CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

monik13
13. čer 2013

@margarita1 u mě nic ... nezadařilo se... ted čekám na MS už 6 tý den nebeu utroš a MS nikde,to je jak naschvál, když chci aby přišla tak se ta mrcha táhne.. achjo ted nevím co a jak bude.Zíta asi zavolám do sanusu a zeptám se.

@petrufa86 Krásný fotečky jsi fešanda, taťka je pyšný tatínek, to je vidět🙂)

petrufa86
13. čer 2013

@sabcacech díky moc, taky sem stála u zrcadla pěkně dlouho abych aspoň takhle vypadala
@margarita1 tak to je super zpráva, že to snad vyšlo. Budu držet palečky. Aha,aha, japato že tušíš??

sabcacech
14. čer 2013

@margarita1 😀 děkuji, tfuj tfuj tfuj, at to klapne
@petrufa86 😉

margarita1
14. čer 2013

@petrufa86 Jsme kamarádky, a dělá moc krásné fotečky, moc moc vám to sluší .

Holky když jste otěhotněly, pobolívali vás záda, nebo jen břicho? U mě je to zatím 50:50, tak uvidíme.

petrufa86
14. čer 2013

@margarita1 aha, tak to jo. Mě bolely záda, spíš jakoby ale až v kříži a břicho neskutečně, že sem si chvílema říkala že to u mě klapnout nemůže že to musím každou chvíli dostat. někdy sem měla dokonce i křeče, ale zase ne takový se kterýma bych jela na pohotovost. A jak sem taky už psala tak sem snad do 6 měsíce měla každý měsíc menstruační bolesti břicha a zad i když MS samozřejmě nedorazila. takže je to normální a buď v klidu. 😉

margarita1
14. čer 2013

@petrufa86 takže i na začátku, když jsi otěhu? mě pobolívají jako uplně dole, napříč k podbřišku

petrufa86
14. čer 2013

@margarita1 mě pobolíval celý podbřišek i vaječníky snad měsíc, nejvíc snad 14 dnů po tom co sem to měla dostat. Vždy když sem šla na záchod tak sem si říkala že sem to určitě dostala nebo že ze mě teče krev že je to v prčicích, protože sem vždycky měla vlhký kalhotky a ono to bylo od nějakýho toho zahnizďovacího hlenu, takže sem ze začátku musela nosit intimku.

muddledgirl
15. čer 2013

@petrufa86 Ahojky, tak zánět to nebude, špinila jsem.Jen trochu během dvou dnů.Místo MS...Byl by to tedy zázrak,kdyby to klaplo...ale víš jak, člověka to napadá skoro každý měsíc. Tak si myslím, že ty bolesti bříška a prsou byla ovulka.....a teď to špinění, i když beru utrogestan, abych měla MS....No jsem na to sama zvědavá..... 😎 Tobě přeju klídný zbyetk těhulkování.....pa pa a děkuju za reakci...

monik13
15. čer 2013

Tak jsem to dnes dostala, konečně.... tak od středy začínám brát Clostil a 24.6 na UTZ

margarita1
17. čer 2013

Ahojda,
tak já nevím, bazální zatím se drží výš , ale test nesílí, tak si myslím, že to asi neklapne, dneska jsem 15 DC a je tam duch 😒 .
No uvídíme, když jsem byla těhotná, v noci jsem nespala a tak, to se zatím děje, ale jinak testík nic moc...........

sabcacech
18. čer 2013

Ahoj holky,vcera jsem klusala na gyndu,opet jsem zadpinila.vse je ok,zbytek hematonu zazlobil...zitra na utz nemusim.3.7 mam poradnu,vystaveni TP,odbery..a ty vsechny tehu testy.jinak mimcak je ok,srdicko jako zvon,uz nevypada jako zabicka z fota,ale krasne miminko,nemam foto,bylo otocene na bok.asi se nechce ukazovat.

margarita1
19. čer 2013

@sabcacech Tak to gratulace, hlavně, že je vše ok , tak se opat 😉 rujte!

margarita1
20. čer 2013

@muddledgirl Ahojda, tak jak to u tebe vypadá? Já jsem dneska 18 DPO, na testu slabáá a nesílí zatím, tak nevím, jestli Duphaston vysadit nebo ne 😒

littlemousecz
21. čer 2013

Ahoj všechny snažící se, těhotný i maminy. Všem držím palce, ale nějak nestíhám diskutovat. Takže snažícím se hodně štěstí, ať se to povede, těhotným, ať to dotáhnete do zdárnýho konce a maminám, ať jsou děti hodný 😉 Náš malej zázrak už je na světě krásných 100 dní 🙂
@petrufa86 hele dostala jsi v Sanusu po potvrzení těhu papír, co jim tam máš poslat nebo přivézt po porodu? Já ho někde ztratila, jak jsme se stěhovali. Nevíš, jestli se nedá někde stáhnout?

muddledgirl
21. čer 2013

@margarita1 Ahojky...Nevím odkud jsi, zajdi na krev,tam už by to mělo být vidět....Tak já jsem zmatená taky.12.-13.6. špinění /poprvé v životě/ místo menstruace, od té doby nic.Dnes na testu slabá 2.Tak uvidíme....Snad nám bude sílit... 😎 .Já bohužel netuším,kdy by byla ovu.Mně se to tělo pomalinku srovnává....

