CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
5. únor 2013

@petrufa86 Joo, to mi povídej. My takhle s kolegyní byly pro ty nádherný chlupaný mikinky, co měli mít asi před vánocema v akci. a jak říkáš, 10 minut po otvíračce a ani náznak,že by tam vůbec byly. Jen kolegyně říkala, že jich nějaká ženská měla v košíku 6. To jsem byla fakt vytočená!!! 😠 😠 Takže na tohle už kašlu, prostě buď to bude a nebo ne, schválně se tam o to přetahovat s důchodcema v 7 ráno fakt nepůjdu. Jiří už odkráčel do práce, tak mám klid. 😉

petrufa86
6. únor 2013

@martina_81 no právě a u nás v Lidlu jsou ty prodavačky tak pitomý že ti ještě do očí řeknou že si to rozebrali a zbytek dali na krám. To bych je tam fakt utloukla. Já tam prodávat tak dělám to samý, ale určitě se tím nechlubím zákazníkům.

martina_81
8. únor 2013

@petrufa86 ahooj, tak mám celý víkend volnej počítač, konečně. 😀 Poslední dobou je zase jak prdlej, pořád stahuje nějaký hry a pak tady u toho sedí až do noci. 😒

antana123
8. únor 2013

Ahoj holky 🙂
dnešní KO dopadla ok 6+0tt zatím bez srdicka 🙂

petrufa86
8. únor 2013

@antana123 gratuluju, tak to je paráda a to bylo strachu. Mě v Sanusu dr srdíčko myslím potvrdil když sem byla 6+3tt 😉 kdy máš další KO za 14 dnů?
@martina_81 tak to je paráda, můžeme drbat. Už máš týden za sebou. to to ale letí, co?? A nějaké příznaky?? 😉

antana123
8. únor 2013

@petrufa86 Děkuju jdu 14.2 snad zase poroste mam přijít na první poradnu budou i odběry

petrufa86
8. únor 2013

@antana123 tak to určitě srdíčko bude když je toho valentýna 😀 😉

antana123
8. únor 2013

@petrufa86 no mohlo by 🙂

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 joo, taky mi to docela utíká. A dokonce jsem zjistila, že z těch 3 transférů jsem teď nejvíc v poho - asi si začínám zvykat. 😉 jen včera ráno mě přepadl pocit, že to určitě nevyšlo, ale snažím se tomu moc nepoddávat. Příznaky nezkoumám, k čemu by to bylo? A i kdyby, tak se bojím, aby to nedopadlo jak minule. 😒 týden radosti, a pak konec. 😖
@antana123 též gratuluju a přeji hodně štěstí na další KO. 😉

antana123
9. únor 2013

@martina_81 hele a budeš testovat??kolikátý den si od transféru???
děkuju 🙂 dokud nebude srdíčko tak se moc neraduju moje první těhotenství bylo zamlklé tak snad se to už nebude opakovat...

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 no vidíš, pozitivní přístup je v pořádku. To mě taky přepadávají takové strachy že se něco děje, že třeba bobkoj netluče srdce atd. takže to moc nereš. Ale když jste měli takovou kvalitu tak já věřím že tentokrát to klapne. 😉

martina_81
9. únor 2013

@antana123 nebudu testovat, maximálně to zkusím 14., když nedostanu ms. Jinak dneska jsem 9. den, když počítám i den KETu, bylo to 1.února, tak se to dobře počítá. 😉

antana123
9. únor 2013

@martina_81 tak moc ti držím palce 🙂

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 kvalitu jsme podle embryoložky měli vždycky. 😒 Ale tentokrát mám opravdu pozitivní přístup, když to srovnám po tom prvním transféru, když jsem se bála i zvednout z postele, abych to náhodou nějak nepo*rala a teď? 😀 Nj, když mi je špatně, říkám si, že je vše ok a když to pak na pár hodin přejde a nic se neděje, tak mě zas přepadnou pochybnosti, toho se asi nezbavím. Jinak se musím pochlubit, že jsem si v Lidlu koupila ty pizza plechy, co měli v akci a dělám koláče. 😉 No zatím tam mám jen hotový těsto z pekárny. 😀 Jen mám dilema, jestli to mám zkusit fakt upéct všechny 4 plechy najednou, nikdy jsem víc plechů nepekla, tak nevím. 😒

martina_81
9. únor 2013

@antana123 jj, díky moc. 😉

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 to my taky a podívej jak to dopadlo, nepovedlo se ani jednou, teda jendou jo, ale... Právě čím víc transferů tím míň na to myslíš, tím víc děláš víc věcí a nesoustředíš se jen na to. Podívej se některý holky dokonce i po transferu chodí do práce a povede se to. Takže to o tom co děláš není. Je jasný, že nebudeš tahat bedny s pivama nebo skládat uhlí, ale prostě tak nějak normálně fungovat. hele, mě teď taky ukrutně bolí břicho, protože to je zdrovna termín kdy bych to měla normálně dostat. Ale ptala sem doktorky a říkala že je to normoš, že prostě některý těho takhle reaguje, že některý ženský mají prostě 9 měsíců bolesti jako při MS ale ta samozřejmě nepřijde. To já jsem dostala k Vánocům z Ikey zase formu na biskupský chlebíček a taky na koláč, ale ještě sem ho nezkoušela. Možná příští týden když se mě bude chtít udělám zase frgál. Já jsem minule pekla 2 plechy najednou a bylo to naprd. měla jsem je nad sebou. A ten horní plech byl upečený z hůry ale z důly né a zase ten dolní opačně. Ze spodu upečený a z vrchu né. Takže peču po 1 plechu i když peču třeba 3 frgály. Protože mám plechy větší a 2 vedle sebe se mě do trouby nevejdou.

