listopadu začínám chodit na masáže. Ségry sousedka přes 2 baráky dělala v lázních bohdaneč masérku tam dala výpověď a dělá na živnosťák doma. Tak když snad budu pravidelně třeba 2x do měsíce na masáže chodit tak to snad bude v poho a nevrátí se. Ségra tam k ní chodí půl roku a teď ji konečně dala záda jakž takž dokupy, takže u mě to bude na dlouhej čouhej. Jojo je to týden a prý to bude pěkná pakárna. Prý to napravování a rozmasírování strašně bolí, tak se mám na co těšit 😝 😝 ale snad horší jak porod to nebude 😝 Holt musím vydržet s voltarenem a jardovýma masážema

muddledgirl
7. lis 2013

@petrufa86 No, já právě nevim,jestli je dobrý, aby Ti to Jarda masíroval,aby Ti s tím nijak nehnul....Nechci strašit, to néé, jen já jsem takovej poseroutka někdy.....To je dobře, že už se s ní nebudeš muset tahat a taky super, že máš tu ségřinu sousedku.....No, člověk furt něco musí řešit sakra....No, horší než porod to nebude....si myslim.... 😉

muddledgirl
7. lis 2013

@petrufa86 Když jsem v létě byla u přítelových rodičů...tak jsem šla k neurologovi....aby se mi mrknul na kostrč....sice mám papír na rehabky,ale před transferem jsem tam jít nechtěla....léta mě občas dost bolely bedra a asi to bylo od pohnuté pánve, co mi ji narovnal během sekundy mám klid a nic jsem necítila.....

petrufa86
7. lis 2013

@muddledgirl sem to napsala blbě, obvoďačka mě říkala ať si koupím gel voltaren a natře mě to 3xdenně. Já si myslím že na můj vyvolávanej porod to mít určitě nebude 😝 😝 😝

muddledgirl
7. lis 2013

@petrufa86 Přeju moc,aby Ti to aspoň trochu pomohlo.......To nééé, nebude, neboj... 😉 😉

petrufa86
8. lis 2013

@muddledgirl dneska už to tolik nebolí, i malou zvednu. Musím, Jarda už šel do práce. Ale stejnak chvílema to cejtím. Čekám na super zprávu, na super vysoké hcg 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martina_81
8. lis 2013

@muddledgirl chvilku tady nejsem a zrovna se tady něco děje. 😒 super zpráva, držím pěsti na tu dnešní krev. 😉 Já žádný vitamíny neberu, jen listovku.
@petrufa86 ahoj lazare. ☹ to nemyslíš vážně, že při takových problémech Tě vezmou až za týden!!! 😠 to je teda síla. ale jak má člověk fungovat - ještě s malým dítětem - to nikoho nezajímá, že? 😠
Jinak napravování zad bolí, zažila jsem to v lázních, tekly mi slzy bolestí a myslela jsem, že se jim z toho lehátka ani neodplazím. 😀 ale pak to přejde a rozhodně to za to stojí, pak je to v poho. 🙂

Jinak včerejší velký UTZ ok, prcek nám okamžitě roztáhl nožičky, abysme viděli, že mu pinďa neupadl a je to pořád chlapeček. 😉 Jen pan doktor ho přes bříško šťouchl a jemu se to tak nelíbilo, že pak celou cestu domů kopal jak divej. 😀

petrufa86
8. lis 2013

@muddledgirl já jsem taky žádný nebrala, jen obyč listovku z dr. maxe.
@martina_81 jo, až za týden, sem sestře říkala že to snad vydržím a ani to s ní nehnulo, přitom tam v čekárně nebyla ani noha. 😝 😝 😝 hmm, tak to mě teda čeká zážitek, ale snad horší jak porod to nebude 😠 😠 😠 😠 tak to je super že UTZ je v pohodě. A jak to letí , už jsi za půlkou. A konečně můžeš kupovat nějaký hezký modrý kousky 😉

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 horší jak porod to určitě nebude, neboj. 😀 Jj, letí nám to pěkně. Já už toho moc kupovat nebudu. Nedávno jsem si koupila u kámošky pár hezkých hadříků za pár korun, co tam měla na prodej od jiných holek, z netu jsem koupila jednu soupravičku a dupačky, kterým jsem prostě neodolala 😀 a tady z bazárku teplou kombinézku za 150 Kč, kdyby vylezl dřív a byla zima. 😉 a myslím, že mám vystaráno. Aspoň, co se týče hadříků, ta větší investice nás teprve čeká. Včera jsme byli kouknout na koberec do pokojíčku a zas máme o čem přemýšlet. 😀 Jestli najdu na netu vzory, tak ti sem hodím obrázek.