CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 no říkám v tom v čem teď ne??? Já asi nahatá v létě......no...za pár týdnů budu muset rychle něco sehnat...jediné co mám,jsou kalhoty a ty hezčí...se vytáhly...trochu ch jo... 😉 😉 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 Ty seš hubeňour...shodíš těch pár kil hned, neboj...si Tě dobírám...

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl no asi to tak dopadne. 😀 já mám jen 1 těhu tričko, tady z bazárku, asi za 90 Kč a potahala jsem ho teda dost, je i takový delší, tak ho ráda nosím, ostatní už nemám pěkně pod pupík, ale zase, když mám na riflích ten vysoký bavlněný pás, tak to moc neřeším, pokud to teda není nějak šílený. 😀 a ještě pořád zapnu i tu zimní bundu, snad ty švy nepovolí. 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 to jsi dobrá,že ji pořád zapneš..já se dost bála...že mi nevydrží...ale asi joo.. 😉

petrufa86
4. únor 2014

@muddledgirl jojo, sem se probudila ve čtvrt na 11, nechápavě sem koukala na hodiny jestli mě zrak nešálí a na Teri a ta chrupala jak kdyby byla půlnoc 😀 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@petrufa86 určitě jste to holky potřebovaly...já až do předevčerejška od začátku 2.trimestru hodně pospávala...vypadá to ale,že jsem nějaká nabitá....tak uvidíme... 😉

petrufa86
4. únor 2014

@martina_81 jo, v 7:10 se probudila na jídlo, do 3/4 na 8 si povídala a hrála s dudákem, já jsem vedle ní spala a v 8 koukám že spí a vydržela až do půl 11 😀 tuniky jsou moc hezký, jen jak píšeš, ta cena 😝 😝 já jsem měla dobrý že sem měla břicho v létě tak sem pořád tahala těhu riflovou sukni nebo těhu legíny a k tomu různý tuniky, těhu trika atd. Jen sem si pár triček co sem myslela že budu nosit po porodu krásně vytahala přes břicho a teď v tom vypadám jak když to mám po Jardovi, takže příště žádný nošení normálních věcí, těch trik docela lituju, ráda sem je nosila 😒

petrufa86
4. únor 2014

@muddledgirl hele, já to měla celý těhu, ráno jsem spala do 10, v půl 12 jsem umírala u mytí nádobí protože sem se už viděla v posteli, takže sem poo zalehla a chrupala, ale večer sem usla třeba až o půlnoci, dřív to nešlo

martina_81
4. únor 2014

@muddledgirl to víš, že vydrží. 😉 už prý ani nějak extra zimu nehlásí, tak jsem zvědavá, jestli už třeba v březnu bude hezky. 😉

muddledgirl
4. únor 2014

@petrufa86 no,já to měla taky tak...a už jsem si říkala,jestli to je normální...Já vždy byla pro každou pr....ale hlavně život neprospat.....ale teď v těhu jsem si říkala noco...až bude prcek,moc se nevyspim... 😀 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 to by bylo bomba 😉

martina_81
4. únor 2014

@petrufa86 mně se ty tuniky líbí i tím střihem, že ta postava pak vypadá trochu líp. 😉 já si moc triček nevytahala, tím, že je zima, tak když jdeme ven, tak spíš řeším, co mám na tom tričku, takže tričko mám jen obyč, do těch hezkých jsem se raději nervala. No, a doufám, že ty mikiny tím pupíkem moc neutrpí, to bych teda taky nerada. 😖

petrufa86
4. únor 2014

@martina_81 u mě trička utrpěla, vytahala sem si krásný růžový tričko adidas, fialovou koskatou tuniku s 3/4 rukávama a ...... 😝 😝 takže příště prd, radši naběhnu do Kiku a za 120-150 kč koupím pár trik a nashle a po porodu je budu nosit nadoma než mě splaskne břicho nebo je vyhodím.

martina_81
4. únor 2014

@petrufa86 tak to je škoda. 😒 já mám právě takhle 3 obyč trička z Lidlu a nosím je pod mikinu. a k našim nebo někam, kde vím, že se budu vyslíkat, tak si vezmu většinou to těhu. 😉 a v pátek si jedu do práve vyřizovat mateřskou, tak taky nevím, co na ten pupík oblíknu. 😀

antana123
4. únor 2014

Ahoj holky 🙂
jak se jinak holky máte???
@martina_81 páni už se ti to blíží to uteklo ....
my byli dneska na neurologii a vše ok sem ráda..

