CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl Tak je kráva??? 😠 Proč ti říká takový blbosti? Určo to bude dobrý a brzy Tě pustí, neboj. 😉
Já Ti nevím, tím, jak jsem doma, tak jsme se nějak odcizili... On přijde z práce, já bych si třeba chtěla povídat, ale on je za ten celej den s chlapama (a holkama) vykecanej dost,takže mu to spíš vadí... jen sedí u těch svých poblblých her a videí... Včera jsme šli ven, já jsem něco říkala a on už na to nějak reagoval, jakože jsem hrozná, že furt něco povídám.... tak sklapnu a stáhnu se.... A po sexuální stránce je to mrtvý už delší dobu, to už se ani nevnucuju... ☹ Jediný, kdy na mě sáhne, je, když mi hladí pupík a nebo mi dá pusu, když odchází do práce...

margarita1
28. lis 2013

@martina_81 Tajk zapoj víc kamarádky a je to, ať má taky pak na co žárlit, že svou přízeň taky věnuješ někomu jinému. Je to naprd, sedět doma a čekat, až přijde z práce a bejt vděčná, za každé slovo

@muddledgirl myslím, že když to bude ok , tak tě pustí do domácího klidu. Hele, myslím si to co ty,ale manžel se se mnou dohaduje, že je to kalendářní rok, tak nevím a volat se mi tam kvůli tomu nechce. A ty ležíš v nemocnici nebo v sanusu? Já myslela , že v sanusu.

martina_81
28. lis 2013

@margarita1 měla jsem tady jednu kámošku v pondělí a to právě včera narážel na to, že proč jsem se nevykecala s ní a když jsem prohlásila, že s ní je to naprd, že mele pořád ona a nepustí mě ke slovu, tak řekl, že on si tak připadá se mnou. 😖 a zítra mi dorazí druhá kámoška a zůstane přes noc, tak se taky těším. 😀 A jinak mám slíbený od kamaráda (Jirkův), že spolu půjdeme na bazén, nebo něco podnikneme, tak uvidím, třeba to dopadne. Já nevím, jestli jsem tak náročná a chci po něm moc.... včera jsme byli na procházce a on mi pak říká "jsi ráda, jak jsem se Ti dnes věnoval?" Takže mi mají stačit 2-3 hodiny do týdne, když jdeme ven???

margarita1
28. lis 2013

@martina_81 No tak po pravdě, s tímhle bych ho hnala 😉 , to zas doma já mám teda poklad. ten vždycky za mnou spěchal,abych nebyla sama a věnoval se mi. Ten tvůj by si měl taky pár věcí uvědomit 😉 , co má v tobě za poklad 🙂

martina_81
28. lis 2013

@margarita1 on si to třeba uvědomí, až bude pozdě. 😒 Někdy mě to vážně štve a říkám si, že už aby byl březen a já se měla komu věnovat, pak ať se staví třeba na hlavu...

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 Ahojky, vid, mě hrozně vytočila...
S ním mě to mrzí.........Můj je taky takovej, že mu tím lezu někdy na nervy....ale musej to chápat,když jsme furt doma....věřím, že to bude lepší...nenech se a mluv s ním...Vztah je přeci o debatách sakra....kočíí,netrap se... 😉

muddledgirl
28. lis 2013

@margarita1 Ahoj kočko....nechápu jak to manžel myslím,je to nelogish....kdy jste měli první inseminaci? Nejsem v Sanusu...jsem u nás ve městě v nemocnici... 😉

muddledgirl
28. lis 2013

Ahoj kočky mám známou,která za sebou má 4 přirozená otěhu a 1 po IVF,ale vždy skončí srdeční akce.Nevíte čím to může být a neznáte nějakého dobrého léčitele na toto?Děkuju

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl jsem v klidu, ale to víš, že mě to mrzí, jsem sama, ať je doma nebo v práci, spát chodím taky sama v obou případech, někdy přemýšlím, že na co já ho vlastně mám. 😖 Finančně to taky není žádný výhra, že bych s ním byla pro prachy. 😀

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 Já Tě úplně chápu,ten můj je stejnej...je hodnej...ale moc si s ním taky nepokecám.... 😉 Ty jseš takovej Angel,jestli si Tě zaslouží....

