CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
30. čer 2013

@sabcacech ahojky, no to mě teda mrzí.No, můj taťka byl v nemocnici pouze 5 dnů /listopad/ a 2.den jsem se dozvěděla, že mu můžou selhat.Vydržel pak už jen 3 dny, byl to děs.Ale aspoň se dlouho netrápil...Po 1.transferu jsem se dozvěděla, že mimi nebude a za 2 dny byl taťka v nemocnici....Tak přeji pevné nervy a dědeček ať odejde v klidu.... 😎

sabcacech
1. črc 2013

@muddledgirl jj,dekuji.

margarita1
1. črc 2013

@muddledgirl Ahojky, já právě ještě nejsem v sanusu, a přemýšloím, že bych si nechala napsat papír. Já mám nadváhu docela velkou a ovulaci jsem tak nějak měla,ale třeba okolo 20tého dne cyklu a po clostylu 17tý den,ale dr mi ho už nechce dát, eto moc ždíme vaječníky. Tak nějak moje tělo funguje,ale myslím, že po PCO ty folikuly jsou nic moc. Tak uvidíme.
Mě právě nějak uteklo, že už jste byly na umělém, tak držím palce,aby to vyšlo !

@sabcacech to je mi líto, tak se drž, není to jednoduché............

sabcacech
1. črc 2013

@margarita1 drzim,lezim s chripkou,jen si rikame,at usne a netrapi se.pomalu se bojim zazvoneni tlf.dekuji.
Nech si dat papir a bez do Sanusu a hned se to bude hybat.

petrufa86
1. črc 2013

@muddledgirl dneska sem byla na kontrole, už se otevírám, ale dr říkala že se ještě příští týden v pondělí uvidíme, tak snad nekecala 😉 😉

margarita1
1. črc 2013

@sabcacech Právě nevím, jestli se mi do toho chce, když už se mi to jednou podařilo,ale zase čekat se mi už taky nechce. Ty se drž, hlavně,ať je vše špatné už za vámi .

@petrufa86 Tak držíme palce,aby bylo vše ok a už jste měli prcka u sebe 🙂

sabcacech
1. črc 2013

@petrufa86 holka a my uz mysleli,ze jsi porodila...tak to jsem zvedava jestli vydrzite.
@margarita1 to je na tobe,ale ja po potratu do toho uz nechtela,ale magnumove se neprobudili z mraziveho spanku a hned jsem vedela,ze chci znova a opet se povedlo

anina32
1. črc 2013

@margarita1 Ahoj, já už sem tak často nechodím, jen občas nakouknu😉 Tak tě chci uklidnit že otěhotnět se dá i s nadváhou, my když jsme šli do ivf tak jsem vážila 115kg na 153cm výšky, v sanusu v tom neviděli problém a povedlo se hned na poprvé, držím pěsti ať se taky zadaři😉 @petrufa86 no páni to to letí😉 myslím na tebe ať to máš rychle a co nejmíň bolestivě za sebou a ať jste oba nebo obě hodně zdraví😉

margarita1
2. črc 2013

@anina32 Ahoj, tak děkuji za podporu , to si asi ten papír vezmu a objednám se tam 😉

muddledgirl
2. črc 2013

@margarita1 Ahojky, jj, 3x transfer máme za sebou....Já myslela, že jsi byla na inseminaci?Nebyla?Mně už se ty infa pletou......No,hlavně , že máš ovulku, kdy to je jedno podle mně.....Jak dlouho se snažíte? Když máš ovulaci, tak bych se snažila přirozeně. Nějakej detox.....Aspoň procházky, nejíst samý sr....y.... 😎 Jsi psala, že přítel má spermio o.k...nebo to byla Monik?

muddledgirl
2. črc 2013

@petrufa86 Ahojky, jsi ještě doma???? Určitě nám pak napiš a porod ať je hlavně rychlý... 😀

margarita1
3. črc 2013

@muddledgirl Ahoj, ne nebyla, otěhotněla jsem přirozeně. V sanusu jsem byla tak maximálně na potratu. Snažíme se dlouho, určitě tak 4 roky, po dvou letech jsem otěhotněla. neměla jsem předtím ovulku vůbec , po clostilu my naskočila a bez něj mám dělší cykly,ale ovulaci zatím mám. Akorát si myslím, že není tak kvalitní, díky PCO. Manžu jsme pro jistotu poslali na spermio a má nadprůměr. No po potratu šestinedělí, pak 2 měsíce jsme měli počkat,až se mi vše vrátí, tak jak má a mohli jsme to zkusit znovu. No a zatím nic. A clostil mi už dát nechce, prptože to prý moc ždíme vaječníky. Ale přijde mi, že ta ovu je po něm lepší a hlavně mám kratší cykly. Tak zvažuju sanus.

