CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
3. zář 2013

@margarita1 myslela jsi asi 6.9., že? 😉 Já si taky myslím, že je to brzy na krev, ale když už tam něco je, tak je to super. 😉 A teď už to jen poroste, těším se na pondělí. 🙂
@sarinka_nevesta jéé, moc gratuluju, další dobrá zpráva dneska. 😉

sabcacech
3. zář 2013

@margarita1 ja 14 den po ET,1 po vynechane MS 1554 hcg.gratulace,hlavne at dynamicky roste.drzim pest,mamco.
@sarinka_nevesta draha,kolik.gratuluji,tehulko.

sarinka_nevesta
3. zář 2013

@sabcacech jo tak to jsem se nějak nestihla zeptat, řekli že je to pozitivní a jsem těhotná

sabcacech
3. zář 2013

@sarinka_nevesta gratuluji
jinak u nás utz ok, 316g, srdce jako zvon, místo kluka budeme mít HOLČIČKU 😀 😀

margarita1
4. zář 2013

@sarinka_nevesta gratulace 🙂

@martina_81 @sabcacech já jsem taky nepochopila proč mě tam honěj, když jsem byla v 13 DC, to se akorát tak nějak zahnízdilo. Nicméně při tom prvnbím to bylo ještě dýl, tak snad to bude ok 😉. Holky a jak spíte? Já v noci nemůžu pořádně spát, to je hrozný.

@sabcacech to nekeeeeee 🙂, tak gratulace mamino 😀

sabcacech
4. zář 2013

@margarita1 děkuji, uvidíme co nakonec porodím, zda kluka či holku 😀 ted už spím dobře, jen už nemohu moc na bříško a začíná mě bolet kříž 🙄

martina_81
4. zář 2013

@margarita1 od transféru jsem se pořádně nevyspala. 😒 Nejdřív byly ty šílený vedra, takže to nešlo a když by to pak šlo, tak stejně chodím 4x na záchod, pořád se převaluju z boku na bok a na břiše, jak jsem byla normálně zvyklá spát, už mě to tlačí a dělá se mi špatně. 😖
@sabcacech neblázni, nemůžeš moc na bříško? 😀 Já na břiše nemůžu spát už několik týdnů,jak mě to tlačí. 😠 Jak to myslíš, že nakonec budete mít holčičku? Prckovi zmizel pindík? 😀 😀

margarita1
4. zář 2013

@sabcacech @martina_81 já se jednu noc vyspím, že jdu jednou na malou a druhou noc jsem třeba od dvou vzrůru až do pěti a takhle se to střídá. Jinak děvčátka, pak až budou mrňousci venku, to pak začne kolotoč 😀

sabcacech
4. zář 2013

@martina_81 podkladam si pupik polstarkama,to jen ted,ono uz to stejne moc nejde.no asi joo a mame holcicku a pritom mi mudri tvrdili kluka i ja ho citila...ale co,hlavne,ze jsme obe ok a jistota bude po porodu.

martina_81
4. zář 2013

@sabcacech to víš, že jo, hlavně, že jste ok. Mě se taky občas někdo zeptá, jestli chceme kluka nebo holku a my jsme s Jirkou asi divní, protože nám je to oběma totálně jedno, hlavní pro nás je, abysme to po tom všem dotáhli do března. 🙂
@margarita1 jj, mám to úplně stejný, takový spaní naprd. 😖

petrufa86
4. zář 2013

@margarita1 tak potichoučku gratuluju abych něco nezakřikla.
@sarinka_nevesta

to je najednou pozitivních testů, jen tak dál holky

petrufa86
4. zář 2013

@sabcacech tak to je super, gratuluju k holčičce 😉 jo, vypadá to že fakt kluci mizí 😒 prý dle porodnosti na 1 kluka připadá 7 holek. A chlapům prý mizejí chromozomy myslím že X ze kterých jsou kluci a rodí se samí holky. takže jsem zvědavá co porodí
@martina_81 kup si kojící polštář, já s ním taky spala a bylo to super.

muddledgirl
4. zář 2013

Tak koukám, že samé těhulky. to je dobře,tak snad už budu na řadě i já....Dnes jsem málem spadla ze židle v Sanusu, že můžu jít na transfer kdy chci.Že prý kostč tomu nevadí a když se štítná léčí.A že alergie ne, umělému, to je jasné....Jsem to tak nějak vůbec nečekala....Tak se držte těhulky a maminko a páček 😀

PS:Tak snad to poslední enbryjko se chytne, tak asi v říjnu už půjdu...

