CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
4. únor 2011

@hanysek.hanysek Uvidíš ráno,třeba budeš překvapená.Já netestuju bojím se .Vždycky mám choutky vzít test a jít,ale hned si nadám a zavrhnu to.To jsou nervy. 🙂

tygr21
4. únor 2011

@hanysek.hanysek to nevadí,že chodíš v noci,normálně ráno vstan a udělej si testíkI my sme napnutý

rohlenka
4. únor 2011

Ahoj všem a děkuji za milé přivítání.... 🙂
Dnes jsem byla v CARu - Sanus HK opět na kontrole....a tam se ukázalo, že na tuhle poslední léčbu zareagoval pravý vaječník - dnes jsem 11.DC, folikul 12,7mm.....ovulace by měla proběhnout někdy v pondělí nebo úterý...tak jsme se s doktorem domluvili, že zajedu ještě v úterý 8.2. na kontrolní UZ, aby potvrdil ovulaci.... 😎 😀
Takže musím říct, že jsem hrozně moc šťastná, nedoufala jsem totiž, že by tohle mohlo zabrat....
A manželovi dnes řekli výsledky spermiogramu - na dnešní poměry velmi dobré, jen pohyblivost a teratogenita je hraniční, ale dr. říkal, že je to v pohodě! Tak jsem moc spokojená!!!!
Sice to neznamená, že budu hned těhulka, ale jsem ráda, že moje folíky reagují...už bylo na čase....
Ani netušíte, jakou mám radost!!!! 😉
@kiara81 - Doufám, že máš pravdu! Moc si to přejeme s manželem...ostatně jako každý tady....🙂
Tak ať i vám se daří....a děkuju!

hanysek.hanysek
4. únor 2011

tak ráno zkusím a dám vědět :o) radši bych se na to měla jít vyspat :o)

evik31
4. únor 2011

@na_aty není zač 😉
@hanysek.hanysek spousta holek neměla na testu nic a bylo zaděláno 😉 já myslím,že to že chodíš čůrat v noci nevadí většina testů se dá dělat během dne,holky ted jsem zrovna viděla reklamu na ten digitální máte už s ním někdo zkušenosti?

evik31
4. únor 2011

@rohlenka tak držíme pěsti 😀

rohlenka
4. únor 2011

@evik31 Děkuju....já si je sama taky držím! 😀 Manža je správně natěšenej a je to sranda...skoro si připadám jak na začátku našeho snažení....🙂 Kdy jsme pořád doufali... 🙂 Plni optimismu.... 🙂
Jo a jen k tomu věku - mě je 24...takže to vypadá, že jsem tu nejmladší.... 😅

evik31
4. únor 2011

@rohlenka to je dobře,žev to věříš krásnej přístup,tak to jsi ještě kuřátko 😀
holky zase odložily někde v paneláku miminko,to je hrozný si to nedovedu představit 😢

rohlenka
4. únor 2011

@evik31 Naděje umírá poslední....a optimismus je hrozně důležitej...sama si to říkám každý den, i když teď to bylo hrozně hektické období...ale už je líp....snad. 🙂
A co ty? Jak vy jste na tom?
Jojo, jsem kuře....ale jsem ráda, že jsem to začala řešit takhle brzy....
Holky, řeknětě mi, prosím....netušíte, jak rychle roste folikul? Doktor mi dnes řekl, že aby se dalo mluvit o předovulačním folikulu, měl by být velký minimálně 16 mm....takže tomu mému 3 mm chybí...myslíte, že je šance, že to doroste do úterka? 😅

Taky si neumím představit odložení miminka.....je to šílený! 😨 ☹ ☹

tygr21
4. únor 2011

@evik31 někdo tu zkušenost má,ale ted nevím kdo.

evik31
4. únor 2011

@rohlenka my tomáme ještě daleko 11.3. jdu znova na drcení ledvinových kamenů a pak tak za 3 týdny na kontrolu na rtg a když to bude dobrý tak budem moc zase začít jezdit do sanusu vidím to zas na květen jako loni 😒 ale 2 ivf máme schválené,akorát kvůly mému zdravotnímu stavu odložené

evik31
4. únor 2011

@tygr21 jakou zkušenost ted myslíš ,s tím těhu testem digitálním prej ukáže i v kolikátém týdnu jseš,ale to je spíš co otěhu normálně my přeci víme kdy nám je tam šouply žeeeeeee 🙂

rohlenka
4. únor 2011

@evik31 Jejda.....to je trochu daleko, ale na druhou stranu, zase budeš zdravá a nebude nic bránit snaženíčku! A tuleníčku! 🙂 A to je dobře!!! 🙂

tygr21
4. únor 2011

Evik31.........tu zkušenost má @hanysek.hanysek,tak se jí zeptej

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@tygr21 teď sem to nepobrala? Koho a na co se mám zeptat?

