CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
20. pro 2010

@evik31 Jsi tady ještě, že bych hodila tu fotku?

evik31
20. pro 2010

jojo jsem ahojky

evik31
20. pro 2010

@majka43 sem sem

tygr21
20. pro 2010

Evík31.....Přítel už ženatej jednou byl.Brali se,když mu bylo 18let.Byli spolu cca 7,5roku,pak si našla jiného,tak se rozvedli a ted je semnou.2.1.spolu budeme 12let.Takže to už je jako menželství.
Podlaha se rýsuje.

majka43
20. pro 2010

Tak je tam

evik31
20. pro 2010

@tygr21 hele nikdy neříkej nikdy ono to třeba jednou příjde uvidíš 😉

majka43
20. pro 2010

Už můžu mazat?

evik31
20. pro 2010

@majka43 no jste moc hezkej pár a ten věkový rozdíl tam není ani znát 😀 tak neboj však ono to výjde 😉

evik31
20. pro 2010

@majka43 jo jo

evik31
20. pro 2010

@majka43 máš s nám starosti vid 😀

majka43
20. pro 2010

@evik31 To ne, ale jsme malý město a jsem prodavačka, tak mě hodně lidí zná a nechci aby věděli čím procházíme.

tygr21
20. pro 2010

Evík31.....to jo,nečekaně mě požádá o ruku 😀 .Kdysi se bavil s chlapama v hospodě o svatbě a říkal že časem,tak se uvidí.
Majka43.....tak co,ty naše sluníčko,doma dobrý?

majka43
20. pro 2010

@tygr21 Jo docela to jde, ale ještě jsme co dál, neprobírali.

tygr21
20. pro 2010

Majka43....neboj,bude to v pořádku 🙂

evik31
20. pro 2010

@tygr21 no aby jsi se nedivila holka 😀
@majka43 neboj příští rok bude určo lepší,jen kdyby to nestálo tolik peněz co holky 😢 tak by se to mohlo postupovat pořád,ale kde má člověk pak na to brát to už neříkají 😠

skol
20. pro 2010

ahoj holky, zdravííím, tak mám za sebou dnes návštěvu Sanusu a opět jsme se nepohnuli z místa. u nás se vánoční zázraky nedějou moje tělo na ty injekce nezareagovalo, folíci nejsou...tak mi dr. řekl, že si mám dnes a zítra píchnout ty ampulky co mi zbyly, ve středu jdu na kontrolu a pak mi řekl, že bysme příští týden zkusili IUI..jenže já byla tak nějak nas...na, že je všechno zase špatně, že jsem se zapomněla ptát jak to myslel.vždyt přece když nemám ted folíky nemůžu jít na IUI? Holky, vy co stimulujete na IVF...nevíte jeslti ej teda jako možný, že by mi třeba ještě ted dal další injekce,protáhl mi tím cyklus a ovulaci, kteoru bych měla mít normálně tak zítra aby protáhl cyklus a měla bych ji třeba až ke konci příštího týdne? jinak si jeho slova nedokážu vysvětlit. Co? poradte, co si ymslíte?

evik31
20. pro 2010

@skol tak to se nedivím,že jsi nasraná taky bych byla 😖 já si taky píchala dýl,ale rostly mě,ale zase pomalu,ale byly tam takže s tímto zkušenosti nemám,ale je to nějaký divoký na ivf by to nebylo a na iui jo,já na iui nechodila tak ti bohužel nemohu poradit,ale držím palce ☹

skol
20. pro 2010

@evik31 Eviku dík, už jsem z toho čekání otrávená, no uvidíme ve středu,ale nějak přestávám všemu věřit.

evik31
20. pro 2010

@skol úplně vím čím procházíš taky mě to čekání nebaví,ale musíš si říkat kdo si počká ten se dočká,ale taky doufám,že nebudu čekat věčně 😒

lintea
20. pro 2010

Ahoj holky,
@skol máš pravdu, když nebudou folíky, je IUI k ničemu a ani ovulace nebude, ta je jen když je folík. Spíš dr. ještě zkouší jestli se přece jenom nějakej neudmoudří a nezačne růst 😒

lintea
20. pro 2010

@tygr21 12 let, to je opravdu jak manželství, já jem s manželem víc jak jedenáct, brali jsme se po šesti letech, ale žádná změna to nebyla, teda kromě příjmení 😀
koukala jsem na tu tvoji dlažbu, je pěkná, máme ji v chodbě 😉

dasty79
autor
20. pro 2010

Ahoj všem.

Co nového???
Já se před chvilkou vrátila ze Sanusu a z posledních vánočních nákupů....
Tak v lednu jdu na laparku - tak na mě prosím myslete - protože se moc moc bojíííím
a mezitím nám přijdou výsledky z genetiky a když bude vše ok, tak na jaře IVF......
to už budeme mít všechny vyšetření za sebou.Teď si akorát manža musí skočit k urologovi,
aby mu dal nějaký atb a to bude pro něj asi hrůza...Ale my taky trpíme,že?
(má ve spermiu nějaký leukocyty a musí to přeléčit - to zjistili na imunologii).

@tygr21 - uvidíš,že ke svatbě taky dojde 🙂

@rvasata - jak ty?volalas do Pardubic?nebo se ti to rozleželo?

