CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
14. říj 2010

@madlina no moc se mi to tady líbí,ale ten bordel tady a to když jsem doma a malá ve školce tak jsem chtěla mít navařeno,naklizeno a mám tady snad ještě větší bordel,než-li tady je a plotna studená a všude příze a háček 😀

rvasata
14. říj 2010

@madlina Tak to samé,až na tu véču teda říkal Dejmek,ale i tak jsme chgěli zkusit to jedno IUI,ale po zkouknutí a s vejcovadama na prdlačku neeeeeeneee.Ale prý zázraky se dějí.Hahahahahaha.A spemrio máme zase o půlku horší a za chvíli nebudeme mít nic.

evik31
14. říj 2010

teda vy jste drbny no já zírám 😲

dasty79
autor
14. říj 2010

Ahoj holky.
Tak mě a mého mužíčka čeká léčba atb - dr. Novotná odhalila první problém.Ze stěrů se ukázalo,že mám pozitivní chlamydie.Já jsem je už jednou měla, asi před 1,5 - to objevil dr. ještě v Arletě,ale pak už neudělal žádný kontrolní stěry,tak jestli to od té doby pořád máme 😠 Měla jste to některá????A pomohly vám atb?Takže je jasný, že IUI nevyjde ☹ Doufám, že se to podaří brzo přeléčit.....

@lintea - kdepak tě máme?a tak už nezvracíš???zítra hned písni po kontrole,ju?a dej nám fotečku z utz 🙂
Ať se můžem pokochat 🙂

evik31
14. říj 2010

@dasty79 tak to je blbý já je nikdy neměla tak nemůžu poradit jak pak dlouho je nutná abstence 😖
ale je to určo nepříjemný,no nezávidím ti to teda ,koukám,že my dvě než se k něčemu dostanem tak budou vánoce máme pořád nějaké problémy vid 😠 čert aby to vzal coooo

madlina
14. říj 2010

Berte to tak holky že byste měli pro své drahé polovičky ten nej dárek pod stromeček.
Ale chlamydie jsou asi fakt nepříjemný.

lintea
14. říj 2010

Ahojda, nějak pořád nestíhám a to mám neschopenku 😀 každej den někde lítám tak mi to krásně uteklo a zítra už se uvidí.
@dasty79 mě už ty nevolnosti přešli v sobotu, od tý doby nic, trochu mě to vyděsilo, že to přešlo tak najdenou, proto jsem na zítra napnutá jak kšandy.Pořád mě dost bolí vaječníky 😒

jinak rvastě a madlině držím palce s mrazáčka 😉

dasty79
autor
14. říj 2010

@evik31 - jo je to hrůza, než se k něčemu dopracujem.Určo budeme mít zákaz snažení a né jak to bylo před rokem a půl - to dr.Doležal nic neřekl a já brala atb a hned otěhu a určo pak nastal kvůli tomu potrat, když to nebylo přeléčený ☹ No doufám, že už žádný problémy pak nebudou a pak to půjde otěhu samo 🙂 Dá se to prej chytit třeba v bazénu,na wc,......- ach jo ☹

@madlina - jak ty se cítíš?

@lintea - někdo má nevolnosti jen chvíli.Zítra držím palečky 🙂

lintea
14. říj 2010

@dasty79 mě nikdo za celou dobu co se snažíme žádný stěry nedělal 😒 aspoň něco jste zjistili,jen zase chvíli potrvá než se to přeléčí, ale mohlo by se to stihnout než bude hotová genetika?

rvasata
14. říj 2010

Zdar dámy,tak jsem se totálně přežrala koprovky. 😝 a nesnáším utrouše 😠

rvasata
14. říj 2010

@dasty79 Ahojda,tak je na druhou dobrý,že to zjistila.Přeléčí se to a bude to O.:Uvidíš.Jen ať se udělají všechny testy a co je jen možné.A budeš vědět,že miminkům pak nic nebrání. 😀

rvasata
14. říj 2010

@lintea Ahojda,děkujeme no musíme tě následovat.Přeci tady nebudeš těhulinka sama samotinká

