CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
6. lis 2010

@lenda - a vy máte mrazáčky???

@tygr21 - vítej 🙂

@evaav - tak v po laparka?A kdy nastupuješ do nemocnice?v něděli?A pak domácí snažení a uvidíš, že to vyjde 🙂

dasty79
autor
6. lis 2010

🙂 🙂 @lintea - gratuluju ke dvojčátkům - nádherná fotečka 🙂 Musí to být super pocit 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
6. lis 2010

evik31 - co máte se štěŇátkem? ☹

dasty79
autor
6. lis 2010

@madlina - a ty si jedeš pro mrazáčky kdy,???

evik31
6. lis 2010

ahoj holky,teda
@lenda01 to mě moc mrzí ach jooo,se to tady nějak nechce roztěhotnit 😢

evik31
6. lis 2010

@dasty79 spapalo co nemělo a musel na operaci žaludku a střeva 😖 ,ale už je mu fajn už s ním šijou roupy 😀

skol
6. lis 2010

ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím...jak se máte?..já se konečně po 50ti dnech dočkalala MS, tak už zase dlabu clostil a doufám, že ta zvýšená dávka pomůže a že ty folíci budou. jdu vás dočíst,tak zatim pa

madlina
6. lis 2010

@dasty,mě budou zítra vilat kolik je a kdy si pro ně mám přijít.zatím to ale vypadá na pondělí tak uvidíme.

dasty79
autor
6. lis 2010

@evik31 - tak to znám.my když měli taky asi půl roční štěně, tak vše papalo a bumbalo a my jsme měli namočený štětky po malování v nějaký sračce a ta naše to taky vypila - ta naštěstí dostala nějaký injekce, ta byla přiotrávená a pak to vyzvracela a dobrý - ale byly to taky nervy.Chudák operace ☹ Hlavně, že už to je dobrý 🙂 Vždyť to jsou naše prvorozený miminka 😵 😵 😵

@skol - já taky nestíhám.Ms po 50 dnech,to je teda mazec.To já ji mám zase nějak často - cca po 26 - 27 dnech 😒
Hlavně ať máš hodně folíků 🙂

@madlina - tak to je super 🙂 a kolik ještě máte mrazáčků?

lenda01
6. lis 2010

holky rvu jak pitoma ☹ manzel mi tvrdi at jeste nezmatkuju, ze na krev jdu az v utery, ale na tom testiku nebyl ani naznak ☹ chjo proc musime mit my takovou smulu ☹

madlina
6. lis 2010

@lenda,nezoufej.některý holky mají // třeba až v den kdy jdou na krev.A pokud to ještě nemáš potvrzený z krve,tak naděj tu ještě je.

Měla bych mít ještě 5 eskymáčků.Doufám že tyhle budou poslední co budem potřebovat.

skol
6. lis 2010

holky přiznám se, že asi vše nedokážu zpětně dočíst,vzala jsem to v letu.

lintea gratuluji k dvojčátkům🙂..taky si na ně tajně myslím,ale já v tuto chvíli budu ráda,když budu mít 1 folík,ach jo..at se aspon hneme z místa a můžem zase zkusit IUI,

teda za tu dobu co jsem tu nebyla jsem čekala nějaká dobré zprávy,jsem z toho docela přešlá z toho co jsem si přečetla,musíme tu smůlu prolomit

skol
6. lis 2010

lenda:madlina má pravdu, počkej do úterý, na testu sice nic,ale MS si nedostala, krev ukáže víc

madlina: držím palce!!!!

dasty79
autor
6. lis 2010

@lenda01 - nebreč.Opravdu je ještě čas,Vydrž do krve - někdo má // už třeba 8. den po ET a někdo až třeba 14.den.
V úterý můžeš dělat závěry.Teď se zbytečně nenervuj ☹

dasty79
autor
6. lis 2010

@skol - taky bych si tajně přála dvojčátka 🙂

lenda01
6. lis 2010

@madlina @skol @dasty79 dekuju holky za podporu, rikala jsem si ze to zvladnu bez breku, ale ono to proste nejak nejde... breci to samo 🙂 ja mam strach, ze se to ani do uterka nezmeni... chjo to budou dlouhy tri dny ☹

lenda01
6. lis 2010

@evik31 jj to mas pravdu.. nejak se tomu tady nechce... uz by to chtelo prolomit... budu jeste malililinko doufat ze to treba do utery bude.. chjo ☹ tak budeme doufat v madlinu 🙂

lenda01
6. lis 2010

@dasty79 jj mrazacky mame.. 7 kousku, ale nejak mam strach ze na to nemam psychicky ☹

