CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

ivetinka1
24. led 2014

@martina_81 - abys nematurovala i z předčasného porodu 😉
@muddledgirl
děkuji za pokec a za názory.

martina_81
24. led 2014

@ivetinka1 nestraš, ještě musí chvilku vydržet. 😀

muddledgirl
24. led 2014

@martina_81 já Tě chápu....ale holt každý máme pusu,aby jsme se zeptali....a když lidi doufají,že dostanou všude pořádný info..tak jsou podle mě hodně naivní....já se taky neorientovala a hledala a hledala...alev první řadě jsem se ptala doktorů...no jo,kočárky daj zabra...kolik máš bodýček? 😉

muddledgirl
24. led 2014

@ivetinka1 není zač....mám je dost vyhraněné... 😀 😀 😀 ale to už od malinka..jsem zvědavá po kom bude prcek...

martina_81
24. led 2014

@muddledgirl tak my dostali pokaždé hodně vyčerpávající info, takže já si nemůžu stěžovat. 😀 a zrovna v caru bych ty informace čekala, pokud tam přijdu poprvé a nemám představu o tom, co mě vlastně čeká. 😒 tak to netuším, kolik mám bodýček, nepočítala jsem to. 😉 až to všechno poperu, tak to teprve nějak protřídím podle velikostí, už teď se na to děsně těším. 😖

muddledgirl
24. led 2014

@martina_81 no já mám pusinku a co mě zajímá si zjistim...a jestli někdo ne,tak myslim,že to je problém toho člověka........já prostě nemám ráda...když se všichni na někoho spoléhají...ale vím,že taková je většina lidí.....

petrufa86
24. led 2014

@muddledgirl já po vyvolání né, to byla rychlovka. Jen příště se budu klidně stavět na hlavu, hlavně že to pomůže a bude klasický porod a ne vyvolávaný 😖 😖
@martina_81 to už si fakt nepamatuju co sem křičela, ale chvílema jsem ječela dost. Jarda říkal ať neřvu, se mu to kecalo a jen sem dořvala já, bylo slyšet řvaní z vedlejšího sálu 😀 😀 😀

muddledgirl
24. led 2014

@petrufa86 jo holka...já těmhle věcem vůbec nerozumím....co je co za injekci a tak... 😀 😀 😀 já teprv postupně zjišťuju věcí a nějak to přestávám pobírat 😀 😀 moc infa najednou..... 😀 😀 :

martina_81
24. led 2014

@petrufa86 těm chlapům se to kecá, že? bych chtěla vidět je. 😀 Připomnělo mi to, když jsme byli u té diabetoložky a sestra mě učila s tím glukometrem, píchla jsem se a ono to tak štíplo, že jsem vyjekla "au". Tak jsem vypadala jak cíťa, ještě Jirka machroval, jak to nemohlo bolet, taková malá jehlička. No a pak si to doma zkoušel a to byl ječák, zařval, vyvalil oči a já chytla záchvat smíchu. 😀 😀
@muddledgirl tak já se taky na nikoho nespoléhám, ale v určitých věcech jsem taky ráda za informace, který nemusím hledat a složitě zjišťovat. 😒

muddledgirl
24. led 2014

@martina_81 jasný....prostě v tomhle jsem nekompromisní.....a protě to nechápu,že někdo není schopnej tu papulu u doktora otevřít...ale říkám.můj problém to není... 😀 😀 😀

Prosím jakou odsávačku hlenů? A kupovaly jste odstávačku mléka nebo ne?Děkuji

martina_81
24. led 2014

@muddledgirl tak já když vím, na co se chci zeptat, tak ji otevřu. 😀 😀 odsávačku na hleny mám Nosátko z lékárny a na mlíko jsem zatím nekupovala, když nevím, jestli vůbec bude potřeba. a v dnešní době, kdy dneska objednáš a zítra Ti to doručí to asi nemá význam nějak řešit. 😉

muddledgirl
24. led 2014

@martina_81 no ne vždy je to tak rychlé kočko...ale z lékáren většinou ano,to máš pravdu... 😉 děkuju za rady....

