CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
14. bře 2012

@petrufa86 teda to mě strašně moc mrzí moc ☹

petrufa86
14. bře 2012

@lca180 nene, já do práce nechodím. Jsem na ÚP.

littlemousecz
14. bře 2012

Ahoj holky, tak jsme se dneska konečně dočkali těch výsledků z genetiky. Naštěstí jsme OK. Akorát teď nějak nemám sílu bojovat, jsem totálně vyčerpaná, hlavně psychicky. Tak jsme se s m. dohodli, že se do toho pustíme v létě, až bude byt hotovej a nebudeme v takovým stresu. Možná ještě zajdeme do Sanusu, aby nám udělali i imuno, ať to máme všechno pohromadě.
@petrufa86 to mě moc mrzí, drž se. A nevzdávej to. Držím palce na další KET.

lenda01
14. bře 2012

@petrufa86 moc me to mrzi ☹ mela si tak ukazkove hCG a pritom se bobek neudrzel ☹ chjo, vim jak se citis a posilam ti moc sil, at se z toho brzy dostanes a pujdes do dalsiho transferu... drz se kocko ...

lenda01
14. bře 2012

@evaav a jak to kocko probiha ten nativni cyklus? brala jsi nejaky hormony nebo tak neco nebo proste v tvem prirozenem cyklu ti odebrali vajicko, to nechali spojit s manzovou spermijkou a pak ti ho zavedli zpet? a jak je to financne narocny, ja uz jsem o tom slysela, ale absolutne netusim o co jde... 🙂

petrufa86
14. bře 2012

@littlemousecz
@lenda01 a nehorší je že to vypadá že se uchytili oba 2 bobci ☹

lenda01
14. bře 2012

@petrufa86 neeeee ☹ chjo kocko to me moc mrzi, ani netusis jak moc ☹ a co se vlastne stalo? zacala si krvacet nebo si mela nejaky bolesti ze jsi jela do nemocnice?

littlemousecz
14. bře 2012

@petrufa86 to je fakt smůla, asi bylo něco špatně, že se neudrželi. a přitom to vypadalo tak krásně, s tím vysokým hcg. chjo...to je fakt nespravedlivý

petrufa86
14. bře 2012

@lenda01 jo, v sobotu večer jsme se s přítelem chystali na návštěvu. Celý den sem měla takové dívné křeče, malinko větší než obvykle, tak sem ležela. A když sem se v půl 8 začala strojit tak sem najednou cítila na intimce teplo, tak sem se podívala a tam 2 kola jako desetikoruna normálně čevené krve. Tak sem se utřela 2x do těch vytahovacích kapesníků co sem měla po ruce a stále krev. Tak sem šla na net a hledala číslo na Sanus HK, protože tam jsou nonstop. Doktor mě řekl, že pokud to ze mě neteče jak z průtokáče a nemám křeče který by se nedali vydržet tak že si mám lehnout, hodně pít a vzít si 4 utroše ale nezavádět ale polknout. Do 11 než jsme šli spát jsem byla bez krve a v půl 2 mě probudily strašný křeče v břiše, tak sem šla na WC, krev ze mě lítala jak nevím co, do toho ze mě šly cucky sraženin, tak sem zpudila přítele a jeli jsme do Sanusu. Doktor mě udělal utz a že to vypadá že tam mám hematom a že si mě tam nechaj. to tam ještě bobek byl a že mě naberou v pondělí krev. Doktor mě přišel říct, že hcg mám vysoký jak aifelovku, tak mě docela uklidnil. Dnes mě měli propustit a tak chtěl udělat pro jistotu UTZ a tam už nic vidět nebylo, vzali mě krev a hcg nízký. Takže v pondělí už byl bobek pryč, ale jak ještě odcházel z těla, tak bylo furt hcg vysoký. A co je nehorší, že si myslíme s přítelem jak jsme dneska o tom mluvili, že se uchytili oba 2 bobci. Protože jak ze mě lítali ty kusy sraženin, tak já vystrašená nevěděla co to, tak sem to v záchodový míse lovila jak debil. A pak když sem se utřela tak sem na toaleťáku měla měco bílýho, neprůhlednýcho a vypadalo to jako sliz velikosti většího kamínku. Takže náš názor je takový, že to byl 1 bobek a druhý odešel v nemocnici, protože tam na UTz doktor ještě nějaký stín viděl, takže tam ještě v noci být muselo. Takže příští středu znova na krev jestli je hcg 0 a domluvit se co a jak dál , jestli bude stačit 6 týdnů pauza nebo dýl ☹ ☹ ☹ ☹

