CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech no,já se mrknu...7.1. to asi nestihnem...přijedem kolem 16:00 a za hoďku a kousek musíme být v Sanusu......uvidíme,jestli někoho nezmanipulujem na výlet do HK,že by jsme se s někým svezli aspoň jednu cestu.... 😉 Ale díky moc...

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl není za co.

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech Termín máš za chvilinku,viď? A nic se neděje?Na to jak chtěla předtím ven viď? 😉

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl jj, 21.1, ale monitor a poradnu 8.1 a 13.1 bude v nemocnici primář, tak se bude domlouvat sekce a možná už tam toho 13 zůstanu.noo, na to jak chtěla ven, nyní napíná.dnes v 5 ráno šílená bolest v podbříšku, od 8:30 poslové a po koupeli nic, prostě nééé 😀

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech Ježíš...tak to je masakr....že to je takhle možný....si to vždycky rozmyslí,asi se jí u maminky líbí 😀 😀 😀

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl asi jooo, potvůrka, já jsem v klidu, ale Míra už je lehce nervozní 😀 😀

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech no jo,to věřim...chlapi to berou asi hůř..i když to často není vidět..... 😉

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl nooo, na to, že to je jeho 3 slečínka, tak plaší jako prvorodič 😀 😀

petrufa86
3. led 2014

@sabcacech Jarda byl taky nervní jak sáňky v létě, kor když mě po týdnu propustily že se mám těšit na porod doma. Sem mu volala že si pro mě má přijet a on myslel že rodíme. Sem myslela že ho klepne. A hlavně nemohl rozdýchat to že tchýně s tchánem na dovolený, on na odpolední a já doma s jeho 90ti letou babičkou. Já jsem dělala vše možný i nemožný a stejnak se tam terka zabarykádovala a ven se ji nechtělo. Při druhým mimču budu dělat vše pro to aby se mrňopus vypudil ven sám a ne že mě to zase budou vyvolávat 😝 😢 😢 i na tom kole budu klidně jezdit jak mě radila ségra. Že já ji neposlechla 😀

sabcacech
3. led 2014

@petrufa86 pěkné, no já měla nakázáno, že do 18.12 nesmím rodit, že by to bylo na neonatálku do HK, to se Sofie hrnula na svět, nyní když už může tak prostě nééé a mámo, táto stavte se na palici jak chcete 😀 má nás na háku už tak malinká 🙂

petrufa86
3. led 2014

@sabcacech Malá bude Sofinka??? A taťka má už 2 holčičky že píšeš že bude 3tí??

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech Joo třetí? 😉 Jo a Sofinka se mi moc líbí,ale už je v rodině... 😒

sabcacech
3. led 2014

@petrufa86 ano, bude, ale pracovně jí říkáme Kryšpína 😀 ,jj z prvního manželství, ale vídáme je strašně málo, bývalka se odstěhovala do Ostravy a to víš miluje dělat naschvály 🙄

muddledgirl
3. led 2014

@petrufa86 No,ono se těm děckám nechce co...to já asi vylítla na to šup..ale moc brzo... 😉 .To taky není nic moc no...Někomu nepomáhá sex, víno,nic...

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl jj, holka, měli jsme problém s jménem pro holčičku, kluka jsme měli hned, ale holčička byl oříšek

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech no,to bohužel bejvalý manželky dělaj často... 😒 Ale mám to jen z doslechu.. 😀

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech U nás by to byla asi Claudie.. 😉

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl bohužel, co se dá dělat, nejhorší je, že ta starší je plnoletá a stejně o tátu nemá zájem jak je zblblá matinkou a ta mladčí bude to samé. hold je to život, co víc na to říct. jen mi je táty strašně líto, vidím jak ho to mrzí a bolí

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl tu jsem měla v merku taky a ještě Vanessu, táta vybral se mnou Sofii, tak už jsme jí nechali

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech Vanessa se mi taky líbí...no to je hrůza...problémy většinou dělaj ženský....chudák...s tím se člověk težko srovná...

sabcacech
3. led 2014

@muddledgirl nojono, co se dá dělat...to víš, že néé, je to jeho krev. ona prý ale vždy byla milá a v momentě vrazí kudlu do zad.

muddledgirl
3. led 2014

@sabcacech já myslela bejvalku... 😉

petrufa86
3. led 2014

@sabcacech neboj, oni na to snad časem přijdou a na matinky kecy nedaj. 😒

sabcacech
4. led 2014

@muddledgirl jj, vím, že jsi jí myslela.
@petrufa86 snad ano, stále v to čekáme a doufáme.

muddledgirl
4. led 2014

@sabcacech 😉 tak co čiči, nic? 😉

sabcacech
4. led 2014

@muddledgirl NÍÍÍČČČČ, spala jsem jak mimino 😀 a nyní pojedem do krámu, mám obr chut na smažák 😀 😀 chudák Míra, lítá kolem mě. No musí, já už se bojím sednout za volant, nějak jsem ztratila jistotu 🙄

muddledgirl
4. led 2014

@sabcacech mňam...to bych si taky dala čoveče... 😉 No,to je rozumný už nejezdit s takovým krásným bříškem...Můžu se zeptat,jaký máš názor na lehátka pro děti /jak v tom tak sedí do roka/ a na vaky, klokánky atd....Četla jsem několikrát,že to není vůbec dobrý pro páteř...

muddledgirl
4. led 2014

@sabcacech A termín porodu je vypočítan na 42+0? Nebo jak ono to je? 😲 Moc Ti přeju, aby byla na světě velice rychle a v klidu.... 😉

sabcacech
4. led 2014

@muddledgirl jj, naposled jsem jela 23.12 na sever k tetě, tam jsme letos trávily svátky všichni, než porodím, od té doby řídí Míra. Oni ostatní nevidí, že jsem těhule a jezdí fakt jak blázni. 😠 a na určitých křižovatkách mi už bříško překáží v rozhlídnutí 😉 vaky a klokánky se mi právě vůbec kvůli páteři nelíbí a to lehátko jsme chtěli koupit, ale nakonec jsem se na to vyprdla, aby fakt do toho roka měla páteř pěknou, hlavně jak začne pak sedat. Na kluka jsme je neměli a nyní už taky nedám. Ono když to vezmeš, stačí i to vajíčko do auta...

muddledgirl
4. led 2014

@sabcacech No,když to nevím,jestli kupovat,když auto nemáme..... 😒