CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
20. zář 2010

@rvasata kde ty se flákáš holka jedna pořád 🙄

rvasata
20. zář 2010

@evik31 O víkendu jsme měli tu oslavuuu adneska jsem se dala do háčkovánhí pro kamarádku.No ty jsi v práci a vedle se semnou nikdo neba.Jaký byl den 😎

evik31
20. zář 2010

@rvasata no né jen s tebou holka mám pocit,že se tam baví pár lidí a na ostatní vůbec nereagujou tak už tam taky moc nechodím 😒

evik31
20. zář 2010

@rvasata jinak v práci to šlo,zítra si jedu pro papíry na to předoperační vyšetření tak jsem zvědavá 😲

rvasata
20. zář 2010

@evik31 Taky máš ten pocit?Uffff tak to se mi opravdu moc ulevilo,že nejsem paranoidní.no co nooo.Tady je krásně ahlavně,že seš tady Ty.S tím stejně nic nenaděláme.co nového u Tebe?Teda kromě těch hnusnejch kamenů

rvasata
20. zář 2010

@evik31 no jo už se ti to blíží co?No tak ať už pak máš hlavně klid a hurá do boje. 😎

evik31
20. zář 2010

@rvasata ani nic nového čoveču pomalu se začínám psychycky připravovat na 1.10.
a co ty jak seš natom

evik31
20. zář 2010

@rvasata no já doufám,ale musím se zeptat Dejmka jestli pak po tom zákroku nemusím mýt nějakou regenerační pauzu 😖

rvasata
20. zář 2010

@evik31 no jo to se ho určo zeptej.S tím ti neporadím.tomu nerozumím a neumím si to představit.Ale i k dyby tak hlavně,že budeš mít tělo fit.To je si myslím pro embryjka nejdůležitější.Jinak já čekám na MS.Měla bych to dosta za 2dny cca a pak Ket.Jen doufám,že tento cyklus to bude po těch 30dnech a ne jako minule.To by mě švihlo,jeslti se mi to rozhází 😠

evik31
20. zář 2010

@rvasata no já jsem dnes 28dc a zatím taky nic potřebovala bych to dostat než půjdu do nemocnice,aby mě mohli brát moč jinak nevím teda,když to dostanu na poslední chvilku 😒

evik31
20. zář 2010

@rvasata tak snad to ted výjde kolik máš ještě zmrzlinek?

rvasata
20. zář 2010

@evik31 Jsem jen pročetla "diskuzi druhou" a ani ti neodpověděli nic.No fakt hrůza.No my máme ještě 6 mrazáčků a jeden z nich prostě bude ten pravej.No tak to jsme na tom stejně s tím cyklem.Nejhorší je,že mě zase nic není. 😠 Hele a když jdeš teda toho 1. na operace a když to nedostaneš a nedejbože by jsi to dostala před tak to i tak udělají,ne?NEbo tao má na něco vliv?Ale když jsem byla minulou středu na kontrole tak Dejmek trvrdil,že slizncie je vysoká,že to brzo bude...

evik31
20. zář 2010

@rvasata pokad bych to nedostala přes zákrok tak to neva,ale jinak potřebuju,aby mě to do té doby skončilo oni potom zákroku tě pořád cévkujou a kontrolujou jestli nemáš v moči krev víš

evik31
20. zář 2010

@rvasata no mě jinak už kolik dní bolej prsa jak blázen tak snad dorazí potvora 😖
no asi když člověk není v očekávání tak není aktuální nebo já nevím

rvasata
20. zář 2010

@evik31 AHA tak to pak jo.Se asi ptám jak blbec,ale já prostě těmhle věcem nerozumím.no hlavně,aby to bylo O.K a kde ti to budou dělat?

evik31
20. zář 2010

@rvasata tak to máte ještě na 3 transféry,když budou ok to je paráda to se nám teda nepovedlo 😠

rvasata
20. zář 2010

@evik31 No tak na ně se můžu já teda vyprdnout.Nechtějí tak ať nechtějí,že.Přeci se můžeme bavit i tak normálně o všem.

evik31
20. zář 2010

@rvasata 1.10. mám nástup do Dvora králové n. l. ,pak mě prý na výkend pustí doma v pondělí 4.10. mě převezou do HK tam my to rozstřelej a pak mě převezou zpět do Dvora a další den ,když budu ok tak mě pustí domů

evik31
20. zář 2010

@rvasata tak oni se tam i normálně baví,někdo odpoví,ale většina v poslední době opravdu vůbec nereaguje tak nevím čím to je 😒

rvasata
20. zář 2010

@evik31 Proč tě budou takhle převážet?????

evik31
20. zář 2010

no zlato já jdu hodit koupel a pak asi do hajan jelikož ve 4 ráno vstávám tak tady koukejte zítra něco naklábosit at mám co číst joooooo 😠
no je vidět,že tady je asi ještě většina pracujících tak nemaj tolik času na psaní 😕

rvasata
20. zář 2010

@evik31 já po tom pátrat nebudu.Chodím jsem a basta 😀

evik31
20. zář 2010

@rvasata protože to dělaj nejblíž v HK jinak až v MB

evik31
20. zář 2010

@rvasata no já už asi taky né teda no snad se holky trošku rozepíšou 😉

evik31
20. zář 2010

myslím holky tady teda 😀

rvasata
20. zář 2010

@evik31 no ale pořád nechápu proč tě budo převážet nejsi rovnou jen v HK,kde to budou dělat.Si asi sedím na vedení. 😀 joo a jestli se nerozepíšou tak si tady budeme vést dialog,noooo

skol
20. zář 2010

ahoj holky..zdravím po víkendu, je to tak jak píšete...od rána do večera jsem v práci a někdy to jde, je čas psát a reagovat ale pak jsou takový dny jako byl dnešek, kdy se od rána nezastavim...ted jsem tu seděla a tupě zírala do zdi ja jsem utahaná a jak se máte vy?

skol
20. zář 2010

ted jsem dočetla těch pár řádků co jste tu naklábosily, tak sobotní oslava se vydařila, večer teda byla kosa jako blázen..ale vnitřně jsme se zahřívali🙂, joo rumíček lékařský ... 😉 no a šli jsme s přítelem za piráty s karibiku

skol
20. zář 2010

tak ted když jsem tu já tak tu nikdo není,ach jo, tak snad se tu někdy sejdem

rvasata
20. zář 2010

@skol Ahojda,jo unava je svinstvo.Já se v sobotu na oslavně zahřívala Tequilkou a že mě tentokrát sedla.uaaaaaaa 😀