dasty79
autor
6. lis 2010

@lenda01 - fakt se teď nenervuj.Stejně s tím teď nic už neuděláš -tak to nech osudu 🙂
v úterý budeš vědět na čem seš a naděje tam ještě pořád je!!! 🙂 🙂 🙂
A kdyby to nevyšlo tak KETík vyjde - jen se podívej, dost holkám to nevyšlo a maj prcky právě z KEtíku.
Buď ráda, že máš ještě mrazáčky 🙂 a to můžeš kdyžtak hned po ms,ne?
Teď to neřeš - udělej si s drahoiu polovičkou pěknej víkend a uvidíš zase bude dobře.
Věřííííím, že si musíš pobrečet -aspoň se ti trošku uleví 😵

rvasata
6. lis 2010

Krásný večer holky.No to neeee co to čtu.To snad už fakt není možný. 😠 😠 😠

rvasata
6. lis 2010

@lenda01 Ahojda no co to čtu.To není možný.Já věřila,že se to už prolomí.Tak budeme bojovat dál,ju?ale na krev jdeš až v úterý tak si myslím,že nemusí být vše ztraceno.Někomu testy nekáží dlouho nic.Mě se sárinkou neukázal test opravdu do min.8 týdne a to jsem měla fotku a test bílej jak padlej sníh

lenda01
6. lis 2010

@rvasata ☹ jo jo jo ctes spravne... ja to nezvladam.. celej den bulim jak pitoma ☹ pomooooooc co mam delaaaaat ☹ ten test byl fakt jak padlej snih a pro me to bylo jako kudla do srdce ☹ prvni co me napadlo, ze vsechno je v pr.... ☹
@dasty79 mrazacci sice jsou, ale ja fakt nevim jestli to zvladnu psychicky.. jsem uuuplne rozlozena ☹

evaav
6. lis 2010

@lenda01 -ahoj to mě mrzí,ale vážně ještě nemusí být konec vždyt já jsem příklad toho,že při Verče jsem si test nedělala, krev byla nizké hcg těch 71 což není moc a když jsem si potom dělala test tak čárka byla velmi slabá a to byl nejméně 14 den co jsem ho dělala a vidíš.Tak v útěrý může být vše jinak 😉
Já se taky bojím jak příští týden dopadnu musím doufat,že se nedozvím nic hrozného 😕 zítra mám nástup,ale v to úterý si na tebe určo vzpomenu,posílám hodně,hodně sil a máš ještě ty mražáčky tak z jednoho nebo ze všech se muže povést krásné dětátko
@madlina -držím palečky na zítra

lenda01
6. lis 2010

@evaav dekuju ... jste moc hodny vsechny... 🙂 ja se teda pokusim trosku se uklidnit.. ale nevim nevim jestli to zvladnu... myslim ze dneska jsem vybulela tak litr slz a vybrecela jsem se tak na rok dopredu .. 🙂 a ty se neboj nic, laparka dopadne na vybornou a dozvis se jen dobre zpravy... hlavne zadne strachy 🙂

evaav
6. lis 2010

@lenda01 -za slzy se nemusíš stydět,alespon se sebe dáš nějaké emoce to mě to nějak nešlo se ani vybrečet,pak mě kdo si jednou tak vytočil,člověk který měl k tomu u mě už velice našlápnuto,tak jsem tu dotyčnou seřvala na dvě doby a to se mi tak ulevilo a jako by ze mě spadl obrovský balvan 🙂

lenda01
6. lis 2010

@evaav jo je pravda ze se mi trosku ulevilo, ale jeste se z toho trosku vyspim a doufam, ze rano mi bude lepe... ja stejne budu mit do utery nerviky na pochodu ☹ i kdyz podle testu vim, ze mi v utery reknou ze je to negativni, tak me to stejne slozi znovu.. ☹ proc ja blbka testovalaaaaaaa 🙂

evaav
7. lis 2010

Dobré zamračené nedělní ránko všem 😉

@lenda01 -držím palce at máš dnes dobré zprávy 😉

lenda01
7. lis 2010

ahojky holky 🙂
@evaav tak bohuzel i dnes jednoprouda ☹ chjo s tim

lenda01
7. lis 2010

@evaav ty mas dnes nastup, vid? Tak hlavne zadny nerviky .. bude to OK 🙂 a zitra na tebe budeme myslet 🙂

evaav
7. lis 2010

@lenda01 -to mi je líto,ale třeba je to na těch mrazáčkách a určitě tam bude nějaký nejlepší bojovník uvidíš,nevím jakou budeš muset mít pauzu než ti je dají,ale určitě to dopadne,vím,že ted ti to zní blbě po tom neúspěchu,ale bud ráda,že ještě máš šanci na nějaký ten pokus 😉