CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
26. bře 2012

@lenpet gratulace je nádherný 😵 😵 😵 😵

lenpet
26. bře 2012

@antana123 moc děkujem 🙂

chilli009
26. bře 2012

@lenpet Gratuluji a přeji pevné zdraví a ať dělá mimi jen a jen radost 😵

lenda01
26. bře 2012

@lenpet taky gratuluju a preji hodne zdravi vam obema 🙂

lenpet
26. bře 2012

@lenda01 nevím,jestli jsem ti popřála,tak dodatečně taky gratuluju

lenda01
26. bře 2012

@lenpet jj myslim, ze jsi to pred tim rychloporodem stihla, ale i tak jeste jednou dekuji 🙂 tak to si mela fajn, ze si mela pohodovej porod, to ti muzu jen zavidet 🙂

michaela28
26. bře 2012

Zdravím, taky patřím mezi Sanusačky. 8.3.2012 se nám narodil Vašíček - 2500g a 44cm, narodil se 36+4, ale je to zdravé a čilé miminko 😉 .

petrufa86
26. bře 2012

@michaela28 Kam jsi chodila?

martina_81
27. bře 2012

@lenpet ahooj, moc gratuluju, je nádhernej. 🙂

michaela28
27. bře 2012

@petrufa86 jezdili jsme do HK k Dr. Dejmkovi

montysek
28. bře 2012

Ahoj holky, tak jsem dnes zkusila test a bílo.Zítra mám jet na krev ale je to jasný - bohužel. 😔

antana123
28. bře 2012

@montysek jé to mi je moc líto 😔

lenda01
29. bře 2012

@montysek taky me to moc mrzi ☹ ale nezoufej kocko a bojuj dal, ono to jednou dopadne... musiiii 🙂

montysek
29. bře 2012

Tak mi dnes z krve potvrdili negativ.výsledek a dostala jsem žádanky na genetický a imunitní vyšetření.Tu genetiku nám bude dělat doktorka v Jihlavě a prý jí asi budu muset tel.popohnat, pokud do 6 týdnů nepříjde výsledek, že je to s ní takový na prdlačku. 😒 Zrovna měla dnes místo, takže jsme u ní dnes byli, tak jsem zvědavá.A na imunitu pojedeme do Prahy ale doktorka teď bude mít prý dva týdny dovču.Takže nás teď čeká čekání než budeme mít výsledky. 😒

anina32
30. bře 2012

Ahoj holky, hlásím se z nemocnice, píšu z mobilu. V noci na dnešek jsem začala krvácet, dělali mi ultrazvuk, mimi bylo v noci v pořádku a ráno jsem cítila i pohyby, ale trnu strachy co bude dál...

lenda01
30. bře 2012

@anina32 neboj se nic kocko, urco bude vsechno v poradku... hlavne zadny nerviky a jen v ty nemocnici pekne odpocivej 🙂

montysek
30. bře 2012

@anina32 A doktoři se nějak vyjádřili k tomu, co by mohlo být příčinou krvácení? Držím pěsti, aby to nic zlého nebylo a dopadlo to dobře! Pokud cítíš pohyby, tak je to dobré znamení ! 🙂

bugi
1. dub 2012

Ahoj holky,prominte ze vam vstupuju do diskuse,jezdili jsme ted do sanusu, a minuly tyden ve stredu (21.3.) jsem pichala ovitrelle a v patek byl odber vajicek,v pondeli pak transfer 2 embryek.Dnes jsem se dopolko delala test a jsou na nem //,myslite ze tomu mohu verit,nebo je to moc brzy??Trochu me poboliva bricho jako na MS,ale nic vazneho.

lenda01
1. dub 2012

@bugi ahojky, bolest bricha jako pri ms je urco dobry znameni a myslim ze se muzes pomaloucku potichoucku radovat, pregnyl a myslim ze i ovitrelle nejsou v tele dyl jak tyden natoz kdyz si ho pichala uz ve stredu 21.3.... 🙂

bugi
1. dub 2012

No uvidime,ve stredu to mam dostat,tak to zkusim kdyztak rano z ranni moci,jsem napnuta jak struna 🙂

antana123
1. dub 2012

@bugi to vypadá nadějně moc držím palce 😉

littlemousecz
2. dub 2012

@montysek jo, tak s tou genetikou mají pravdu, my čekali 9 týdnů, výsledky došly až po třetím urgujícím emailu. Taky ti přišla ta doktorka divná?Na imunologickým jsme nebyli a zatím prý nás nepošle, ale manžel si nechá udělat vyšetření DNA spermií. Sice se to platí a na výsledky se taky čeká 1-2 měsíce, ale chceme začít v létě, tak aspoň ten čas využijeme.