evik31
4. únor 2011

@rohlenka mě tuleníčko nepomůže,já patřím mezi ty co se miluijí z lásky nám přirozenou cestou nic z toho nevzejde bohužel teda 😒 já se budu tulit tak leda ze skumavkou 😀 a doktorem

evik31
4. únor 2011

@hanysek.hanysek né to patřilo mě ptala jsem se kdo má zkušenosti stím novým digitálním testem a tygr napsala že ty tak abych se tě zeptala 😀

evik31
4. únor 2011

nastal tu nějaký zmatek 😲

hanysek.hanysek
4. únor 2011

@evik31 jojo já sem si ho dělala, 4dny před očekávanou menstruací a nic. ( je tam napsáno, že lze udělat i 4dny před očekávanou menstruací), ale my se nic neukázalo. Ale jinak jestli budu těhotná, tak ho vyzkouším :o) ale je drahý, u nás cca 200kč

evik31
4. únor 2011

@hanysek.hanysek no jo no co je nový je vždy drahý jak prase aspon kdyby za ty 200,- ukázal ty // coooo 😅

tygr21
4. únor 2011

Holky jdem se koukat na kriminálku a pak na přítele leze jaro,tak se uvidíme zítra.At žije zmatek 😀

kiara81
4. únor 2011

@rohlenka no vidíš to je krása ...já bohužel nemohu ted otěhotnět do odvolání doktora skrz můj zdravotní stav pomalu to balím že asi druhé mít nebudu

lenda01
4. únor 2011

@evik31 jo hele.. znamej mel na ledvinovy kameny od doktora predepsany plzensky pivo, prej nici ledvinovy kameny... takze si ho zkus naordinovat.. je to docela ranec penez ale za zkousku nic nedas 🙂 Pilsner urquell to jistiii a manza ti bude jeste zavidet 🙂

lenda01
4. únor 2011

@kiara81 ne ne ne.. takovy slova nechci slyset.. jdes do toho preci se mnou 🙂

evaav
4. únor 2011

tak koukám,že se tu probírá věk tak mě je 30 a v dubnu už bude 31 😒 taky žádná mladice.S manželem jsem už 11 let z toho 7let jsme svoji.
@tygr21 -tak to jaro koukejte přivolat 😉
jinak už se mi blíží v neděli noční směna tak mám radost,ale jak na t práci nadávám tak ž mi to chybí no ono mě to v pondělí přejde 😉 .Furt čekám mrchu snad dorezí a jestli ne tak at je to pro dobro věci 😉 ,ale to je přání nás všech

na_aty
4. únor 2011

@tygr21 Také děkuji...

na_aty
4. únor 2011

@rohlenka Ahojky, no mně rostou folikuly cca 2mm za den.. a k ovulaci se prý schyluje, pokud doroste cca 20-22 mm.. Snad si to od října ještě pamatuji... Můžu se zeptat, co máš za problémy?
Holky , víte, co by mě zajímalo? proč není vajíčko vidět po uvolnění z vaječníku vidět na UTZ kde se nachází :o).. Lékař přeci celou dobu sleduje jak roste a když se uvolní akorát vidí, že tam není a je tam po něm tekutina.. Já mám otázky, co? :o)

na_aty
4. únor 2011

@kiara81 Nevzdávej to.. na to je vždycky dostatek času !! 😉

samanta001
4. únor 2011

teda vy jste se dnes rozpovídaly... Tak já se věkově řadím do kategorie kuřátek je mi 24 😀 manželovi 33 a rok a půl jsme manželé... jen pro informaci, když už se tu píše na toto téma. No nic jdu si dát sprchu a zalehnout nějak mě bolí břicho ☹

lenda01
4. únor 2011

@samanta001 bolest bricha je prej v poradku, ta k tomu patri... tak se hezky vyspete 🙂