CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
13. zář 2012

@petrufa86 snažím se teď najít něco o tom gynexu na netu a narazila jsem i na gel na podporu těhotenství, co mi o něm nedávno psala jedna holčina. Už jsi slyšela o někom,co by to vyzkoušel? http://www.lekarna.cz/conceive-plus-gel-pro-pod... pro mě to bohužel význam nemá,ale kdyby to fakt fungovalo,tak by to nebylo špatný.

littlemousecz
13. zář 2012

@martina_81 já myslím, že na MK je tady někde o tom diskuze (nebo o něčem podobným)

martina_81
13. zář 2012

@littlemousecz o tom gynexu nebo o tom gelu? 😉 O tom gynexu jsem tady našla spoustu odkazů. a teď jsem četla ohlasy na stránkách nějaké lékárny,tak to tam hodně vychvalují,tak jsem teda zvědavá,na co všechno to zabere. 😀

fidorka01
13. zář 2012

@martina_81 Ahojky jsem od lanškrouna a rozhodli jsme se jezdit do hradce králové do Sanusu. Sice tam moc spokojeni nejsme,ale kdybychom se přehlásili jinam, tak bychom zase prodloužili to čekání

martina_81
13. zář 2012

@fidorka01 a jak dlouho tam jezdíte? Já teda doporučuju Pardubky, kámoška taky jezdí do Hradce a když to srovnám,tak nechápu, že je to oboje Sanus. 😒 v Hradci jsem byla na krvi jednou, když měli v Pce dovolenou a už by mě tam nedostali. 😖 V Pardubkách jsem teda maximálně spokojená,vyjdou ti ve všem vstříc a přístup je tam suprovej, nedám na ně dopustit. 😉

littlemousecz
13. zář 2012

@martina_81 o tom gelu. Tak to jsem taky zvědavá, na co ti to zabere 😀

littlemousecz
13. zář 2012

@martina_81 @fidorka01 já teda zas nedám dopustit na Jihlavu. Mě se tam hlavně líbilo, že jsem pokaždý měla stejnýho doktora. To, jak jste měly v Pardubkách třeba jinýho doktora na ultrazvuky, jinýho na odběr a jinýho na ET, to jsem nezažila. Vždycky přijel ten můj, ať to bylo kterejkoliv den v týdnu.

fidorka01
13. zář 2012

@littlemousecz @martina_81 já bych popravdě do toho hradce taky už nejela,ale kdybychom přešli, tak musíme absolvovat znova všechna vyšetření a vzhledem k tomu, že mi končí rodičák, tak nemám moc času na řešení. Už jsme tam podstoupili 2 inseminace a tak jsme se rozhodli tam ještě zůstat. Tak se budu modlit, aby se to umělko povedlo a už jsme tam nemuseli

martina_81
13. zář 2012

@fidorka01 já myslím,že kdybyste přešli jen do Pardubek, tak žádný vyšetření znovu absolvovat nemusíte, je to přece pořád Sanus. 🙂 a přístup je tam vážně o něčem jiným,to Ti potvrdí i @petrufa86.
@littlemousecz no zatím bych byla ráda,kdyby to zabralo na ms bolesti. a když to pak pomůže něčemu při KETu,tak tím líp. 😉

petrufa86
13. zář 2012

@martina_81 vím že na jedný diskuzi kam občas zabrousím ho 2 holčiny taky zkouší, ale jinak konkrétně o nikom nevím.
@littlemousecz tak my máme pořád stejnýho doktora, jen pondělky si tam nechal dr co má v Čáslavi svoji praxi tak holt jdeš k němu. A když ti třeba opu nebo transfer vyjde na víkend tak můžeš narazit na doktorku protože oni se střídajíá anebo jde ten, kdo má na víkend víc pacientů.
@fidorka01 souhlasím s Marťou @martina_81 kdybyste přešli do Pardubic tak to všechno nemusíte znova podstupovat, oni mají propojený počítače a co napíše dr v HK vidí i ten v Pardubkách. Ale já bych do HK nešla ani na prvotrminestrální screening. Toť má zkušenost. Při laparce sem tam byla spokojená, nemůžu o nich říct křivý slovo, ale v tom březnu mě teda přístup jednoho doktora zklamal, ale sestry opět báječný.