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 no právě, z toho já mám taky strach, že se to bude péct nestejnoměrně. Ale z těch forem jsem teda úpně hotová, jak malý děcko. 😉 Hned bych na ně mohla dělat reklamu. 😀 a to těsto dneska taky bylo obzvlášť vymazlený, tak jsem zvědavá, co z toho bude. 😀 😀
Jinak mi chceš říct, že i kdybych pak byla těhotná, tak mě vždycky při termínu ms budou brát křeče, jo? Jsi mě teda vůbec nepotěšila. 😀 😀

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 tak každá ženská to nemá, ale já prostě jo. vždy sem to dostala tak 7mýho +-2 dny a vždy už tak od prvního začínají takový ty křeče značící přicházející MS, pak když už je toho 7mýho tak jsou ty křeče intenzivnější a pak zase odezní. Prostě jako MS jen bez krve. To já jsem zase koukala že mají v Lidlu od pondělka věci pro mimča. - plíny, jednorázový podložky, uchošťoury, vložky do podprdy. Kvůli tomu tam fakt nepojedu ale v pátek tam pojedu na nákup a když budou něco mít tak koupím. Ale přišel i leták teta drogerie a mám tam kartu a koukala sem že mají v nabídce vlhčený ubrousky 4 ks ze 199,90 zlevněný na 129,90 Kč tak ty asi koupím. Sice už mám 3 balení, ale ty se neztratí, kór když ze začátku máš jedno balení sotva na půl týdne. Pak tam mají zlevněný jednorázový podložky a vložky do podprdy. Ty jsou johnson's taks e musím zeptat ségry jestli jsou dobrý, protože některý raz dva protečou nebo nedrží a hned se zmuchlají. A u mám taky doma 5 balíků plín pampers premium care. To jsou ty lepší co jsou dobrý ze začátku. Nekup to když 1 plína byla o 2 kč levnější a ještě bylo poštovný zadara. Takže mám teď v ložnici na skříni plíny, ubrousky a ... Jarda říkal že se to pěkně hromadí. Ale já radši kupuju postupně a včas než pak abych třeba skončila v nemocnici a kupoval by to Jarda sám. To by to asi dopadlo. Jen teď asi ještě objednám bobnkoj na chodbu 2 komody abych měla kam ty krámy dávat. 😀

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 no, tak jak znám svý tělo, tak ms bolestí mě určitě neušetří. 😠
No když je to v super akci, tak nekup to. 😉 Já až bych byla těhu, tak bych se zaregistrovala v dmce, a pak je dost věcí fakt za srandovní cenu.Zrovna, když píšeš o těch vlhčených ubrouskách, tak jsem si vzpomněla, jak jsme se s Jirkou minule tlemili u kámošky, když otevřela skříňku a měla ji narvanou balíkama vlhčených ubrousků. No když byla akce 4+ 4 zdarma, tak jich pár vzala. 😀 😀 Ale takový věci se fakt neztratí. Já teď před týdnem náhodou chytla tady z bazárku látkový plíny za 1500, místo za 3000, nový, prý nevhodný dárek k narození miminka. Tak jsem to vzala (ještě nepřišly, tak jsem zvědavá), protože i kdyby to náhodou nevyšlo, prodat je můžu vždycky a když se zadaří, tak budu ráda, že je mám. 😉 Jdu si dát Utroš, a pak sem zase nakouknu. 😉

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 na jednu stranu aspoň budeš vědět že tělo funguje a něco dělá. Ty bolesti bez MS se dají vydržet. 😉 😉 Nad tím Dm jsem taky přemýšlela jen my ho máme nejblíž v Pardubkách, ale možná je ve Ve Vys. Mýtě u Tesca. A taky sem přemýšlela na Mimi clubem v Globusu, ale ten je taky v Pardubkách. Tak fakt přemýšlíš nad látkováním??? u mě to asi nehrozí. Teď sem se 3 týdny přemlouvala k žehlení a co pak, to by dítě muselo chodit bez plen. 😀 😀 Já mám v plánu stírat, tak uvidím, ale snad to klapne. Už máme na plovoučce habaděj prachu 😝 😝

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 uz zas? Vždyť jsi stírala nedávno. 😀 😀 😀 Já mám Dmku kousek od baráku, tak aspoň něco. 😉 Zas ty plíny pak taky nežehlíš. A já normálně nežehlím vůbec, tak těch pár kousků bych snad zvládla. 😉

