CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
24. led 2011

@tygr21 To budeš kočka,a kam vyrážíš?nezlob se asi jsem to přešla a tak at jsem v obraze.Já šsty nemůžu nosit.mám většinou 4erné kalhotay a tuniku.Chystám se na ples 5.2.,ale uvidím jak mě bude jen se podívat.Synovec má ukončení 9 třídy a tanči polonézu.Musím tam jít.at není zklamaný.snad jen kdaby mi bylo divně tak se omluvim.

paja1
24. led 2011

@kiara81
@kiara81 Neřeš problémy druhých když o to nestojí.My se neurážíme-rady vyslechnamae a přebereme si to jak kdo uzná.pa

paja1
24. led 2011

To je psaní,asi mě trefilo ,měj te se a zdravím všechny

majka43
24. led 2011

@paja1 4 balíčky kak. pudinku, Dr. Oetker ten je bez mouky
1 pr. do pečiva
200g moučk. cukru
4 vejce
1 lžíce rumu
200 ml oleje Vše smícháme dohromady a upečeme 200cca 30 minut.

Krém 250g másla
200g cukru
500g měk. tvarohu
Někdy jí dělám, že do ní dám ovoce a nahoru třeba čokoládu, nebo třeba z vanilkových pudinků. Nikdo vůbec nepozná, že v ní není mouka. Teď když mám dietu, tak jsem si dala jen poloviční dávku cukru.

majka43
24. led 2011

@paja1 Dělám jí dost často, protože je rychlá.

kiara81
24. led 2011

@paja1 no taky mě to překvapilo že mi nic neřekli frkla to do mě a nazdar žádný o a když se zadaří tak to a to a když ne tak dělejte to a to..proto jdu na poslední IUI a nazdar mám nárok na 6 iui za rok...já sjem si taky říkala jestli nebude lepší IVF ale já třeba jedu stejně jak bez clostíku tak i s clostíkem ..někdo má po něm 6vajuch já furt jedno...a ostatní na dvě věci...no říkám ted to jdu zkusit naposledy ..a pak se uvidí do léta to nechám uležet víš asi to vyzní odemě blbě ale já darovaného nechci nic...raději budu mít jen Pátu prostě nevíš kdo to daroval já vím že jsou kritéria ale...... jinak ovšem nemám proti tomu kdo do toho jde ...jelikož to jinak nejde mít miminko ...moc to přeji at to vyjde i s dárcem...ale já jsem v pořádku cyklus mám pravidelný vajíčko my dozrává jak má...a snad ta jedna spermie tam musí být sakra ...

kiara81
24. led 2011

@paja1 však jo a taky ona tam píše a nikdo jí neodpovídá...ale tak víš jak....no a jinak jsi se pěkně rozjela v tom psani chich 😉 😀

kiara81
24. led 2011

@tygr21 no máš kráásný šaty....ty budeš kooča a nezapomne sem dát pak foto

kiara81
24. led 2011

hoolky já myslela že to moje štěně zabijuuuuuuu 😀 zmizela jsem na 10minut a rozkousala mě adaptér k notasu...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kiara81
24. led 2011

@majka43 hmm zní to dobře....opíšu si..
já dělala macocha řezy a jako pekáč je v háji...ani jeden kousek...a to jsem jí dělala včera večer 😀

tygr21
25. led 2011

Hezké ráno,

Pája1....stím ležení po IUI.Já jsem ležela týden a pak jsem pomalu začala fungovat.A po transféru jsem poctivě ležela 14dní a na prd.tak já už nevím,jak se mám chovat.Ty zatím odpočívej a potom pomalu můžeš fungovat.
Jdeme na zahradkářskej,snad něco vyhrajem,je to ve Vysoké nad Labem.

děkuju za šaty.

tygr21
25. led 2011

Kiara81.....mohla bych poprosit o receptík na tu macochu?

samanta001
25. led 2011

@paja1 taky bydlím ve třetím patře bez výtahu a po transferu jsem 4 dny jen ležela a došla si jen na záchod. Páty den už jsem šla ven, ale po schodech hrozně pomaličku, schody nejsou asi nejlepší... Pak už jsem normálně fungovala, ale s opatrností žádné prutké pohyby atd...
@kiara81 po IUI se můžete doma snažit dál a žádné omezování, ležení atd.. není potřeba aspoň tak mi to bylo řečeno když jsem na IUI byla já.

