CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
9. lis 2010

@tygr21 a v cem je u vas chyba? mate s manzelem problemy oba? My jsme se s manzelem hledali.. on nic moc spermiogram a mne telo nevyrabi hormony a tudiz nemam menstruaci a neroste mi sliznice .. no proste jsme prima dvojka.. 🙂

madlina
9. lis 2010

Ahoj berušky,
tak mi mískové jsou u mě.Odpolko jsem prochrupkala.Teď vykoupat a uložit Adél a hurá zase vegetit.Holky to bude dlouuuuuuuhejch 14 dní.

lenda01
9. lis 2010

@madlina to jo, pro nas vsechny, protoze ti budeme celych ctrnact dni drzet pesticky a myslet na tebe 🙂 neboj, dopadne to dobre ... verim ti... jsou to urco bojovnicci s velkym "B" 🙂

madlina
9. lis 2010

Oba byli ve stádiu počáteční blastocysty.Tak snad aspoň jeden zaboduje.Díky.

lenda01
9. lis 2010

@madlina urcite.. ja jim verim 🙂 preju ti to moc.. ja pockam na MS a jdu taky do KETiku... nezbyva nez bojovat ... tak budu bojovat 🙂

evik31
9. lis 2010

@lenda01 nebojoni se vyvíjet určo budou 😉 to jen já měla ten blbej pech a vybrala jsem si ho určo za vás všechny ,žádnej strach 😉
@tygr21 nám to taky nejde,my normální cestou mýt nemůžem,jen s pomocí doktorů a v poslední době jsme oba tak unavený,že se v postely jen pozdravíme a spíme 😀 nejlepší bylo ,když jsme ještě nevěděly,že nemůžem normálně a moje gyndařka nám naplánovala kdy se máme snažit,dala nám takovou knížečku a tam nám to napsala a já si musela měřit teplotu a zapisovat kdy byl sex,to byla teprv prdel vůbec se nám v ty plodné dny nechtělo 🙂 manža tomu říkal šukací knížka 😀

evik31
9. lis 2010

@madlina ahojky vykoupat néééééé,jen sprchovat 😉

evik31
9. lis 2010

at nám je neutopíš 😀 😀 😀 😀 😀

majka43
9. lis 2010

@madlina Hodně štěstí a ať se mimísci už nepustí.

lenda01
9. lis 2010

@evik31 hele a to se nemuzes koupat po celou dobu tech ctrnacti dnu? To se po celou dobu muzes jen sprchovat? Ja se jen ptam, my mame stejne jen sprchu, u me koupel nehrozi 🙂

evik31
9. lis 2010

@lenda01 no mě to tak aspon dpktor říkal ,abych se těch 14 dní spíš sprchovala a né moc horkou vodou,tak nevím

evik31
9. lis 2010

no jinak manža šel před chvilkou na policajti,od pondělka se jim neozívá jeho brácha a nikomu nezvedá telefon a tak jsme volaly do práce a tam taky od pondělka nebyl tak že masakr docela a to mu jěště v neděly nebylo dobře má silnou cukrovku,se už normálně z toho poseru nějak se ty starosti zase začínají vršit ☹

lenda01
9. lis 2010

@evik31 fuj fuj fuj lepsi zpravicky tam nemas, mam z toho uplne husi kuzi... radeji nemyslet co by mu mohlo byt ☹ tak at to dobre dopadne a at je to jen nejaka malichernost ...
jinak s tou koupeli mi to rikali taky, ale nevedela jsem prave jak dlouho..

lenda01
9. lis 2010

@evik31 vy mate ted vazne neprijemny obdobi.. ty budes mit na dlouho vybrano ...

madlina
9. lis 2010

@eviku,nemyslela jsem sebe ale malou že musím vykoupat.Já se převážně jen sprchuju protože na koupačku musím mít klid abych si to vychutnala.

lenda01
9. lis 2010

@evik31 tak jak manzeluv bracha?

evik31
10. lis 2010

@lenda01 bohužel ho našly v bytě mrtvýho ☹ manža je hotovej o tchýni nemluvě,loni touto dobou umřel jeho táta a ted zas brácha,asi vás ted budu zanedbávat,ale nějak na to ted prostě nemám ☹ nás teda ten nahoře nemá hodně rád

lenda01
10. lis 2010

@evik31 jezis to je hrozny ☹ evi drzte se s manzou oba... fakt jsem se tohohle bala ☹ je mi z toho uplne na nic ☹ pripada mi, ze vsechny tyhle problemy jsou proti tomu malichernost... bud statecna...

tygr21
10. lis 2010

Lenda01.......já jsem v pořádku,přítel má hrozně pomalý kluky,takže tu cestu nevydrží.Ale na posilnění spermií,nic není,takže jsme opravdu závislí na doktorech.

evik31
10. lis 2010

@lenda01 ahoj a děkuju,já se zatím držím,ale manža se mě hroutí před očima je toho na něj už moc ☹ a já nevím jak mu pomoci,snad to všechno zvládnem ted musíme čekat jak dopadne pitva a pak se uvidí ☹ celou noc jsme nespaly dnes jsme si vzaly z práce volno,musely jsme jet na policejní okrsek do Pardubic,když bydlel tam

samanta001
10. lis 2010

@majka43 já jsem s ním taky moc spokojená nikdy se nezapomene zeptat na to co mě ještě zajímá. Když jsme do Sanusu začala chodit tak jsme na sebe neměly štěstí. Bylo období dovolených takže jsem si prošla i dr. Kučerou a ten mi dělal i první IUI, na něj taky nemůžu říct nic špatnýho je moc milej, ale na to co mě zajímá se neptal 😵 Já toho za sebou moc nemám jsem mezi váma nováček poze 2x IUI a do vánoc snad IVF.

rvasata
10. lis 2010

@evik31 ježiši marjá Eviičku můj.to je strašný.Buďte silní a kdyby něco mám telefon

rvasata
10. lis 2010

@madlina Držím moooc palečky,at o vyjde a pěkně prolomíš tady tu smůlu a my se k tobě krásně přidáme

madlina
10. lis 2010

Ahojda,
jukám jen na skok.4ekám maminu.Dorazí každou minutou.

@eviku,to je mi moc líto. ☹ .

majka43
10. lis 2010

@evik31 Drž se.

majka43
10. lis 2010

Ahoj holky.

@samanta001 Kdy začínáš stimulku?

lenda01
10. lis 2010

ahojky holky... prvni den v praci a uz ted lituju ze jsem se nechala uschopnit....doma bylo tak kraaaaasne 🙂

lenda01
10. lis 2010

@evik31 drz se holka nase... myslim na tebe a moc si preju, aby bylo lip... hlavne bud podporou pro manzu i tchyni, ted te hodne potrebuji oba dva..
@madlina jak se citis? co mimisci 🙂
@rvasata no kdepak ses nam toulala, bylo tu bez tebe smutno 😉

samanta001
10. lis 2010

@majka43 pokud bude vše ok, žádná cista... tak pravděpodobně 20.11. Co teď čeká tebe?

majka43
10. lis 2010

@samanta001 Já byla v pondělí na ultrazvuku před Ketem, bohužel mám na vaječníku 3cm cystu, tak jestli neodejde s menstruací, tak se bude muset KET odložit o měsíc. Když odejde, tak bych mohla mít kolem 29.11 transfer. Jinak až kolem 26.12. Kéž by odešla.