CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
3. bře 2014

@muddledgirl no uvidíme, sama jsem z toho taková rozčarovaná, ale těmhle věcem moc nerozumím. Jen teda když si představím, že dorazí nabíječka a stejně to nebude fungovat a budu muset řešit reklamaci celýho tabletu... samozřejmě, že je to všechno na moje jméno a všechny sračky vždycky musím řešit já. 😠 😠
@jany74 mně teda při prvním kontaktu totálně nesedl, ale tenhle poslední transfér mi dělal on, takže si u mě zase o hodně polepšil... 😀 no uvidíš, třeba ti bude sympatickej. 😉

petrufa86
3. bře 2014

@jany74 doufám že neva když odpovím i já. Je v pohodě, není špatný, jako všichni tam, ale já měla radši Vodičku.

jany74
3. bře 2014

@martina_81
@petrufa86 Holky díky,taky bych ráda Vodičku,ale snad to bude v pohodě.V telefonu tedy nic moc. 😒

martina_81
3. bře 2014

@jany74 to víš, že to bude v pohodě. 😉 Mně přišel trochu jako namachrovanej blbeček - chytla jsem ho tenkrát při stimulce na jeden ultrazvuk. A pak vloni na ten transfér, ale to byl docela v poho.. a hlavně se mu zadařilo. 😉

jany74
3. bře 2014

@martina_81 Už začínám být docela nervozní z té cesty,doufám,že usnu.Tak dobrou noc a drž se.Zítra Ti písnu,jak jsem dopadla. 😔

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 😠 😠 😠 ch jo.....no jo to se stane a člověk se poučí....já se divim,že mi ještě ten mini angel sound nepřišel...tak to budu muset na ebayi taky řešit...naštěstí Ti v klidu vrátí peníze...když Ti to nedojde...

martina_81
3. bře 2014

@jany74 neboj, to zvládneš. 😉 Tak dobrou noc a zítra písni,

martina_81
3. bře 2014

@muddledgirl tak já doufám, že tady s tím to bude taky bez problémů, má hromadu pozitivních hodnocení, jen mě vytáčí to čekání... 😠 a nic z toho. ☹

muddledgirl
3. bře 2014

@martina_81 to je jasný...to taky nesnáším... ☹

margarita1
4. bře 2014

@martina_81 Tak mi nějak uniklo, proč musíš na císaře? Taky teď v rodině očekáváme mimčo, tak uvidíme, která z vás dřív 😀

@petrufa86 snad máš pravdu.
Jinak to je rachot, jak ty děti se rychle vyvíjejí a jak to utíká a jak se jí líbí na plavču? Má ráda vodu? 🙂

@muddledgirl A co vy, něco nového? A už ti je dobře? 😉

petrufa86
4. bře 2014

@margarita1 vodu miluje. Z vaničky jsme ji museli do velký vany přestěhovat už ve 4 měsících protože vždycky byla v koupelně potoma a já cugrund mokrá. Minule při prvním kurzu když zjistila že je ve vodě tak cákala nohama a rukama, ale když pak po ní ze začátku něco instruktorka chtěla tak koukala jako že jí se to netýká 😀 😀 a koukala radši po ostatních dětech a maminách. Včera dobrý, ale už dostaly kolem pasu pásky a měli jsme je vozit po vodě na zádech a držet jen za hlavičku a to se jí moc nepozdávalo. Ale instrkorka říkala že je to normální, že si na to děti musí zvyknout. A co je taky zvláštní, doma si ve vaně hraje s vodolepkama (takový ty různý tvary jakoby polystyrenu který když namočíš tak drží na vaně nebo obkladech) a tam když ji je dají nebo před ní položí na vodu tak kouká jak kdyby to viděla poprvé, potvůrka jedna 🙂 🙂

martina_81
4. bře 2014

@margarita1 Přesně před rokem (včera to byl rok od laparky) se mi dělohou prorval 7týdenní prcek a teď hrozí, že by mi děloha při silnějších kontrakcích mohla prasknout, takže dr raději zvolil císaře. A kdy ho čekáte? 😉
@petrufa86 si představ, že já předevčírem zjistila, že ta vanička, co mi půjčila švagrová, je prasklá, takže stejně musíme kupovat novou. Ještě, že jsem si toho všimla, jinak bych se pak asi divila, až bych měla v pokojíčku potopu. 😖 Jaký plavky sis vlastně nakonec na to plavání koupila? 🙂

petrufa86
4. bře 2014

@martina_81 tak to je dobrý, ještě že jsi na to přišla už teď 😉 koupila sem si z těch stránek jak sem vám tady posílala tmavě modrý, lemování fialovo růžové. i s poštovným vyšly na 441 kč a spokojenost. 😉

muddledgirl
4. bře 2014

Čau kočenky...

