CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
18. pro 2010

@majka43 - z krve jsem měla chlamydie negativní a ze stěru pozitivní ☹
Je totiž hodně druhů chlamydie trachomas....a pneum....atd.
a nějaký se dají poznat z krve,ale nějaký jen ze stěrů.
Ty co provádějí na gyndě,ty stěry -tak to pak brání početí a nebo jsou z toho potraty.
A nejsou jen drahý jen ty odběry krve,ale i stěry a proto se tomu většina gynekologů vyhýbá... 😠

dasty79
autor
18. pro 2010

Jo genetické testy stačí za život -pokud je stejný partner 😀

dasty79
autor
18. pro 2010

Taky si myslím,že není úspěšnost v CENTRU,ale podle toho jak se k tomu ten dr. staví
a jak to tělo přijme - příroda si to udělá jak chce..... 🙂

Já kdybych v Arletě otěhotněla,tak to taky budu chválit - jako jiný.
Ale mě spíš mrzí tím jak dr, pochybil - že nic nedoléčil a jen hamtil prachy..... 😠
Každýmu vyhovuje jiný centrum - já jsem teď spokojená u Šárky,
že konečně nachází nějaký problémy a neříká mě jen,ať se snažíme
sami, že příští měsíc už přijedu těhotná a nebo, že se pustíme do IVF ☹
Jsem ráda,že se snaží najít ten probléma pak až budu mítty základní vyšetření,
tak ráda půjdu na IVF 🙂

Kočky mějte se - já jdu na prochajdu s bafanem a pak na vánoční besídku 😎

tygr21
18. pro 2010

Snad něco uvidíte.Naše dlažba do kuchyně.

lenda01
18. pro 2010

@tygr21 moc pekna dlazba... vybrali jste dobre 🙂

tygr21
18. pro 2010

Lenda01.....děkuju,líbila se my ještě jedna,ale ta byla tmavší.Mladej jí de pokládat,tak potom jí hodím celou.Kde všichni jste?

lenda01
18. pro 2010

@tygr21 nevim kam se vsichni rozutekli.. dopolko jsem to tu nestihala ani cist a ted jsou z toho asi vsichni unaveni 🙂

tygr21
18. pro 2010

Lenda01.....asi už je bolej prstíky ztoho mačkání.

lenda01
18. pro 2010

@tygr21 to jo.. a ja te asi taky opustim ☹ jdu se chopit zehlicky 😝

tygr21
18. pro 2010

Lenda01.....tak já ti pošlu pár věcí na žehlení,jo?

lenda01
18. pro 2010

@tygr21 hele ted kdyz uz zehlim tak klido posli, to uz mi nevadi ... nejhorsi je se k tomu prknu postavit a zacit 🙂

tygr21
18. pro 2010

To já mám poslední várku v pračce,a nějak se k žehlení poslední dobou nemám.Mladej dává dlažbu,už to bude mít skoro hotový.

hop
18. pro 2010

@rvasata ahojdy jdu taky juknout k vám do diskuze co je tu u vás nového 🙂 , koukám co je tu nových snažilek, týjo, tak at se vám holky všem brzo zadaří 😵 A jak ty jsi na tom koukám, že zkoušíš všechna možná vyšetření, no to je dobře a pak asi další ketík vid 😅

paja1
18. pro 2010

@tygr21 Je to důležité,ale zatím dítěti stačí postýlka v ložnici.Spíš aby jste měli-útulno.Tak nějak.Jo papírování je,ale jak to odevzdáš tak pak nic až potom psychotesty.Já jsem už dvakrát měla papíry vyřízené.Poprve před lety,ale pak jsem otěhotněla tak po porodu jsme to zrušili.A druhou před asi 6 lety.A to mi volali asi po 4 letech co tam byla žádost,at se dostavím a osobně.Holky myslela jsem ,že nám dají prcka a paní odcházela do důchodu a řekla mi,že tu naši žádost měla založenou na stole a neposlala jí.Chtěla jsem at jí posune na přední místa a ona ,že to nejde prý musíme znovu vyřídit papíry a od konce,posunou to nejde.Už jsem to neřešila.Můj chtěl ,ale já ne.Tak ted uvažuji,že by snad -uvidím.Pěkný večer.

