CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
14. čer 2011

@evik31 ahoj,kdepak ses courala? A jak se snažíš?

evik31
14. čer 2011

@lenpet no kde asi v práci,zatím čekám na mrchu a pak píchám 😒

lenpet
14. čer 2011

@evik31 tak já ti jí pošlu,já jsem jí nechtěla

evik31
14. čer 2011

@lenpet hm tj já teda čekám

sissi6
14. čer 2011

Ahoj holky, tak dnešní kontrola v pořádku 🙂 , to se mi ulevilo. Miminko měří 33,1mm a dr. říkal, že je to pěkný plod 😀. Není to málo, že měří 33,1 mm? Na internetu jsem koukala na nějakou tabulku a tam píšou že by mimi v 11tt což jsem právě dnes mělo mít 44-66mm. 28. 6. jedu na kontrolu ke dvé dr. a 29.6. na utz do Sanusu, takže uvidím mimčo dva dny po sobě 🙂

na_aty
14. čer 2011

@sissi6 Tak to je super, že jste v pořádku!! 😉 A jsi tedy na neschopence?

lenpet
14. čer 2011

@sissi6 tak gratuluju,nechceš se taky pochlubit?

na_aty
14. čer 2011

@holubice.petra To víš, že mimísek v kopanečkách přitvrdí!! :o)) Já, když zasednu k PC, tak se tam mrňousek začne otáček a je to pěkný rachot.. 😉 Určitě to bude kluk... Ještě 14 dní a budeme to konečně 100% vedět.. nemůžu se dočkat...

sissi6
14. čer 2011

@na_aty od pátku jsem na neschopence moje dr. říkala, že je to hodně rizikový a hned mi jí napsala, tak nevím, trochu mě přijde, že mě vystrašila Šilhan dnes nic takovýho neříkal. A taky mi říkala, že se mimi nejspíš narodí dřív, kvůli tomu myomu, že tam bude tlačit.

sissi6
14. čer 2011

@na_aty to jsem zvědavá co budete mít jestli to bude holčička nebo kluk, pak dej vědět

@lenpet děkuju 🙂 s čím? s fotkou miminka nebo pupíku? už si připadám trochu nafouklá 🙂

na_aty
14. čer 2011

@sissi6 Tak horké to snad nebude... hlavně buď v klidu a v pohodě, nestresuj se tím... Určitě budete v pořádku!! 😉 Co domeček? Už vlastně bydlíte, viď? No Vy se máte...My to plánujeme na červenec, ale je toho ještě sousta, co musíme udělat... ☹ Je to asi nekonečné! :o) Už děláte na zahrádce?
jj, pak se tady určitě pochlubím, co čekáme..pro příbuzné si to ale necháme jako překvápko :o)

lenpet
14. čer 2011

@sissi6 můžeš obojí.
@na_aty tipuju kluka

sissi6
14. čer 2011

@na_aty snad to bude všechno dobrý. Jj bydlíme, teď čekáme na schody a hořejšek ještě nemáme úplně hotovej, jsme sehnali kupce na chalupu kde jsme předtím bydleli, tak jsme se museli stěhovat, jinak bysme ještě asi chvíli se stěhováním počkali, takže práce pořád spousta, ale teď nějak lenošíme a já teď vůbec nic moc dělat nebudu předtím jsem míchala maltu, tahala cihly atd. V pátek jsme tady měli bagr ještě na nějaké terénní úpravy a teď nás čeká ještě postavit garáž a to bude takovej druhej barák. Do července Vám to už rychle uteče a budete bydlet 🙂 , už se těšíš, co? Co ještě máte dodělávat?
Já bych si to pak taky chtěla nechat říct co čekáme, ale nikomu bych to neřekla jen Vám tady 🙂

@lenpet zítra něco vyfotím a dám fotečku 🙂

kiara81
14. čer 2011

@sissi6 tak to je super prdolka.......tak se opatruj ju???

kiara81
14. čer 2011

@sissi6 no to je správně že jsi doma ....s myomem...koukej se šetřit....

sissi6
14. čer 2011

@kiara81 děkuju, jj šetřím se. Za chvíli nám sem dáš fotku Tvýho prďolky, se těším 🙂

kiara81
14. čer 2011

@sissi6 no to si ještě asi počkáte 🙂 ale ten čas tak letí..je to děs....