muddledgirl
4. bře 2014

@margarita1 ahoj čiči...nového dnes nic,jen že tu byla kontrola...a já nevěděla kde mám papír....neučesaná...neodmalovaná.. 😀 😀 😀 Vyprsila jsem na pána prsa bez podprdy /nebyl čas ji oblíknout/ v tričku a bříško...pán byl nějaký v šoku...

martina_81
4. bře 2014

@petrufa86 tak to je super. a jak jsi vyřešila tu velikost? 🙂
@muddledgirl ahooj, co nového? už máš výsledky těch opakovaných testů?

petrufa86
4. bře 2014

@martina_81 jsem psala tam paní jakou si mám objednat tak mě poradila a kdyžtak že se to dá vyměnit. Mám XXL 😝 😝

martina_81
4. bře 2014

@muddledgirl jako kontrola ze socky? 😲 no já mám taky nejradši dny, kdy nikoho nečekám, vypadám jak strašidlo a pak volá nějakej borec, že mi veze balík a za 5 minut je u mě. 😀

petrufa86
4. bře 2014

@muddledgirl chudák pán, takový šok po ránu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 čiči nemám...asi v pátek a zítra velký utz..tak drž pěsti.......a jsem zvědavá co ta moje placenta...jestli se posunula nahoru....ale za týden nevim nevim...dnes bude premiéra rychlé svíčkové...v červencovkách furt něco vaříme... 😀 😀 😀 a pečeme....

muddledgirl
4. bře 2014

@petrufa86 to jo,to evidentně měl...protože to tričko,je docela lehoučký a skoro průsvitný 😀 😀 😀 utíkal o 106 😀

martina_81
4. bře 2014

@petrufa86 taky bych se teď asi do menších nevlezla. 😀 Připadám si jak hroch. A večer už sleduju, jak mi začínají natíkat nohy, těch 80 kg jim dává asi dost zabrat. 😒

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 jo.....zvonil a že mě hledá,tak jsem mu řekla,kdo je....a pak ho tedy pustila... 😀 😀 😀 Taky to nesnáším... 😢

martina_81
4. bře 2014

@muddledgirl takže do konce těhu už asi nepřijde, viď? 😀 😀 😀
jj, budu držet pěsti. já mám kontrolu ve čtvrtek, tak jsem taky zvědavá, jestli se někam posunem, nebo držíme. 😉 A jestli chceš inspiraci na vaření a pečení, tak mi do IP napiš maila, kámoška mi dneska ráno poslala hromadu receptů. 😀

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 no,asi néé...ale nikdy nevíš...při mý klice a stejně nikde běhat nemůžu...zatím..inspiraci určitě..nevím co mám vařit...a s tím pečením..no..bohužel už mám 11,5 kg nahoře...takže se začínám krotit...svačinky budou zeleninové apod....

martina_81
4. bře 2014

@muddledgirl máš to tam. 😉 Nejvíc se mi samo líbí to pečení a pak ty rychlé recepty. Je tam roláda z mletýho masa a tu už jsem taky asi 2x dělala a je výborná. 🙂 A špekáčky na pivu, ty se u nás dřív taky často dělaly,. ale bez toho sýra, s ním jsem to nezkoušela.

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 jééé děkuju....já už se nudim jako blázen zas...nevim proč....hmmm...jdu mrknout.....a Ty odpočívej maminko.. 😉

muddledgirl
4. bře 2014

@martina_81 zatím jsem otevřela první odkaz a jako úžasný.... 😉 😉 😉

petrufa86
4. bře 2014

@martina_81 přijde mě že ty velikosti mají divný, normoš si myslím že bych se vešla do XL. Kór když se mě po porodu splácnul zadek a trošku zmenšily stehna. Jojo, o nateklých nohách mě něco povídej 🙂 😉 😉

holubice.petra
4. bře 2014

Ahoj holky tak dnes jsem byla na kontrole a sliznice pripravena 🙂 v pondeli rozmrazi ty nase bojovnicky a v utery nebo ve stredu KET..jinak dnes tam byl muj oblibenec Provaznik 😎 a divil se proc mi ten ket Vodicka neudelal uz minuly mesic kdyz jsem pry mela dle zapisu sliznici 8mm a delaji ho od 7mm! Tak jsem celkem nastvana ☹ pak se to snazil zamluvit ze si chtel byt pan dr.asi jisty ale i tak...jinak k estrovenu mi pridal jeste prednison a zase utrogestan tak mam pekne davky prasku 🙂