CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
12. únor 2013

@antana123 díky, ale gratulace ještě nepřijímám. 😉
@petrufa86 máš takovej pupík a přibrala jsi zatím tak málo,jo? 😲 To je super,ne? 😉

antana123
12. únor 2013

@petrufa86 myslím že ve čtvrtek to srdíčko nebude ☹ bude to jen 6 dní od posledního UTZ to moc nevyroste no bojím se aby to srdíčko vůbec bylo ☹

antana123
12. únor 2013

@martina_81 je mi to jasný jen ti to prostě moc přeju 🙂

petrufa86
12. únor 2013

@martina_81 jojo, jsem ráda že zatím tak málo, protože hubená nejsem ani teď a kdybych přibrala třeba 21 kg jak ségra tak při porodu vážím přes metrák 😝 😝 😝 😝
@antana123 já jsem měla srdíčko myslím 7+3tt. Neplaš, srdíčko bude a basta

antana123
12. únor 2013

@petrufa86 já u Šími přibrala 21kg
no ve čtvrtek budu 6+6 to srdíčko nebude

martina_81
12. únor 2013

@petrufa86 😀 😀 😀 tak zatím se držíš, tak třeba se to moc nerozjede. 😉 😉
@antana123 já vím, díky. 🙂 Taky Ti moc přeju, ať máš všechno ok a prcek pěkně roste. 😉

antana123
12. únor 2013

@martina_81 díky 🙂
mě teda zatím nic není krom prsou a sem tam cítím podbřišek mi nic není

martina_81
12. únor 2013

@antana123 já zas prsa tentokrát nějak necítím, jen se trošku nalily po Utroši, ale nebolí a nepíchá mě v nich, jako minule. 😉 Tak uvidíme v pátek, jak dopadnem.

petrufa86
12. únor 2013

@martina_81 kéž by. Ale co bych taky chtěla když v tomhle tt bobek váží 30 deka, že. 😀 😀
@martina_81 dopadneš určitě na 1 podtrženou. To buď ráda že tě prsa nebolí. Já jak prochladnu nebo sem v průvanu tak mě začnou takovým způsobem bolet že musím letět pod teplou sprchu a nahřát si je. 😝 😝

martina_81
12. únor 2013

@petrufa86 třeba to taky ještě přijde a budou bolet. 😒 No co, nějak to vydržíme, když jsme to tak chtěly,ne? 😀 😀 Jdu se osprchnout a zalezu si k televizi pod deku, tak pro dnešek ahoj. 🙂

petrufa86
13. únor 2013

@martina_81 jojo, třeba jo. Kde se dneska flákáš, zase má v Jirka v obležení pc. 😖

martina_81
13. únor 2013

@petrufa86 jj, jak jsi to uhodla? Teď mě sem na 5 minut pustil, pak si cosi dohraje a půjdem na chvilku ven. Byla jsem tady celý dopoledne,když byl pryč a teď už mám smůlu. 😒

petrufa86
13. únor 2013

@martina_81 ten je ale hodnej 😀 😀 mě to bylo jasný, že když má volno že bude nakýblovanej u pc. No vidíš a já to zase dopolko nedávám když vařím. 😝 😠

martina_81
13. únor 2013

@petrufa86 tak já sem stejně vždycky chodím jen tak nakukovat, nesedím tady celou dobu, i když je pryč. A teď že jsem si chtěla najít něco na bonprixu, tak mě sem pustil. dávám dokupy objednávku, když to teď mají do neděle bez poštovnýho. Jen v tom jejich novým systému je umění něco najít. 😠 😠

petrufa86
13. únor 2013

@martina_81 to já taky ne. Taky nakukuju. Spíš teď hledám výbavu. Aha, aha, už pokukuješ po těhu kalhotech 😉

martina_81
13. únor 2013

@petrufa86 ani mi nemluv, momentálně na bonprixu žádný pěkný těhu hadry nemají!!!! Jen jsem nakoukla. Vloni tam měli krásný trička a super riflový kraťasy za srandovní peníze a teď nic. Jinak tam mám od Vánoc vyhlídlou textilní kabelku, co mají už i v černé a taky přišel novej katalog a mají tam krásný noční košilky za levný peníz, tak si chci 2 objednat, kdyby náhodou bylo v budoucnu potřeba, protože použitelnou mám jen tu s želvičkama. 😉 Jinak mám košilek dost, ale na veřejnost se to nehodí, chápeš? 😀 😀

petrufa86
13. únor 2013

@martina_81 já jak sem si kupovala ty na dudushop. cz tak mě dlouhý kalhoty vyšly na 369 kč a 3/4 na 350kč, což si myslím že je dost slušná cena oproti riflím z CA za 1089 kč 😖 😖 JJ, chápu 😀 😀 😀 😀 , taky mám nějaký už sepraný, na některých sem tam malá dírka atd. Takže mám těhu a kojící s dlouhým rukávem a pak 2 s krátkým rukávem. Maximálně koupím ještě jednu s krátkým a končím.