petrufa86
14. bře 2012

@littlemousecz jojo, a nejhorší bylo, že mě včera dali naději že je to ok, protože jak mě brali v pondělí krev, tak jak ten bobek postupně odcházel, tak sem měla stále hcg v krvi a doktor mě říkal, že to je v naprostém pořádku a že mám hcg vysoký jak ajfelovku a dneska tohle. mě totiž bylo už divný hned když do mě zasunul utz, protože měl monitor natočený ke mě, abych na to viděla a najednou si ho natočil k sobě a začal skousávat rty k sobě a já hned věděla že je zle. A nejvíc mě nasral s prominutím doktor v tu noc, když sem se ho ptala co vidí na utz a on mě řekl, že se počká do pondělí na krev. Mě to mohl říct na rovinu, že to vypadá bledě a ne mě mazat med kolem huby.

lenda01
14. bře 2012

@petrufa86 jezis to mas za sebou docela otresnej zazitek a ja mam slzy na krajicku a husinu po celym tele ☹ to asi fakt zavinil ten hematom, vytahl ty bobky od tebe z briska ☹ to fakt skoro vypada, ze jeden odesel s tou krvi uz doma a druhy az pak v nemocnici, uz jenom kvuli tomu vysokymu hCG... kocko zkus se z toho vseho vybrecet, ja tenkrat po zamlklym tehu bulela asi tejden v kuse, ale ono mi to pomohlo a vrhni se do toho po hlave hnedle jak ti dovoli, ale ja myslim, ze ti dovoli jit hned po dalsi ms... kez by, cloveku to alespon pouze zapomenout...

na_aty
14. bře 2012

@petrufa86 Moc mě to mrzí, měla jsem za Vás všechny těhulky tady takovou radost!!! Ale nevzdávej to, vím, že je to težký, ale dopadne to a budeš zase brzy těhulka a hlavně to už dopadne dobře!!!! 😉 Já jsem na začátku také začala krvácet,taky jsem tam měla sloupkovitý hematom, ale naštěstí to ustalo a Rozárka si dnes brouká vedle mě v postýlce... Hlavně to nevzdávejte!! Přeju hooodně moc sil do dalšího boje!!

My slíme na Vás holky 🙂

petrufa86
14. bře 2012

@lenda01 asi jo, já ten hematom měla asi nad bobkama a hematom je stáhl sebou, kdyby byl hajzl pod nebo jinde bylo by to ok. Nejhorší je, že ti nikdo neřekne z čeho se dělá a co sem četla tak 6 holčin z 10 s tímhle skončí v nemocnici a 5 se podaří bobka zachránit. Holt já sem ta 6 ☹ ☹ jojo, já mám stále ten sliz před očima a přítel ještě v noci než sme jeli , to nemůže být bobek, ten je v 6 týdnu velký přes 1 milimetr a on to asi byl.jojo, ale mě z toho brečení bolí akorát hlava a mám oči jako angorák. jojo, kéž by mi to povolili, aspoň bych se zase mohla těšit na //. Ale je jasný, že prostě člověk bude nesvůj a bude se bát aby to nepřišlo znovu.