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl spíš jsem taková blbka. 😖 Někdy fakt budu muset stávkovat, jenže jak, když to stejně nevydržím? 😠

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 No,jasný, já taky dlouho nevydržím být naštvaná.....i když někdy si to fakt zaslouží...Zkus se najednou víc někomu věnovat a budeš mu pak chybět...ale třeba na toho mýho tyhle věci moc neplatí,je to flegmoušek...

margarita1
28. lis 2013

@martina_81 hele, já bych tohle nevydržela a poslala bych ho někam, ty máš být pro něj ta NEJ a měl by se k tobě podle toho chovat. Kord, když čekáš jeho miminko a jsi teď nejzranitelnější. Nicméně tě určitě miluje, jinak by jste spolu nebyly 🙂 , tak pevné nervy kočko

@muddledgirl aha, já myslela v sanusu, do FN bych jen tak nešla. Jinak myslím, že když to bude ok, pustí tě dom. No my tu první měli v srpnu a hned jsem otěhu, ale dopadlo to blbě 😒

muddledgirl
28. lis 2013

@margarita1 Kočko, si nevybereš když krvácíš.....přece nepotratim....že nechci k nám do nemocnice....když je nejblíž... 😉

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl Ten můj je právě taky takovej flegmouš, raději by mi někoho sehnal, jen aby se mi nemusel věnovat sám a měl klid. 😒
@margarita1 to je těžký, v takových situacích vždycky slíbí, že se mi bude víc věnovat, jenže to trvá tak max. 2 dny a je to zase tam, kde předtím. vím, že mě má rád, ale potřebuju to taky trochu cítit... 😒

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 Jo,jo to znám...s tím bohužel mi nic neuděláme...musíme to zmáknout kočko......Nevíš proč se můžou dít zamlklé potraty dokola...Známá s tím bojuje a nikdo jí nedal vysvětlení...a ráda by sehnala nějakého dobrého léčitele na to...

muddledgirl
28. lis 2013

@margarita1 klikni na forum, asistovaná reprodukce a tam je IUI a zeptej se co potřebuješ.... 😉

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl Tak to teda netuším. 😒 Buď je problém v tom embryjku a nebo v ženě, že ho nedokáže udržet, ale na to by snad měli přijít doktoři,ne? 😖

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 😒 No, naposled měla IVF a PGD...no ona ho udží,ale je to vždy zamlklý potrat...a na nic se nepřišlo, má hematologii, imunologii,genetiku....a z plodu taky nikdy nic nezjistili

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl tak to je teda hodně špatný. ☹ Takže shánějí léčitele a doufají, že jim pomůže?

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 Tak člověk zkouší všechno, když to nejde.... 😉

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl to mi je jasný, taky bych do toho asi šla... 😒

muddledgirl
28. lis 2013

@martina_81 No,však jo...ale já jí žádnýho právě poradit nemůžu...ležim tu s ní na pokoji a je moc statečná... 😉

martina_81
28. lis 2013

@muddledgirl vím, že jedna holčina tady byla u Hakla, ale když koukne na net, určitě nějaký léčitele najde a podle reakcí lidí se rozhodne. 🙂

margarita1
28. lis 2013

@muddledgirl to určitě ne, to jsem myslela, když je možnost volby 🙂

muddledgirl
29. lis 2013

@margarita1 no však v pohodě...my nemáme auto...a SANUS je 60 km...blbý no... 😉

muddledgirl
29. lis 2013

@martina_81 No, tak já jí zkusím někoho najít, děkuju kočko.. 😉

martina_81
29. lis 2013

@muddledgirl Nemáš vůbec zač. 😉 Tak už víš, jak to s Tebou vypadá, jak dlouho Tě tam budou držet? 😒

margarita1
29. lis 2013

@muddledgirl jj, tak to máte pěkně daleko, to já to mám naštěstí kousek 😉 . Tak jak to s tebou vypadá, vše ok?
Jinak jdeme na další inseminaci , tak uvidíme,ale musím se zbavit toho nachcípání 😒

@martina_81 A co ty, jak to jde? Doma lepší?

muddledgirl
29. lis 2013

@margarita1 Ahojky, no to máme...Nic nevím,stále čekám na ultrazvuk..hrozný...nevím proč by ho neudělali před zákroky...Jsem nervní jak pes... 😒