paja1
18. pro 2010

@majka43 Není ani špatná ta dárkyně a sperma tvého muže.A jsou čerstvé a někomu zůstanou na zamražení.U nás to teda stojí těch 80 tis.A má se prý zdražovat,což nemůžu pochopit.Tohle a zdražit to zdravý rozum nevymyslel.

lenda01
19. pro 2010

krasnou ctvrtou adventni nedeli preji vsem 🙂

tygr21
19. pro 2010

Pája1......je to ale strašně dlouhá doba.
Přeju hezkou neděli.

tygr21
19. pro 2010

posílám rozdělanou podlahu a dveře.

lenda01
19. pro 2010

@tygr21 no pekny to budete mit 🙂 vy to do tech vanoc krasne stihnete 🙂

tygr21
19. pro 2010

Lenda01......noto nevím,je totiž na rybárně,prodává tam ryby a příjde asi po 17té hodiny,tak nevím jestli potom budeme ještě skládát.

tygr21
19. pro 2010

Tak holky,jdu se vtírnout k mamce na oběd,a když mě ségra pustí na počítač tak se ozvu,pá.

evik31
19. pro 2010

krásnou neděli děvčata
@tygr21 moc moc pěkný 😀
jinak my jsme včera byly v kostele dostala jsem dřív dárek k svátku šly jsme na koncert do kostela zpíval tam Jakub Smolík,no musím říct,že nic hezčího jsem v tuto dobu nezažila,každou druhou písničku jsem prořvala a když začal zpívat o dětským smíchu tak jsem byla ráda,že tam byla tma řvala jsem jak želva a to neberu ted žádný hormony 😀
pak tam zpíval jeho kamarád umřelo mu dítě tak složil písničku a pak jí tam zpíval tak to byla řvací fáze dvě,ale fakt jsem si to užila ten zážitek byl lepší než jakýkoliv dárek 🙂
jinak já jdu za chvilku pracovat do naší sportovni haly do bufetu a pak jdu normálko na noční tak už se asi neukážu až zítra ráno tak si to tu hezky užijte 😀

tygr21
19. pro 2010

Tak jsme se vrátili z rybárny a jdeme dělat podláhu,dlouho tady nebyla ségra,co se děje?

tygr21
19. pro 2010

Holky,kde jste?

tygr21
19. pro 2010

Evík....tak hlavně že to bylo pěkný.Já bych se chtěla jednou vdávat vkostele,ale mám smůlu. ☹ .Ta atmosféra je neuvěřitelná

rvasata
19. pro 2010

@evik31 Draháá jakpak to,že si Renatku ani nepozdravila po tak dlouhé době,ahaaaa 😠

rvasata
19. pro 2010

@tygr21 Ahojda,já tu jsem tak nějak zběžně.Dneska jsme se jen a jen váleli s malou.Pořád není fit,má astma tak to je veselýýý

tygr21
20. pro 2010

Rvas......tak at do Vánoc se to zlepší.

madlina
20. pro 2010

Ahojda,
hlásím že žiju.Jen jsme měli aktivní víkend.V sobotu dopolko trhy a procházka městem.Odpolko vánoční ZOOve Dvoře.To bylo úžasný.A ten sníh tomu dodávala takovou tu správnou atmosféru.No a vneděli dopolko měla Adélka premiéru na lyžích.Byli jsme se známejma v Mladejch bukách.Petr si půjčil vybavení a lyžoval taky.Na to že na lyžých stál naposledy před 20lety,jezdil jak profík.Adélka se taky snažila.jen ji to ke konci moc nebavilo a začala plakat,že už nechce.Měla zaplacenou hodinku a měla svojí instruktorku.Nakonec to zvládli obě.A i když už ke konci jezdit nechtěla,tak příště prej pojede zase.Včerejší odpoledne jsem měla odpočinkové.I pro stromek jel Petr sám.Co se týký cukroví,ani nemluvím.letos budeme mít jen minimálně perníčků.Adélka je zdlábla ke snídani.

evik31
20. pro 2010

ahoj holky zdravím po první vyhajané noční 😉
@madlina do zoo se mezi svátky chystáme taky jezdímekaždý rok na noční zoo 🙂
@tygr21 proč máš smůlu přítel se nechce ženit 😲
@rvasata no protože tu Renátka zase nebyla,ale když zdravím ostatní zdravím i tebe neboj 😅