CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

anina32
2. pro 2011

@petrufa86 Ale určitě se ti bude chtít stávat kdyz ti budou zavádet mimi do bříška 😀

anina32
2. pro 2011

@montysek Zítra v 11 hodin budu volat kolik se jich oplodnilo a transfer by měl být v pondělí nebo v úterý, to už nezáleží na nás ale na tom jak to půjde 😉

anina32
3. pro 2011

@petrufa86
@holubice.petra
@montysek
@majka43 Tak z těch třinácti jich bylo deset zralých, ty napíchli a osm se jich oplodnilo. ale z těch osmi se zatím čtyři nevyvýjejí tak jak by měli a jedno se špatně rozdělilo 😕 Mám volat zítra a domluvíme se prý na transferu. Tak jsem měla nejdřív radost, že máme hodně vajíček a teď začínám mít strach aby vůbec zbylo na zamražení. Holt se nedá nic dělat, musí to vyjít hned napoprvé 😉

montysek
3. pro 2011

@anina32 Takže zatím jsou 3 na výborné cestě a ty ostatní 4 se ještě uvidí jo? No,tak snad to výjde-musí! 🙂 Až teď jsem si všimla,že Ty už máš taky jedno dítě jo? A přesto si teď necháte dát dvě?My to tak taky uděláme,dvě je větší šance,že se jedno chytí viď. 🙂

anina32
3. pro 2011

@montysek Já mám osmiletého syna z prvního manželství, teď bysme se prý přirozenou cestou nedočkali, zkoušíme to 2,5 roku, chceme větší pravděpodobnost, proto si dáme dvě, když vyjdou obě tak se zlobit nebudeme 😉

majka43
3. pro 2011

@anina32 Tak jak? Kolik máte embryek?

majka43
3. pro 2011

@petrufa86 Tak už máš morulky v bříšku? Nebo že by blastičky?

majka43
3. pro 2011

@anina32 Je já to přehlídla, už víš jak na tom jsou. Neboj do bříška nějaký budou.

anina32
3. pro 2011

@majka43 deset vajíček bylo zralých, čtyři se zatim nevyvýjejí jak by měli a jedno se špatně rozdělilo, tak nevím jestli zbyde na zamražení 😖 zítra mám volat a domluvit se na transferu, tak kéž by to vyšlo napoprvé 😉

petrufa86
3. pro 2011

@majka43 tak jsem se ptala stěry mi dělali před osváváním v pondělí a dneska ještě před transferem doktor na čípek koukalk, pže říkal, že ho tam nějak musí chytit aby dobře viděl a říkal žeš je vše ok.

petrufa86
3. pro 2011

@majka43 poslušně hlásím, že mě byly dnes v 8,35 hodin zavedeny dvě krásný blastocysty (aspoň tak to teda říkal embryolog) a těch 5 nám zamrazili. takže teď jen čekání do 19týho prosince. Uf to bude. Se asi dám na modlení. Doktor když mě přivezl na pokoj, tak mě podal ruku, popřál štěstí a řekl,. že toho 19týho tam chce vidět aspoň jedno. Kéž by. Budeme v to doufat.

majka43
3. pro 2011

@anina32 Zbyde neboj, aspoň dvě ti zamrazí.

majka43
3. pro 2011

@petrufa86 Blastocysty, to je supr, dvojčátka jsou na cestě. Pěkně si hlaď bříško a pvídej si s nima, ať tam zůstanou. Já už se taky těším na transfer. V ůterý jedu na ten ultrazvuk a když bude sliznice OK, tak bych ne něj mohla jít v pátek nebo v sobotu.