muddledgirl
21. čer 2013

@sabcacech To je supeerr kočko, opatruj se 😀

petrufa86
21. čer 2013

@littlemousecz ne, já jsem žádný papír nedostala. Jestli to bylo tím že zapomněli nebo že sem otěhotněla nakonec přirozeně??

littlemousecz
21. čer 2013

@petrufa86 no jo, to bylo asi tím, že to nebylo po IVF ani po IUI. Já jsem ale tupec. Mi to asi leze na mozek to mateřství 😀 No nic, tak tam v pondělí zavolám, jestli ho můžu vyplnit tam, se tam stejně chceme stavit s malým. Myslíš, že jim tam máme vzít bonboniéru nebo něco? Já nevím, jak to chodí. Mám pro ně fotku s poděkováním, ale tak nějak nevím, jestli nebude trapný jim tam brát něco.

petrufa86
21. čer 2013

@littlemousecz já když sem tak jednou byla, tak tam přišel manželský pár s malým ve vajíčku a nechali si zavolat doktorku, ta za nima přišla a chlap ji dal mega velkou kytku, a všem sestrám bombošku. odhaduju, že ta kytka stála minimálně 700 kč a pak s nima šla dovnitř. Neříkám kupovat něco takhle drahýho, ale něco bych vzala.

muddledgirl
21. čer 2013

Nevíte prosim, kdy je nidace, 1-2 týdny po oplodnění? 😉

kessinkaa
21. čer 2013

@petrufa86 už tady čtu podruhé,něco o nás,tak se vyjádřím. No nevím,kolik už ta kytka stála,ale koupila bych jí,celou květinku 🙂.Dlužím Sanusu,doktorce,sestrám i laborce,mnohem víc.
Když mi vinou nemocnice ,umřela první dcera,tak nám pomohli a prožívali semnou to co se stalo.
Je na každé,jestli jim poděkuje,koupí dárek,nebo se vůbec neozve.

anina32
21. čer 2013

@littlemousecz Ahoj, po nás v Hradci nic nechtěli, žádný papír jsme nedostali, ale když bylo malýmu 4,5 měsíce tak volali a ptali se na průběh těhu a porodu, a pohlaví, míry a zdravotní stav malýho.

littlemousecz
21. čer 2013

@petrufa86 tak to budu muset něco vymyslet pro doktora, toho asi kytka nenadchne 😀
@anina32 no mě právě v Jihlavě dali papír, kde byly na tohle všechno kolonky, a že to mám poslat poštou nebo přijet miminko ukázat a donést to s sebou, jenže jsme se týden před porodem stěhovali a já to prostě nemůžu najít. Tak to vyplním přímo tam no.
@kessinkaa já jsem jim taky hrozně vděčná, ale nikdy jsem doktory moc nepotřebovala, až teď, tak nevím, jak to chodí a nechci, aby se cítili trapně (dělám v hotelu a bylo tam jednou školení doktorů a sestřiček a dokonce jeden primář říkal, že mají od ředitele nemocnice brát cokoliv od pacientů, protože by to mohlo být považovaný za úplatek za lepší péči, ale to už je asi extrém).

kessinkaa
21. čer 2013

@littlemousecz já to beru,jako poděkovaní 🙂 vždyt už nic nepotřebuju 😉.Prostě to neberu,jako úplatek,nebo něco takového.Umělko nás stálo,mooooc peněz a tohle je kapka v moři.
Mám je všechny moc ráda a chybí mi ☹
Doktorovi bych koupila,lahev,nebo třeba lístky do divadla 😉

littlemousecz
21. čer 2013

@kessinkaa jj, já to taky beru jako poděkování, jak říkám, to byl asi už fakt extrém a navíc Sanus je soukromej, tak je jim to tam asi jedno. Vypadá to na lahev. Ale nevím, co pije. No ale 15letou whisky nepohrdne ne? 😉 Lístky někam to bych se bála, že se mu netrefím do vkusu a bude to pro něj utrpení (beru podle většiny chlapů co znám 😀 )

kessinkaa
21. čer 2013

@littlemousecz no wizourem určo né 😀...se bude mít,pan doktor 😉

petrufa86
23. čer 2013

@kessinkaa nevím, jak můžeš vědět že je to zrovna o vás. Viděla jsem tam jít víc párů s kytkama a bomboškama, takže
@littlemousecz doktora asi kytka ne, ale tak bych koupila nějaký kvalitnější víno, tím si myslím že nic nezkazíš. 😉

kessinkaa
23. čer 2013

@petrufa86 protože to vím,psala jsi to i ten den,co jsme byli s manželem děkovat.....mám ti to najít???Poznala jsem tě v čekárně.
Jestli si myslíš,že je to anonimní,tak moc není.
Nikde nemusím hledat,ale jsou to náhody,vím i jak se jmenuješ,jaký máš profil na face....prostě každý se zná s každým.
Nepsala jsi nic hrozného i jsi mi ubrala roky,tak že to neřeším.

petrufa86
23. čer 2013

@kessinkaa to je zvláštní že ta ženská co tam byla měla krátký červený vlasy a ty máš v albu dlouhý světle hnědý-

kessinkaa
23. čer 2013

@petrufa86 jo jasný,ty jsi tam seděla celej den a otočilo se tam,20 párů