CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
21. lis 2010

@madlina 😀 Není nad chytrý papír.Tak to já jen háčkuju.Plést neumím,respektivě mě to vůbec nebaví.Stojí cca 30 korun klubíčko a pokud chceš jednu barvu tak stačí bohatě 1klubko.Většinou to mají ty 100bavlny pohromadě i jiné značky

rvasata
21. lis 2010

@madlina Tak to je dobře,že mají v pohodě.Přeci jen dvojčátka je takový menší šok

madlina
21. lis 2010

Podle testů si spíš myslím,že je jenom jedno.
Po tý bavlnce se podívám.

rvasata
21. lis 2010

@madlina Nebudeme myslet,necháme se překvapit.Ale dle HCG by to mohli vědět,ne?Nebo si počkáme na UTZ.Nejdůležitější je,že tam je 😉

madlina
21. lis 2010

Prej se to dá poznat i podle HCG.Je prej větší než u jednoho.

lenda01
21. lis 2010

@dasty79 kdyz mam tady jako podporu vas tak do toho jdu urco jeste letos... vy me z toho kdyztak dostanete, kdyz se to zase nepovede 🙂
@rvasata ty vago to je boziiiii jsi silene sikovna.. neni na to nekde navod na netu jak uhackovat ty cepicky a tak? chtela bych to taky zkusit a uhackovat cepicku..jestli to teda driv nerozslapu, protoze se u toho budu silene vztekat 😀
@madlina i kdyz tam budou dve, tak je to super 🙂 aspon budete mit s manzou kazdej jedno 😀

madlina
21. lis 2010

@lenda, akam dáme Adélku? Přece ji nepůjdem utopit? A capomeň že bysme púořídili ještě jedno mimi pro ni.

val123
21. lis 2010

Hezkou neděli holky 🙂

@ahojkyholky téda tak dlouho čekáte? A volala sis na výsledky? To bych se asi už zbláznila za takovou dobu ☹

rvasata
21. lis 2010

@madlina Tak to jsem na úterý tada moc zvědavá

rvasata
21. lis 2010

@lenda01 návody určitě jsou.Já musím na vše přijít sama.Já vidím návod čučím na to a prd z toho a to jsem pak tak vzteklá a ty slova co tady lítají a určitě jdi do dalšího pokus.A jakýpak že to nevyjde.Musí to vyjít

val123
21. lis 2010

@madlina jéé to bude nádhrený dáreček

lenda01
21. lis 2010

@madlina zadny utopit... ale poridit jeste jedno pro ni taky neni spatnej napad.. i ty jedna, ze ty bys chtela trojcatka 🙂 ne nebudu te zlobit.. preju ti jedno nebo dve, ale hlavne at se pekne drzi devet mesicu a at je vse v poradku 🙂 jsem taky napnuta jak v utery pochodis 🙂
@rvasata tak ja kouknu a zavvztekam si taky 🙂 a kdyz to nepujde, proste k tobe budeme jezdit na lekce hackovani 🙂

rvasata
21. lis 2010

@lenda01 Ale to není vůbec špatný nápad.A při té příležitosti bychom popili a tak 😀 😀

tygr21
21. lis 2010

Ahoj ve spolek,koukám že ségře přejete dvojky ,bude mít trojky,místo mě. 😀 Jinak kdo jde zítra na kontrolu,tak at to dopadne dobře.Jdu mít auto,je jak prase.
Madli.......k mámě na cukroví jdeme 11.12.tak snad příjdeš.

tygr21
21. lis 2010

Rvasy.....ty si opravdu šikulka

rvasata
21. lis 2010

@tygr21 díky.no tobě taky přejeme dvojky,ať je u Vás v rodince pěkně veselo.Ať se babičky a dědečkové nenudí 😀

tygr21
21. lis 2010

Rvasy......to já si počkám,až budou v důchodu a to se opravdu nudit nebudou.Prej budu mít 2 holky a 2 kluky.Ale kdy,to už tam nebylo.A jak u vás?

madlina
21. lis 2010

Dámy vy jste tak přející 😀 😀 😀 😀 .
@tygr,no jasně že přijdu píct.Si takovou událost nenechám ujít.Jo a taky jdeme k mamce dneska odpoledne.

lenda01
21. lis 2010

@rvasata jo vid nebylo by spatny se nekde sejit a poklabosit 🙂 si myslim, ze bysme se nenudily a nasmaly bysme se 🙂
@tygr21 jj my jsme prejici 🙂 tobe prejem taky a vlastne vsem 🙂 ja bych treba dvojcatka brala .. ale je pravda, ze narozdil od tvy segry doma nemam uz jednu treperendu 🙂 ale oni to zmaknou i tak..bude to asi makacka, ale daji to 🙂

rvasata
21. lis 2010

@lenda01 Tak to by bylo určitě super.Nějaký to posezíčko.To bychom mohli něco spáchat

lenda01
21. lis 2010

@rvasata taky si myslim...neco budeme muset vymyslet 🙂

madlina
21. lis 2010

Tak holky kdy a kde?

tygr21
21. lis 2010

lenda01......já to vím že se přeje každýmu,já to ségře taky přeju.
Madli........mamka jede na Novej,ale nevím kdy se vrátí.
Tady bude nějakej srazík?

ahojkyholky
21. lis 2010

Ahoj.

@val123 no pokud jste byly u stejný genetičky dr. Hořínová tak ona říkala,že pošle výsledky poštou.Samozřejmě,že jsem nevydržela a volala,nebrala to tak i email,neodepsala na něj a pak jsem měla štěstí.Říkala něco v tom smyslu,že nebyla chemická látka,která je k těm rozborům potřeba a že je zdržení.Přesto mě v pc našla,že mě má hotovou,ale že nemá ještě manžela.Potíž je v tom,že mi nejsme svoji takže jestli bude čekat na výsledky chlapa stejnýho příjmení tak to se asi nedočkáme.Dávám jí na to ještě tento týden a pak budu otravovat zas.

madlina
21. lis 2010

@tygr,přijede prý na půl pátou.Takže vyndám nádobí z myčky,pokusím se o to aby se Adél oblíkla,což bude tak na dvě hoďky a vyrážíme.

tygr21
21. lis 2010

Madli......tak to jo.Koupila jsem Adě eura,vypadaly pěkně.

madlina
21. lis 2010

Jdeš taky k mamině?

tygr21
21. lis 2010

Ségra nejdu,máme pučenou videokazetu,tak se jdeme podívat,co na ni je.

rvasata
21. lis 2010

Krásný večer holky.Já mám takovou chuť na hranolky s pořádnou dávkou tatarky a manžel se nabídnul že udělá,takže pro dnešek dietka padá 😀

madlina
21. lis 2010

Hmm,tak hranolky.Taky bych si dala.