lenda01
14. bře 2012

@petrufa86 tak to mi povidej.. pri kazdym pichnuti v brise se bojim aby nebyl konec... me tenkrat nic nebylo jen jsem trochu spinila a kdyz jsem prijela na kontrolu mimis uz byl mrtvej, takze to byla rana z cistyho nebe a pro me o to horsi...zkus pit kontryhel, on zatahne delohu a pripravi ti sliznici abys byla na kontrole uz pekne zahojena a doktor aby souhlasil hnedle s KETem ... ale ty nervy jsou potom o to horsi, ale to dopadne, musi 🙂 budeme tu s tebou a budeme te podporovat 🙂

na_aty
14. bře 2012

Holky, kdybyste některá chtěla ovulační testy, mám 1 bal po kusech a čaj podle ludmily mojžíšové, ráda Vám to za poštovné pošlu.. Já ten čaj pila dva měsíce před těhu a pak jsem do toho vlítla přirozeně a to jsme se úpřed tím 1,5 roku snažili a měli jsme za sebou 2 IUI.. Vím, že to může být náhoda a asi i byla, ale něco na tom určo bude... takže kdybyste měla některá zájem, napište 😉
Objednávala jsem ze stránek www.otehotnet.cz
http://www.otehotnet.cz/caj-ludmily-mojzisove-k...
http://www.otehotnet.cz/ovulacni-test/100-ovula...
http://www.otehotnet.cz/lubrikacni-gel-conceive... , ten taky mám a nepoužitý..nestihli jsme využít

evaav
14. bře 2012

@lenda01 -nativní cyklus jsem také slyšela,ale nevědělajsem,že hodělají i v sanusu.No doktorka mi to nabídla protože předešlé IVFprobíhala tak že at jse měla dlouhý nebo krátký protokol vždy jsem měla hodně folikulú ale uvnitř málo vajíček tak tři čtyři a u posledního snad jedno a to se neoplodnilo ani s s ISCi nebo nebylo schopné transféru.A prože už mám jen jeden pojištovnou hrazený pokus tak ten nativ ho ušetří.Já to měla tak,že jsem si píchala asi jen 50 puregon asi třikrát kvúli sliznici a předtím Clotilbegit.Doktorka mi udělala spoustu odběrú a zjistila že mám nějakou nemoc krve,že si musím píchat fraksiparin a jíst listovku vitamin b hodně pít mám prý sklon k cévním příhodám.Na ultrazvuku jsem měla jedno veliké vajíčko ono jich zase tolik neroste protože nemáš v těle tolik hormonú tak jsme se modlili aby tam bylo vajíčko načtěstí bylo manžela až po OPU zavolali do kabinky on byl také OK tak jsme se dohodli,že to necháme bez ISCI protože u prvního IVF to vyšlo a naštěstí se nám oplodnilo v úterý ráno jsem musela čekat pokud mi embrioložka do devíti nezavolá tak mám přijet do Pardubek na transfér to byly nervi fuj. Bylo prý vdobré kvalitě čtyřbuněčné a ted možná ve mě roste.Stálo nás to 6000 oplodnění toho vajíčka+2200transfér a leky asi kolem 2000Kč ono se to prý na pojištovnu píše jako odsátí cysty

montysek
14. bře 2012

@littlemousecz Určitě bych si nechala udělat i ty imuno testy - doktor mi povídal, že jsou snad i důležitější, je zvláštní, že Tě neposlali k té doktorce do Prahy, která dělá obojí najednou a vásledky má do 10 dnů. Nám když nevýjde KET, tak na ty testy půjdu.

lenda01
14. bře 2012

@evaav tak to je super varianta ... setris si telo, neladujes ho tolika hormonama a ani to neni takovej ranec na penezenku a uspech bude jisto jiste zarucen, verim tomu 🙂 a hlavne jedno IVF mas jeste schovany na horsi casy (i kdyz uz nebude ani potreba) 🙂 koupila sis ten testik? 🙂

evaav
14. bře 2012

@lenda01 -no priznám,že jsem si ho kolupila,ale nemám vúbec odvahu si ho udělat,ale asi je stejně brzo bojím se bojím sklamání nevím jak se pak stím mám vyrovnat vím,nějak budu muset ale doufám,že bude vše ok ale nic na sobě necítím možná něco málo,ale to múže být lékama no fakt nevím mám pocit,že mi začíná pěkně hrabat 😀

