CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
8. lis 2013

@petrufa86 Ahojky, jo jo, já vím....Já ji hamám už přes dva roky a od et teď 2tabletky....To by mělo stačit.... 😉

muddledgirl
8. lis 2013

@martina_81 Děkuju, tak to je super....já piju často c nebo multivitamin rozpustný z lidlu....Pěkně to tam všechno prolezu v pondělí...

muddledgirl
8. lis 2013

@martina_81 Já než toho svýho k něčemu dokopu,tak je to tedy doba,ale jinak je zlatej.... 😉

petrufa86
8. lis 2013

@martina_81 koukám všude stejný, my sme ložnici malovali začátkem května a ještě před 14 dny sem neměla přidělaný ani fotky ani obrázky. tak sem se nasrala a přidělala si to sama 😖 😖

petrufa86
8. lis 2013

@muddledgirl jojo, 2 tablety bohatě stačí 😉

muddledgirl
8. lis 2013

@petrufa86 😉

sabcacech
9. lis 2013

@jane_s 😀 😀 Čekala jsem, kdy se u nás ukážeš 😀 😀 Novotnou jsem měla jednou na utz po ET a je od pohledu fajn ženská, určo budeš moooccc spokojená 😉
@muddledgirl jupíííí, srdíčko bude.
@martina_81 s tím sexem...a já bych nyní mohla furt a jsem jak vyvrženej vorvaň 😀 😀 a to mám už 7 kg nahoře a zatím jsem čilá 😀

jane_s
9. lis 2013

@sabcacech Mockrát děkujiiiii😉 snad to bude lepší než Arleta kam jsem jezdila a tam to teda byla síla, takže jsem ráda, že jsem v té správné partě😉 snad nám už konečně paní doktorka pomůže😉

jane_s
9. lis 2013

@martina_81 A můžu se zeptat? On Hradec funguje i o víkendech? Mě se teď totiž stalo že IUI bylo v pondělí ale mělo být podle mě už v neděli ale tím jak mají zavřeno tak jsem měla smůlu, dá se to s doktorkou nějak probrat?😉 děkuji moc a jinak do HK mě taky jen tak nikdo nedostane😀 nevím co by se muselo stát..i když mám Pardubice o pár km dál tak jsem neváhala😉

muddledgirl
9. lis 2013

@sabcacech Děkuju...bojim, bojim...ale bude to dobrý.... 😉 😉

muddledgirl
9. lis 2013

@jane_s Já jsem v HK spokojená....sestřičky už si na mě zvykly a já na ně taky...a doktor ok.,i když názory se různí,to je jasný... 😉 Ty jsi byla v Arletě?Tam to dost chválí....Ale pro mě by to znamenalo měnit pojišťovnu a trmácet se ještě dál vlakem,takže jsem to ihned zavrhla...přeju,ať máš už brzy štěstíčko... 😉

muddledgirl
9. lis 2013

@jane_s Jinak něktreří doktoři by tu práci dělat neměli, když nemaj lidskej přístup... ☹

jane_s
9. lis 2013

@muddledgirl Já jsem právě jezdila do Arlety a hodně lidí mě varovalo ať to nedělám ale člověk paličatej si chce udělat názor sám ale bohužel na každým šprochu pravdy trochu☹ takže jsem tam nechala za 4 měsíce 10 litrů a přísahám že za nic, doktor mě řekl o 2 litry dal mi injekce které se prodávají za pár korun i můj gynekolog kroutil očima když jsem mu tu cenu za 4 injekce řekla a když jsem tam jela na IUI tak mi řekl, hm asi na ty injekce neragujete, tak nic, tak zase jindy, kupte si další injekce..přitom to bylo v pohodě a mohl mi IUI udělat, ale prostě ždímat a ždímat a kdybych řekla příběh mojí kamarádky, tak mi z toho doktora bylo až blbě! Tak jsem rozhodla odejít..hodně holek už tam nejezdí, ještě tak před dvěma lety to tam opravdu chválili ale teď nic! člověk si musí najít ten správný přístup, já ho našla v Pardubkách, HK odsuzovat nebudu nemám na to ani právo ale co vím od holek tak to moc nechválili, ale prostě co osoba to jiný názor, znáš to😉 Přesně jak píšeš, někdo by měl pro tuto profesi odevzdat papír, někdo na to fakt nemá!

muddledgirl
9. lis 2013

@jane_s Kamarádka oproti HK hrozně spokojená....To chápu, že jsi chtěla vědět,jaké to tam bude....To ti dal jako Pregnyl nebo ovitrille? Na Hk nadává spoustu lidí, sestřičky jsou mírně nervozní všude...a i na tu jednu, už jsem si zvykla a ona na mě také.....A na Dejmka jsou různý názory...ale já s ním od začátku mám bezva vztah...na vše se zeptám...holt nečekám od doktorů....že by mě nějak moc informovali.......a nemám jim to za zlý...protože tam mají čím dál větší frmol.... 😉