na_aty
15. čer 2011

@sissi6 To víš že bude všechno v pořádku, jen se teď pěkně šetři, všechny práce na domečku pozoruj pěkně z povzdálí a užívej sluníčka 😉 Já dřív taky makala na stavbě jako šroub. Když jsme stavěli hrubou, tak jsem tam byla za jednoho chlapa :o)... kameny do základů, podávala jsem bloky, ty byly těžké jak nevím co...a babička mi nadávala, že tohle není práce pro ženskou!! Že pak budu mít dost práce na těch dokončovacích pracích, jako mýt okna atd. měla pravdu...ale teď nic nedělám, protože jak dělám nějaké krouživé pohyby rukama, třeba leštění oken nebo vysávání, tak mě pak bolí bříško a musím ležet.. takže to nepokouším... Budete stavět garáž? No to my také 🙂 půdorys má 6,5x8,5 takže taky takový malý domek.. 🙂 Jinak máme snad vše hotové, jen teď udělat potřebné revize a čekáme ještě na dveře do 1.patra. tak se snad opravdu během července odstěhujeme. okolo domu je práce ale ještě spousta!! terénní úpravy necháme až budeme mít alespoň základovou desku u garáže hotovou, aby tam pak už nikdo nemusel nic vozit.. Dám sem pak nějaké aktuální fotečky...
ty seš tedy dobrá... 😠 sama bude vědět co čekáte a nás taky nechá v nejistotě!!! ty potvůrko!! 🙂 tak já Vám to taky neřeknu... Ne, já bych to asi nevydržela.. za 14 dní se to dozvíme...

lenpet
15. čer 2011

Zdravím,

Holky,já vám tak závidím.

mariiianka
15. čer 2011

dobré ranko,tak jak na to tady koukám,samé budoucí maminy,tak gratuluju a hodně štěstíčka všem 🙂

samanta001
15. čer 2011

Tak před chvilkou jsem dorazila od dr. paní doktorka na kardiu je hodně pečlivá takže chce mimouše vidět ještě až se narodí, což jsem ráda, ale věřím že to bude v pořádku. A na gyn. vše v pořádku, chtěla jsem fotečku, ale nedalo se to, prďola nám ukazoval jen zadeček a rozhazoval rukama nohama 🙂

sissi6
15. čer 2011

@kiara81 to uteče a za chvíli nám ukážeš fotku Tvýho prďolky 🙂 . Kdy jdeš na krev?

sissi6
15. čer 2011

@na_aty jj všechno budu pozorovat a maximáloně do toho kecat 😀. Naše cihly byli taky pěkně těžký na internetu psali, že jedna má 16 kg a to kolikrát když byli mokrý tak byli ještě těžší a já je vozila po 3 na kolečku, no hrůza, už bych znova nechtěla. My budeme mít garáž s dílnou napůl, takže 10x6m.
Nééé já jsem psala, že Vám bych to tady řekla, co čekáme, ale nikomu jinýmu ne.

@lenpet neboj za chvíli budeš mít taky prďolku v bříšku 🙂

kiara81
15. čer 2011

@sissi6 jdu ted v pátek výsledky budou ve 13hod

sissi6
15. čer 2011

@kiara81 to už uteče a za chvíli nám sem napíšeš, že krev je pozitivní 🙂

michaela28
15. čer 2011

ahojky všechny, moc nepíšu, ale čtu Vás pravidelně.

@kiara81 držím palce na pátek a co test??? příští měsíc mě asi taky konečně čeká KET - kolikátý DC se asi tak chodí - okolo 18.dne??? A co rozmražení, zvládli to všechny???

kiara81
15. čer 2011

@michaela28 test mám pozitivní ..a byla jsem na ket 17dc ale jinak bych šla už 16 ale to víš neřídí to doktoři ale má práce 🙂 a rozmrazily mi 6 dva z toho byly super a ostatní byly prý pomalý ale dobrý tak je zas zamrazily tak přeji moc štěstíčka příští měsíc

michaela28
15. čer 2011

Tak to máš super, gratuluju a závidím 😉 Já se nejvíc bojím toho rozmražení. A šetřila jsi se nebo fungovala normálně? A brala jsi utroš nebo ještě něco??? Já musím začít estrofenem, nedorůstá mi sliznice 😒 .

michaela28
15. čer 2011

Holky, mám takový dotaz. Nevíte, jestli můžu brnknout do Sanusu do laboratoře a dozeptat se kolik tam ještě máme mrazáčků. Při minulém (1. KET) nám rozmrazili 4, 2 mi zavedli a pak nevím, co MUDr. říkala o těch zbylých dvou. Ale říct by mi to měli, nee???

sissi6
15. čer 2011

@michaela28 zavolej tam, určitě Ti to řeknou 😉