littlemousecz
13. zář 2012

@martina_81 no tak je fakt, že na MS bolesti bych to taky ocenila. Naštěstí si teď užívám období bez MS. Je to mooooc fajn. Ale zas to má jiný mouchy. Třeba teď, když mi skončily nevolnosti, tak mě začala každej den pekelně pálit žáha.

littlemousecz
13. zář 2012

@petrufa86 tak nevím, možná jsem měla jen štěstí, ale co vím, tak jsme třeba přijeli na ultrazvuk před opu a doktor přilítl těsně po nás, vyšetřoval mě v civilu a pak jsme ho zase viděli jít hned pryč, tak jsem z toho měla pocit, že tam jezdí jen kvůli mě.Ale třeba se mýlím a měla jsem fakt štěstí.Uvidíme příště 😉

petrufa86
13. zář 2012

@littlemousecz a bude hůř s tou žáhou. tak vyzkoušej lák z okurek, červený řepy nebo kyselýho zelí. 😉

littlemousecz
13. zář 2012

@petrufa86 mě zatím pomáhá mlíko.Někdy na dýl, někdy moc ne. Ale poradila mi jedna babča u nás v práci, že si mám dát vlašský ořechy a to teda musím říct, že to pomáhá víc, než gaviscon, kterej stojí tři kila. Aspoň podle dnešní zkušenosti, tak doufám, že to bude fungovat i dál.

petrufa86
13. zář 2012

@littlemousecz vlašský ořechy já nesnášet 😀 😀
Holky, pamatujete si tady odsud z diskuze montysek. Co si pamatuju tak byla strašně nespokojená v Jihlavě a přiešli do Olomouce. Má za sebou ET 2 embryjek a dnes je 14 den po a má hcg 2987.

martina_81
13. zář 2012

@littlemousecz doufám,že si ms taky moc dlouho užívat nebudu. 😉 Radši bych to pálení žáhy, i když to teda taky nesnáším, mě pálila i v období po těch transférech. 😒
@petrufa86 nj, zkusím ten gynex a uvidím,co to se mnou provede za zázraky. 😀 😀 😀

martina_81
13. zář 2012

@petrufa86 já ji pamatuju, nedávno jsem ji dávala do vyhledávače,ale myslím,že mi to nic nenašlo. Občas jsem na ni myslela. Tak to je super. 😉

petrufa86
13. zář 2012

@martina_81 jardova sestřenka když čekala dvojčata tak ji ke konci tak pálila žáha že spala v sedě. Jakmile si normoš lehla do postele tak ji šli šŤávy nahoru a měla jich plnou pusu. 😒 😒 😒 😒
@martina_81 zkus, a kdyby nic, tak aspoŇ po psychický stránce to třeba bude lepší. 😉 Ona to psala na 2 diskuzi kam chodím.

fidorka01
13. zář 2012

@petrufa86 Ahojky holky děkuji za info, první pokuzs zkusíme v HK a potom se kdyžtak přesuneme do Pce. A můžu se zeptat k jakému doktoru jsi v hradci chodila?

martina_81
13. zář 2012

@petrufa86 tak to je teda hnus. Ale co by ženská pro mimčo nevydržela,co? 😒

petrufa86
13. zář 2012

@martina_81 jj, to máš pravdu. Hele, já včera koukala na prima love na dokument o ženský která čekala 6terčata. neviděla jsem to od začátku až posledních 40 minut. Z těch 6 dětí ji 2 hned po porodu umřeli, pak si po 2 měsícíh domů přivezli 3 děti a doma měli ještě 8letou holčičku a ona furt jak vše stíhá, že se chvílem a i nudí atd. Jsem ji malinko nechápala, pak si po 5 měsících přivezli domů poslední holčičku, ta měla z jícnu vývedenou trubičku a do tý ji dávali umělý mlíko a v roce musela na operaci. Když sem to viděla že je kojí nebo dává Um v 9 večer, pak ve 12 nebo jednu ráno a pak ve 4 nebo v 5 tak sem si říkala klobouk dolů. Manžel dělal jen na 1/2 úvazku, každej měl v noci na starosti 2 děti a .... Tohle si myslím že už je nezodpovědný, bych povolila max 3čata a nashledanou.
@fidorka01 já jsem tam byla jen na laparce a pak když u mě začínal potrat. Laparku mě dělal i mě v noci přijímal Šilhan a pak sem se 2 dny viděla se Štěpánem ml a ten mě přišel takovej sympatickej, hodnej.

