CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
13. dub 2011

ahojda a pro mě dobré ránko..jsem jak praštěná paličkou
a jinak dnes v sanusu ve 40dc sliznice 9mm tak sjem řekla dr. že jdeme na KET tak se smál ale byl nějaký zaskočený klučina jeden ušatej... 😀 no tak jsem dostala dvě dávky aglotininu nebo co to je za kravinu no a zas čekat .....

lenpet
13. dub 2011

@kiara81 gratuluju ke sliznici.Takže další na řadu těhulek.

sissi6
13. dub 2011

@dasty79 u nás taky ráno když jsem jela do práce chumelilo 😠 . S těma injekcema jsem si připadala jak feťák. No nejsem já debil, dneska jsem si na prášek vzpoměla o půl 1.

holubice.petra
13. dub 2011

Ahojky holky!!!! Tak kontrola v pořádku první jsem byla na tom screeningu a tam si mimís plaval pěkně na zádech s rukou podhlavou už byli vidět i prstíky na ručkách 😀 tam jdu zase za týden a už by mě měli dát i výsledky co a jak....a pak jsem byla u své doktorky kde jsem vyfásla už konečně těhu průkajdu a nějaké reklamní letáky a vzorky...no a tam už se moc nechtěl nechat vyfotit ani se tak krásně neprotahoval 😒 ale alespoň nějakou fotečku mám (mám jí v albu) do poradny jdu až 11.května....no a jako vrchol úspěšného dne jsem si koupila těhu kalhoty 😀

dasty79
autor
13. dub 2011

@samanta001 - ahoooj.Když je hezky,tak se nabíjím venku.Já se cítím v pohodě - pořád jím ty svoje polívčičky a kefír s okurčičkou 😝 Jaký ty máš chutě?Já taky tento týden - v po začala cítit mrňouska 🙂 Ne nějaký kopance,ale když si dám ruku na břísko,tak cítím takový vlnění - je to hezký 🙂 I manža když si dal včera ruku na bříško,tak to cítil.
Tak to bude asi ono 🙂 Takový jakoby šimrání.....,jako když tam bublá 🙂

dasty79
autor
13. dub 2011

@sissi6 - to neva,že sis zapomněla vzít prášek.Jsou horší věci 🙂 A bříško tě nebolí?

@kiara81 - to máš pěknou sliznici a ms nikde co, to je pech 😖

@holubice.petra - moc gratuluju k super kontrole!!!! 🙂 To je super,že je vše v popřádku.Tak jak je velkej mimís?
A jaký máš těhu gaťky?Pochlub se?A jak se jinak cítíš?

sissi6
13. dub 2011

@dasty79 nic mě nebolí, jen dopoledne chvíli na levým vaječníku, jsem lehce něco cítila, tam mám 6 folíků, ale žádná bolest, ani si nepřipádám nafouklá. Jéé to musí být krásný, když už cítíš miminko jak se hejbe v bříšku 🙂

dasty79
autor
13. dub 2011

@sissi6 - tak to buď ráda,že tě bříško nebolí.Já se pak nemohla ani ohnout - chodila jsem jako podělaná 😀
To jsem zvědavá kolik budete mít vajíček.Neboj,taky se brzo dočkáš.Po ET je z tebe taky těhulka a třeba dvojnásobná 🙂 Dáš si dát jedno a nebo dvě?

sissi6
13. dub 2011

@dasty79 chtěla bych 2, ale přítel moc nechtěl, ale už jsem ho docela zpracovala 🙂

dasty79
autor
13. dub 2011

@sissi6 - jo jen si nech dát dvě.Znám hodně holek.co si nechaly dát dvě a vyšlo jim jedno.Je větší naděje 🙂
I holubice.petra měla dvě a čeká jedno krásný miminko 🙂 Ale i dvojčátka by byly pěkný 🙂
To já si vždy říkala,že pokud budem muset ještě na umělý,že bych dvojčátka brala 🙂

sissi6
13. dub 2011

@dasty79 to já už říkám někdy od střední, že bych chtěla dvojčata 🙂 moc by se mi líbily. On má přítel taky strach, aby to moje tělo zvládlo, jsem docela dost hubená.

kiara81
13. dub 2011

@lenpet sliznuice sice je ale ta je nepoužitelná....
@dasty79 mo jo je krásná ale momentálně je k prdu no a co ty mamko???tak už cítíš pohyby jjuuuuu to je super... 😀

dasty79
autor
13. dub 2011

@sissi - no vidíš,dvojčátka si přeješ od střední - tak to je jasný,že si musíš nechat zavést dvě 🙂

@kiara81 - snad už se ty mrchy dočkáš.A další test jsi nezkoušela???
Snad to jsou pohyby - já tomu nerozumím.Začíná to takovým jakoby žbluňkáním,nebo vrtěním okolo pupíku?
Mamino,poraď 🙂

kiara81
13. dub 2011

@dasty79 no to je ono ...to jsou pohyby 😀 já to měla jako když se mi hýbaly střeva ..takový lehtání..nooooo tak si to užívej...pak až uvidíš boule a noha se a tam a pěknej kopanec do močáku taky dobrá jobovka 😀 pak se Páta otočil a samé jobovky do žeber... 😀 no už se na to taky těším teda jestli se dočkám ms....test jsem zkoušela včera řekl mi to dr.a dnes na UZ nic není...no bolí mě pěkně zadek od té dvojté dávky ...hrozně

kiara81
13. dub 2011

@sissi6 tak to tě obdivuji dvojčátka no já bych na to neměla

dasty79
autor
13. dub 2011

@kiara81 - jo tak dík,tak to fakt bude asi ono 😀 Takhle to vypadá,když nezkušená těhulka na vše kouká jak jojo 😀
Jo na ty kopance se už taky těšííím 🙂 Jasně,že se dočkáš 🙂 🙂 🙂 dočkala ses už jednou,tak proč by to nemělo vyjít po druhé - jasně,že to vyjde 🙂 Vždyť je ten plodný rok 🙂 držím pěsti,ať to vyjde co nejdřív.
A co ten estrofem - ten sis nenaordinovala,jako lenda?Jí to pomohlo.