montysek
3. pro 2011

@majka43 A jaký je rozdíl mezi morulkou a blastičkou? 🙂 Já o tomhle zatím skoro nic nevím. 😅 Držím pěsti,aby Ti transfér vyšel co nejdříve! Začínám se na pondělí těšit,jsem zvědavá,kdy se nám to odstartuje. 🙂

petrufa86
3. pro 2011

@majka43 kéž by, hlavně to nezakřikni. Jojo, odpolene sem si břicho hladila a povídla si s nima. Jen nevím proč, ale když se mě naplní močák, tak mě bolí levý vaječník ☹ 😒 Jaban, že v úterý bude sliznice OK, jak jinak 😉 byla tam se mnou ségra, pže přítel má hon a když jsme k nim přijeli, tak švagr byl z toho úplně nadšenej.

jinak kdyby to někoho zajímalo, tak SANUS Pardubice má otevřeno do 23.12.. 24.12-26.12. zavřeno. Potom tam jsou od 27.12 do 29.12. a pak až 2.1. V ostatních případech Sanus HK.

majka43
4. pro 2011

@montysek Blastičky jsou o den starší než morulky. Když máš blasty, tak je nejlepší šance na uchycení.

majka43
4. pro 2011

@petrufa86 Ten vaječník tě bolí ještě po OPU. To přejde, to víš je to zásah do těla.

petrufa86
4. pro 2011

@majka43 to doufám.Strašně sem se na ten transfer těšila a teď mám, nevím proč takový divný pocit. Nevím, jak to popsat. A nějak si nevím proč neuvědomuji, že ty bobkové jsou už ve mě. Včera to bylo ani ne za minutu hotový, tak mě to přijde takový zvláštní. DIvný přístup, co???

majka43
4. pro 2011

@petrufa86 Ani, ne. Já ty transfery prožívám tak nějak míň a míň.

anina32
4. pro 2011

@majka43
@petrufa86
@montysek Tak dneska mi udelali radost 🙂 Máme 4 krásný čtyřbuněčný, 2 pětibuněčný kvality2 a jedno tříbuněčny kvality 2, to co se špatně rozdělilo museli vyloučit, zítra mám volat po obědě a transfer bude buď v uterý nebo ve středu. Holky kolik buněk má mít taková morulka nebo blastocysta? Mě taky pobolívá břicho když mám plný močák a to je skoro pořád 😝

majka43
4. pro 2011

@anina32 Morulka myslím už nemá buńky. Kolik dní jsi od transferu?

majka43
4. pro 2011

@anina32 Vlastně od OPU, už kecám.

anina32
4. pro 2011

@majka43 Opu bylo v pátek.

majka43
4. pro 2011

@anina32 Tak to jsou krásný embryjka, můžeš být v klidu, to bude i na zamražení.

anina32
4. pro 2011

@majka43 Díky 😉

montysek
4. pro 2011

@anina32 Tak to vypadá dobře! 😉

littlemousecz
5. pro 2011

Tak po páteční návštěvě Sanusu velký zklamání, spg je ještě horší, než minule, takže IUI přeskočímě, stejně by to asi bylo k ničemu, a rovnou na IVF. Jdeme znovu 16.12. ještě na jednu krev a bude rozhodnutí, co dál. S m. jsme se dohodli, že do toho půjdem co nejdřív.I když finančně to bude ještě s tím bytem docela zápřah.
@petrufa86 @anina32 držím palce

majka43
5. pro 2011

@littlemousecz To zvládnete, pro miminko se dá zvládnout všechno. Mě už to stálo 300 tisíc, ale vůbec toho nelituji, jen toho, že jsem mohla mít tu imunologii dřív a už jsem mohla být třeba těhotná. Mě nejvíc děsí ty roky, moc utíkají a jsem už stará, už nemám čas.

littlemousecz
5. pro 2011

Holky, která už máte po IVF. Jak často se chodí do CARu při prvním IVF? Bude mi stačit týden dovolené na odběr a na ET? Nebo to trvá dýl a měla bych si radši vzít neschopenku? 14 dní dovolené by mi asi neprošlo.

majka43
5. pro 2011

@littlemousecz Na to potřebuješ tak dva týdny a chodí se na UZ tak po třech dnech.