martina_81
13. zář 2012

@petrufa86 jj, to jsem taky chvílema viděla. A taky jsem nechápala, jak to všechno zvládala, měla všude uklizený a dokonce i dobře vypadala. To kámoška při jednom dítěti vypadá strhaněji. 😀 😀 Ona ta "ženská" právě říkala,že jí chtěli udělat redukci,ale že jí přišlo šílený rozhodovat o tom,který děti jí vezmou a který nechají. Proto se tak rozhodla. Ale docela mazec. Na jednu stranu musíš uznat,že když tam byli vyskládaný v tom pokoji,tak to byla nádhera. 🙂 🙂 ale starat se o ně a hlavně to financovat bych fakt nechtěla. 😖

petrufa86
13. zář 2012

@martina_81 hele, já dneska viděla naproti Markétu, v sobotu porodila, včera je pustili z porodnice a katastrofa. Ondra říkal že ji nenastřihli a že je strašně zašitá a nemůže moc chodit. Z baráku vylezla v 5 odpoeldne v noční košili, šla jak připosraná a břicho má jak v 5tým měsíci, až sem ji litovala, ale ona taky není nejmladší, je ji 39, tak to asi taky tak vypadá. Holt každá jsme jiná, ale když to srovnám se ségrou, ta rodila v 25ti a když jsme za ní byly druhý den v porodnici tak vypadala jakoby nerodila. Holt ten věk je znát. A to ona měla počato přirozeně??? Na jednu stranu to bylo hezký, ale na druhou stranu si myslím že je ze začátku než zajedeš do kolejí děs mít dvojčátka natož 4čátka nebo dokonce šesterčátka. No finančně to musí být pecka, vezmi si že tady bys dostala na 4 děti 7100 Kč a nashledanou, maximálně 500 přídavek na 1, takže nějakých 9100 Kč což je teda ubohý. Nechápu proč když čekáš 2čátka proč ti nedají 2násobek.

martina_81
13. zář 2012

@petrufa86 já myslím,že přirozeně, protože uměle by jí tam ani tolik embryjek nedali. Jinak s těma penězma je to taky bordel, na dvojčata by to snad mělo být dvojnásobný,ne? prostě je to hnus, hlavně,že cigánům dávají takových tisíc a normální člověk nedostane ani porodný. 😠 😠 😠

petrufa86
13. zář 2012

@martina_81 mělo, ale není. Jojo, holt až budu těhu tak se nabarvím na černo a třeba z toho něco bude. Cikáni zasraný, nemakaj, ale chodit si každý měsíc na poštu por 35 000 kč to jo

anina32
13. zář 2012

@fidorka01 no tak třeba já nedám na Hradec dopustit😉 teď koncem září to bude rok co jsme tam jeli poprvé, při druhé návštěvě jsme se dozvěděli že příčina je ve špatném spermiu, rovnou doporučeno Ivf, takže v listopadu jsem začala stimulovat, a v prosinci skoro pod stromečkem potvrzené těhu. Výsledek bude mít příští pátek měsíc a je to to nejuzasnejsi miminko na světě, teda aspoň pro nás😉 chodili jsme k doktoru Dejmkovi a fakt si nemůžu vůbec stěžovat.

antana123
14. zář 2012

Přeju dobré ránko 🙂
ms stále nic a tt negativní asi je jasné že mi tu laparku prostě neudělají ☹
myslíte je blbost si zavolat do nemocnice a domluvit se s nima co s tím??

fidorka01
14. zář 2012

@anina32 @petrufa86 holky my jezdíme k Štěpánovi ml. Je to fakt sympaták,ale takovej milej blbeček bych řekla.Všechno ti odsouhlasí a nic moc mán nenavrhnul. Spíš mě přijde, že si ani nečte co proběhlo při minulé návštěvě a tak. Taky mi to tam připadá,jakobych si léčbu ordinovala sama a on mi to jen odsouhlasil. No uvidíme příští týden, Ještě musí dorazit MS abychom mohli nastartovat ten stimulační cyjklus.

fidorka01
14. zář 2012

@antana123 Ahojky určitě tam zavolej a domluv se s nima. Já když jsem byla na laprace, tak mě primář říkal, že jim nevadí když budeš špinit,ale nesmíš krvácet. Protože ty při té laparce přímo znova odmenstruuješ. Určitě tam zavolej

antana123
14. zář 2012

@fidorka01 děkuju no já jí ani nedostala ještě ☹