CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
4. led 2014

@sabcacech jojo,známe to všichni... 😉

sabcacech
5. led 2014

@muddledgirl Ale dnes ho chválím, ráno říkal, že bych už mohla rodit, že nesnese poslouchat to moje hekání, když se otáčím a vstávám, že mu to rve uši, že trpím. 🙂 tak mě posadil po ranní hygieně do křesla a lítá v kuchyni 😀 chudák, je napnutej, když se na něj mrknu, je už vidět stres, že neví kdy..

muddledgirl
5. led 2014

@sabcacech říká se umýt okna a vytírat,že?Víno,sex.....Chudáček.... 😀

sabcacech
5. led 2014

@muddledgirl a zrovna na nic nemám náladu. 🙄 🙄

muddledgirl
5. led 2014

@sabcacech To je ale blbý.. 😒

petrufa86
5. led 2014

@martina_81 tak 30 stehů určitě normální není 😝 😝 Mě nastřihli, ani sem o tom nevěděla, jen sem cítila čtípnutí, tak sem si říkala že to asi bylo ono a co si tam myslím tak sem měla tak 2 vnitřní stehy a asi tak 5 vnějších. Doktorka šila fakt chviličku 😉

martina_81
5. led 2014

@petrufa86 tak aspoň mám představu o šití spodku. 😒 No on je to fakt kretén. Si vem, jak mi při UTZ řekl, že tam vidí divnej útvar, po laparce mi druhej den skákal po břiše a divil se, že to bolí a když jsem pak šla domů a začla jsem krvácet, tak se tomu strašně divil, no chápeš to??? Proto s ním nechci mít cokoliv do činění. 😠

petrufa86
5. led 2014

@martina_81 nechápu jak gynekolog může o něčem říct divný útvar. Buď tam je mimčo, cysta anebo nic, co jinýho? že by mimozemšťan?? 😀 😀 😖 Promiň za srandu, ale ten doktor je fakt kretén a snad bych mu i diplom sebrala. A stejnak nechápu proč ti po tom břiše skákal?? Co to mělo za význam? Já když byla po laparce s tou cystou a koukali jestli jsem průchodná atd tak dr přišel, zeptal se mě jestli mě břicho nebolí, podíval se na dren a to bylo všechno.

martina_81
5. led 2014

@petrufa86 No právě! Řekni ženské, když jí prohlížíš spodek, že tam vidíš divný útvar! Primář pak koukl a hned, že to bude cysta. No a po té laparce prostě přišel a začal mi tlačit na břicho. a když to po pár dnech zopakoval a já nereagovala, tak přitlačil a když jsem teda vyjekla, tak ještě tak vítězoslavně prohlásil, že si říkal, že by to nebolelo! 😠 A představa, že mi takovej magor rodí dítě... 😝 to bych teda nezvládla. Kvůli němu jsem se vloni v březnu nechala od Jirky odvézt raději do Ústí, kdyby měl náhodou službu.

antana123
5. led 2014

Ahoj holky 🙂
jak se vede???
my jsme od pátku konečně doma 🙂

muddledgirl
5. led 2014

@antana123 Ahoj...jé Ty už máš u sebe Esterku,tak to moc gratuluju.,to to uteklo,viď mamčo? 😉

antana123
5. led 2014

@muddledgirl děkuju tobě to uteče taky 🙂
no u nás ten start jednoduchý nebyl den před porodem přišli na to že má malá hydrocefalus ☹ takže si užijem do roku lítání po doktorech....
co ty kdy jdeš na screening???

muddledgirl
5. led 2014

@antana123 Jo,asi uteče...Kočí a co to je hydrocefalus? Na screening v úterý....Kočíí,to už asi nejde mít dvd s mimi nebo jo?

antana123
5. led 2014

@muddledgirl http://www.wikiskripta.eu/index.php/Hydrocefalus
myslím že to jde určo mimčo na dvd záleží asi na tom dr. co ti bude dělat screening a držím palce 🙂

muddledgirl
5. led 2014

@antana123 děkuju moc...

muddledgirl
5. led 2014

@antana123 kočíí a bude to dobré,viď? Ach jo, moc vám přeju,aby se to brzy zvládlo.. 😉

margarita1
6. led 2014

@antana123 tak ještě jednou gratulace k Esterce a budeme na vás myslet,aby bylo vše, tak jak má být a v pořádku 😉 !!!!!!!!!!

@sabcacech věřím, že to musí být strašně náročné a pak už se asi člověk těší, že to má za sebou. Každopádně , už jenom chvilku a budete tři 🙂 😉

@muddledgirl @martina_81 A co vy dvě, jak se máte nastávající maminky? rostou bříška rostou? 🙂

@petrufa86 koukala jsem , jak je malá moc krásná 🙂, a jak to strašně utíká, když už vám je 5 měsíců 😕 🙂