lintea
25. led 2011

Ahoj holky, já po IUI dělala všechno normálně, jen mi vždycky řekli ať vynechám saunu a bazén, kdybych otěhotněla tak že se mám objednat ke svému gyndaři.
Po IVF jsem dvakrát odpočívla, ale nijak zvlášť a nechodila do práce, při třetím jsem vůbec neměla pocit, že by to mohlo dopadnout, řekla jsem si že se nebudu už nijak omezovat, tak jsem byla jen asi 2 nebo 3 dny po transferu doma a pak šla do práce, schody máme doma taky, takže po těch jsem lítala pořád a teď mě tady ty potvůrky pěkně kopou 😉 takže prostě dělejte na co se cítíte, jestli máte lepší pocit, že odpočíváte tak odpočívejte a jestli se tomu nechcete tolik podřizovat fungujte normálně.

tygr21
25. led 2011

Lintea.....zdravím,dlouho si tu nebyla,ale je dobře,že si na nás nezapomněla

lintea
25. led 2011

@tygr21 teď jsem tady dlouho nebyla, ale jinak vás pravidelně čtu 🙂

tygr21
25. led 2011

Lintea.....a jak se citíš,těhulko,nemáš nějakou fotečku?

lintea
25. led 2011

@tygr21 většinou dobře, ale dneska mám pocit, že na mě něco leze, tak jsem nějaká přejetá 😝
fotky mám v albu, ale mám ho zamčený tak ti písnu do IP

tygr21
25. led 2011

Lintea.....děkuju,a at se brzo s toho vyležíš.

paja1
25. led 2011

@majka43 A tu hmotu z tvarohu natřeš nahoru?nebo to rozkrojíš a dáš mezi?dík a zkusíme.

lenda01
25. led 2011

holky je konec ☹ mimco nema srdicko a ve ctvrtek jdu na interupci ☹

paja1
25. led 2011

@kiara81 No ,ale na IVF by jsi měla víc vajíček,to jsou jiné dávky,ale ten přístup,no nevím asi bych se ozvala a nebo šla jinde.

paja1
25. led 2011

@kiara81 Já když začnu a nevyhazujou mně tak píšu jak čert.

kiara81
25. led 2011

@tygr21 puding:800ml mléka,cukr,2pudingové přášky.
Těsto:250g cukru,1dl vody,5žloutků,1dl oleje,250ghladké mouky 1 prášek do pečiva
smetanový krém:
250ml šlehačky,2vanil.cukry,500ml zakys.smetany
z bílků uděláš sníh a vmícháš ho do těsta....pak vyliješ na vysypaný plech ale jen 3/4 a pak do zbytku 1/3 dáš kakao a naliješ na světlé těsto...na to těsto vyliješ horký puding a dáš péct na 180C
po té necháš vychladnou a potřeš to tím krémem a posypeš grankem a mnamka je hotová

kiara81
25. led 2011

@lenda01 coooooooooo???????????????,, tosi děláš srandu????to nééééééééééééé!!!!!!!!!jéžiš to je strašný beruško tomu snad nemůžu ani věřit.......to jestrašný... 😖 😒 ☹

lintea
25. led 2011

@lenda01 tak to mě moc mrzí ☹

kiara81
25. led 2011

@paja1 no však to ještě zkusím ted to IUI a uvidíme ten přístup a pak kdyžtak přejdu do Kostelce nebo do HK uvidíme

majka43
25. led 2011

@paja1 Nahoru a můžeš si to třeba polít i čokoládou.

majka43
25. led 2011

@lenda01 To není možný, to snad není pravda. Vůbec nevím co na to říct. Život zkurvenej.

paja1
25. led 2011

@lintea Ono nejde o to odpočívání,ale je pravda,že ted 2x na podzim jak jsem byla tak jsem pracovala a i dost-dělali mi tu koupelnu atd.Tak nevím jdu naposledy a tech peněz.Doktoři taky neporadí.asi je to u každého jinak.díky.A to je pěkné budou dvojčátka?asi jsem to zapoměla,je tu hodně informací.Tak se opatrujte všeci a pozor venku zase začíná zima.teda u nás na Zlínsku.