CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
30. črc 2012

@petrufa86 jsem to tušila,že to nebude v poho, když ty čárky včera byly takový slabší. Vůbec nevím,co teď. ☹

petrufa86
30. črc 2012

@martina_81 koukám, že sem dala v předešlý zprávě blbý smajlíky. Měli být ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ promiň. Ale víš že se intenzita čárek mění, ale je to prostě divný. Buď se uchytili, ale teď už odchází nebo jedině mimoděložní, ale kde by u tebe se uchytili když nemáš vejcovody. Co teď?? V první řadě bych šla na krev až v úterý, až tam bude Vodička a řekni mu že chceš poslat na genetiku. Vyšetření trvá cca měsíc a do tý doby než bych věděla jestli jsi v pořádku bych si dala pauzu.

martina_81
30. črc 2012

@petrufa86 já si říkala,že se mi asi nevysmíváš. 😒 Mimoděložní u mě nehrozí. No uvidíme.

petrufa86
30. črc 2012

@martina_81 Nevysmívám., neboj!!! Tomuhle bych se nikdy nesmála. Tak když mimo nehrozí tak proč je ta hladina tak nízko, to je prostě dviný. A co skáknout ve středu ke svýmu gyndr?? Každý dva dny by mělo být hcg dvojnásobné. Se divím, žese je ukecala až na příští týden. Hodně holek tady psalo že když mají hcg nízký že musejí na krev za 2 dny znova.

anina32
30. črc 2012

@martina_81 to mě moc mrzí, kolikátý jsi den? Já měla 14 den přes 300, tohle je opravdu málo, jestli ti slábnou čárky tak se asi uchytilo a teď odchází☹ uvidíš z ty další krve, třeba se ještě zvýší, ale nevypadá to☹ Jinak já se hlásím z porodnice, nechali si mě tady rovnou z poradny protože mi najednou vyskočil tlak nad 150, ani toho Hamiltona mi radši nedělali, tak teď čekaj co se mnou, k porodu to prý zatím ještě není, ale jestli neklesne tlak budou mi ho vyvolávat. Tak tu ležím a na chodbě poslouchám miminka...

martina_81
30. črc 2012

@petrufa86 no sestra mi říkala koncem týdne, jenže mně to tam dneska stačilo, ženských jak s..... a ten chaos. 😖 Mají nouzový provoz,takže krev mi brala sestra,co normálně dělá na sále a krev prý nebrala 100 let. Tak jsem řekla,jestli bych nemohla až v pondělí do Pardubic, tak prý jo.

petrufa86
30. črc 2012

@anina32 ale prosimtě neříkej. tlak máš teda děs, to je pravda. tak hlavně aby mrňous vydžel do čtvrtka než se manžel vrátí domů.
@martina_81 tam já jsem nikdy nebyla, jen na tom utz při tom potratu a to mě sestra dovedla až tam a šla jsem hnedka na řadu, všechny jsem předběhla. A to jsem tam šla v půl 9 a to tam byly tak 2 ženský a 3 chlapi, takže pohoda. Prosimtě, jaký nouzový provoz, jako při dovolených mají nouzový, jo??? Tak to tam asi fakt muselo vypadat. Tak hlavně když ta sestra dělá na sále, moc tomu nerozumí, tak aby se ještě něco nepodělalo.

littlemousecz
30. črc 2012

@martina_81 no tak není to úplně moc, ale koukni sem, ještě zdaleka nemáš nejnižší hodnotu http://www.betabase.info./showBasicChart.php?ty...

anina32
30. črc 2012

@petrufa86 já měla vždycky nízkej tlak tak nevím co se to teď děje. Petr přijede už zítra po obědě, musí si vzít paragraf když jsem v nemocnici. Tak to bysme stihnout mohli.

evikj33
30. črc 2012

@petrufa86 Tak opět startuješ na IUI?Budem držet pěsti at vajka hezky narostou 😉 A píchni se s láskou. @anina32 Možná ten tlak skočil z té představy druhého Hamiltna,jak jsi psala asi nic příjemného,držím pěsti at se to brzo srovná,já stím měla problém už ted v začátku na Endošce tlak 150/85 a dnes na kontrole 130/85Ale mně to asi udělalo vysazení utroše.alespon myslím.Tak at se brouček brzo koukne na rodiče a brášku a hlavně pohodovej porod 😉 @martina81 Dávali jste dvě nebo 1E,mohlo se stát že se rozjely obě a jedno se zastavilo,snad to poroste.

