CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

spimy
15. říj 2010

@evik31 ☹ To mě mrzí. Díky za vysvětlení. Z tabulky jsem sice o něco moudřejší, ale ty zkratky mě ještě matou. On to člověk asi plně pochopí, až když to na něm aplikují 😖

madlina
15. říj 2010

@spim,Když máš zamražená embryjka,platí se každý rok aso 2000,-kč.Já chodím uý jen na zavedení rozmražených embryek a platím jen to zavedení,Dělá to nějaký 3100,-kč.Když začínáš od začátku,tak to nějakou korunku bohužel stojí ale já říkám,že jsou to dobře investované peníze 😉 .A z píchání strach nemusíš mít.Nic to není.

spimy
15. říj 2010

@evik31 To bys měla letňátko 🙂
Ty hormony dávají každému nebo jen když nevyjdou úplně nějaká vyšetření nebo je to na přání? Já tedy očekávám, že se u mě najde problém taky... ☹ Ale kdyby náhodou...

spimy
15. říj 2010

@madlina Já samo vydržím to, kdž někdo bodne do mě, ale že bych dokázala píchnout injekci sama sobě, no to v žádném případě! 😀
Takže když se podaří zmrazit embryjka, nepočítá se to jako hlavní IVF a tudíž pořád zůstávají 2 pokusy, na které by přispívala pojišťovna... Je to tak? Když by člověk rád aspoň 2 děti, tak aby na ně vůbec měl... 😔

madlina
15. říj 2010

Spim,je to tak jak píšeš.Platí se pak jen za ty transfery embryek.
To píchando fakt nic není.Píchá se perem.Kdyžtak bude píchat drahá polovička 😉

evik31
15. říj 2010

@spimy jojo chápeš to s těma pokusama dobře 😉 pokud půjdete do ivf tak hormony dostaneš určo jak je to u iui nevím

spimy
15. říj 2010

@evik31 IUI leda s dárcem. Nemáme spermouše... ☹

evik31
15. říj 2010

@spimy tak to si budeš muset asi píchat hormonky určitě 😒

spimy
15. říj 2010

@evik31 ☹ A na to pero se něco doplácí?
A ještě mám dotaz - zavádí se vždy dvě vajucha?

rvasata
15. říj 2010

@spimy Zavádí se počet jaký si s mužem řeknete a hlavně dle toho jak jsou embryjka vyvinutá a tak.Záleži na hodně faktorech.

madlina
15. říj 2010

Na pero se nic nedoplácí.Aspoň kolegyně z práce nebude doplácet nic.

evaav
15. říj 2010

@spimy -ahoj zdravím novou tvář 😉 a zároven tě vítám. Já jsem z Náchoda ted mě čeká po nevidařenem v březnu Ketu,v květnu 2 Ivf žádná embria nebyla na zevedení a v září znovu 2IVF a bohužel zavedeno jedno embrio ze dvou vajec co ze mě dostali a znovu negativní. 7.11 jdu na laparku 😒 tak uvidíme co bude dál.
Je mi 30 let a z prvního IVf mám Verunku té budou v prosinci 3 roky

spimy
15. říj 2010

@evaav Ahoj Evi 🙂 Super, že máš Verunku 🙂 To se to lépe bojuje. Trochu mě děsí, když vidím, jak bojujete, holky 😕 Jste toho už podstoupily vážně hodně. Nemáš blíž Kostelec, když jsi z Náchoda?

evaav
15. říj 2010

@spimy -jo je fakt,že jsem ráda,že mám Verunku jen je člověk stejně sklamaný,že to nevychází,když to šlo tenkrát docela hladce 😉 ted mi přijde,že se na to drhé mimino soustředím víc než tenkrát na Verču i když si kde kdo myslí,že je to snadnější.Však kolikrát za den jí říkám ty naše zlatíčko tys nám to tu oživila 😉
Do Kostelce to je asi nastejno jenže tenkrát mě můj doktor doporučil do Sanus v Hk tak už tam jsem a navíc o tom Kostelci ted neslýchám moc chválu,ale každý si chválí něco jiného někomu to třeba vyhovuje zrovna tam 😉

spimy
15. říj 2010

@evaav No, jednoduché to není nikdy, to je jasné. Spíš že je lepší vize, že jedno dítko člověk má a už mu ho nikdo nevezme, kdežto když nevychází ani první pokus, žádné dítko nemáš ☹ Mám pocit, že to soustředění dělá v úspěšnosti největší neplechu. Ale jak to pustit z hlavy, když na tom člověku tolik záleží? ☹
Nejdřív jsem četla na Kostelec samou chválu, tak jsem moc chtěla tam, ale už se to skoro obrátilo, a SANUS HK mám 10 minut cesty pěšky, tak jsem za to ráda.

