CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
8. led 2012

@montysek je to zajímavý jak se to po porodu může změnit co?? 😢

montysek
8. led 2012

@antana123 Jak tady píšeš o tom půstu před SPG,tak nejlepší je prý max.3-4 dny, dýl už taky ne. Já myslela, že čím dýl tím líp 😀 a pak nám řekli, že ne, že zase pak ty buňky odumírají a výsledky nejsou tak dobrý.

montysek
8. led 2012

@antana123 To jo, vůbec mě nenapadlo, že tohle budu někdy řešit, když první dítě bylo hned. Njn, co naděláme, musíme bojovat !! 🙂

martina_81
8. led 2012

@petrufa86 Tak jak to píšeš,tak to by ještě nebylo tak strašný. 🙂 A šla jsi nejdřív na gyndu pro doporučení,nebo zrovna přímo do Sanusu? Říkám si,aby ten můj doktor neměl pocit,že ho obcházím. Bavili jsme se o tom vloni v květnu a říkal,že by mě nejdřív poslal na laparku a pak mi dal doporučení do Sanusu,tak nevím.

martina_81
8. led 2012

@montysek @antana123 doufám,že to nevyzní nějak blbě,ale vy aspon to jedno dítě máte. 😉

petrufa86
8. led 2012

@antana123 Pokud máš srůsty tak to uvidí na UTZ. Já byla v pondělí pro Estrofem - na růst sliznice, 3 balení léků a 319 Kč doplatek .Sem myslela že mě vypadnou oči z důlku. A to ho měli až ve 4tý lékarně.Já byla na laparo v SANUSU V HK. Laparo hradí pojišťovna ale jelikož je to soukromé sanatorium, tak jsem platila pobyt + 90 Kč yal (klystýr) Ale taky podle toho to oproti normoš nemocnici vypadalo. Sestry se ptali jestli něco nechci, mohla sem zvednout telefon a zavolat si dolů do kavárny že chci latéčko a oni by mě ho přinesli a ....

antana123
8. led 2012

@montysek nám řekla právě že nejlepší jsou tak 3-2dny dýl né
no já taky naivně jsem myslela že druhý půjde líp 😒
@martina_81 jo dítě mám ale toha po druhém je stejná jako ta po prvním to mi věř 😉
@petrufa86 tak za ten servis se to dá 😉

martina_81
8. led 2012

@petrufa86 V HK? Ale jinak chodíš do Pardubek,ne? Ale ten servis bych si dala taky líbit. 😉

antana123
8. led 2012

@petrufa86 tak o srůstech mi zatím nic neřli a to jsem ted měla UTZ 1xměsíčně i jizvu mi kontrolujou a říkali že je vše ok

martina_81
8. led 2012

@antana123 tak to věřím, u mě je touha taky už 10 let, ale tak střídavě. 😉 Podle toho,kdo v okolí zrovna rodí,nebo když pak někde vidíme spoustu uřvaných děcek,tak mě to zas na chvíli přejde. 😉 Ale řešit už bych to měla. 😒

antana123
8. led 2012

@martina_81 jo tak to mě od druhého neodradil ani děsnej porod a ani ty starosti co s dětma jsou upřímně jsem si to představovala že to bude lehčí ale jsem ráda že ho máme je to naše zlato 😵 😵 😵 jo řešila bych to není na co čekat 😉 ale určo vám pomůžou

martina_81
8. led 2012

@antana123 to doufám,že nám pomůžou. 😉 U nás je to jednodušší,že víme přesně,kde je problém.

petrufa86
8. led 2012

@martina_81 Já šla v únoru ke svý gyndr na kontrolu a říkám ji, že se rok snažíme a nejde to. Tak říkala že rok je dost dlouhá doba na to aby se s tím něco dělalo. Tak mě dala doporučení na SPG, za týden sem tam šla pro výsledky a dostala doporučení do Sanusu na převzetí do péče. JJ, do Pardubek, ale tam nedělají operace, to musísš do HK nebo i klíďo jinam, do jiný nemocnice.
Tak za 3 a půl dne to zas tolik není 350,- Kč+60,- poplatek za den. C se týče spg tak nám říkali minimálně 5 dní nepít a nekouřit a pak 2-3 dny, dýl ne sexuální absinence

antana123
8. led 2012

@martina_81 a kde je problém jestli se můžu zeptat???u nás je u obou

martina_81
8. led 2012

@petrufa86 tak ted vážně nevím. 😒 Myslíš,že to mám teda raději nejdřív řešit se svým doktorem,nebo je to jedno? Já bych na tu laparku šla stejně do Ústí nebo do Svitav,jen mě zarazilo,že chodíš do Pardubek,ale na laparce jsi byla v Hradci,to je celé. 😉

martina_81
8. led 2012

@antana123 ve 20ti jsem měla zánět a 1 vejcovod mi brali a druhý mám slepený,takže problém u mě. A jak je na tom přítel,to se teprve uvidí. 😉

antana123
8. led 2012

@martina_81 aha ale oni vám určo pomůžou 😉

martina_81
8. led 2012

@antana123 to říkali už tenkrát v nemocnici,že by to neměl být problém,tak uvidíme. Snad se nám všem tady zadaří. 🙂

petrufa86
8. led 2012

@martina_81 JJ, když to v Pardubkách nedělají tak mě nic jinýho nezbylo. Zavolej si do Sanusu a zepteej se jich jestli máš jít ke svému gyndr pro doporučení a že tě chce poslat na laparo nebo jestli máš přijít rovnou k nim a oni už si to zařídí podle toho jak uznají za vhodné

martina_81
8. led 2012

@petrufa86 to je fakt,jsem magor,co? 🙂 A co teď čeká Tebe? Mrzí mě,že Ti to napoprvé nevyšlo. 😒

majka43
8. led 2012

@petrufa86 A kdy máš dostat MS?

petrufa86
8. led 2012

@martina_81 Já jsem z toho byla taky ze začátku magor, tak to neřeš. Mě? Čekám až to dostanu(mělo by to být 16týho), pak začínám s estrofemem na růst sliznice. 14 DC UTZ a pokud bude vše ok, můžu na přelomu ledna a února na KET.

majka43
8. led 2012

@petrufa86 A už to čtu, tak to já pojedu šestnáctého na UZ.

antana123
8. led 2012

@petrufa86 taky držím palce at to klapne 😉

evaav
8. led 2012

Krasnou neděli tak zítra vyrážím po roce a něco zase do nového boje,o druhého kulíška tak jsem zvědavá na Pardubice 😉 i doktorku. Já u sebe můžu říct,že toua po drhém miminu je u mě taky hodně veliká i když trošku z toho těhotenství mám také strach po prvním,ale jdu do toho jen když by to vyšlo 😒

martina_81
8. led 2012

@petrufa86 tak snad to tentokrát vyjde. 😉 Moc Ti budu držet palce. 🙂

petrufa86
8. led 2012

@martina_81 @antana123 Díky holky, kéž by 😉

majka43
8. led 2012

@evaav A kdy ty jsi měla naposled transfer? Já v březnu a předtím v prosinci.

montysek
8. led 2012

@martina_81 Jak píšou holky, ta touha je stejná i když na jednu stranu máš pravdu, jedno dítko už máme a určitě je to lepší než když nemá někdo žádné ale při druhém to už neni jen o mě a manželovi ale hlavně i kvůli dceři, protože nechci, aby byla sama celý život. My tady věčně nebudeme a já bych si hrozně přála, aby měla sourozence a byli jsi v životě oporou víš. 😕

antana123
8. led 2012

@montysek tak s tím souhlasím máme to úplně stejně 😉 a kolik je malé????