CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
19. únor 2011

Holky,loučím se s váma.Naviděnou zítra

kiara81
19. únor 2011

@tygr21 no sluší super fotečky....

tygr21
19. únor 2011

Kiara81......děkuju

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 beruško ve středu jdu na UZ v pondělí ještě nééé ale už bych to chtěla mít zasebou.... 😀

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 ja bych byla pro variantu 75 .. 35 jsem nepichala nikdy.. ja pichala 225 denne..takze 150 rano a 75 vecer... jak to mas ty? asi podobne ne? i kdyz ja mela gonal ty mas puregon, ale ono to bude plus minus stejny

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 jo ty jdes az ve stredu.. chjo to budu nervozni cekat az do stredy ... 🙂

na_aty
19. únor 2011

@tygr21 Téda, Tobě to ale slušelo.... 😉 My minulý týden přišli z toho plesu ve tři a měla jsem toho dost...Dala jsem si 3 deci bílého vína a jak teď nejsem zvyklá, tak na mě padla taková únava, že jsem byla ráda, že jsme jeli jedním svozem domů :o)

sissi6
19. únor 2011

Dasty79 nevím, možná ani testíkova nebudu, ještě jsem o tom nepřemýšlela

@kiara81 a majka43 holky určitě vám to vyjde 🙂

@lenda01 jak často se jezdí na kontroly před OPU když se píchaj ty injekce?

@kiara81 @tygr21 a @na_aty ve středu na vás budu myslet a držet palce 🙂





sissi6
19. únor 2011

@tygr21 fotky pěkný, sluší ti to 🙂

lenda01
19. únor 2011

@sissi6 ja jezdila ob den nebo od dva dny vzdy na sedmou rano na UTZ a pro dalsi rozpis kolik jednotek Gonalu si mam pichat. No jezdila jsem casto...ale je to tim, ze se hlida aby byli folici velky, ale taky aby nepraskli predcasne ☹

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 jj je to 75 volala jsem do Sanusu ten teda škrábe mám tu dávku co ty ještě zítra a pak p 75 ráno a večer a mám puregon...prostímtě mě ty počty nejdou dohromady ...v pátek říkali na odsátí což je 25. cca za 3 dny je transfér..no a to je 28 v pondělí no a za 2 tydny test no to je 14ctého no a jako to je 25DC to je nějaký urychlený cyklus ne?já jsem z toho fakt magor to je ta rychlost určitě to nevyjde když je to tak kvapem...jsi zlatíčko předtím jsi pnula ty mě a ted já zas tebe no a pak zas ty budeš mě.....to je docela mazec vid?

kiara81
19. únor 2011

@sissi6 néé palce néé to jsou kopance 🙂 a moc děkuji i za holky 😀

kiara81
19. únor 2011

@sissi6 joo ale tobě to také dopadne dobře nemysli si že to bude jinak 😅

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 je dobre ze sis tam brnkla... no je to takovy rychly to mas pravdu... ale jestli dobre pocitam, tak na transfer by si sla nekde 11DC a to je tak nejak normal si myslim... ja teda na posledni transfer sla az nekde 19DC a tam uz to pak je horsi.. asi cim driv tim lip... a prave proto, ze je to vsechno takhle narychlo, tak to klapne, protoze nad tim nemas cas ani premyslet 🙂 je to hned takovy lepsi na psychiku vid, kdyz se clovek ma na co tesit 🙂 a s tim napinanim se mas teda fakt pravdu... mame to pekne na stridacku, protoze jestli ty bys dodrzela tenhle plan a 14.3. jsi testila, tak to ja pojedu na kotrolu kde se dozvim co dal 🙂

sissi6
19. únor 2011

@lenda01 ach jo tak často, to budu muset nějak promyslet jak to udělat v práci. A ty injekce se píchají 14? A 3x denně pořád ve stejnou dobu?

@kiara81 jééé promiň, budu držet pěstičky 🙂 , ať to dobře dopadne 🙂

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 no ti říkám že to nestíhám ani pobírat no tak to je mazec ale stejně víš jak ...musím být nad věcí jinak já si nechám zavést jen jedno protože by má záda neunesla dvě proto jsem byla také na císaři
no tak to je super že se takhle střídáme 😀 no to ten den já budu napnutá co s tebou dál a ty jak vyšel testík chich jééé kéž by se tento rok už vzpamatoval a březnem pro nás všechny dopadl super.....
@sissi6 neomlouvej se to to mě říkala kamarádka jen nééé palce to jsou kopance ale pěsti to je štěstí...no tak se toho držím 😀

sissi6
19. únor 2011

@lenda01 myslela jsem 14 dní sem se nějak upsala a teď jsem si toho všimla a je tam jen 14

lenda01
19. únor 2011

@sissi6 ja to mam taky 65km a vstavala jsem v pet abych tam na sedmou byla... je to narocny na cas ☹ stimuluje se asi tyden az deset dni podle toho jak rostou folici a pichas si dvakrat denne ve stejnou dobu (ja pichala v 8 a ve 20) davku co ti urci doktor... ja k tomu pripichovala jeste hormony, takze jsem si rano pichala injekce dve...

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 jeeee fotecka 🙂 slusiiiiii

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 ooo děkuji 😕

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 jéžiš 3 denně ??to je mazec já to mám také okolo 60km je to celkem náročný i na peníze...ale cobychom neduělali že?

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 no ja jsem jen rada ze mam auto a ridicak, si nedovedu predstavit jezdit od nas do HK abych tam byla v sedm rano.. to je snad nemozny ... je to narocny na cas i penize, ale za ten vysledek to stoji 😀

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 no doufám že to naše snaženíčko přinese ovoce já mám poslední šanci tento rok.....

kiara81
19. únor 2011

@lenda01 Leni mám dlabat kys.listovou?

lenda01
19. únor 2011

@kiara81 ja ji dlabala a asi pred ctyrma mesicema jsem ji vystridala za Femibion... cetla jsem, ze listovka nema vliv na to, jestli se tehu zadari ci ne, jediny na co ma vliv jsou pry ty vrozene vady... tezko rict, ale asi tim kdyz ji budes bastit nic nezkazis... a jestli mas na tehu jen tenhle rok, tak to klapne... verim tomu 🙂 nemuzeme mit porad tolik smuly, ne? I na nas se to stesticko musi usmat 🙂

sissi6
19. únor 2011

@kiara81 jj to už jsem taky slyšela 🙂 . Není škoda si nechat zavést jen jednoho embrouše? Při dvou bude větší šance. Jakto že máš poslední šanci tenhle rok? Vždyť je teprve únor.

@lenda01 já to mám asi 40km

lenda01
19. únor 2011

@sissi6 i 40 kilasku je dost... ale treba ti to dr naplanuje jinak nez mne..

sissi6
19. únor 2011

@lenda01 já mám hlavně strach, aby to nevyšlo na termín co má kolegyne naplánovanou dovolenou, protože tam vždycky jedna musíme být.

lenda01
19. únor 2011

@sissi6 no to je naprd ale na druhou stranu jedes tam jen na otocku a kdyz jedes takhle rano, tak jdes vetsinou hnedle na radu a jsi v praci coby dup... no kdyztak se budes muset s doktorem nejak domluvit a treba by si na ty kontrolni ultrazvuky mohla jezdit az odpo.. ja se na tuhle moznost nikdy neptala, proste jsem si brala v praci paragraf ...

lenda01
19. únor 2011

holky jdu chrupcit... rano pa 🙂