martina_81
24. led 2014

@muddledgirl tak jasně, že néé vždycky a všude, to je fakt. 😉 Tak jsem si teď zkoušela kojící podprdu, co mi včera přišla a ona mi je velká. 😒 Tak nevím, jestli ji mám jenom vrátit a nebo ji zkusit vyměnit za jinou velikost, jenže vůbec netuším, za jakou. 😒

muddledgirl
24. led 2014

@martina_81 jejej....zkus prodat někomu...to jsem se taky chtěla časem poradit......asi dobrý kupovat až dýl ne...mě bolí prsa až tak o 11tt a řekla bych,že teď rostou víc...

martina_81
24. led 2014

@muddledgirl tak já ji určitě vrátím, ale nevím teď, jestli ji mám zkusit vyměnit za menší. 😒 výměnu mají zdarma, takže by to bylo v pohodě. No vždyť já ji řeším až dýl... 😉

petrufa86
24. led 2014

@martina_81 ti říkám že rodit chlapy talsvět vymře. Ale nejhorší zážitek měl Jarda z toho, nevím co ho to napadlo. Když sem ho poslala pro foťák, malá na světě a on vyhoukanej že ho ani neměl připravenej.A když šel zpátky okolo mě tak se podíval víš kam a měl z toho šok, říkal taková díra, ježíš marjá. Sem mu říkala seš blbej proč jsi tam čuměl, né nadarmo doktoři říkají ať tatínkové stojí u hlavy, max u rukou a ani se nehnou 🙂 😉
@muddledgirl odsávačku hlenů mám na vysavač a super a odsávačku mléka mám půjčenou ruční od ségry Avent a ta ji měla z druhý ruky, tak zkus mrknout třeba tady na bazárku. A tu doporučuju protože mě se večer když mě pustili z porodnice tak nalily prsa a udělaly boule že sem musela odstříkat a masírovat pod horkou vodou abych nedostala zánět.

martina_81
25. led 2014

@petrufa86 jj, to už jsem taky několikrát četla, že z toho chlapi měli takový trauma, že s tou ženskou pak nedokázali spát. 😒 Proto jsem říkala, že kdyby to bylo přirozeně, nepustila bych ho od hlavy ani náhodou. 😀 no jsou to prostě citlivky. 😀

muddledgirl
25. led 2014

@martina_81 Ty jo...já se ptala kvůli sobě víš s těma podprdama... 😉 😉 😉

muddledgirl
25. led 2014

@petrufa86 Děkuju moc....za rady...já začínám být zvědavá co a jak....mám pocit,že to nestihnu vše nakoupit... 😉 😉 😉 l 😀 😀 😀

muddledgirl
25. led 2014

Dobré rano... 😀 😀 😀 jsem spala jak medvěd...dnes jedem s kámošem do zoo...tak mi držte pěstičky,ať mi není špatně...No...já nějak spim a spim...a vlezla na mně rýma...snad brzo přejde... 😉

petrufa86
25. led 2014

@muddledgirl ale pročpak by jsi to nestihla? Času dost, nejsi ani ještě v půlce. Já jsem začala objednávat tak okolo toho 16tt jako jsi ty a vše jsem měla už v 8 měsíci nakoupený a komplet připravený. A co výlet, dobrý?? Jen teda v týhle zimě jet do zoo, nevím, nevím. U nás už je - 9,9st 😒 😒

muddledgirl
25. led 2014

@petrufa86 já vim.... 😀 😀 😀 vůbec nevím co všechno kupovat... 😀 😀 😀 no to já bych chtěla už v 8 měsíce mít taky nachystané....sama jsem se narodila o 2,5 měsíce dřív...tak radši...Jo, výlet super....skoro tři hodinky jsme chodili ve Dvoře...vše jsme prošli...a pak šli na véču ....no dala jsem si super gulášek a jen co jsem vyšla z restaurace už jsem zvracela....ach jo..