petrufa86
30. črc 2012

@anina32 Tak to jo, dej si tam do rána špunt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Já když sem šla minule na hematologii tak sem měla vysokej tlak, sestra docela čuměla. Ale ať se nediví, když letím přes půl nemocnice kvůli tomu debilnímu automatu na 30 kč, pak zpátky a ještě do 2 patra po schodech.
@evikj33 Jojo, dneska injekce a od zítra clostyl - koňská dávka podle doktora. Já právě nevím, kam to píchnout, jika mě psala do zadku, druhá holčina do břicha. A pak se v tom vyznej.

evikj33
30. črc 2012

@petrufa86 Já pichala do břicha,do zadku bych se netrefila a manža je nepoužitelnej v tomhle,nemoh se ani dívat jak jsem píchala.Jaké to Kafčo pijete bezkofejnu?Já nějaké zkoušela ale nic moc 😝Prej záleží na značce,každé chutná jinak.A co Jarda a jeho zoubky už to má v cajku?

petrufa86
30. črc 2012

@evikj33 Tak mě všechno píchá jarda - gonal, cetrotide, pregnyl i fraxiparin. Já jsem na to srab, ale fraxiparin jsem si už 3x píchla sama. Já na netu našla podle příbaláku že se to může píchnout do zadku nebo pak do břicha do špeku nebo do remene. Takže asi vyhraje špek špekovatej, tam to snad bude bolet míň. 😉 Buď douwe egberts ( nebo jak se to píše) - to je červeno modrý obal nebo jihlavanku - to je světle hnědý obal. Na obou je napsáno bezkofeinové. Jojo, zuby v cajku, ale teď zase marodí už 2 měsíc. Byl na tý samý operaci jako v lednu, vrátilo se mu to. Takže je z toho na palici, hlavně po peněžní stránce, protože nemocenská bíííída s nouzí ☹

evikj33
30. črc 2012

@petrufa86 Tak ta egbertska je diobrá i klasická,mamka ji ted má a strašně hezky mě voní,zkusím.Jinak o PN a penězích mně ani nemluv,čekám svou první PNku ze socky tak jsem zvědavá a s tou mou blbou smlouvou (DPČ)musím na socku jak to bude s mateřskou a kdo kdy zamně bude platit zdravko,na pojištovně moc nevěděla.A co mu řekli proč se mu to vrací?

martina_81
30. črc 2012

@littlemousecz jj, díky za povzbuzení, mně už holky taky dávaly odkazy na tabulky a jiné mě uklidňovaly,že to ještě není ztracený, tak uvidíme.
@anina32 jsem 14.den. 😒
@petrufa86 si piš,že to tam vypadalo děsně. 😖 A pak odpoledne,než jsem se tam vůbec dovolala. 😠 😠 😠
@evikj33 dávali jsme 2E. No uvidíme, zdálo se,že sestra,co mi to oznamovala, to brala už jako ztracený případ. 😒

antana123
30. črc 2012

@martina_81 hele uvidíš myslím že není nic ztraceno bud se to zastavilo a nebo to naráz poskočí uvidíš jaká bude hodnota HCG pořád držím palce a věřím v dobrý konec 😉

littlemousecz
31. črc 2012

@martina_81 no tak uvidíš, ztraceno ještě nic není. spíš byla sestra zpruzená, že musí být v práci a je tam takovej frmol.
a zkoušela sis udělat ještě test? já bych zkusila ještě jeden, aby byl stejnej jako ty předtím a uvidíš, jestli čárka zesílila. naposledy sis dělala test kdy? v sobotu nebo v neděli?každopádně ho udělej ráno, jak vstaneš

petrufa86
31. črc 2012

@martina_81 souhlasím s Míšou, udělej si test a uvidíš, jestli čárky sílí nebo ne.
@evikj33 My normoš kafe pijeme jihlavanku, ale musím říct, že se kvalita kávy zlepšila. Dřív egberts i tchibo docela smrděli a teďka to ujde. Proč se mu to vrací?? Nikdo neví, dr říkal že se to ovlivnit nedá atd.

