CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
27. pro 2010

@lenda01 No právě.Oddolat se nedá a přeci se to nevyhodí,že 😀

rvasata
27. pro 2010

@tygr21 Ahojda u nás moc pěkný.No s dítkem to je krásný.Já dostala žehličku 😝 😀 tak se můžu pustit do té hromady co my za tu dobu vyrostla

tygr21
27. pro 2010

Rvas.....to jako chceš říct,že si celý rok nežehlila? 😀 .Já zase budu muset uklízet.Dostala jsem mop a štětku(prachovku).
Jinak stím jídlem to je hrozný,člověk už nemůže,ale stejně žere.

dasty79
autor
27. pro 2010

Tak to souhlasím -taky nemůžu a pořád se cpu 😀
To já dostala běžky 😀 asi abych ty kila trošku schodila 😀

rvasata
27. pro 2010

@tygr21 no to zase ne,alae poslední měsíc ne.Se mi poserinkala žehlička 😀 ...no fakat člověk žere a žere a žere

tygr21
27. pro 2010

Rvas dostala žehličku
Dasty dostala běžky a
Lenda.....dostala pěknej dárek
A já budu muset makat.
Jinak Vánoce byli pěkný,už se těším na další.

lenda01
27. pro 2010

no je pravda, ze ja nedostala zadnej mop ani zehlicku 🙂 ja asi nebudu muset nic delat .. jupiiii 🙂 my dostali hrnec na testoviny,takze budeme celej rok zase jen jist 🙂

tygr21
27. pro 2010

Lenda01......tak my příjdeme na obed a za odměnuti něco uklidíme nebo vyžehlíme.
Každej přes Vánoce přibere jenom já nic.

majka43
27. pro 2010

@lenda01 Ale vždyť to tak skoro máš, jen o maličko, ale fakt maličko míń. Mě dneska přišli nějaký bylinky na sliznici, tak snad mi pomůžou.

kiara81
27. pro 2010

@lenda01 no to jednou jsem byla na centrifuze s kamoskou a ta vyla zeblita od hlvy až k patě...ty jo jsem spíš měla na kraji z ní než z té centrifugy...🙂 no tak tose ti nedivím že jsi naplnutá jak struna....byla bych taky ...a těším se na zprávičky 🙂
@evaav
@dasty79 děkuji holky za přivítání
jo já dostala belik s přípravkama tak to dáme tady všehny dokupy....🙂))

dasty79
autor
27. pro 2010

@kiara841 - tak to já centrifugu nemůžu ani vidět ze zdola - už z toho se mě motá hlava 😒

@majka43 - jsně,že pomůžou 🙂 a nebo zkus mateří kašičku,ta taky pomáhá 🙂

@tygr21 - závidím,že nepřibereš.To se někdo má....

madlina
28. pro 2010

Ahojda,
hlásím že jsme svátky přežili ve zdraví ale nějak jsme se ještě nezastavili.Návštěva u jedný babičky s dědou,další babička a ještě jeden děda.Pak známý a lyžovačka na horách.Dneska mám konečně trochu klidu.petr je v práci a Adélka spala vedle u babičky.Pokusím se vložit fotečky z vánoc a ze včerejšího lyžování.

samanta001
28. pro 2010

Ahoj, tak po delší době zase vklouznu mezi vás. Holky jaký používáte těhotenský testy? Já nevydržela a včera už testovala měla jsem GSmamatest a měla jsem dvě čárečky tak mi to udělalo radost a dnes jsem zkusila RapiClear a byla jen 1 ☹

kiara81
28. pro 2010

@samanta001 ahojda rapi clear zrovna vyhod....ten ti udělá // když ti dítě už kope.....zkuz jinej test

kiara81
28. pro 2010

@lenda01 hojda tak co jak se těšíš na zítřek a nedělala jsi s tehu test???já bych asi nevydržela na UZ jdu 5.1 4.1 tam dr není taky dobrý no a pak na IUi

lenda01
28. pro 2010

ahojky holky 🙂
@madlina Madli,to jsme radi, ze jsi svatky take prezila 🙂 jak je jinak po tele ty nase tehulko 🙂
@samanta001 no supeeeeeer 🙂 ja pouzivala GS mamatest s citlivosti 10 i 25 a ukazovaly vsechny dobre 🙂 takze se bobisci drzi ... supeeeer 🙂
@kiara81 ahojky 🙂 mam ze zitrku nerviky, ze mam zaludek jak po ty centrifuze 😀 ale tesim se 🙂 tehutesty jsem ted nedelala, ale byla jsem 2x na ty krvi..takze ted uz se necham jen prekvapit 🙂 no 5.1. jdes na UZ...to uz taky utece 🙂

lintea
28. pro 2010

Ahoj holky,
@samanta001 já taky používala ten mamatest a pokud budeš používat jen jednu značku, uvidíš jak čárka sílí 😉
@lenda01 držím palce na zítra 🙂

lenda01
28. pro 2010

@lintea kujiiii 🙂

majka43
28. pro 2010

@samanta001 já používala mamatest a čárky jsem měla, ale HCG 0, tak mu moc nevěř. Stalo se mi to už po dvou transferech. Příště už fakt netestuju. 😀

majka43
28. pro 2010

@samanta001 Klidně se na ně podívej, ještě jsem je nesmazala.

kiara81
28. pro 2010

@lenda01 no tak to se ti nedivím budu na tebe myslet v kolik jdeš pak hned napiš ale když jsi měla dakrát odběry a stoupá to tak to je jasnačka....🙂
@majka43 taky jsem měla mamatest a // ale HCG 0

majka43
28. pro 2010

@kiara81 já už se příště na nějaký testování vys.......stejně je to na nic.

majka43
28. pro 2010

@lenda01 na zítra držím pěstičky. Nebo aspon jednu, s tou sádrou mi ta druhá moc nejde 😅

lenda01
28. pro 2010

@kiara81 jj holky,hnedle vam sem pisnu,jak to dopadlo... 🙂
@majka43 dekuju moc i za jednu pesticku... 🙂 ty jsi taky chudera,jeste sadru k tomu vsemu ☹

kiara81
28. pro 2010

@majka43 jj přesně má řeč už na to taky se....ru...

samanta001
28. pro 2010

Tak jsem zkusila jsešte odpoledne mamatest a zdá se mi, že čárka sílí co myslíte? Vrchní je dnešní.
@kiara81
@majka43 zkouším testovat, protože nemám nervy čekat, ale beru to s rezervou 😉

samanta001
28. pro 2010

no není to moc dobře vidět na tom obrázku 😒

wajinka
28. pro 2010

sílí,sílí..gratuluji🙂 😉

lenda01
28. pro 2010

@samanta001 sili na stopro.. je to boziiiii 🙂 kolikaty ze jsi den po transferu?

lenda01
28. pro 2010

holky kdyz jdu zitra v deset hodin na UTZ mam rano utros zavest nebo spolknout?