CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

samanta001
8. čer 2011

@majka43 to jsou super zprávičky, tak ať vyšetření dobře dopadnou!

majka43
8. čer 2011

@lenpet Nějak teď nestíhám co jsem v nový práci.
@samanta001 Bylo by dobrý kdyby něco našli, proč to nešlo. Když bude všechno v pořádku, tak už asi do toho nepůjdu. Jsem překvapená, že mě objednali tak brzo. 14.6 hematologie a 20.6 imunologie. Ještě jak budou dlouho trvat výsledky.

lenpet
8. čer 2011

@majka43 byla jsem na laparce,a nic nenašly,achjo.A práce dobrý?

majka43
8. čer 2011

@lenpet Tak třeba se zadaří přirozeně a jdeš už do něčeho? Jo v práci dobrý. Jsem ráda, že jsem z tý minulý odešla.

lenpet
8. čer 2011

@majka43 zítra jdu na vytahování stehů a pak se objednat.Domácí snažení bylo jednou,ale asi nic.

majka43
8. čer 2011

@lenpet A půjdeš do IVF?

lenpet
8. čer 2011

@majka43 asi jo.Ale asi půjdeme ještě ,teda Libor na spermiogram,nebo nemusí?

na_aty
8. čer 2011

Ahojky holky 😉
Tak co, jak zvládáte ta vedra? Já teda nic moc a bude hůř 😉 Brouček v bříšku už pěkně kope, manžel to sice ještě necítí, když si dá ruku na břicho, tak mu říkám, že má hroší kůži... 😉 Dnes je mrňousek obzvláště aktivní, určitě to bude chlapeček...asi nejspíše fotbalista.. a jestli holčička, tak to bude pěkná rošťanda 🙂 , to se dozvíme 29.6. na UTZ, už se nemůžu dočkat...

@samanta001 @dasty79 Už máte pro mimíska vše nakoupené a přichystané?

dasty79
autor
8. čer 2011

@majka43 - jo jo jen se nech pořádně proklepnout 🙂

@lenpet - tak co tě čeká dál?když laparka dopadla dobře....

@na_ty - já jsem třeba zalezlá doma a ty vedra mě moc moc vaděj... 😒 Taky můj cipísek pěkně kope 🙂 ,až se dělaj boule po celém břiše....Můj manža to taky ze začátku necítil,když si dal ruku na bříško -až pak za nějaký čas...Co bys radči?Holčičku????To jsem zvědavá,co máš v bříšku 🙂
Já oblečení jakžtakž mám - teď ještě tu kosmetiku,fusak a matraci a jinak to asi bude vše....
A ty už vybíráš kočárek?Nebo budeš mít po Matýskovi?

lenpet
8. čer 2011

@dasty79 další odběry vajíček a bojování

na_aty
8. čer 2011

@dasty79 Chlapečka už máme, tak bychom si holčičku moc přáli, ale hlavně když mimi bude zdravé a je jedno, co to bude... 😉 Ale říct si to nechám... Vy se necháte překvapit, nebo to už taky víte, co se Vám narodí?

Kočárek pro mimi máme po Matýskovi...ASAHI, byl to předchůdce x-landera.. máme celý komplet autosedačku, hlubokou korbičku a sporťák.. ale ta korbička je dost malinká, takže jsem se rozhodla, že si pořídíme kočárek Bebecar Vecrtor AT, protože má krásně velkou hlubokou korbičku a na zimu to bude úplně ideální.. 😉
A ostatní začnu nakupovat po velké UTZ,až se dozvíme, co to bude 😉

samanta001
8. čer 2011

@na_aty já už taky tak jakš takš všechno mám, ještě chci koupit nové peřinky a povlečení s mantinelem, ale to si koupím v obchodě až si pojedem pro kočárek ten by měl přijít do konce týdne tak jsem zvědavá. No pak taky ještě tu kosmetiku a něco pro mě, kojící podprsenku, jednorázové kalhotky atd... no takže ještě toho chybí dost 😀

holubice.petra
9. čer 2011

@majka43 ahojky mě výsledky z imunologie trvali chvilku přes měsíc na testech jsme byli na konci září a výsledky přišly na začátku listopadu 😒
@na_aty mě ty vedra dělají velmi špatně jsem z toho úplně hotová nevím kaam bych vlezla 😉
@dasty79 ty kopanečky ti moc závidím já už taky občas něco cítím ale je to hrozně málo spíš takové bublání 😎 v pondělí jdu na 3D uz tak se už moc těším a jsem zvědavá co se ukáže 😀 kluk-holka a jestli ne tak příští pátek ještě velký uz a to by v tom byl čert aby se prcek ani jednou neodkryl 😀 😀
@lenpet neboj když ti nic nenašli tak teď se mimís určitě povede 😉

samanta001
10. čer 2011

Kdepak všechny jste? Je tu nějak mrtvoučko.

