CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀 teď mám čokošku milku s oříškama..... 😀 a dělám testy z aj...abych nebyla úplně blbá večer... 😀

martina_81
26. únor 2014

@muddledgirl super. 😉 tak ať se Ti večer daří, přijel Jiří, tak musím jít... 😒

muddledgirl
26. únor 2014

@martina_81 😀 😀 😀

petrufa86
26. únor 2014

@martina_81 tadytu roládu jsem jednou zkoušela. Mě chutnala, Jardovi ne.

margarita1
28. únor 2014

Ahojda děvčátka, jak se máte?
Holky , kolik jste braly ultrogestanu?

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 ahojky....já naposled měla cyclogest..předtím vždy utroš 3x2 denně...to je klasická dávka myslím....

margarita1
28. únor 2014

@muddledgirl já mám 3x1 denně, a nevěděla jsem , jestli jsem si ráno nezapoměla vzít, tak jsem si raději ještě jeden vzala, tak to asi ničemu nevadí 😉 a jak se daří?
Snad jsem to povrdila správně, já jak jsem často nechodím, tak ty vychytávky tady moc neznám 😀

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 no,on se možná po inseminaci dává jen jeden...to Ti nikdy neublíží...neboj....si vzít o jeden navíc.........Včera jsem upekla eskymo řezy a zvracela jak amina...ráno mi to nedalo a dala si dva malé kousky,tak snad to nepoletí...zas to mlíko.....Potvrdila jsi to správně... 😉

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 myslela jsem jako 3x1

margarita1
28. únor 2014

@muddledgirl a co to znamená, myslím to, co jsem potvrzovala?
Jinak já je dělala taky a neztuhl mi krém, chytala jsem na to nervy 🙂, jinak mi pečení jde dobře 😉
Co budete vařit o víkendu, já nějak nemám inspiraci 🙂

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 co co znamená 😲 😲 😲
Ono to maximálně neztuhlo....ale docela jo....přítel jede na koncert na SImple minds..já tam mám na dnešek a zítra makrelku...m iluju ji s ciulí a chlebíkem..../uzenou/ a pak tam mám těstoviny od včera,tak do nich přimíchám tuňáka a hrášek, sůl pepř a možná trochu sýra navrch ...nevím ještě..a pak mám taky hlávkový salát,který si dám s acidem.. 😉

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 jo...požádala jsem Tě o přátelství,Tys přijala a můžeme si psát soukromé zprávy.... 😉

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 já jsem utroš brala x krát 😉 Nevadí že sis vzala o jeden navíc 😉 já jsem tento týden vařila ovocný tvarohový knedlíky, závitky z kuřecího masa, zapečenou rybu s brokolicí, sýrem a smetanou a Jarda šel dneska dřív do práce tak sem mu vytáhla z mrazáku uzený kuřecí stehno a já si udělám rejžovou kaši a od včera mám krémovou česnečku. Příští týden mám v plánu čočku, uzený, špenát a br knedlík, cikánské řízečky, vepř. rizeto a vepřový na žampionech

margarita1
28. únor 2014

@muddledgirl jo táááááák 😀

@petrufa86 super, díky, co to jou cikánské řízečky?

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86 takže lepší víc než míň 😉

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 tak to stopro...lepší o jeden navíc než o jeden míň.. 😉 v tomto případě...

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 to jsou kuřecí kostičky který namočíš na den do marinády a pak z toho na olej děláš takový bochánky a smažíš. Je to výborný.

margarita1
28. únor 2014

@muddledgirl to jo, tak díky za radu. A tobě je ještě furt špatně po mléčných výrobkách? Já myslela tak do třetího měsíce a pak se to zklidní

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86 tak šup šup recept , díky 😉

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 tak cca 4 měsíce byly horší...a teď už jím máslo, pomazánkové máslo i když denně radši ne..i tvrdý sýr...ale jogurty ne....no a po těch pudinkách mi taky není hej....na buchtě... 😀 To ono se to hodně zklidnilo...ale holt je občas věc,která mi nesedne... 😀

margarita1
28. únor 2014

@muddledgirl ty jo , to letí, ještě včera jsi psala krásné // 🙂

muddledgirl
28. únor 2014

@margarita1 viď...hrozně to letí..to je fakt.....šupky dupky a jsem podle utz 20+3...sama tomu někdy nevěřim.... 😉 😉 😉 taky se dočkáš a brzy... 😉

margarita1
28. únor 2014

@muddledgirl uvidíme 😉 🙂

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 napíšu až malá půjde chrnět.

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 cikánské řízečky - na 40 dkg krůtího či kuřecího masa
* 3 vajíčka
* 3 lžíce solamylu
* 1 lžička pálivé papriky
* 1 lžička sladké papriky
* 1 lžička pepře
* 2 lžičky soli
* cibule nebo pórek
* trošku sojovky a wolčestru

Já teda dávám půl lžičky pepře a lžičku soli.

Maso nakrájíme na kostičky a naložíme do marinády. Do dlaně si dáme maso, přikryjeme druhou dlaní, pořádně vyždímáme marinádu a vytvarujeme placičku kterou dáváme na rozpálený olej. Smažíme z obou stran. K tomu br kaše, chleba, salát.....

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86 supeeeeeeer a jak to chutná? To se mi líbí a zkusím, děkujiiii 😀

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 výborně, jinak bych neradila 😀 😀 . Je to zase něco jinýho než plátek.

margarita1
28. únor 2014

@petrufa86 sojovku slanou nebo polosladkou? Hmmmm, jdu do nich,akorát nevím, kdy se dostanu do krámu 😉

margarita1
28. únor 2014

@margarita1 a já vám hodím recept na Kuře po Bulharsku, chcete? 🙂

petrufa86
28. únor 2014

@margarita1 jámám klasickou sojovku, ta nevím jaká je 😉 můžeš, někdy nevím co vařit 😉