CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
7. led 2014

@martina_81 děkuju,no nešlo vyšetřit, prcek se hrozně moc hýbal....byla jsem tam skoro třičtvrtě hodiny 😀 prý je svalovec....no riziko by mělo být vždy kolem 1:1000...a krev,to jsou ty tripple testy myslim v 16.tt.... 😉

muddledgirl
7. led 2014

@petrufa86 jo jo čiči,já se zeptám rovnou na úřadě s tou mateřskou,děkuju...a čekáme asi kluka... 😀

martina_81
7. led 2014

@petrufa86 tak to nevím tipla bych Tě tak na 40/42, co si tak vybavuju z fotek. 🙂 Chce to vyzkoušet.

martina_81
7. led 2014

@muddledgirl no vidíš, je akční, to je dobrý. 😉 Tak dlouho, jo?? Ještě, že ten náš zrovna tenkrát chrněl. 🙂 Asi kluk? Byl vidět pinďa? 😀

muddledgirl
7. led 2014

@martina_81 no čiči, já ho viděla jen chvilinku...ona tam je zrovna rekonstrukce..a když ležíš tak nevidíš na ultrazvuk.....takže mě ho asi dvakrát ukázal jen...ale mám foto 3d nebo 4d...já nevim....a o víkendu mu koupim dupačky,protože to všechno bude v pořádku... 😉

martina_81
7. led 2014

@muddledgirl a dr říkal, že je to kluk? 😉 Tak aspoň máš fotečku. Dupačky mu určitě kup, zaslouží si je. 🙂

muddledgirl
7. led 2014

@martina_81 😉 řekl asi je to kluk.. 😲 a dupačky koupim... 😉

muddledgirl
7. led 2014

@martina_81 fotečka je hrozně srandovní... 😉

martina_81
7. led 2014

@muddledgirl tak to jsem zvědavá, jestli "kluk" vydrží. 😉 A na fotečku se těším, ještě, když je srandovní. 😀

muddledgirl
7. led 2014

@martina_81 😀 😀 😀 no,to já taky... 😀 ch jo...

martina_81
7. led 2014

@muddledgirl dneska s Tebou ponocovat nebudu, už mě tak neskutečně bolí prdel, že si půjdu asi lehnout. 😒

muddledgirl
7. led 2014

@martina_81 tak jo....mě miláček přišel.....teprv před chvílí z práce...tak hezké sny.. 😉

martina_81
7. led 2014

@muddledgirl tak si ho běž aspoň na chvilku užít. 😉 Dobrou noc,

muddledgirl
7. led 2014
sabcacech
8. led 2014

@martina_81 hele, já mám taky strach, ale je to přirozené, měla by jsi strach i kdyby jsi šla rodit přirozeně, tak ten strach by byl taky.
@muddledgirl hele, to bude ok, záleží jaký měli utz a jestli jsi neměla zkreslenou krev, doporučuji v pce v nemocnici mudr. Kokrdovou, ta je jednička na genetiku a screening

margarita1
8. led 2014

@muddledgirl to bude v pořádku, jinak to ani nebude, úplně tomu sice nerozumím, ale podle ultrazvuku ok, tak to bude v pořádku 😉 . A tichá gratulace ke chlapečkovi 😵 😵

@martina_81 hele, zelenina ze zahrady je super, taky děda nasází a my se staráme 😀 , ale taky hodně zaváříme a tak a něco jde pak na prodej,do toho tam jsou zvířata, no hele o zábavu postaráno,ale zase je super, že vypadneš, jseš venku , hýbeš se a tak 😉

muddledgirl
8. led 2014

@sabcacech
@margarita1 jste hodný kočky...děkuju....utz 4 d.....ale malý se hrozně mlel tak ty dvě věci nezměřili...což se týká srdíčka... 😒 tak moje doktorka tady bude asi nadšena.To se ale nedá nic dělat....doktor se fakt snažil a prcek tam poskakoval jako blázen 😀 Aha...no Ty jsi šla na tripple testy,viď? To jsi taky musela?....Tak domluvit se dyžtak tam můžu,ale nevím,jestli mi to povolej...maj genetičku Bělobrádovou...ale děkuju.... 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl Bělobrádková? Z Pardubic? Tak je super, u ní jsme taky byli. 😉 ale oni Tě tam nepošlou, jen Ti vezmou krev a tu pak pošlou na genetiku.
@sabcacech jo, tak to je jasný, u přirozenýho bych měla strach ještě větší. 😀 😀 Když tady čtu, jak tam holky nechají 2 dny trápit a skučet bolestí, aby jim pak nakonec stejně na poslední chvíli udělali císaře... 😒
@margarita1 no práce kolem toho musí být, ale jak píšeš, člověk se aspoň hýbe a vypadne ven. 🙂

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 Jo,jo, ta....aha....no ona je pondělky v Sanusu totiž... 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl takže Ti vezmou krev tam, nebo jak?

petrufa86
8. led 2014

@muddledgirl u běhobrádkový jsme byly a musím říct že super doktorka, milá, na všechno se vyptávala. A co vím tak Bělobrádková jezdí určité dny do Sanusu do HK tak do Pardubic jezdit nemusíš.

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 Jo,jo 24.1. zase do Sanusu,tak já jsem radši...když udělali všechny testy doteď...No a to se pak čeká co 2-3 týdny na výsledky....myslim.... 😉

muddledgirl
8. led 2014

@petrufa86 jo,jo kočí..je tam pondělky...myslím,že každý pondělí....ta se nás tenkrát na vše ptala,když jsme chtěli genetiku.... 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl já myslím, že za 14 dní je na gyndě už měli, ale nevím, kam to posílali oni. 😒 Ona Ti určitě řekne. 🙂

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 no,snad si pohnou,ne jako s imunem třeba... 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl tak to určitě. Jak jste dlouho čekali na imuno vy? My 3 měsíce. 😠

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 No,skoro 3....tak nějak,...to byl děs...a tvrdili do 6-i týdnů... 😎

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl tak nám ne, řekla, že výsledky budou za 10-12 týdnu, což jsem potom dost ořvala, čekala jsem tak měsíc, max. 2. 😖 Byli jsme tam 1.října a výsledky přišly těsně před Vánocema...

muddledgirl
8. led 2014

@martina_81 néé řeklli vlastně 6-8 týdnů... 😀 no ale stejně...12 je rozdíl... 😉 Je fakt že byly prázdniny taky v tý době.... 😉

martina_81
8. led 2014

@muddledgirl tak jsem si konečně chtěla zavolat k doktorce a zeptat se, jestli nás vezme a ona je tam dneska až odpoledne, mě mrskne. 😀 a podle recenzí na netu jsem taky trochu nerozhodná, má tam kladný i negativní hodnocení, tak si pak vyber. 😒 No uvidíme, risknu to.