CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl tak to tam sama rozhodně nechoď, to bych teda neriskovala. 😖 ale rozhodně tam koukni, na ty prcky to stojí za to. 😀

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no,já moc ve tmě nechodim,když nemusim...to až ale od doby,co jsem těhu... 😀 ale určitě tam zajdem a vezmu i přítele...

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no, to bude chlap odvázanej. 😀 Jirka tam byl minule už na prášky a to jsme tam byli chvilku. 😉

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 letos ne, až příští rok. Chceme jet se ségrou a ta porodí v květnu takže až malý bude přes rok.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 No,to si myslim....to Ti je sranda....řekla jsem mu,že kočárek vybereme spolu....vybírali jsme asi pět minut, vybrali ten tříkolák....pak jsem mu vysvětlila,že ten teda né...no sranda...On ze mě vždycky teče...já třeba vydržim x minut u přípravků na vlasy...ještěže /bohuže pro mě/ tu nemáme kadeřnické potřeby...to bych tam vydžela klidně hodinu... no a hrozně se těším až budu vybírat vaničku a pičičinky pro miminko.. 😀 A jeho z toho asi klepne...

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 A kam k moři?Já bych pak taky určo chtěla..ale lítat bych se s ročním prckem asi bála...já nevim...ale paní z rodiny v GB lítala se-měsíční holčičkou.. 😉

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl tak malý bude rok a 3 měsíce. Vloni byla Anička u moře když ji byl rok a 5 měsíců a zvládla to bravurně. Asi do Bulharska. My už tam s Jardou byli, ale ráda si to zopakuju, jen asi do jiný části než sme byli spolu.

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 Tak fajn...to je super...já bych taky chtěla pak někam s miminem...jsme nikde ještě nebyli za 4roky...dovču trávíme u jeho rodičů... Tak to pak musíš dát fotečky... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no jestli budeš vybírat sama a nebudeš ho tím zatěžovat, tak to snad zvládne. 😀 Já už Jirku s většinou věcí ani neobtěžuju, protože vím, jak u toho chudák trpí. 😀
@petrufa86 no k moři bysme taky jeli, ale obávám se, že nebudou finance. 😒 Tak snad aspoň nějaký výlet na pár dní po čechách.

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl my spolu byli v Bulharsku na Djerbě a v Turecku. Letos plánujeme jet na dovču k Jardový tetě a strejdovi. Mají "chatu" za 2 miliony na Sázavě a už sme tam byli 2x a bylo to fajn. A pojede s náma ségra s rodinou.

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 já si všechny věci na malou koupila sama. Jen jednou se mnou byl Jarda v Tescu když dopadl dobře screening a měli zrovna slevy tak sme pár oblečků vybrali. Jinak si myslím že by ho kleplo. 😀 😀 Hele, my už taky začínáme tenhle měsíc šetřit abychom na to měli. 😖

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 @muddledgirl my jsme spolu za ty roky taky nikde nebyli, jen na pár dní tady http://www.rampusak.cz/ ,když jsem měla 30. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no,to já ho aspoň jednou zatěžovat budu...no teď nevim,jestli se mi chce brečet nebo smát....Je v práci a napsal mi sms,že ho paní vezme kus cesty autem a že jde na pivo a ať se nebojim,že jí je asi 60 a přijede pro ni manžel.Je tohle normální?Se z něj poseru....To už z minulý práce ho furt vozily baby...ch jo....

martina_81
6. led 2014

@petrufa86 tak na takovou chatu by mi to taky stačilo. 😀 😀 No já bych taky nemohla chodit s Jirkou kupovat věci na prcka, minule jsem koukala na cosi v Kauflandu a on hned, že jestli to nemůžu nechat, až půjdu po obchodech s kámoškou. 😀

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 za 2 miliony, ty kráso...to je masakr... 😉 Taky bych někam jela...ale tak letos bude akce mimi.... 😉 ale za rok aspoň k nějaký vodě...bych jela... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Jéé Rokytnice...tam jsme vždycky stavěli,když jsme jezdili na Říčky a z Říček... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 To on můj miluáček bude mít stejný řeči....ale aspoň jednou si tím projít musí 😀 😀 😀 Nebudu ho šetřit..tak má kliku...s babčou na pivo nejde... 😀 😀 😀