littlemousecz
1. srp 2012

@petrufa86 kafe bez kofeinu jsem zkoušela, ale mě prostě vadí ten smrad,o kofeinu to asi nebude

martina_81
1. srp 2012

@petrufa86 @littlemousecz nebojte, holky, já včera vzala lékárnu zase útokem (v pondělí jsem tam nechala 400,protože doplatek na estrofem už není 86,ale 104) a nakoupila testy. Včera už jsem večer nepila,abych zas nešla 4x na záchod ráno jsem to zkusila, ale že to byly nervy. 😖 😖 Tak čárky jsou na testu pořád, tak jsem o něco klidnější, sice žádný dálnice to nejsou, ale řekla bych,že po zaschnutí jsou silnější než o víkendu,tak se snažím být pozitivně naladěná. Už jsem včera psala kámošce,že na slzy je čas vždycky, jestli to obrečím teď nebo až za týden.... 😒

littlemousecz
1. srp 2012

@martina_81 já myslím, že dúležitý je to, že ta čárka neslábne 😉 Uvidíš v pondělí. Ještě to může dobře dopadnout neboj.

martina_81
1. srp 2012

@littlemousecz jj,snažím se být v poho a nemyslet na to,ať to dopadne jakkoliv. 😒 A co Ty, jak si to užíváš? Mám pocit, že jsi tady někde psala, že už jsi to oznámila v práci. 😀 😀 A v poho?

littlemousecz
1. srp 2012

@martina_81 to je dobře. v práci v pohodě, řekla jsem to říďovi a kolegovi a a požádala jsem je, tať se o tom moc nerozšiřujou, dokud to nebude nutný a zatím se toho drží oba, nebo se na to aspoň nikdo jinej neptal, tak to buď neví, a nebo je to fakt tajný 🙂

martina_81
1. srp 2012

@littlemousecz tak to máš super. 🙂 Mně v pátek volala šéfová,že jestli už jsem teda konečně těhotná,tak jsem řekla,že čekáme na pondělí. Tak prej "to snad musí konečně dopadnout,ne?" jak kdybysme se snažili několik let a měli za sebou nejmíň 10 transférů. No docela mě dostala. A v práci to asi občas taky někdo řeší. 😖

littlemousecz
1. srp 2012

@martina_81 jo, to je nejhorší, že si každej myslí, že to vyjde hned napoprvý a vůbec si neuvědomujou, že ta šance na úspěch.je v podstatě hodně mizerná. a pak miluju takový ty, co otěhotněly ani neví jak a i když to ví, že jsme byli na IVF, tak na moje uklidňování emocí, že ještě nic není jistý, reagujou tím, že přece teď už se nemůže nic stát 😠 Bych vraždila.

antana123
1. srp 2012

@martina_81 no super že čárka zesílila u někoho ten nárůst HCG trvá dýl já pořád věřím v dobrý konec 😉

martina_81
1. srp 2012

@littlemousecz jj, je to síla, si nevybereš. 😒
@antana123 čárka byla silnější, protože jsem v noci nebyla čůrat 4x,ale jen 1x. 😀 😀 😀 Takže tam byla asi vyšší koncetrace. Ale i tak to potěšilo. 🙂 No mně psala nějaká paní na fotoblogu,že v 10.týdnu měla hcg 80 a má už skoro roční mimčo. A v diskuzi,kam chodím, měla holčina 14 dní po ET 32 a nikdo jí neřekl,že je to ztracený,jen že má znovu přijít na krev. A to už měla víc a teď je asi v 9.týdnu. Takže někdy to vyjde, tak ještě neztrácím naději....

antana123
1. srp 2012

@martina_81 to je dobře neztrácej ji někdy to bublinkám jen dýl trvá 🙂

petrufa86
1. srp 2012

@martina_81 Je dobrý, že čárky se neztratily. UVidíš, v pondlěí bude hcg jako hrom 🙂 🙂

martina_81
1. srp 2012

@petrufa86 a netušíš, jak dlouho se ty čárky drží při biochemickým těhotenství? Z toho jsem trochu vyděšená. 😒 ale nechce se mi moc hledat na netu,abych byla v klidu.