@skol - nesmutni - oni dorostou folíci - určo bys měla píchat dál!
(nepiješ ty ten zelený ječmen pořád?????????????????)
Ten se může jen v době ms,pak už ne -bavila jsem se o tom s dr.
protože to je na očistu a čistí vše - prostě vypudí vše!!!tak aby ti to
nevypudilo i ty folíky.Já to nevěděla a díky ječmenu nebyla
minulý měsíc ovulka - folíky jsem vypudila ječmenem.
Tak bacha na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@lintea - jak se máš těhulko naše????

lintea
20. pro 2010

@dasty79 pěkně ti ty vyšetření přibývají 🙂 můj manžel tam taky měl ty leukocyty, a měl je zvýšený pořád 😒 na urologii to měl jinak v pořádku, takže ani nevíme z čeho to měl. Možná ze stresu před tím, než šel do kabinky 😀
Laparky se bát nemusíš, aspoň budete určo vědět, že jsi ok.

Jinak já se mám dobře, za chvíli se taky chystáme na poslední nákupy do HK a dopoledne mi psal můj dr. smsku, že trpipple testy taky dopadly dobře, tak mě to potěšilo. Teď ještě aby byl ok velký utz, na ten jdu začátkem ledna, snad už bude vidět co to je, jsem hrozně zvědavá, už se mi otom i několikrát zdálo 😀

dasty79
autor
20. pro 2010

@lintea - tak to je možný,že ten můj to měl taky ze stresu z kabinky 😀
Prosímtě a jak to probíhá u toho uroologa?můj manža je pěknej posera - ještě větší,
než já 😀
Jo vyšetření je čím dál víc -ale jsem ráda,aspoň budu vědět,že tohle vše je ok a můžem
jít do IVF a nebo léčit ty problémy,který najdou...

Tak to je super zpráva 😎 😎 😎 že máš tripply v pořádku 😎 😎 😎
A tak si necháte říct,co čekáte?????
Já těhu nejsem a teď o víkendu se mě zdálo,že se mě narodily dvojčátka
dvě holčičky - adélka a nelinka - to mě pěkně hrabe 😀
Co bys chtěla páreček????
Zvoní mě sousedka na kafčo - pak ještě přijdu 😕

evaav
20. pro 2010

Ahoj Všechny zdravím tak mám sa sebo první den v práci uf.Docela to proběhlo dobře,ale bolí mě celý člověk 🙄 jdu Vás dočíst

lenda01
20. pro 2010

ahojky holky, dneska jste se tu pekne rozepsaly, to je super, aspon se dozvim novinky 🙂
@dasty79 v lednu na tebe budu urco myslet a neboj se nic, vse dopadne dobre a pak uz budes jen krucek k adelce a nelince 🙂 s tim jecmenem cucim jak pero, ze si kvuli tomu vubec nemela ovulaci... to je fakt rachot, hlavne ze to furt chvalej jak je to super...
@lintea to je super ze mas ty tripple testy OK, to cloveku hnedle spadne kamen ze srdce, vid? 🙂
@skol tobe bohuzel neporadim ani ja, IUI jsem neprosla, takze netusim, ale taky se priklanim k variante ze zkousi, jestli jeste za dva dny se tam nejakej folik neukaze a kdyby tak by dopadlo to IUI
@tygr21 ty brdo, dvanact let je dosti, treba bude letos pod stromeckem prstynek 🙂 my jsme s manzou necelejch sest let spolu a z toho dva a pul roku manzele, ale je pravda, ze jsme se znali uz davno predtim 🙂

lenda01
20. pro 2010

@evaav ahojky... to verim ze jsi jako z mlaticky... clovek si musi chvilku zvykat, co? ja si ted uzivam tu neschopenku, vubec se mi po praci nestyska..ani malinko 🙂

dasty79
autor
20. pro 2010

@lenda01 - jo to ten ječmen super je!Ono to důkladně pročistí tělo.
Ale bavila jsem se o tom s obvodní dr. a ta mě říkala,že to čistí tak
důkladně,že odplaví prostě VŠE!folíky,...a nebo kdyby folíky byly
a oplodnily se,tak to odplaví i embrya....
Takže všeho s mírou!!!
Dnes jsem měla folík 16,5 mm - tak se máme pořádně snažit,abych nemusela na laparku 😀
Ale tolik štěstí já nemám - seš hodná,že na mě budeš v lednu myslet 🙂
Ať už to je za mnou....
A jak se máš - pociťuješ nějaký příznaky???kdy jdeš na utz?

Kde máme holky tabulku?někam se nám zatoulala 😀

madlina
20. pro 2010

Máme za sebou poslední dávku očkování proti žloutence A.Volala jsme dr.ale už neměli ani jednu dávku.Prej ať si zavolám ve středu.No a během 10minut mi přišla sms že přišli vakcíny a dneska nebo zítra si můžem přijet.A tak jsme jeli hned po školce.Nějaká ta slzička ukápla ale zvládla to v pohodě.jen by mě zajímalo,co jí naočkovali páč od tý doby lítá jak torpédo.

lenda01
20. pro 2010

@dasty79 no vidis... to je super zprava.. takovej ooobr folik, to vidim dobre.. jen si udelejte doma peknej vecer a pak se pekne pritulte 🙂 a uvidis ze to klapne 🙂 ja krom boleni zad a kycli nepocituju na sobe vubec nic... a tak jsem dnes nevydrzela a zasla jsem si na krev abych vedela jestli hCG stoupa ci ne a nestesti jo, tak jsem, si trosku oddychla 🙂 na UTZ jdeme 29.12. a uz ted se nemuzu dockat 🙂
@madlina taky jsem ockovana na zloutenku, ale ja torpedo teda nebyla ... 😀 a slzicka mi malem ukapla taky.. jak jde o injekce, tak sem ooobr posera