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 jojo, tak Věra je bývala zdr. sestra a teď dělá v motole vedoucí ve výdejně léků, kde má asi tak 40 měsíčně. Jirka ještě před 2 lety dělal přednostu stomatologický kliniky ve všeobecný nemocnici v Praze. teď dělá už "jen" řádovýho doktora, do toho učí na vejšce a píše knížky. Děti nemají. Chatička vypadá jak barák a řekla bych že leckdo nemá ani takový barák jako oni natož chatičku. Nojo, no, co bys chtěla chlapi 😒
@muddledgirl snad nebudeš žárlit na 60letou rachejtly 😀 😀

muddledgirl
6. led 2014

@petrufa86 😀 😀 😀 nééé....když ji pak neuvidim a nebude ji 20 😀 😀 😀

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl nešel s babčou na pivo? 😀 😀 Tak to je super. Ale jestli jí je 60, tak bych se snad nebála. 😀
Jj, Rokytnice. A bylo tam moc krásně... mám od tamtud hodně krásných fotek, to jsem zrovna měla suprový vlasy. Škoda, že už mi to tak nikdo neostříhá. ☹
@petrufa86 tak to se potom staví chatička... 😒 My z těch našich ubohých platů moc nenaděláme.

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 jj,já vím... 😀
jakto,že nikdo?Jak jsi to měla...?Já jsem s mým kadeřníkem čím dál víc spokojená... 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 no,to nám povídej... 😒 to nám nehrozí...no,budeme mít novou kuchyň..paní majitelky se snámi pravděpodobně dohodnou tak,že nám to odečtou z nájmu...a přijde asi za týden hurááá.... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl jenže on už ten kadeřník tak nějak nefunguje a ta, co mi to teď občas stříhá, je sice fajn, ale není to ono. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 On Ti mě dnes nahlodal,ptal se,jestli jako minule jen stříhat /sestříhat, prostříhat.../ a tak si říkám...jestli nezkusím něco malinko kratšího...no nevim.....jestli to mám risknout..

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 ch jo..... a jak si to měla.....chlapi prostě stříhaj nejlíp....u mě teda málokdo umí hezky ostříhat...prostě kudrliny.....a on teda fakt úžasnej...těch 1150,- mi za to stojí..když je mám .... 😉 Tak musíš někdy přijet s mimi a já Tě objednám....a můžeš ho zkusit...on je fakt super...

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl nevím, jestli to půjde vidět, ale mám to tak zajímavě prostříhaný, že si každej myslel, že ty vlasy mám prodloužený, opticky se tak nějak protáhly. ale to prostříhaný se mi líbilo. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 kurnik, to by kadeřníci měli zvládnout....no já vim,jak to s nima je..moc pěkný.... 😉 Tak já to mám taky tak různě,ale mám kudrnatý mikádo,kousek pod uši..... 😉

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no tenhle byl šikovnej, my od něho kupovali byt, tak jsem se pak k němu objednala, že ho zkusím. Byla jsem hotová už jen z toho, když mi umýval vlasy... no fantazie... a celkově to bylo super. Jenže pak už jsem se k němu nemohla dovolat, tak jsem šla jinam a tam mi řekly, že snad už prý ani nestříhá, že nebere telefony, tak těžko říct, co se s ním stalo. 😒 do kratšího bych šla, vždycky to doroste. 🙂 Já musela jít nakrátko, když jsme dali barvu, co mi totálně zničila vlasy, nehledě na to, že jsem chodila s růžovýma vlasama. 😀

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl fakt? já myslela, že máš delší vlasy. 😲

petrufa86
6. led 2014

@martina_81 jj, to máš pravdu. Já z 6111 Kč našetřím tak leda velký ho*no 😝 😝 😢 na tý druhý fotce ti to moc sluší 😉
@muddledgirl já mám teď mikádo, ale příští středu jdu ke kadeřnici a chtěla bych jít ještě na kratčejs. tak uvidím. Od konce šestinedělí se mě vlasy strašně mastí, takže si je musím každý dva dny mýt a ještě si je musím foukat foukací kulmou, jinak vypadám jak deb*l 😝 😲