margarita1
3. črc 2013

@muddledgirl A vám se taky nedaří kvůli PCO?

margarita1
3. črc 2013

takže se těď snažíme tak 1,5( no celkem i s tím těhu tak 4 roky )

sabcacech
3. črc 2013

Ahoj holky,deda vcera zemrel,netrapil se dlouho,tak jsme radi
Dnesni prvni poradna,museli jsme Prcinka budit a pak to bylo krasne sledovat jak se hybe,mame 4,5 cm,vse ok,16.7 jedeme na screnning.
Foto dodam z pc,pres tlf mi nejde

muddledgirl
4. črc 2013

@margarita1 Ahojky.My se snažíme 2 roky.Ale až po roce a něco mi dala gyndařka žádanku /přesto, že jsem ani po 60-i dnech neměla menstr. po vysazení tabletek..../a partnerovi spermiogram.Já měla PCOS na obou vaječníkách ještě před braním Nosifolu.Partner špatné spg. celkově, morfologie, počet i hybnost, na přirozené to není.A hlavně roky přibývají, bude mu 43.Teď tedy jen jeden polycystický vaječník.Čekáme na to imuno a pak poprosím kontrolní spermiogram, jestli nebude lepší....V říjnu půjdem 4.transfer...snad dopadne.... 😀

muddledgirl
4. črc 2013

@sabcacech Ahoj kočko, to mně mrzí,ale máš pravdu, aspoň se netrápil.Mému taťkovi prasknul vřed a 5.den jsem seděla doma, ustavičně brečela a řekla si,ať radši umře a má klid a za 3 hodiny mně volali, že zemřel.To jsem moc ráda, že máš vše v pořádku. 😎

muddledgirl
4. črc 2013

@margarita1 Určitě si do Sanusu zajdi, daj Ti clostil, pregnyl a stačí Vám inseminace.Pokud ovuluješ normálně a přítel nadprůměr, tak neotálej...a brzo budeš čekat, věřím tomu, pa pa 😎

margarita1
4. črc 2013

@sabcacech Ahoj, to je mi moc líto,ale jak píšeš, je mu líp a nerápí se, tak se držte.

@muddledgirl Koukám, taky jste si prošli peklem, ale v dětech se nám to vrátí.
Jinak myslíš, že když je nekvalitní ovu, že to dokáží něčím zlepšit? Já nemám problém přirozeně otěhotnět,ale problém nebude asi v kvalitě vajíčka, díky PCO a pochybuju, že po clostylu, který sem brala se to zlepší.

sabcacech
4. črc 2013

@muddledgirl
@margarita1 Kocky,dekuji.

martina_81
8. črc 2013

@petrufa86 ahoooj, jsi ještě celá? 😉 Já mám zítra transfér, jen mi trošku kazí náladu to, že zavádět bude Provazník, ale Hampl mě teď po telefonu ujistil, že je "dobrej", tak mě pobavil a uklidnil. 😉
@sabcacech ahoj, Tobě dělal transfér taky Provazník,že? Zjišťuju, jak je šikovnej. 😀

antana123
8. črc 2013

Ahoj holky 🙂
@martina_81 na zítra držím co mám 😉
mě zítra čeká kontrola a odběr na triply mám slušný nervy už at to je za mnou snad je vše ok
@petrafuna86 tak co jak je????

martina_81
8. črc 2013

@antana123 ahooj, díky moc. 😉 Taky na Tebe budu myslet, ať máš všechno ok. 🙂

sabcacech
8. črc 2013

@martina_81 jj, Provazník a spokojená 🙂 noooo superrrrrrr, juchůůů

sabcacech
8. črc 2013

A holky konečně foto Prcínka..11+1tt

martina_81
8. črc 2013

@sabcacech no, tak snad budu taky spokojená. Já ho chytla jen jednou na UTZ a moc sympatií a důvěry ve mně nevzbudil. 😒

sabcacech
8. črc 2013

@martina_81 přesně jako u mě, chytla jsem ho na první utz při 1 ivfku a Vodička pak remcal, že nenapsal do pc, že mám cystu. Pak jsem ho chytla na ET a úúúplně jiný přístup.

martina_81
8. črc 2013

@sabcacech tak doufám, že to zítra neodflákne. 😀 Už aby to bylo za mnou. 😒

sabcacech
8. črc 2013

@martina_81 já si myslím, že nééé, bylo to v pohodě, dokonce mi furt říkal co mi zrovna dělá.na 1 ivfku jsem měla na ET Štěpána a úplně stejný jako Provazník.

martina_81
8. črc 2013

@sabcacech já zatím měla jen Vodičku a pak 2x Novotnou, jenže ta je teď prý na konferenci v Anglii. Jinak by asi nebyl problém a na moje přání by zaváděla ona. 😉