CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
29. pro 2013

@margarita1 Děkuji, skutečnost je o něco hrozivější. 😀 za půl roku 33. ☹

margarita1
29. pro 2013

@sabcacech a co ty holka? Čekáme čekáme, co ty 😀 ???? Snad jsem něco nepřehlédla teda ..... 😉

margarita1
29. pro 2013

@martina_81 tak se nám to snad do tohoto věku taky podaří 😉

margarita1
29. pro 2013

@martina_81 mě už z toho občas přepadají depky, je mi tolik a nic za mnou. A ty, co si toho kolikrát neváží, jim to jde jedna báseň

martina_81
29. pro 2013

@margarita1 jsem na tom stejně, taky jsem chtěla děti dřív. 😒 Jenže tím, že jsem věděla, že budu muset na ivf jsem sice měla výhodu (neztrácela jsem čas zbytečným snažením), ale zase jsem musela řešit finance a ty pořád nebyly. Pak jsme chtěli nejdřív pořešit bydlení, do toho kleklo auto a pořád se to protahovalo. ☹
To tak bývá, že ti, co si toho neváží, k tomu přícházejí jak slepej k houslím, jak se říká. ale co naděláme. musíme doufat, že se jednou poštěstí i nám. 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@margarita1 no uvidíš čičinko...já Ti přeju,aby Ti to klaplo přes IUI...ale je to taky běh na dlouhou trať...kočí já taky skoro nikam nechodim,abych něco nechytla...protože když se to pak udrží..tak to někdy později může být pěkný problém....tak teď už jsi to dostala?A kdy zase půjdete?Cukroví miluju...hlavně ty s náplněma a polývané....mňam...

muddledgirl
29. pro 2013

@martina_81 sluší,sluší...no,to bys mohla poslat...mě to moc neba se s tím patlat... 😒

muddledgirl
29. pro 2013

@margarita1 32 v květnu... 😒

muddledgirl
29. pro 2013

@sabcacech Kočččinnnkoo...tak jak....čiči naše..myslíme na vás a držíme pěsti,ať je vše v co nejlepším pořádku... 😉

martina_81
29. pro 2013

@muddledgirl jéé a kolikátého jsi? 😉 Mě to cukroví baví, když se mi daří. Stejně jako se vším. Teď chci zkusit vyrobit pár mýdel, tak jsem na to taky zvědavá. 😀 Už se asi moc nudím. I když teda po novém roce se pomalu chystám prát plíny a hadříky, aby mi to postupně všechno uschlo, tak toho času už pak taky moc nebude. No uvidíme. 😉

muddledgirl
29. pro 2013

@martina_81 29.5.proč? Ty jsi taky blíženec? Vyrábět mýdlo,jo?No,to mi o tom musíš napsat.....No,už Ti to pěkně utíká...

muddledgirl
29. pro 2013

@martina_81 Kdy jsi se dozvěděla,že čekáš chlapečka?Já už jsem zvědavá,co to bude...

margarita1
29. pro 2013

@muddledgirl @martina_81 víte co je prdel? Mě bude 32 z kraje června😀. Jinak krvácím jak blázen, ať už je to za mnou :-/

martina_81
29. pro 2013

@muddledgirl nn, já jsem býk, jsem 10. května. 😉 V 16.týdnu. Záleží, jak se Ti prcek natočí, jsou holky, co ve 24.týdnu nevěděly, co to bude, protože mimčo jim to prostě neukázalo. 😀
@margarita1 jé, tak to je super, že jsme se takhle sešly. 😀 to krvácení ti nezávidím, já si vždycky taky užívala, taky trpím na silný krvácení. 😖
@muddledgirl no mě se strašně líbí ty ručně dělaný mýdla, jak jsou krásně barevný a voňavý. ale ta cena se mi nelíbí. Na netu kolem 70ti Kč za 100 g a v obchodě dokonce pod 100 Kč nejdou. 😠 a teď jsem na stránce, kde budu objednávat nějaký věci na praní (chci si udělat mýdlový sliz na plínky a dětský věci, později, když se to osvědčí, tak i pro naše věci) objevila mýdlovou hmotu za super cenu, kdy kostka mýdla vychází asi na 11 Kč. samozřejmě musím připočíst ještě nějakou tu barvičku a vůni, ale stejně se dostanu na pár korun, tak to chci zkusit. 😉

muddledgirl
30. pro 2013

@margarita1 😒 hmm čiči,taky to nebudeš mít a bude klid...já jsem tedy šťastná...protože neustálý křeče 1.den fujjj... 😒 takže jsi taky blíženec jako já... 😉

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Ty jsi taková naše šikulka.... 😉 😉 😉

sabcacech
30. pro 2013

@margarita1
@muddledgirl Holčičky moje, dnes ko v poradně, malá je stále prdelkou, tak pokud nezačnem rodit přirozeně, tak 8.1 poradna a monitor a primář bude v nemocnici 13.1 tak si jedu pro termín sekce

muddledgirl
30. pro 2013

@sabcacech Ahoj kočinko, jejda....ch jo.....termín sekce je myšleno císař? To by asi bylo lepší,viď? 😉

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Jsi krásně hubeňoučká fakt...to je vidět,že máš jen bříško.... 😉