margarita1
5. zář 2013

@petrufa86 děkuji, uvidíme, jak to bude sílit,ale snad bude vše ok 😉

@muddledgirl tak to jsou samé dobré zprávy, tak šup šup, ať to máš za sebou a už to klepe na dveře.

sabcacech
5. zář 2013

@martina_81 taky si uz rikame,ze je to jedno,jen at jsme ok a porod v poradku.dnes to cirte pekne radi,miluji ji.
@petrufa86 dekuji.jooo to je tedy pekny masakr.
@muddledgirl paraaaadddaaaa,krasna zprava.tak supky dupky pro milacka.jupiii

martina_81
6. zář 2013

@petrufa86 jj, mizí mužský chromozom a dopadneme jak ty ještěrky, co jim vymřeli samečci - adaptovaly se tak, že se zvládají rozmnožovat samy. 😀 😀 A nebo budou chlapy tvořit uměle. 😀
Já vyhrabala takový vyšší polštář, ale stejně mi to s ním moc nejde. a ten kojící vypadá jak? Určitě to najdu někde na netu, že?
@muddledgirl vážně? Tak to je super zpráva. Takže půjdeš v říjnu, jak jsi měla původně v plánu? 🙂
@sabcacech to je fakt, budeš prcka milovat, ať to bude kluk nebo holka. 😉

holubice.petra
6. zář 2013

@martina_81 Holky nebojte se v roce 2011 a kousek roku 2012 se rodila převaha kluků 😉

anina32
6. zář 2013

@martina_81 v naší skupině září 2012, to vyšlo přesně napůl, stejný počet holek i kluků, tak to zase tak vážný nebude😉 a třeba já mám doma 2 kluky😉

petrufa86
6. zář 2013

@holubice.petra tak to snad na naši Terezku nějakej ženich zbyde 😉
@martina_81 jj, najdeš, vypadá takhle

martina_81
6. zář 2013

@anina32 u mě v okolí jsou zatím samý ženský, kluk ani jeden,tak třeba to trochu spravíme. 😀
@petrufa86 nevypadá,že by byl nějak vysokej nebo tvrdej. 😒

petrufa86
6. zář 2013

@martina_81 vysokej je, tvrdej ne. Já si ho nemůžu vynachválit, spala sem s ním o 6 měsíce kdy už nešlo spát na břiše a bez něj bych se fakt nevyspala. 😉

martina_81
6. zář 2013

@petrufa86 a kolik ta sranda stojí? Aby mě Jiří nezrušil. 😀 😀

petrufa86
6. zář 2013

@martina_81 mají i za 1000 kč 😒 ale co mám já tak stál okolo 500 kč, jen ho teď nemůžu najít. Má zelený potah se žifafkama 🙂 😉

martina_81
6. zář 2013

@petrufa86 já teď právě koukala a taky se nestačím divit. 😖 ale našla jsem zrovna tento s bublinama za 700, tak nevím, s Jiřím se o tom asi radit nebudu, o víkendu to promyslím a kdyžtak objednám. 😉

petrufa86
6. zář 2013

@martina_81 já se kolem něj obtočila a spalo se jedna báseň. I spousta mamin ho mělo v porodnici, příště si taky nechám dovést. Nyní ho používám na kojení nebo jako zábranu když malá spí v naší posteli a pak ji ho budu dávat na hraní. Bude po něm moc líst. 😉

martina_81
6. zář 2013

@petrufa86 jj, to si říkám taky, že i kdyby mi třeba nesedl na to spaní, tak pak ho určitě na něco využiju. 😉

margarita1
10. zář 2013

Ahoj děvčátka, omlouvám se,že jsem se neozvala,ale mam rozříznutej zadek,tak jsem měla jiné starosti. Ale co vám chci říct je to,že je to potvrzenééé a čekáme prcka 😀

muddledgirl
10. zář 2013

@margarita1 Ahojky,jj...moc gratuluju...furt mi to nedá a přečmýšlím....,jak Ti řekli,že to máš v hlavě a měli pravdu, to je masakr velkem....že by nakonec doktoři byli i jasnovidci... 😀

muddledgirl
10. zář 2013

@sabcacech Ahojky. ať prcek roste a Ty jseš o.k.No jsem fakt happy, že už půjdu....záskok za mně taky bude...takže pohoda.... 😎

muddledgirl
10. zář 2013

@martina_81 Ahojky, jo jo půjdu...za pár týdnů, už se moc těším, že se apoň bude něco dít.....A Ty odpočívěj...