kiara81
13. dub 2011

@dasty79 víš co já zas mám tu ms pravidelnou takže jsem chtěla počkat na UZ co tam bude no sliznice je hodně vysoko tak nevím zda to je dobře nebo ne tomu už zas nerozumím já...a tak jsem nechtěla nasazovat něco co neznám a nevím co se ve mě děje kdych to měla jako Léna tak neváhám...no tak počkám a uvidíme jak to dopadne ale už mě zas bolej prsa a jsem osypaná pubertačka tak snad už to příjde...
a taky jsem tak vypadala neboj...jen jsem neměla ještě internet neznala jsem tyto stránky a tak jsem na to vše byla úplně sama jelikož ani kamarádku jsem neměla tedj e vše úplně jinak a jsem za to mooooc ráda ...

dasty79
autor
13. dub 2011

@kiara81 - vysoká sliznice = buď blížící se ms a nebo těhu.Tak třeba se mimísek ještě ukáže.Mohlo dojít k ovulaci třeba později a třeba za chvíli objevíš na testíku // 🙂 To je fakt záhada u tebe.Ale byla by to krásná záhada!
A víš co holek takhle otěhotnělo - buď před stimulací a nebo s odloženým KETíkem a pak to najednou šlo přirozeně.
To by bylo hezký 🙂 A prsa a beďary - to taky může být ono a nebo ta ms.
Ještě,že je ten net 🙂 Źe já nezkušená se můžu zeptat vás zkušenějších 🙂

holubice.petra
13. dub 2011

@dasty79 no u pana doktora mel 4,65cm a u pani doktorky 4,4cm takze necelych pet...doktir rikal ze jsem 11+3 tak jsem mu rekla ze jsem 10+3 dle ET a on ze musim pricist PK...tak fakt nevim jak se to pocita, ale to je jedno hlavne ze je to v poradku 😀

dasty79
autor
13. dub 2011

@holubice.petra - tak to je super,že to je takovej obřííííík.Hlavně,že je vše v pořádku 🙂
A kdy si jdeš pro výsledky NT?

kiara81
13. dub 2011

@dasty79 aha no tak vidíš..no jako těhu asi ne měla jsem ve 12 Dc 18mm folykuly tak to asi nebude...těhu

evik31
13. dub 2011

ahoj holky jen vás pozdravím nemám sílu dočítatjsem ko 😝 tak snad vás dočtu zítra 😉

lenda01
13. dub 2011

ahojky holky 🙂
tak ja jsem si naordinovala paralen a po praci jsem skocila do pelechu, protoze me pekne atakuje nejaka virooozka ☹ a do toho me boli bricho jak kdybych to mela dostat a tak jsem z toho taky takova spatna...
@dasty79 to je supeeer ze uz citis pohyby.. 🙂 snad se jich taky jednou dockam 🙂
@kiara81 az budes chtit rady v samonaordinovani leku, tak jsem tu pro tebe a kliiido se na me muzes obratit 😀
@holubice.petra moc gratulu k obrikovi 🙂 to verim ze ten utz kde mel rucicku za hlavou musel bejut bozi 🙂

holubice.petra
13. dub 2011

@dasty79 příští týden ve středu to mi udělá ještě porovnávací ultrazvuk a snad budou rovnou i výsledky 😎 ty jo pohyby ti už ted taky závidím 😉
@lenda01 děkuji jo bylo to fakt krásné, jen mě štve jak to je všechno šup šup já bych se na to mohla dívat hodinu 😀

lenda01
13. dub 2011

@holubice.petra to je pravda.. clovek se na to ctrnacz dni tesi a poak je za minutku po vsem ... ale neboooj, brzo zas prdolku uvidis a co je lepsi za chvilku ho budes drzet v naruci.. utece to jako voda 🙂

lenpet
14. dub 2011

Zdravím,

@holubice.petra takže to bude kluk pohodář a plavec,

lenpet
14. dub 2011

Tak jsme spali v nový posteli,no to je žůžo

dasty79
autor
14. dub 2011

Ahoj všem 🙂

@kiara81 - ty seš fakt záhada 😕

@lenda01 - to víš,že se taky dočkáš 🙂 A nemáš ovulku,že tě bolí bříško?

@holubice.petra - jo ten utz při nt screeningu - ten je boží.Mě ho Šárka dělala asi třičtvrtě hodiny,protože se mimčo pořád vrtělo a předvádělo a nemohla poměřit šíji.Ale pak se podařilo.Aspoň jsem pořádně mimíska viděla - je to fakt krásnej zážitek
🙂 Určo budeš mít výsledky na 1 🙂 a pohyby ucítíš za chvilku 🙂 Necháte si říct, co to bude?

holubice.petra
14. dub 2011

@lenpet no vodomil určitě po tatínkovi to je vodák jako bláze pořád někde na lodích 😀
@dasty79 to máš pravdu bylo to super, můžu se zeptat kolik to stálo v sanusu? no asi si to říct necháme já bych to nevydržela 😀

samanta001
14. dub 2011

@dasty79 tak teď jsem taková rozhozená jestli je u mě vše v pořádku, když ty už ty pohyby tak pěkně cítíš i na dotek to já ne ☹ příští týden jdem na S2 tak uvidíme..