jane_s
9. lis 2013

@muddledgirl No právě že mi nedal vůbec nic, jen domů nějaké stimulační injekce a bez UTZ mi řekl ať přijedu na IUI ať si udělám jenom LH test, tak jsem na něj koukala, ale říkala jsem si že asi ví co dělá, no tak nevěděl.. jednou mi řekl že problém nemám tady, a podruhý mi zase řekl že tam ten problém určitě bude přitom to střílel od boku bez vyšetření, jsem to nepobírala..Je super, že jstem naladěni s doktorem na jednu notu, ono je to hodně důležité, pro nás ženský je tohle hrozně choulostivá věc.. Zkrátka myslím si, že ani já nejsem náročný člověk, který by vysedával v ordinaci o půl hodinu déle a ptal se na nesmysli ale v té Arletě mi to opravdu nesedlo ten přístup..ale věřím že někomu ano😉 Můžu se zeptat jak dlouho jste se snažili a jak dlouho jste byli v Sanusu?

muddledgirl
9. lis 2013

@jane_s No, hlavně,že už jsi jinde a bude to určitě brzy dobré....Snažíme se od července 2011 a v Sanusu jsem od srpna 2012...

jane_s
9. lis 2013

@muddledgirl TAk o to víc krásnější budou tyto Vánoce že? Moc vám to přeju a neboj se, hlavně no stress a vše bude v naprostém pořádku, já tomu prostě věřím♥ drž se a těšm se na další info🙂

muddledgirl
9. lis 2013

@jane_s No,jsi zlatíčko....děkuju moc... 🙂 🙂

martina_81
10. lis 2013

@sabcacech já už mám nahoře taky 7 kilo. 😀 a to se nějak necpu, prostě to jde samo. 😉
@jane_s Tak to netuším, jestli Hradec funguje i o víkendech. 😒 A v Pardubkách mi na víkend taky nikdy nic nevyšlo, tak nevím. Jinak teda zírám na tu Arletu. Vím, že si to všichni chválili a dokonce i přítel mě vloni ukecával (hned po prvním nevydařeným transféru), že bysme šli na další pokus tam, protože kdosi známej tam otěhotněl 2x hned na první pokus. Tak jsem mu vysvětlila, že jsem v Pardubkách spokojená, mám pocit, že pro mě dělají maximum (po biochemickém těhu nás dr. hned nahnal na genetiku a imuno) a že prostě každej je jinej, že někomu se zadaří hned v jakýmkoliv caru. a hlavně bych musela měnit pojišťovnu, takže bysme museli čekat. 😒 Naštěstí se nechal přesvědčit. 😉

martina_81
10. lis 2013

@petrufa86 joo, to já už mu taky vyhrožovala, že si to vymaluju sama, že do vánoc to snad nějak zvládnu. 😀 Nebo že si na to někoho seženu, což by asi nepřežil. No vidíš, přípravy tolik měsíců a za 2 dny je hotovo. a prý jestli tam nepověsíme nějaký puzzle, co jsem si dovezla od našich. Tak teď jsem zvědavá, jak dlouho bude trvat, než to bude viset. 😀
@muddledgirl oni ti chlapi nejsou nešikovní, ale děsně líní. 😀 😀

jane_s
10. lis 2013

@martina_81 Tak to je dobře, ufff, díky bohu že jste tam nešli, jako ještě prý tak před rokem a něco to tam bylo super ale teď tam ta úroveň šla neskutečně dolů. Napíšu příběh mojí kamarádky.. byli tam na umělém, vyšlo to, ale v 9. měsící jí umřelo miminko v bříšku a tak ho rodila mrtvé.. po nějakém čase se rozhodli v Arletě pro další pokus, no ale v tu dobu zjistili jejímu manželovi rakovinu a na onkologii mu řekli že jestli chce v nejbližší 4 -6 letech dítě, tak ať si nechá zamrazit spermie, tak jeli do Arlety a před ozařováním tam nechali za prachy zmražené sperma protože až by měl po chemoterapii že by šla na umělé kamarádka..no tak chudák začal bojovat s rakovinou a když po roce lepší tak se vrátili do Arlety že chtějí ty své spermie a hurá na umělko a Doležal jim řekl že ty spermie ztratili☹ takže oni jsou teď na 4 roky v prdeli protože po ozařování jsou na tom spermie tak špatně že prý nemá smysl to ani zkoušet.. takže byli tak zoufalí a naštvaní, začali jezdit na kliniku do Prahy a tam jim řekli že by je žalovali ale oni na to nemají sílu spíš jim to je tak líto.. je mi z Doležala na blití..ale víš jak jim to řekl tak jako s úsměvem, hajzl jeden..omlouvám se, ale tohle mě od něj neskutečně dostalo..!