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl to je tou fotkou, fakt. 😀 Až bude Jirka doma, tak mu schválně některý den řeknu, ať mě vyfotí celou a třeba Ti tu fotku ukážu. 😉 Jsem trochu rozjetá celá. 😀

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 😀 😀 😀 ale prosím tě

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl no vážně, vždyť se vidím každej den, tak to musím vědět, ne? 😀 a do toho ty šílený chutě, to mě asi zničí. Zrovna jsem sežrala asi půlku čokolády a pytlík brambůrků. 😀 a jak je Tobě, už je to lepší, nebo Ti je pořád špatně? 😒

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 😀 😀 😀 No,já dlabu sladký snad od tý doby,co jsem vylezla z bříška... 😀 😀 😀 no, teď máme doma cukroví, štolu Vánoční, bonboniéru ..to je něco pro mě.....krev jsme nalačno přežila a už jen ten screening.../potom 2 chlebíčky k snídani, k obědu chleba....a pak buchta a pomelo 😀 😀 😀 /ale zeleninu a ovoce jím...já si pak dám ještě okurku s acidem,víš.... 😀 😀 Brambůrky a oříšky mi smrdí 😒 😒 😒 Čoveče ty pachy stále hrozný a když rychlejc chodim tak pak taky nic moc....ale hlavně,že jsem už přes týden neblinkala..../mě to lítalo i nosem...blééé/Kočí....já se zapomněla zeptat po tom screeningu se dozvim výsledky,viď? A prý se mám objednat ke své lékařce brzy, kvůli průkazce....Tak nevím,jestli až po tom screeningu 😲

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 a mám doma kilo mrkve....nějak mi začala chutnat... 😉

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Koččííí...já Ti asi zapomněla napsat nealko Bohemka je v Bille za 135.Kupovali jsme ji před týdnem a 3 dny... 😉

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl jé, tak to je fajn, že už je to lepší. 😉 K té svojí doktorce bych šla asi až po tom screeningu, ne? Zrovna i s výsledkama, ať ti to může založit do průkazky. 🙂 a oni Ti neřekli, kdy ty výsledky budou? 😲
Mrkvička mi teď taky chutná, jen jsem minule koupila 2 kila a je zrovna nějaká hořká. 😒 Tak z ní zítra udělám aspoň salát, třeba se to trochu ztratí. Na tu nealko Bohemku prdím, koupila jsem Rychlý špunty a u našich jsem s neteřema 1 lahvinku stáhla. Jsi měla vidět, jak si připadaly obě dvě děsně důležitě. 😀

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Ne, on tam totiž minule byl jiný doktor,teď jiný doktor a s mým doktorem jsem mluvila dnes jen pár minut a zapomněla se zeptat.... Tak jo,děkuju...já si taky myslím,že až s výsledkam...bojim bojim...snad to bude o.k.
Ježiš...to je škoda,s toou mrkví.....Jooo...já se těším...zase uděláme trochu salátu...Příttelovi moc nechutná..ten co mám ráda já...tatarka helmanns, okurky, hořčice...vajíčko a jinak nic...a klidně bych si ještě jednou dala ty bílý klobásky.. 😀 Jsem děsná....
Tak já se na ni těším,mám doma dvě.....To jo....to je jasný... 😀 😀 😀

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl tak já ji nikde nesehnala. Teď mají sice všude akce, dneska bylo Bohemky plný Tesco, ale tu nealko tam prostě neměli. 😠 No my to stejně nějak hrotit nebudem, vidím to tak, že Jirka stejně bude celej den sedět u pc, o půlnoci možná na 5 minut přijde a zase bude pokračovat. už mě s tím fakt sere. ☹ dneska zas jel do pr.... a taky mu bylo jedno, že mi to vadí. Ořvala jsem to, ale stejně jel... 😒 A ještě mi řekl, že mi to v podstatě může být jedno, že by přece stejně seděl u pc a hrál...

muddledgirl
30. pro 2013

@martina_81 Ach jo, kočičko...ten můj měl zkoušku /hudební / a rovnou jsem říkala,ať jde na pivo..moc nechodí...tak ať jde....dnes mi trochu lezl na nervy....nevím,jak mám pro sebe udělat chlebíčky...salámy už dlouho nejím /co jsem těhu/ a máslo a pomazánkový máslo mi taky nechutná.... ☹ Já pláču furt kvůli kravině..já zapomněla,jak dád fotky do fotoblogu...a přítelovi to nešlo...a já kvůli tomu brečela...a takhle je to fut....ti chlapi.....angel sound jsem nekoupila....přítel řekl...že to je zbytečný a že vezme rulky od wc a bude poslouchat....já se zbláznim jednou... 😀 😀 😀

martina_81
30. pro 2013

@muddledgirl a tak nějakou pomazánku co máš ráda a jen zeleninu na to? 😉 Náhodou s těma rulkama od toaleťáku jsem to taky četla, ale bylo tam napsaný, že to jde poslouchat snad až ve 3.trimestru, což už je zas docela pozdě. 😒 Já jsem třeba ráda, že ten angelsound mám, když jsem byla sama doma a bylo mi smutno, tak jsem ho aspoň poslouchala a uklidňovalo mě to. Teď mu zas ťukám na bříško a mluvím na něho. 😉