martina_81
4. únor 2014

@antana123 super zpráva. 🙂 jj, blíží se to, dneska to mám přesně za 5 týdnů. 😀

muddledgirl
4. únor 2014

@antana123 no tak to je skvělý... moc gratujluju....já se mám dobře...a hrozně jsem se přejedla špenátem,bramborem a vajíčkem..nevím kdy přijdu od zubáka..tak abych náhodou nezemřela hlady.. 😉 😉 😉

holubice.petra
4. únor 2014

@martina_81 @petrufa86 holky díky jo utíká to neskutečně...MAxíkovi jsou dva roky a tři měsíce...9.2. to budou tři roky co jsem byla na OPU 😀 kdyby vyšel termín Ketu tak jak má tak by to bylo od mého ET přesně tři roky a tři dny...tak snad to vyjde 😎

martina_81
4. únor 2014

@holubice.petra tři roky a tři dny? 😉 tak to je krásný, určitě to vyjde. 🙂 kolik budete zavádět, dvě? 🙂

holubice.petra
4. únor 2014

@martina_81 jo chtěla bych dvě...přeci je jen větší šance MAxík je taky ze dvou 🙂

martina_81
4. únor 2014

@holubice.petra my taky pokaždé dávali 2 a vždycky se uchytilo jen jedno, takže já jsem taky pro 2. 😉

anina32
4. únor 2014

Ahoj holky, nakukuju k vám po dlouhý době a nevím jestli si na mě ještě pamatujete? Malýmu bude teď v únoru 18 měsíců a v září bysme taky rádi zkusili KET. A taky řešíme jestli 1 nebo 2 😉

martina_81
4. únor 2014

@anina32 ahooj, to víš, že pamatujeme, zrovna nedávno jsem Tě tady někde na koňovi zahlídla a přemýšlela, jestli jsi to Ty, když už nemáš na profilovce fotku. 😲 A Péťa (pamatuju si to dobře?) byl z 1 nebo ze 2?

muddledgirl
4. únor 2014

@anina32 super...jsem ráda,že se trošku rozrosteme Sanusačky.. 😉

muddledgirl
4. únor 2014

A máme novou andulku.. 😀 😀 😀

anina32
4. únor 2014

@martina_81 Ahoj, Péťa byl ze dvou🙂. My jsme se odsud přestěhovaly celá naše termínová skupinka do tajný skupiny na facebooku. A pak jsem si vymazala fotoblog a chtěla jsem odsud i odejít úplně, protože jsem měla špatnou zkušenost s jednou maminkou tady na koníku. A vůbec když člověk vidí co se tu děje, tak jsem radši inkognito. Tím samozřejmě nemyslím vás😉 @muddledgirl To máš na mysli mě a nebo jste si pořídili papouška? 🙂

muddledgirl
4. únor 2014

@anina32 😀 😀 😀 papouška..je ještě docela prtě a začíná pěkně vřískat... 😉 😉 Je nádhernej...někdy hodím fotku...

martina_81
4. únor 2014

@anina32 je fakt, že občas je to tady takový děsivý, ale já se do veřejných záležitostí nějak nezapojuju, fotoblogy neprocházím, jen přátel a celkově si moc nevšímám..
@muddledgirl mám doma taky andulku a už mě vytáčí, jak se všichni starají, jestli ji dám pryč, až se malej narodí. 😠 😠

anina32
4. únor 2014

@martina_81 Já se taky moc nezapojuju, když byl Péťa menší měli jsme velký problémy se spaním a já založila diskuzy a ptala jsem se jestli někdo nemá s tím zkušenosti a jestli nepomůžou homeopatika. Ozvali se asi 3 maminky, poradily, ale nezabralo to, tak jsem to nechala být, diskuze zapadla. Ale po půlroce, mi tam začala psát jedna maminka, že jako co bych chtěla aby mi dítě pořád spalo, a že ona by dítěti léky necpala, no vyšla jsem z toho jak krkavčí matka. Napsala jsem tam že jsem nic takovýho nedělala a že to už dávno není aktuální, ale šila tam do mě dál a přidaly se dvě další. Tak jsem požádala admina o smazání nebo uzamčení tý diskuze. Ale bylo mi odpovězeno že diskuze nezamykají, ale nechávají pro získání zkušenosti pro další maminky. Tak jsem si řekla že když mě tam takhle budou rozebírat třeba ještě za 10 let, tak že není vhodný aby když kliknou na můj profil tak aby se o mě dozvěděli všechno, jméno, příjmení, odkud jsem, fotky rodiny... Vymazala jsem to všechno a pak sem asi 2 měsíce vůbec nechodila.

muddledgirl
4. únor 2014

@martina_81 proč bys ji měla dávat pryč,co to je zas za kokotinu....kámoška měla doma i kočky...