dasty79
autor
14. říj 2010

@lintea - to já jsem ráda, že si mě dr. Šárka pěkně proklepla.Jsem z toho hotová.Ale aspoň vím, že něco není v pořádku a začne se to léčit a třeba se to pak podaří přirozeně.Před 1,5 jsem pak hned otěhu,ale moc brzo ☹ a pak to nedopadlo dobře.Tak teď jsem zvědavá jak dlouho potrvá léčba a snad se toho hnedka zbavíme 🙂
To se divím,že ti na chlamydie nedělali stěry - ty jsou docela běžný a hodně lidí je v dnešní době má, co jsem četla....a je to problém neplodnosti,či potratů - co mě Šárka říkala.Ale ty to už nepotřebuješ 🙂 Ty seš těhulka 🙂 🙂 🙂
Na výseldky z imuna budem čekat 1-2 měsíce a do té doby to sand bude ok.Většinou jsou atb na pár dní -ale hlavně,aby zabrali a byli jsme čistý a mohli se snažilkovat - já už chci být těhulka 😔

dasty79
autor
14. říj 2010

@rvasata - koprovku bych si taky dala,ale nevařím jí - maža jí nechce.Nezbyla?Nechceš mě poslat? 😝
Jo jsem ráda, že se aspoň něco děje - snad se toho rychle zbavíme...

rvasata
14. říj 2010

Já teda nevím,ale mě taky nedělali.Jediný tak nějaký stěr mi dělal můj dr.ale na co to bylo nevím

rvasata
14. říj 2010

@dasty79 no kupovidu bohužel neeeeeeeee.Manžel jí miluje 😀

lintea
14. říj 2010

@rvasata no vidíš já si tady lámu hlavu co jsme dlouho neměli a ta koprovka je výbornej nápad

rvasata
14. říj 2010

Holky mě bolí břichoooooo

rvasata
14. říj 2010

@lintea 😀 😀 😀 to jsem dobrá,cO,

lenda01
14. říj 2010

ahojky holky.. 🙂 tak jak se vsechny mate a jak se citite? 🙂 ja zitra rano sanus, tak jsem napnuta jak dratek 🙂

rvasata
14. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

rvasata
14. říj 2010

@lenda01 Ahojda tak držím zítra palce.Já tam byla včera.A copakbude na kontrole???

lenda01
14. říj 2010

@rvasata ja doufam, ze zitra bude nejaka dobra zprava.. ze se tam nejaky ty folici vyrabi a v nich nejaky ty vajicka... bricho mam malinko nafoukly a trosku me poboliva, tak snad se to bude OK 🙂 jj na tebe budu myslet v sobotu aby byly dobry zpravy a pak v nedeli na tebe budu myslet tuplem.. to se budou bojovnicci zavadet 🙂

evik31
14. říj 2010

ahoj jsem zpátky nakládaly jsme do zéláku zelí u tetky tak to bylo na dýl jinak jdu už do práce a to už v neděly na noční 😝 hned mě využily 😀
jinak stěry mě teda taky nikdo nedělal 😲

@rvasata koprovka dobrej nápad zítra uvařím s knedlíkem 😉
jinak co mají zítra kontroly držím pěsti 😀

evik31
15. říj 2010

Ahoj tak my tady máme mlhu jak kráva a vypadá,že pršelo takže dneska u nás nemrzlo 😉

evik31
15. říj 2010

tak děvčátka kdo dneska něco máte držím palce
@lintea dneska moc držím pěsti hlavně tobě ,aby tam bylo to srdíčko a vše jak má být 😀

rvasata
15. říj 2010

Krásný ráno.Holkyy mě večer začalo tak bole v krku.Knedlík.Se na to vyseru fakt.Takže budu ležet a pít čaj.Máte ještě najaký tip???? 😠 Doufám,že to bobšům vadit nebude.Snad to tak mělo být 😕

evik31
15. říj 2010

@rvasata no potěš teda a kdy si pro ně jedeš zítra?Tak holka slivovici a vypaluj

rvasata
15. říj 2010

@evik31 Ne zítra je budou rozmrazovat když to půjde vše O.k tak v neděli.Nevím zda brečet nebo co.SAkra

evaav
15. říj 2010

@rvasata -tak se pěkně kurýruj ona ta viroza ničemu nepřidá.Mě to po transféru chytlo asi 5 den manžel to přinesl domů a za 3 dny střevní viroza doktor mi řikal,že to mohlo být také tím náš nezdar.Jenže já vlastně nikam tech 5 dní nešla a stejně jsme to chytla doma 😠
S vařením na vídend nevím,koprovka by u nás neprošla,ale v neděli asi udělám svíčkovou a na sobotu ještě nevím 😒