CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
9. pro 2010

@lenda01 To jsi mě pobavila,ale člověk musí myslet pozitivně.Jo už v pondělí,moje nervy.Taky mě ted bolí břicho jak na tu potvoru jednu. ☹

paja1
9. pro 2010

@majka43 Ted jsem písala nic moc,jsu nafouklá jak balon,solí mě fakt to podbříško,jako na ms,tak asi bude zase nic..Ale natestím mám strach,chci být ještě v klidu. 😉

majka43
9. pro 2010

@paja1 Já to tak dlouho nevydržím, jako ty, netestit. Já se znám.

evik31
10. pro 2010

hezké ráno děvčata,tak jak je čekatelky 😀

evaav
10. pro 2010

@evik31 -hezké ráno
@majka43 -držím palce co to jde

lintea
10. pro 2010

Dobré ráno všem 🙂
@evik31 ty jseš teda ranní ptáče 🙂
@madlina jj na utz se mnou byl manžel, bylo všechno krásně vidět a dr. nám je ukazoval i ve 3D a hned nám dr. řekl, že je to dobrý.

lintea
10. pro 2010

@majka43 tu teplotu moc neřešte, důležitý je jaká je ráno a já ji po otěhotnění mívala 36,9 😉

tygr21
10. pro 2010

Pěkné ráno všem. 😎

majka43
10. pro 2010

Já už přeji skoro pěkné poledne. Nějak jsem si přispala.
Obleva přestala a venku krásně chumelí.

tygr21
10. pro 2010

Majka43......u nás pěkně svítí sluníčko,asi bude pěkný den

madlina
10. pro 2010

hezké dopoledne,
@lintea a nevíč proč to neplatí pojišťovna ten druhej způsob.Petr to včera furt nechápal a já mu to neuměla vysvětlit.

tygr21
10. pro 2010

Madli.....a jak se cítíš?

madlina
10. pro 2010

Dobře až na to,že mám nos jak vodovod.

lintea
10. pro 2010

@madlina pojišťovna standartně hradí jen tripple testy, to jsou myslím jen testy z krve a dělají se až v 16.týdnu, ten screening je v podstatě na to samé (Downův syndrom, Edwardsův, Patauův) taky berou krev a navíc se dělá ten utz tak je to přesnější.Dělá se už ve 12. - 13. týdnu, takže kdyby něco víš to mnohem dřív a můžeš to dřív řešit. Pojišťovna by prostě hradila dvě podobný vyšetření a to se jim nechce 🙂

tygr21
10. pro 2010

Madli......tak dlouhej a zlomenej?nebo máš rýmu.Kdy to řekneš mamce

madlina
10. pro 2010

@lintea,díky za vysvětlení.Snad to pochopí i Petr.Ale už jsme se dohodli na těch placenejch testech.

@tygr.mamce to řekne až ježíšek.Možnaá bych spíš brala dlouhej a zlomenej nos neř tohle.Mám ho ucpaneja jen mi z něj teče.Tohle nesnáším když se nemůžu vysmrkat. 😖

tygr21
10. pro 2010

Madli.....to mamka bude štastná.V loni to slyšela odemě.

madlina
10. pro 2010

@tygr,my to oznámíme trochu jinak.nech se překvapit. 😉

tygr21
10. pro 2010

Madli.....a jak?Vždyt ten hrníček s babičkou byl hezkej.

verry
10. pro 2010

@dasty79 snažíme se skoro 3 roky, to respektive neberu antiko. Asi tak po roce jsem začla jezdit k jedné bylinkářce, a ta nám dávala bylinky, ale nic z toho nezabralo. No, a po dvou letech jsem šla na gyndu, a tak na mě zkoušel glostilbegyt, ale nic. Jinak mi dělal horm.profil. a poslal mě na endokrinologii, kde zjistili že mám sníženou fci štítný žlázy, takže mám Letrox 50. Ale podle dalších vyšetření mi sdělil,že jsem v pořádku. Menstruace pravidelná. Přítel si byl nechat udělat spermio, a dopadl velice dobře. Tak nevím, kde je zakopanej pes. 😒 Ted jsem si nechala od gyndaře napsat doporučení a chceme se objednat právě do Sanusu, Pardubice máme nejblíž (cca 35km). Tak mě jen zajímalo, co všechno ti tam dělají, na první navštěve asi teda nic-to je jen pohovor?? A platí se registrace u nich?? A co ty? Co už jsi všechno u nich podstoupila??

paja1
10. pro 2010

@majka43 Mě už to dneska taky hlodalo,ale chtěla bysh vydržet.Ty už jsi dnes 7den,že?to už někdo má ty duchy.Jsi dobrá.Já vím to se stejně neovlivní,už je rozhodnuto.Držím upřímně pěsti. 🙂

tygr21
10. pro 2010

Pája1......a ty nebudeš testíkovat?
A všichni co maj u sebe bojovníčky,nebudete testíkovat?

paja1
10. pro 2010

U nás zatím snížek nikde,asi se schoval.Mohlo by napadnout,je to pěknější ta bélá peřina. 😀

paja1
10. pro 2010

@tygr21 Já mám v to pondělí už K.O. Já jsem posera ani jsem si test nekoupila a dnes to semnou cloumalo.Já prostě se bojím,pořád mám zatím klid.i když je už rozhodnuté,ale má m strach-a stejně to bude jako vždy a na špatné zprávy je času dost.Já jsem hrozná ,že.Jenže tolik neúspěchů to je prostě hrozné.

tygr21
10. pro 2010

Pája1.....a jak se cítíš?Nějaké příznaky?Já jsem si taky nedělala test,protože jsem nějak nechtěla.Ale tobě to vyjde 🙂

majka43
10. pro 2010

@paja1 Jo, jsem sedmý a ty už máš rozhodnuto, že jsi těhulka, věř tomu. 😉

majka43
10. pro 2010

@paja1 A je ti něco?

paja1
10. pro 2010

@majka43 Jo snažím se já vím musíme se podporovatmale to je tak těžké,už po 11 ,a ještě ktomu ty mražáčkové.Já vím chytají se,ale prostě je tam menší %.A tolikrát nic tak proto jsem srab a bojím se.Zavírám před tím rozhodnutím oči. 😎

paja1
10. pro 2010

@majka43 Nic jen to podbříško chvilkama bolí pak zase ne.Ale dnes od rána dost.Já mívám bolestivé a kruté měsíčky.A tak si myslím,že je to v pr.........

majka43
10. pro 2010

@paja1 To se ti jenom roztahuje děloha. Proto ty bolesti. Já je mám taky někdy, a někdy ne.