na_aty
10. čer 2011

@samanta001 Ono je venku hezky, tak si holky užívají sluníčka 😉 A co Ty? Už máte kočárek?

samanta001
10. čer 2011

@na_aty no ještě nemáme, měl přijít do tří týdnů. Dnes je to přesně 3 týdny a nikdo nevolá, tak snad příští týden 😒 Já jsem taky pořád někde pryč, ale vycházky mám od 12 hod, tak to dopoledne dodržuju doma.

lenpet
10. čer 2011

jsem zde.

sissi6
10. čer 2011

Ahoj holky, co je nového? Já jsem byla dneska na kontrole naštěstí je všechno v pořádku, ale když jsem viděla ten výraz dr, jak kouká na monitor, tak jsem to viděla černě. Už mám průkazku a taky neschopenku prý je to těhotenství hodně rizikové. V úterý mě čeká screening, jen doufám, že to všechno dobře dopadne, mám z toho docela strach.

dasty79
autor
10. čer 2011

Ahoj všem 🙂

Koukám,že tady je nějak mrtvo....

@sissi6 - to je dobře,že je vše v pořádku 🙂 ale nechápu proč tě dr. tak vystrašil?co se mu tam nelíbilo?to ti nic k tomu neřekl?když ti řekl,že je vše v pořádku,tak je a nespekuluj o tom 🙂

@lenpet - tak kdy začínáte s IVF? a co ségra,ještě je 2v1?kdy má termín?zapomněla jsem to....

@holubice.petra - kopanečky budou cítit víc a víc - je to krásnej pocit 🙂 to jsem zvědavá,co budete mít

@na_ty - buď ráda,že už nic nemusíš kupovat,že už vše na prcka máš 🙂 to jsem taky zvědavá,co budete mít

Koukám,že tady to každej chce vědět.Jenom my ne

sissi6
10. čer 2011

@dasty79 mě vyděsil ten výraz, když dr. koukala na monitor, jsem jí to pak říkala a ona, že to chvíli trvá, než to tam naběhne 🙂

holubice.petra
10. čer 2011

@dasty79 já jsem taky hrozně zvědavá 😀 snad se nám v pondělí na tom 3D ukáže 😉

dasty79
autor
10. čer 2011

@sissi6 - neboj, to jen než to naskočilo na obrazovce 🙂 nestresuj se,to mimískovi škodí
a co nevolnosti???

@holubice.petra - jasně,že se ukáže 🙂 to jsem teda zvědavá!
a už máte vybranej kočárek?a jména?

sissi6
10. čer 2011

@holubice.petra já jsem taky zvědavá, taky bych si to nechala říct, ale nikomu bych to neřekla 😀

sissi6
10. čer 2011

@dasty79 nevolnosti ani nemám, jen k večeru je mi trochu divně a nemám moc chuť k jídlu takže večer převážně ovoce a zelenina a něco lehkého. Ty si opravdu nenecháš říct co to bude? To bych nevydržela.

dasty79
autor
10. čer 2011

@sissi6 - jo to já měla taky ranní nevolnosti večer 😀
Někdy jsem zvracela a někdy jen trpěla 😀
Chceme překvápko,když to bude první miminečko.
Hlavně,když to bude zdravý - jinak nám je pohlaví fuk 😉

sissi6
10. čer 2011

@dasty79 já teda naštěstí nezvracím. Dříve jsem byla strašně na sladký, každou chvíli jsem si kupovala v cukrárně větrník a teď na něj vůbec nemám chuť. To jste dobrý, já bych to nevydržela a nechala si to říct 🙂

holubice.petra
10. čer 2011

@dasty79 no dnes jsme se byli dívat na kočárky tak jsem je i trochu projela po prodejně a mám dva favority x-lander a cortinu...x-lander byl jasná volba kvůli němu jsem do obchodu šla ale pak jsem si zkusila i tu cortinu a byla jsem z ní úplně hotová jak je lehká a jak super se ovládá tak uvidíme třeba mi padne ještě něco jiného ale myslím že ne....a jména jsme ještě neprobírali necháme to až budeme vědět pohlaví aby jsme se zbytečně nepřeli třeba kvůli holce kdyby to byl kluk 😀

holubice.petra
10. čer 2011

@sissi6 já taky na ty překvápka moc nejsem ani manža ale taky mě napadlo že by jsme si to nechali pro sebe 😀 ale asi by jsme to nevydrželi 😎

sissi6
10. čer 2011

@holubice.petra to já bych to asi vydržela neříct co to bude. Jsem to ještě neřekla ani našim, že jsem těhu, ale mamka už asi něco tuší 🙂.

holubice.petra
10. čer 2011

@sissi6 fakt tak to jsi teda dobrá a v kolikátým tt jsi?