martina_81
13. únor 2013

@petrufa86 joo, tak to je super cena, tam bych kdyžtak v případě potřeby taky mrkla. 😉 Nevím, jestli jsi ty košilky dobře pochopila, mám to všechno na ramínka a tak akorát pod zadek. 😀 No rifle za tak šílený prachy bych si osobně nekoupila, pořešila bych to asi na bazárku. Vypínám pc, tak dobrou. 🙂

petrufa86
14. únor 2013

@martina_81 pochopila, pochopila. Já bych zas nemohla vylíst s těma opranýma a dírkatýma. 😀 😀 😀 Já jsem taky počítala že se vejdu tak do 800 Kč a ono prdlajs. A tady na bazaru se mě žádný nelíbili a neměli ani moji velkost. Tak kontrola u dr. dneska dopadla dobře. Bobek měří 14 cm a má se čile k světu. I vevnitř je vše v pořádku. Jen sem chtěla vědět jestli dr mrkne na pohlaví a vytiskne fotečku a bobek tam byl tak blbě natočenej že neklaplo ani to pohlaví ani fotka. takže si musím počkat na velký UTZ kam jdu za 3 týdny 😖 😖 A co ty, testovala jsi?? Už jsou pořádný dálnice?? 😉

martina_81
14. únor 2013

@petrufa86 jéé, tak to je super, škoda,že nemáš fotečku. 😒 Jj, zkoušela jsem. Jsou lepší než ty úterní, tak uvidíme. Večer jsem plašila, protože mi přestalo být špatně a okamžitě mě napadlo, aby to nebylo stejný jako minule, ale dneska už to zase tak nějak cítím, tak snad to zítra bude v poho. Začínám být docela nervózní. 😖

petrufa86
14. únor 2013

@martina_81 tak to já bych musela plašit skoro celých 9 měsíců. mě taky ze začátku nic nebylo. Kdyby mě to Vodička nepotvrdil, tak tomu snad ani nevěřím. Jojo, škoda, ale naco fotku za 50kč když bych tam viděla jen záda a zadek 😀 😀 holt si musím počkat na velký utz a to jdu až o týden dýl pže ve 20tým týdnu má dr volno. Takže 3 nekonečný týdny. 😝 to je fajn, že sílí. Kdyby se něco dělo tak se ztrácí, ale takhle to máš vyhraný. To bude zítra pořádný hcgéčko. 😉 😉 😉 hele, já jsem taky před každou návětěvou nervní. Sice už míň,ale sem. takže to k tomu asi patří 😉 😉

martina_81
14. únor 2013

@petrufa86 Když mě bylo minule 2 dny špatně, a pak, když to přestalo, tak jsem věděla, že je něco blbě. 😒 Tak se teď bojím, aby to nebylo stejný. Jsem zvědavá na zítřek. Nervy k tomu asi patří, to mi je jasný už teď, že i když to bude ok, budu se strachovat zase na příště. 😒 Ale zas bych byla o kousek dál..... 😉

petrufa86
14. únor 2013

@martina_81 Co bylo minule bylo, teď mysli na budoucnost a že to bude oky. I když já vím, mě se to kecá. Hele, mě ze začátku fakt nic nebylo a pak jsem začala trpět nechutenstvím. Jinak nic. Zvracení se přidalo až dlouho když už všechny přechází. A když ti bylo minule špatně tak teď ti být špatně nemusí. A důležitý je že testy sílí. Já se ze začátku taky bála. Hlavně toho 6-7tt kdy sme přišli o ty dvojčátka. Když sme byly v 8tt tak sem si malinko oddychla, pak byl 13tt a screeningy negativní, teď 16tt a negativní tripple testy. A snad dobapdne dobře i velký utz ve 20tt. I když stát se může cokoliv. Podívej se kolik holek tady i známých ženských potratilo v 5tým měsíci. Ale já doufám, že tentokrát to klapne.

martina_81
14. únor 2013

@petrufa86 já vím, taky se na to snažím nemyslet a těším se, že nám zítra řeknou krásnou hodnotu. 😉

petrufa86
14. únor 2013

@martina_81 to si piš, to bude hodnota vysoká jako kunětická hora. blééé, pálí mě žáha 😝 a bobek si udělal z břicha asi opičí dráhu. A malinko mě pobolívá podbřišek. Jestli to je od toho jak do mě dr dneska hrábla? 😨

martina_81
15. únor 2013

@petrufa86 tak hodnota jak kunětická hora to sice není, ale sestřička mě ujišťovala, že je to krásný a i Vodička byl spokojenej. hcg je 167 a prý po KETu z těch rozmražených bývá nižší, tak mám být v klidu. A za 14 dní na UTZ. Jen jsem se zapomněla zeptat, jestli už se můžu koupat? 😀

antana123
15. únor 2013

@martina_81 moc gratuluju 🙂

martina_81
15. únor 2013

@antana123 díky. A co Ty? Už jsi v pořádku? Četla jsem to jen zběžně. 😒

antana123
15. únor 2013

@martina_81 no už nekrvácím a ani nešpiním ale co bude dál těžko říct
zatím to nevypadá dobře spíš jako zamlklé těhu uvidíme co dr. uvidí v pondělí včera dr. viděl dutinku 12mm ale nic v ní prý dle něj jsem tak max 5+0tt a minulý týden u dr. 6+0tt tak nevím říkal že to chce porovnat u své dr. tak v pondělí budu chytřejší jdu hned ráno

martina_81
15. únor 2013

@antana123 nj, tak teď nějak přečkat ten víkend, viď? 😒 Moc Ti držím palečky, ať je to ok. 😉