muddledgirl
25. led 2014

@petrufa86 my jsme dostali lístky zadara,víš?Škoda nevyužít...my jsme pod horama....po 13:00 bylo mínus 9 kolem půl pátý už -11...ale zvládli jsme to... 😉

petrufa86
25. led 2014

@muddledgirl tak to jo, když byly zadara škoda nevyužít. Já si napsala seznam a postupně nakupovala. Když sem nevěděla zeptala sem se ségry nebo tady. U nás se guláš nevaří, já ani Jarda ho nemáme rádi. Já sem se teď strašně přecpala svíčkový. Jarda slouží na mysliveckým plese tak sem si tam pro ni zajela. A byla výborná, asi prasknu. Taky ji někdy doma udělám 😉

muddledgirl
25. led 2014

@petrufa86 no právě....tak já se tu taky ptám....však víš......mňam svíčková...taky bych si dala...ale v restauraci radši nééé....a maso syrový...to bych nedala....takže počkám až porodim a pak ji udělám....no zkusim..ještě jsem jí nedělala... 😉

petrufa86
25. led 2014

@muddledgirl tadyto nebylo v restauraci, takže sem si ji s chutí dala. I když ona je restaurace a restaurace, co si budeme povídat. Svíčková je lehká, znám i těžší jídla 😉

muddledgirl
25. led 2014

@petrufa86 já vím,žes nebyla v restauraci...my jsme byli v dobré restauraci...ale holt už jsme blinkala po smažáku před týdnem...předtím po grilovaném kuřeti z Billy....za chvíli se budu bát toho spoustu jíst... 😒 Já neříkám,že je težká...ale nemůžu jí dělat...nemůžu vidět ani cítit syrový maso... ☹ A v restauraci už se budu bát trošku jíst...nebo příště maximálně něco sladkýho...přitom ten guláš byl výbornej... 😠 No jo...prcek mi dává najevo..že je vše o.k. asi ,ať se nebojim...ale občas už toho mám plný zuby...

martina_81
26. led 2014

@muddledgirl teda přestava, jak v téhle kose běhám někde po zoo... brrrr. 😖 já tady měla včera kámošku od nás z práce, takže jsem ji a Jirku pak šla vyprovodit na autobus a stačilo mi to, byla jsem ráda, když jsem pak dolezla domů a měla jsem pocit, že i po té půlhodince jsem zmrzlá jak blázen. 😖 Ty pořád ještě zvracíš? 😒 Na tohle jsem teda měla fakt štěstí. Jinak proč bys nestíhala? 😉 Času dost. Já si teď uvědomila, že to mám za 6 týdnů, tak začínám trochu stresovat, jestli to tady stihnu všechno poprat, vyžehlit a nachystat pokojíček, kterej momentálně vypadá opět jako skladiště, protože ten kočár je prostě děsně velkej. 😀 ale každou chvilku se otočím (mám ho tady za zadkem) a kochám se. 😀
@petrufa86 jéé, no o svíčkové mi vůbec nemluv, taky bych si dala. 😉 A to pořád přemýšlím, co si mám uvařit. 😀 A ještě ty placky s mákem musím stihnout, dokud na ně mám čas. 😀

muddledgirl
26. led 2014

@martina_81 no,někdy jo...a teď mě třeba vůbec nebylo špatně..... 😠 😠 😠 Nestíhla proto,že nevím co za kočárek,že nevím co za postýlku a pod... 😀 😀 😀Ta zima se dala zvládnout....měla jsem péřovku akorát obličej mě málem umrzl... 😀 😀 😀

martina_81
26. led 2014

@muddledgirl já taky nevěděla, v ničem se neorientovala, ale nakonec máme všechno, to dáš. 😀 A v červencovkách to ještě neprobíráte? mně to dost pomohlo, když jsme tam řešily třeba kočárky a holky, co už dítě mají, daly k dobru svoje zkušenosti. 😉 No já měla včera omrzlej ksicht a uši, a to jsem tam byla půl hoďky. 😀