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 to bylo minulý pátek. A přijď se sem podívat teď. Bordel jak v tanku. A ještě jak prší a sněží tak je v chodbě naťapáno. Ale už to mám hotový. začla sem ve 2 hodiny a ve 3 sem měla hotovo. Takže pohoda. Za chvíli se půjdu vykoupat a od 18 hodin má Jarda výročku od klubu sportovců, tak já se půjdu maximálně přejíst a jarda se určitě upraví stejně jako minulý týden na hasičský výročce 😝 😝 😝 Tak v Dmce mají hlavně hodně dobrý ceny na sunar. I když teď to svině 😠 😠 😠 pěkně zdražili. Třeba o 50 Kč na krabičce. Tak to já oblečení normoš žehlím. 😉

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 Teda Ty seš šikulka. 😉 Já už mám napečeno a dokonce jsem i po obědě. S těma koláčema jsem se tak zasekla, že jsem prostě nestíhala. Ale jsou nádherný. 😉 Tak snad budou i tak dobrý. Joo, Sunar a dětský výživy je děsněj byznys, taky mě to dokáže vytočit. 😠 ale co naděláš, chceš dítě? Tak zaplať. 😖 Já bych se na žehlení vyprdla, naučila jsem se skládat a žehlím jen minimálně. 😉

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 tak já jsem to brala zrychleně. Ale teda stírat v předklonu schody nic moc. Už mě břicho docela překáží. Nevím co budu dělat v květnu, červnu. 😝 😝 😝 Tak mě jeden koláč pošli, mám na něj chuť 😀 😀 Jojo, ale ještě že existují levnější varianty sunaru, který prodávají v Dmku, rosamnnovi atd pos vojí značkou a jsou ůplně stejný jak Sunar jen třeba o polovinu levnější a to je sakra rozdíl. Tak to já mám to prádlo z domácího rozkládacího sušáku tak rozžvaněný že by to vypadalo jak když sem to vytáhla krávě z huby.

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 Tady ho máš. 😀 😀 😀 Dělala jsem ještě ořechovej, tak na ten jsem teda zvědavá. Jinak už jsem psala Jirkovi, že jsem neodolala a i když jsem přežraná jak prase, nakrojila jsem povidlovej a ochutnala. 😉 A je teda luxusní. 😀 Ono už to těsto bylo takový nádherně nadýchaný.

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 ještě kdybys chtěla kouknout, jak nádherně vypadaly v těch formách před pečením. 😀 😀

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 mm, tak teda fotkou se fakt nenajím. Já povidlový nemůžu, po tom mě pálí žáha. takže sem frgál dělal naposledy borůvkový, makový a tvarohový. Mňam. Ani tě nesprdnul že nemáš píct, ale ležet 😀 😀

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 ne, jak jde o žrádlo, tak to mu neva, že běhám v kuchyni. 😉 Chtěla jsem je dělat až zítra, ale musela jsem dneska, aby se měl zítra v práci zase čím chlubit. 😀 Někdy mám pocit, že jsem snad jedna z mála, co pečou. A od té doby, co máme pekošku, tak u nás frčí nejvíc kynutý. A s těmahle plíškama budou koláče mí favoriti. 😉 😉

petrufa86
9. únor 2013

@martina_81 A v práci budou říkat, nemocná a takhle mu peče. Já taky docela dost často peču. I když sem ve čtvrtek dělala nepečený dort z jablek a nepovedl se ☹ jedlůi jsme ho až v pátek a byl celej rozteklej. Jestli byly vodnatý jablky nebo nevím co se mu nelíbilo. A přitom ho dělám asi po tisící. mě se poslední dobou daří. Minule sem pekla snad hodinu bábovku a byla nedopečená, přišla mě jak zdrclá 😠 😠 😠 Asi jsem v těhu antitalent na pečení 😠 ☹

martina_81
9. únor 2013

@petrufa86 jéé, no to mi povídej. Jsem ráda, že nejsem jediná, komu se občas nezadaří. Já minule dělala žloutkový řezy, tak jsem se na ně těšila!!!! Jenže. Už když jsem vařila pudink, tak se mi zdál řídkej, na to, že jsem dala pudinku víc, než v tom receptu bylo, aby to bylo tužší. A v tom momentě jsem to měla asi vylít a začít znovu. No ale ne, zamíchala jsem do toho žloutky a rum, nechala jsem to vychladnout, pak do toho zašlehala celý máslo (byť v receptu byla asi půlka) a nic, řídký. Tak jsem přidala ještě půlku másla a stejně nic. Tak jsem se tak vytočila, že jak jsem měla ty plátky lístkovýho těsta, tak jsem 4 hodila na plech, zalila to tím krémem a na to švihla zbylý 4 kousky těsta. 😠 😠 No ale polevu už jsem fakt nedělala, to nemělo smysl, na ten hnus. Každopádně jsme to snědli, každou porci jsem vždycky polila krémem a Jirka baštil jak vzteklej. 😉 No ale chvíli potrvá, než to rozdejchám a zkusím je znovu. 😖
No a bábovky taky nerada peču, ještě se mi pořádně nepovedla, tak na to kašlu. 😉