lenda01
15. říj 2010

ahojky holky 🙂
tak ja dnes po kontrole snad dobry, Dr. mi rekl, ze mam dva foliky, jeden 10mm a jeden 11mm a ze je to umerny tomu, ze jsem paty den stimulace.. v pondeli opet kontrola, tak jsem zvedava jak povyrostou 🙂
@spimy ahojky, taky te tu vitam 🙂 me je taky 27 a jsem z Trutnova. Mam za sebou jedno umely a jelikoz nemame zadny mrazacky, podstupuji druhou hormonalni stimulaci a doufam, ze dopadne hnedle i druhe IVF 🙂 Neboj se niceho nic, jestli se nekdo boji injekci tak jsem to ja a jak si statecne kazdy rano pichnu dve a vecer jednu, s tim perem je to uuuuplna pohodicka 🙂

spimy
15. říj 2010

@lenda01 Ahoj Lendo, díky za přivítání a blahopřeju k pěkně rostoucím folíkům 🙂 Pročpak máš další IVF až po půl roce? (Omlouvám se, jestli mám hloupé dotazy, snažím se zorientovat.)

lenda01
15. říj 2010

@spimy ne ne v pohode, jen se ptej, pokud vim odpovim a pokud nebudu vedet ja, tak holky urco jo 🙂 ja mela po prvni hormonalni stimulaci jen dve vajicka a nakonec jen jedno bylo schopny oplodneni a nezbylo nic do mrazacku, takze bylo jasny, ze kdyz se nezadari a tehu po prvnim pokusu nebudu, budu muset na dalsi stimulaci a tam musi byt asi ctvrt roku pauza aby se vajecniky vzpamatovali... a u me pul rok proto, protoze mam nizky hladiny hormonu a tak to doktor vselijak mozne zkousi lecit, ale moje telo si proste dela co chce... ale ted uz mam pred sebou vidinu toho druhyho IVF, tak se fakt moc tesim 🙂

madlina
15. říj 2010

Lenda,tak budeš další na řadě.Gratuluju k dobrý kontrole.

lenda01
15. říj 2010

@madlina no doufejme 🙂 radeji to nechci zakriknout 🙂

lintea
15. říj 2010

Ahoj, @spimy vítám, mě je 28 a bydlím u náchoda.
Jinak dnešní UTZ dopadl dobře, jsou tam pořád dvě a tlučou jim srdíčka, už se mám objednat ke svému gynekolovi, mám hroznou radost a doufám že tu nebudu dloho sama 😉

madlina
15. říj 2010

@lint,moooooc gratuluju.
Snad se k tobě brzo přidám.

rvasata
15. říj 2010

@lintea Ahojda no super,super,super,super.Už páádím za Tebou zatím s Madlinkou a pak ostatní

evik31
15. říj 2010

@lintea no páni dvojičky jo tak to je patáda přeju ti ,aby to byl aspon páreček 😀

lintea
15. říj 2010

@evik31 já si zatím moc nedovedu představit,že budou dvě 🙂 moc bysme chtěli holčičku tak doufám, že tam aspoň jedna je 😀

evik31
15. říj 2010

@lintea neboj ona tam jedna určo bude 😉

spimy
16. říj 2010

@lintea Blahopřeju, to je úžasná zpráva! 😵

rvasata
16. říj 2010

Dobré ráno.Tak já s snad strachy zblázním,než-li tam budu volat

madlina
16. říj 2010

Bré ráno,

@rvas,v kolik budeš volat?

rvasata
16. říj 2010

@madlina no konečně někdo.Mězi 10 a 11 akdyž se prý nedovolám,že oni mizavolají.Se fakt zvencnu