Jinak já tento měsíc bez clostilu, uvidíme, jestli ovu bude nebo ne, jestli z toho něco bude. V horoskopech mám , že přijde mimi v říjnu , tak snad leden nebo únor by to vyjít mohlo 😀

antana123
6. led 2014

@muddledgirl
@margarita1
děkujeme 🙂
@margarita1 držím ti palce 😉

sabcacech
6. led 2014

@margarita1 jj, ale vydržím, jsem přece silná ženská 😀
@antana123 Ahoj, mamino, tak ještě jednou gratulace, tak držím pěst at je vše ok a malá Esterka je brzko v pořádku

antana123
6. led 2014

@sabcacech děkujeme 🙂

muddledgirl
6. led 2014

@margarita1 čau čičino...nechci to zakřiknout,ale vypadá to,že nevolnosti jsou mnohem lepší,konečně..... 😉 A Ty se k nám už přidej......tak IUI zatím nenaplánováno? 😉 Bříško roste a nejen to... 😀 rostu celá a dokonce i kvetu... 😀 😀 😀

martina_81
6. led 2014

@margarita1 ahooj, bříško roste snad každým dnem. A váha taky, do března budu jak malej slon. 😀 Jinak mám pocit, že prcek posledních 14 dní vůbec nespí, pořád se tam vrtí a kope, až se mi otřásá celej pupík. 😉 a od příštího týdne chci pomalu začít prát, ať mi to stihne všechno uschnout. A ve čtvrtek bych chtěla jet objednat kočárek, ať to máme taky zařízený. 🙂 Takže Ty tento měsíc bez IUI, zas až ten příští? Neboj, ono to určo na ten říjen vyjde. 😉
@antana123 @sabcacech holky, kolik plín si mám koupit do porodnice? A potřebuju i přebalovací podložky? Radši jsem je taky koupila. A prsní vložky si mám taky brát? Jsem z toho trochu zmatená. 😲
@muddledgirl Ty už máš zítra screening? No super. 😉

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 Už se Ti to blíží,viď? Neboj,nebudeš jako slon 😉 Budeš hezká maminka... 😉 Jj,zítra screening....bohužel to vypadá,že ho nepustí z práce....je mi z toho trochu smutno,prcka totiž ještě neviděl...hm...tak snad to bude vše o.k.

sabcacech
6. led 2014

@martina_81 já beru balík a kdyby bylo málo mužík doveze,podložky neberu a vložky samozřejmě

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl no právě, dneska objednám věci na praní a musím pomalu začít. 🙂 Tak to je škoda, že ho asi nepustí. 😒 No Jirka neuvidí náš poslední UTZ, taky bude v práci, tak pojedu sama.
@sabcacech my koupili pampersky v akci a teď koukám, že v tom balíku je 108 ks, tak to bude určo stačit. 😀 A ještě nemám koupenou kojící košili, to zas bude akce. 😒

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 No, potom už Martin asi neuvidí žádný ultrazvuk,protože tahat na gyndu se mi nechce...Já myslela,že chceš pouze látkový plenky...Kojící košile?Si děláte srandu?To,že je kojící skoro všechno jsem si na netu už všimla..ale i košile.... 😲

petrufa86
6. led 2014

@antana123 a já si říkala že ses tady ani neukázala a nepochlubila se fotkama malý. Tak to držím palce ať je malá co nejdříve v pořádku. 😉
@martina_81 přebalovací podložky ne a já jsem měla sebou cca 50 plín a ještě mě zbyly, takže bych koupila to malý balení premium care a kdyžtak bych si nechala donýst. Já přebalovací podložky použiívám až doma když malou rozbalím a chci ji nechat navolno. A nebo k doktorovi. Tam chtějí buď tyhle podložky nebo látkový plíny. A prsní vložky určitě a taky poporodní kalhotky a vložky. My v Chrudimi jeden balík vložek dostaly, ale ten mě nestačil. A jinak sebou si košili do porodnice neber, nech si ji až na doma.

martina_81
6. led 2014

@muddledgirl to jo, ale do porodnice musím mít papírový plíny. Kojící košile jako noční, ne normální. 😀 Ta je v seznamu taky napsaná, tak musím koupit. 😒 Proč by s Tebou nešel na gyndu? Pokaždé tam potkáváme páry, co jdou na ultrazvuk.
@petrufa86 podložky mám na doma látkový, kvůli porodnici jsem si koupila ty papírový, jen si teď říkám, jestli vůbec budou potřeba. 😒 Jinak kalhotky a ty poporodní vložky mám, pořídila jsem to všechno v lékárně za peníze od firmy. Proč si nemám brát košili s sebou?

muddledgirl
6. led 2014

@martina_81 aha...jjooo,já vim,že noční...ale připadá mi to jetý...prostě dřív se vytáhlo prso a bylo...teď aby ženská měla všechno kojící... 😲 No,u nás jsem pár v životě neviděla... 😲 Ale tak asi se zeptám no...

petrufa86
6. led 2014

@muddledgirl ho vezmi ve 20tt na velký utz 😉
@martina_81 já je neměla, vlastně jednu sem měla sebou ale nepoužila sem ji. Protože si ji zbytečně zašpiníš a krev jde blbě prát. Já si první 2 dny měnila ty jejich košile snad 3x denně protože jak sem krvácela tak mě to kolikrát proteklo i na tu košili, takže bych jich sebou musela mít snad 8. Maximálně bych si vzala 1 až tak na ten 3-5 den a ještě nějakou tmavou. Jenom jak já jsem rodila v těch šílených vedrech tak v těch košilích bylo šíleně. Sem si pak říkala že sem si měla koupit takový ty maxi trika jenom s ramínkama bez rukávů jako to měla holčina co se mnou byla na pokoji.