CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
6. led 2012

@hanucha 😀 Já být tebou, tak si dám dvě, zvlášť když už jste dvě měli a nevyšlo to. ☹

hanucha
6. led 2012

@montysek asi jo ale mam strach ☹ kdyš doktorka tak straší 😒

verry
6. led 2012

@montysek no toho se bojím, vůbec nevím jak to funguje 😅

montysek
6. led 2012

@hanucha A Ty se bojíš, že by jsi měla dvojčátka nebo co Tě tak děsí? Po zdravotní stránce si myslím, že dvojčata se rodí normálně, že to neni nic 😲 jestli mi rozumíš. 😀 My máme např. v ulici rodinu - ta holka byla třikrát těhotná a má 5 dětí! Dvakrát po sobě to byly dvojčata a přirozenou cestou a to má cca 50kg a zvládla to v pohodě a dokonce je i rodila normálně ! 😉

hanucha
6. led 2012

@montysek dvojčat se nebojí 🙂 ale toho ryzika v těhu

montysek
6. led 2012

@verry Ono záleží taky na tom, co Vám dají. Něco se pícha perem, něco klasickýma injekcema.Ale neboj se nic.... 😎

sissi6
6. led 2012

Ahoj holky, tak se nám 30.12. narodil Kubík 3250 g a 50 cm Dnes nás konečně pustili domů.

Všem přeji dodatečně vše nejlepší v Novém roce, hlavně vytoužené miminko.

hanucha
6. led 2012

@sissi6 Tak to moc gratuluju. Kams chodila?

antana123
7. led 2012

Přeju dobré ránko 🙂
@montysek aha tak to si budu pamatovat pak ti řeknu koho máme my 😉

hanucha
7. led 2012

Dobré rano, chtěla jsem se zeptat jestli někodo bere ňaké podpurné prostředky? (Kyslinu listovou nebo ňaké čaje?)

antana123
7. led 2012

@hanucha Ahoj já mám listovku+babyplan 😉

hanucha
7. led 2012

@antana123 já taky skouším listovku 🙂 Tet poprve 😉 Doporučil ti to doktor?

antana123
7. led 2012

@hanucha jo jo doporučil i ten babyplan 😉

hanucha
7. led 2012

@antana123 to mě neřekla nic tak jsem jí začala brát sama 🙂

hanucha
7. led 2012

@antana123 ty pujdeš tet na IVF?

antana123
7. led 2012

@hanucha mě to řekla má gyn a jsou to vitamíny tak na škodu to není 😉

antana123
7. led 2012

@hanucha my jdem teprve na konzultaci první do Sanusu tak uvidíme rádi bychom IUI ale nevím nevím bude záležet na spermiogramu

hanucha
7. led 2012

@antana123 taky si myslím 😉

hanucha
7. led 2012

@antana123 kam pojedetě? Já jezdím do Pc. dr Novotný

antana123
7. led 2012

@hanucha pro nás je blíž Jihlava tak tam

hanucha
7. led 2012

@antana123 aha my to mame tak na půl. Ty seš s Přibyslavi?

hanucha
7. led 2012

@antana123 já že pochazím z Boroví 🙂

antana123
7. led 2012

@hanucha jo bydlíme v Přibyslavi 😉 ale pocházíme ze Zlína 😀 😀

hanucha
7. led 2012

@antana123 aha 🙂

majka43
7. led 2012

@antana123 Ale já ti nepsala spermie, ale embrya, to by jste na tom byli stejně. Já si pořád říkám, lepší embrya od hodných lidí, než adopce od problémových. A to, že někdo daruje embrya, musí být moc hodný člověk, každý by to asi nedal, aby mu někde ve světě běhalo jeho dítě.

antana123
7. led 2012

@majka43 jo to je pravda a nakolik to tak výjde nevíš????

martina_81
7. led 2012

@petrufa86 ahooj, tak my bysme stejně jezdili s přítelem autem a ten tvrdí,že na vzdálenost je to jedno,takže si mám vybrat sama,kam chci jezdit. Asi v pondělí zavolám do Hradce a uvidíme. Jen se bojím toho,co bude, až se to všechno rozjede,jak to budem zvládat. Když tady pročítám ty příspěvky,co kdo má všechno za sebou,tak chvilkama nechápu a vážně závidím všem,co tohle nemusí řešit. Moc často se sem ted nedostanu,protože můj přítel je závislák na hrách a moc mě sem nepustí,tak se nediv,že vždycky odpovídám za takovou dobu. 😒

montysek
7. led 2012

@majka43 To máš na jednu stranu pravdu ale ono to hodně lidí taky dává kvůli penězům.Mám kamarádku, která má sestru a ta zrovna teď podstupuje stimulaci,aby dala vajíčka.Říkala, že by za ně měla dostat 15 000 Kč.

sissi6
7. led 2012

@hanucha děkuju 🙂 . Chodili jsme do Sanusu v HK k dr. Šilhanovi a byli jsme naprosto spokojený 🙂

hanucha
7. led 2012

@sissi6 Povedlo se vám to na poprve?