CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
8. led 2012

@beatris děkuji, porod byl v pohodě, měla jsem naplánovanýho císaře, za kterýho jsem byla moc ráda

adrie
8. led 2012

ahoj holky, četla jsem zde, že se v Jihlavě v Sanus upravovali ceny... To se měnilo teď od nového roku?

Nevíte, prosím, kolik teď stojí ICSI, PICSI, PK a mražení embryí?

díky moc...

montysek
8. led 2012

@antana123 Nikolce byly v červnu 4 roky a Vašemu kloučkovi? 🙂

antana123
8. led 2012

@montysek bude mu 17měsíců a ty už teda chodíš do práce???

chilli009
8. led 2012

Holky, tak já hlasím zánět močáku ( snad už na ústupu) a asi příjde MS, jelikož mám citlivější prsa a test nic, ikdyž nevím jestli na testování nebylo moc brzy, když poslední MS byla 12.12. a OV bývá kolem cca 16DC. Koukám, že jsou zde nové snažilky, tak je tu vítám a přeji jako ostatním brzy na testíku // . Doufám, že se taky někdy dočkáme.

montysek
8. led 2012

@antana123 Jj, měla jsem tříletu mateřskou,takže už zase pracuju a nervuju se..... 😠 😀 Tak to máte ještě takovýho prďolku malýho. 🙂

martina_81
8. led 2012

@montysek tak v tom Tě naprosto chápu. Nad tím taky každou chvíli přemýšlím. Protože si říkám,že víc,jak 1 dítě asi nedáme,ale na druhou stranu bych byla ráda,kdyby nebylo samo. No snad se nám zadaří a za pár let do toho třeba půjdeme znovu,to se uvidí až časem.... 🙂

montysek
8. led 2012

@martina_81 Tak kdyby jste šli na IVF a povedlo se a zbyla Vám pak embryjka zamražená, tak by druhý dítko mohlo být z nich a to nestojí tolik peněz jako celé IVF. 😉

martina_81
8. led 2012

@montysek a ta doba,po kterou nám je nechají uložený,je nějak omezená? A za to uložení se taky určitě platí,že? Jako za všechno okolo. 😒

montysek
8. led 2012

@martina_81 Jj, platí se jednou ročně, nevím zda to teď po novém roce zdražili ale bylo to 2000Kč a myslím, že ta doba omezená neni, že to můžete mít zamražené jak dlouho budete chtít.

martina_81
8. led 2012

@montysek To jsou teda vyhlídky, co bych následně ušetřila,tak během let nacpu do uložení. Ach jo,nemáme to vůbec jednoduchý. 😒 A kámoška měla problém s tím,že se po vysazení antikoncepce snažili 5 měsíců. A když pak okolo viděla pár holek,co se snaží 2 roky a nic,tak uznala,že teda měla štěstí. 🙂 Kolik Ti je let?

antana123
9. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@montysek jo je to bobek 😀
@chilli009 děkuju snad se taky brzo dočkáš 😉

antana123
9. led 2012

holky máte některá ztroš taky jste z něj tak KO????

martina_81
9. led 2012

@petrufa86 ahoooj,tak jsem se objednala do Pardubic. Hned mě zaskočila sestra,když se zeptala,jestli dr.Novotná nebo dr.Vodička. Vybrala jsem si chlapa,tak jsem zvědavá. Jdem 25.1. Jsem ráda,že jsem se konečně rozhoupala. 😉 A snad pak zvládnu i tu cestu z vlakáče, s mým orientačním smyslem. Ty chodíš ke komu?
@antana123 ahoooj,tak jsem taky objednaná na 1. konzultaci,tak jsem na to zvědavá. 😉

montysek
9. led 2012

@martina_81 Je mi 29 let.To jo no, peníze teď budou jen lítat ale co naděláme, když chceme děti. ☹

montysek
9. led 2012

@antana123 Cože jestli máme? 😀 Myslíš Utrogestan? Jestli ten, tak já ho měla po IUI a zaváděla jsem ho a to mi nic nebylo.On když se zavádí, tak se líp snáší.

montysek
9. led 2012

Jo a taky jsem chtěla napsat, že jsem byla dnes na kontrole a zatím to vypadá na 11 folíků, což jsem ráda, já myslela, že "vypotím" tak půlku. 🙂 Ve čtvrtek tam jedu zase a to mi asi poví, kdy bude OPU.

martina_81
9. led 2012

@montysek ahooj. Co je OPU? Odběr vajíček? Občas se v těch termínech tady nevyznám. 😉

antana123
9. led 2012

@martina_81 super na kdy???držím palce
@montysek jo myslím utroš no já na to zavádění moc nejsem tak ho polykám 😒

antana123
9. led 2012

@montysek ještě mám před sebou 7 dní s utrošem 😒

martina_81
9. led 2012

@antana123 na 25.1.,za 14 dní. 😉 Jsem zvědavá na doktora a na přístup.

antana123
9. led 2012

@martina_81 to máš za chvilečku pak mi musíš popsat co se dělo ju???

martina_81
9. led 2012

@antana123 jasně,neboj. 😉 Tak zatím ahoj,musím se jít chystat do práce,mám dnes noční. 😒

montysek
9. led 2012

@martina_81 Jj, to je odběr vajíček. 🙂

montysek
9. led 2012

@antana123 Právě že dost holek říkalo, že když se polyká, tak že je z toho víc zle než při zavádění a doktor mi to taky řekl, tak já zaváděla a nebylo mi vůbec nic. Tak to zkus třeba jeden den a uvidíš. 😉 Nikolka je nemocná, má druhý den teploty.... snad to taky nechytím.

martina_81
9. led 2012

@montysek Co to je za prášky,že se bud polykají nebo zavádějí? 😀 A po tom odběru je jaká doba,než se ty oplodněný zavedou? Kolik si jich necháš zavést?

montysek
9. led 2012

@martina_81 To je Utrogestan, který podporuje uchytnutí embryjek.Záleží na tom, pokud si lidi nechají prodlouženou kultivaci nebo ne. Když ne, tak se zavádějí do 3 dnů a když ano,tak se pozorují 5 dnů a pak se zavedou.Asi si necháme zavést dvě. 🙂

antana123
9. led 2012

@montysek ale chudinka my jsme taky nemocní ale bez teplot

montysek
9. led 2012

@antana123 ☹ Teď to řádí, bacily hnusný ! 😠

antana123
9. led 2012

holky budu se opakovat ale je normální že po utroši se mi motá hlava,je mi na zvracení,bolí mě hlava a pálí žáha a vůbec mi jídlo nechutná a cítím se nafouklá a plná????já jedla utroš jen v těhu tak to nemám s čím srovnat