lenda01
14. bře 2012

@evaav me ted nebylo taky nic.. jen me bolely trochu prsa, ale jinak nic, az pak na me vykoukly na testiku // 🙂 takze na priznaky nehled a hlavne bud v klidku, jestli se bojis testit, tak jest pockej, ten 12 den po ET ho zkus, to uz by tam mely bejt dalnice krasny 🙂 hlavne se neboj nic 🙂

evaav
14. bře 2012

@lenda01 -ty mě nahlodáváš to vypadá na víkend 😕 😕Mě tak= jako tlačí ta prsa břicho mám takové nafoukle občas nějaký ten tlak,ale jestli to není v mé hlavičce vystresované múj chlap mi říká,že to ted cítí tak,že to dopadne 😉 že to bude zase holka a bojovník jako Verunka

lenda01
14. bře 2012

@evaav no vidis.. a kdyz to rika tvuj manza, tak tomu preci musis verit 🙂 nech testik na vikend, az budete spolu doma, at z toho mate spolecnou radost 🙂 mas jedno jestli se tehu dozvis 12 den z testiku ne 14 den z krve 🙂 a holky jsou bojovnice, to ma manzel pravdu, tak preju at je to ta mala bojovnice 🙂

chilli009
14. bře 2012

@petrufa86 ach nééé, moc mě to mrzí 😢 😢 😢 držte se a ať je brzy lépe..

antana123
14. bře 2012

@chilli009 tak co kolik bylo HCG????

anina32
14. bře 2012

@petrufa86 Moc mě to mrzí, já jsem ti to tak přála, že se to povedlo a ještě s tak vysokým HCG, já fakt myslela že budeš mít dvojčátka 😢 Drž se holka, příště to už určitě vyjde.

littlemousecz
15. bře 2012

@montysek a myslíš, že když o to vyšetření požádám, že mi ho v sanusu napíšou? já si právě říkala, že když jsme se rozhodli do toho pustit až v létě, tak by pak imuno bylo další ztráta času a bylo by dobrý mít ho před tím. nejhorší je, že vyšetření genetiky bylo 10.1., výsledky přišly včera a na výsledcích je datum vyšetření v pondělí. Takže na to ta doktorka prostě dlabe a napíše kus papíru, až se jí chce. Nám ho napsala asi po 3 e-mailových urgencích. Fakt si nemyslím, že by vyšetření té krve trvalo dva měsíce 😠
@petrufa86 jo, mazání medu kolem huby je nejhorší, dávají ti naději a přitom ví, že žádná není. měl to říct na rovinu, že si myslí, že už tam moc šancí nevidí.

lenpet
15. bře 2012

Zdravím,
tak 20.3. mám nástup do nemocnice na rizikovku,snad tam budu pod kontrolou a dobře se tam o mě postaraj.
@petrufa86 moc mě to mrzí,nevím,co na to říct ☹

petrufa86
15. bře 2012

@anina32 hmm, ono to vypadá, že to dvojčátka byly ☹ nevím, jestli sem neudělala chybu, že sem jela do Sanusu do Hradce a né někam jinam. Ale jestli to bylo už dost rozjetý, tak to je asi stejnak. Jen jinde by mě asi nemazali med kolem huby jako tady.
@littlemousecz jojo, měl mě to říct hned na rovinu, že to asi vypadá bledě, že t ta krev vzala nejspíš sebou a že se uvidí v pondělí z krve. takhle sem se z krve zbytečně 2 dny těšila aby mě pak doktor po UTZ řekl že tam nic nevidí.

lca180
15. bře 2012

@chilli009 tak co byla jsi na krvi? 😉

lca180
15. bře 2012

@petrufa86 to je hrozný,já to tady obrečela.Drž se a zkus to zvládnout.