montysek
2. dub 2012

@littlemousecz Jj, byla divná, přišla mi i nějaká zpomalená. 🙄 No, já počkám těch 6 týdnů a volám... !! 😀

montysek
2. dub 2012

@bugi Držím palce... ! 😵

bugi
2. dub 2012

Ahoj holky,dnes rano jsem malem hodila savly,ale jinak mi je dnes skvele,nezacina to nejak brzy??Jinak jsem dnes netestila,chci to zkusit az zitra z ranni moci...

montysek
4. dub 2012

@bugi Tak jak to s Tebou vypadá? 🙂

montysek
4. dub 2012

@anina32 Co Ty? Jste v pořádku?

anina32
4. dub 2012

@montysek holky já jsem pořád v nemocnici a docela mě to tu už štve. Přijela jsem sem ve čtvrtek v noci. Udělali mi vstupní ultrazvuk, na kterém bylo všechno v pořádku. Ulozili mě tu do postele a zakázali chodit že mi i jídlo budou nosit na pokoj. V pátek ráno mi ještě vzali krev. A od ty doby se mnou nedělají vůbec nic! Krvácela jsem všeho všudy asi dvě hodky, umazala jsem jenom jednu vložku, od pátečního rána jsem bez vložky a jenom tu ležím. Dvakrát denně za mnou přijde vizita, zeptají se jak se cítím a jestli nekrvacim, já odpovím že je všechno v pořádku, voní si to odfajfkujou v papírech a jdou dál. Já to nechápu, za celou dobu mě nikdo nevysetril, nic. O víkendu mi slíbili že mi v pondělí udělají ultrazvuk a když bude v pořádku tak půjdu domů. Je středa a ultrazvuk mi ještě nedělali! Jenom se tu nervuju a nevím co se děje. Včera jsem to už nevydržela a řekla doktorovi že teda podepisu reverz a půjdu domů, že tady nepotřebuju ležet jenom proto aby za mě mohli účtovat prachy pojišťovně. Na konec mě teda ukecal a zůstávám do zítřka, ráno bude konečně ten ultrazvuk, tak snad to bude dobrý. Tak takové jsou mé zkušenosti s Jičínskou nemocnici. Jo ještě jsem zapoměla, ještě mi choděj dvakrát denně měřit teplotu, asi aby se mnou přece jenom něco dělali. Ale to poznám i bez měření že teplotu nemám a za celou dobu pobytu tady jsem neměla. Lituju že jsem s tím krvácením nejela radši do sanusu. Jinak jsem v pondělí volala na výsledky plodovky a čekáme zdravého chlapečka🙂 akorát je mi divný, já jsem už z toho tady takovej pesimista, ale plodovku mi brali v sanusu a dostala jsem tam instrukce že tam mám přijet 16.4 na ultrazvuk a dají mi písemně výsledky. A včera mi přišel domů ještě dopis, že kromě toho se mám dostavit ještě 10.4 na ultrazvuk do hradecké polikliniky k doktoru Vítovi. Tak mi to přijde divný, protože ty druhý holčíne co na té plodovce byla se mnou ta pozvánka nepřišla, tak mám strach že tam je přece jenom něco špatně a proto si mě tam zvou. Já se těch nervů holt nezbavím☹

littlemousecz
4. dub 2012

@montysek no zpomalená to ona je dost 🙂. Hlavně jak píše do toho počítače. Hahaaa. Jsme měli s m. co dělat, abysme se nezačali smát. A taky mě tam napsala, že dělám self manažerku 😀, nevím, kde na tom byla, když jsem jí říkala, že sales...Ale hlavně nechápu, proč tu zprávu nenapíše hned, jak jí dojdou výsledky z krve.Ty přece musí být udělaný hned ne?

littlemousecz
4. dub 2012

@anina32 To je teda fakt na houby, že tě tam takhle drží a nic ti neřeknou.Ale je to všude stejný, já měla jednou křeče v břiše a odmítali mě pustit domů, i když už to přešlo. Hladovku jsem mohla držet i doma a jednou za 8 hodin si vzít prášek pro normálního člověka taky není problém.Ale asi potřebujou vyplnit lůžkovou kapacitu,aby jim nezrušili oddělení, co já vím...