CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
5. led 2011

@lintea tak to moc gratuluji 🙂

dasty79
autor
5. led 2011

@lintea - velká gratulace 🙂 To je nádhera!!!!!
Páreček to je božíííííííí 🙂 🙂 🙂

@kiara81 - to víš,že bys to zvládla 😎

lenda01
5. led 2011

@lintea juuu parecek, to je suuper 🙂 moc blahopreju 🙂
@kiara81 me je dnes lip, mozna diky tem homeopatikum.. sice jsem si dopolko odplivla snidani 😀 ale pak uz to celkem slo 😀

tygr21
5. led 2011

Lintea.....moc gratuluju,to je perfektní,tady se to těhulí.
Skol......mě tam ta polička nešla,ale přišel mladej z práce a už tam mám všechny.Ted všechny věci musím dát do kuchyně do skříněk.

kiara81
5. led 2011

@lenda01 opdplivla chich..... no já jsem ochotná i to vydržet hlavně aby tam bobíšek byl....tak se opatruj a potichu tě i lituju ale je to věc která přestane

lenda01
5. led 2011

@kiara81 jj taky jsem na jednu stranu rada, ze mi je spatne, aspon vim, ze se neco deje a neboooj preju ti at ti je spatne aspon tak jako me, protoze to je dobry znameni 🙂

tygr21
5. led 2011

Tak holky,koncem ledna nebo na začátku února jdu do boje,kdo se přidá?

lenda01
5. led 2011

@tygr21 to je super zprava..jen sup sup, at se to tu tehuliiii 🙂

lintea
5. led 2011

holky děkuju, tady to taky pomalu ale jistě přibývá 😉

skol
5. led 2011

lintea: páreček,jo, tak to gratuluju🙂

Lenda: do včerejška mi bylo fakt šoufl, boleli mě hrozně prsa, bylo mi divně od žaludku, byla jsem nafouklá..mluvila jsem včera s Dr. a říkal že to je těma hormonama, vždyt jsem si skoro 14dní píchala injekce a pak ten ovitrelle taky udělal svý, že na těhu příznaky 5dní po IUI je to fakt brzy...no dnes už mi bylo líp, je znát že ty hormony vyprchávaj z těla..ještě týden a uvidím na čem jsem..ale už bych se k vám těhulím taky chtěla přidat ☹ ☹

skol
5. led 2011

Lintea, ted koukám, ty už si ve 20.tým týdnu...to je mazec,to to letí, pamatuji se, že jsem se sem přidávala do diskuse a ty si hned krátce oznamovala těhu...fakt to letí

skol
5. led 2011

poslední dobou se tu ty // čárky hlásí jak na běžícím páse...tak doufám, že nepřetrhnu řetěz..🙂

tygr21
6. led 2011

Skol.....nic trhat nebudeš,my to holkám ještě ukážeme,jak to umíme,že? 😀

Jdu uklízet do skříněk stádo hus,snad se my nerozběhnou.

Všechny zdravím

rvasata
6. led 2011

Krásný den holky

rvasata
6. led 2011

@lintea Ahojky mooooc gratuluju,páreček je super,ale hlavně,že je to vše v pořádku

rvasata
6. led 2011

Holky copak je s Evíkem???

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Ahojda tak ma jste se nakonec rozhodli,že půjdete?

tygr21
6. led 2011

Rvas.....přece vás vtom samotné nenechám,snad jsem to nezapomněla 😀

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Teďka ti ale vůůůbec nerozumím 😕 .Do jakého centra teda půjdete?

tygr21
6. led 2011

Rvas.....ještě jsem to mladýmu neřekla,ale řeknu.Zkusíme Pardubky

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Tak to jo.rok nám začal tak snad do konce roku to všem už klapne

tygr21
6. led 2011

Rvas....to určo,půjdeš semnou dotoho taky?

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Jestil myslíš do dalšího pokusu tak určitě,máme ještě 25 mrazáčky tak uvidíme

tygr21
6. led 2011

Rvas....tolik 😲 .My už nemáme žádnýho ☹

rvasata
6. led 2011

@tygr21 jojo ještě 2,my jsem měli jich 9 zmražených 🙂 ,tak doufám,že jedno vydrží rozmražení a bude to ten největší poslední silák,až se dr.NOvotná na mě podívá a uvidíme co vymyslí

tygr21
6. led 2011

Rvas.....a to až tam půjdeme,musíme si tam zavolat,nebo tam můžeme normálně přijít.A nějaký papíry nebo něco?

tygr21
6. led 2011

Rvas...určitě to bude bojovník Herkules 😀

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Určitě je poslední tak musí.Hlavně uvidíme,co dr. jestli bude něco zkoumat nebo tak....

rvasata
6. led 2011

@tygr21 Musíš se tam objednat (stejně jako v HK) a papíry nepotřebuješ,protože jsou propojený s Hradcem,takže všechno tam mají. 😉 🙂

madlina
6. led 2011

Ahojda,
@tygr,musíš si tam zavolat a domluvit si schúzku.A vzhledem k tomu že je to stejný CAR,tak myslím že snad ani papíry nebudeš potřebovat.Zkusíš taky Novotnou? Ta je suprová.Já s ní byla maximálně spokojená.