martina_81
10. lis 2013

@jane_s Tak to si děláš prdel, ne???? Jim jako jen tak řekne, že je ztratili??? Tak to je vážně na žalobu. 😠 Já to říkám pořád, že spousta carů jen hrabe prachy a ty lidi jsou jim totálně ukradení! ☹
Co máte vy za problém, jestli se můžu zeptat? 😒

jane_s
10. lis 2013

@martina_81 JJ přesně jak píšeš, je to hrozný, někde to je vážně jen o penězích..a hrozně mě to vůči ním mrzí, potom umrtí miminka, po rakovině manžela tohle byla do třetice mega rána, já bych to nedala.. Ani se neomluvil, jen řekl že se někde musela stát chyba, že to prošetřej..hm bůh ví komu ho dali protože známá dělá v laboratoři a když mi říkala jak to tam funguje, tak mi je z toho na zvracení..prostě když se člověk dostane na soukromou kliniku k debilovi tak to je síla! A jinak u nás nikod nic nezjistil☹ manžel vzorové spermio, u mě prý všechno v pohodě, ale nejde to..už asi dvakrát jsem našla // a měla zpoždění ale pokaždé jsem to pak dostala, tak nás teď v Pardubicích vyšetřují a zjišťují u mě co se děje víš? No a v lednu mě čeká laparka a pak se uvidí jak to bude dál..doktorka to moc nechápe proč by se nemělo zadařit.. i psychicky jsem už v pohodě, tak Ti nevím.. A jak dlouho jste se snažili vy?

muddledgirl
10. lis 2013

@martina_81 21 tt a 7 kilo,to je dobrý,ne?Mně připadá, že mi kyne obličej, je to možné,tak brzo???V HK jsou o víkend, tak myslím, že tím pádem i v Jihlavě a v Pardubkách...mě několikrát vyšlo OPU a ket na víkend....V HK vždy přijede Tvůj lékař...pokud nemá dovču nebé není nemocný... 😉

muddledgirl
10. lis 2013

@martina_81 To je klasika s těma chlapama...ten můj když chce, tak hezky uklidí kuchyň třeba atp...ale jinak, křičím, pláču..jsem hodná, když je něco opravdu nutné udělat...ale nic nepomáhá,udělá si to,kdy on chce... 😀

muddledgirl
10. lis 2013

@jane_s No,tak to je neskutečný co se tam děje.....Tak to je moc dobře,že jsi odtamtud utekla... 😉

petrufa86
10. lis 2013

@jane_s ahojda, hradecký sanus funguje i o víkendech, mají tam ležící pacientky i pacienti na různých odděleních. 😉 Ale IUI i transfer ti v Pardubicích udělají i o víkendu. Mě ET i KET vyšel na sobotu. 😉 a co se týče tý kamarádky, tak já bych sílu našla a zažalovala je, tohle se přeci stát nemůže. 😖 😖 😖
@martina_81 to mě táta je to asi 2 týdny říkal že četl v novinách článek že IVFKO půjde s cenama nahoru a bude to strašně drahý. Mě se to zdá už teď drahý tak nevím co budou říkat lidi až to zdraží bůhví o kolik 😝 😝

martina_81
10. lis 2013

@jane_s tak to se divím, že Tě na tu laparku nenahnali už dřív. 😒
Já od 20ti nemám vejcovod a druhý byl po zánětu zaslepený, takže jsem věděla, že normálně to nikdy nepůjde (taky kvůli doktorovi kreténovi). Takže vloni v lednu jsme začli jezdit do Pardubek, v březnu jsem šla na laparku, kdy mi vzali druhý vejcovod, aby nebránil zahnízdění embryjka, v červnu stimulka a první transfér, negativní, v červenci další - biochemické těhotenství, takže nás dr. poslal na genetiku a imuno, 3 měsíce jsme čekali na výsledky z imunologie, ty přišly těsně před vánocema, všechno ok, další transfér v únoru, hcg pozitivní, vše v pořádku, ale měla jsem pořád šílený bolesti a když jsem pak sebou doma švihla, tak mě přítel odvezl do nemocnice, okamžitě laparka - embryo bylo uhnízděný v rohu dělohy a jak povyrostlo, tak se prorvalo ven, začlo krvácení do břicha a otrava krve. Takže v 7.tt konec a museli jsme zase čekat, než se děloha zahojí a pustí nás na další transfér. a na ten jsme šli v červenci a zatím jsme úspěšní. 😉

jane_s
10. lis 2013

@muddledgirl jj taky jsem ráda, ale v podstatě jsem se rozhodla podle sebe a kamarádka mi to řekla až po tom, takže jsem byla ráda, že jsem si ten názor udělala sama víš? Ale je to fakt síla.. a jak Ty se cítíš kočko?

martina_81
10. lis 2013

@muddledgirl no nevím, jestli je to dobrý, s takovou budu muset mrknout ještě po nějakých riflích. 😖
Jj, u nás taky nic nepomáhá a Jiří jde na věc, až když jemu se chce. 😀
@petrufa86 já co jsem četla,tak se jednalo o pár typů léků na stimulaci, ale jestli to bude jen tohle, to netuším. Nj, jsou to zmetci, pořád všude čtu, jak klesá porodnost, ale kdo na to dítě bude mít, když v dnešní době musí tolik párů na umělý? co já vím, tak problémy nemají akorát cigáni a socky!!! 😠 U našich ve vesnici je rodina sociálů a tam má jeden syn 6 děcek a jeho brácha 5 a šestý čekají. No chápeš to? Pitomci už od pohledu a co takoví můžou těm děckám nabídnout??? tohle mě třeba neskutečně vytáčí. 😠