CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lca180
9. bře 2012

@lenda01 jj,je to super,že to vyšlo 🙂 Bylinky jsem zkoušela než jsme šli na IVF,už pro nás bylo moc náročný tak dlouho čekat...

lenda01
9. bře 2012

@lca180 o cekani mi neco povidej... ja jak vidim kolik se v mym okoli narodilo deti za tu dobu co jsme se snazili a nekterjm jsou uz treba i dva roky... no ty blaaaaho, to je dobra masaz na psychiku, to ti teda povim 🙂 ale ted uz se mezi tehulky pekne zaradime a vyradit se jen tak nenechame 🙂

lca180
9. bře 2012

@lenda01 přesně tak...mimochodem já mám přes 2 roky starou neteř a taky se začali snažit až po nás,tak tě plně chápu,vnímala jsem to taky tak. Ale my se teď budem radovat a užijem si i to zvracení 🙂 🙂 🙂

lenda01
9. bře 2012

@lca180 a uz je ti taky alespon soufl? me teda jo.. vcera to bylo horsi a dnes je o chlup lip, ale pri myslence na jidlo me to nakopava.. to je dobra legrace 🙂

lca180
9. bře 2012

@lenda01 no,právě že mi nic není a nevím,jestli je to dobře nebo ne =:o))) Jen mě občas píchne v podbříšku a to je vše,ale je pravda,že jsem doma a dost se šetřím,možná kdybych chodila do práce,tak je to jiný... a je pravda,že dneska jsem byla Pod Hradem na obědě a docela mě nakopával ten pach z kuchyně a z pošty jsem musela vyplout,protože tam bylo nějak dusno a těsno 😉 No,snad se mimi stále drží. No,nemůžu se dočkat UTZ příští pátek.

lenda01
9. bře 2012

@lca180 tak to mame stejny..pachy nejakejch jidel me nakopavaj taky jako blazen.. byli jsme dnes na nakupu a v tom obchodaku jsem trpela a jak rikas, tam kde je dusno a vydejchano, tam jdou na me taky mdloby 🙂 neboj, mimco se drzi 🙂

lenda01
10. bře 2012

holky pomoc, je mi tak strasne spatne a nevim co s tim..nemuzu nic jist a ani pit.. Mam to jak na houpacce jednou je to trosku lepsi,ale ted je to treba absolutne hrozny..

kessinkaa
10. bře 2012

@lenda01 jo a ještě tohle bylo dobrý http://www.docsimon.cz/zbozi/cocculine-oralni-t... někdy nezabralo nic 😒

lenda01
10. bře 2012

@kessinkaa kuji, dr. mi rekla at to zkusim vydrzet bez chemie jen s tema lizatkama, ale ty fakt nepomahaji ☹ je to des, lezim tu jak mrtvola ☹

kessinkaa
10. bře 2012

@lenda01 tohle jsou homeopatika,tak snad dobrý.Já to měla,celé první těhotenstí ☹

holubice.petra
10. bře 2012

@lenda01 pij zázvorový čaj...mě na nevolnosti nepomáhalo nic nevolnosti jsem měla pořád a zvracela i den před porodem (nikomu to nepřeju 😝), ale mimčo zato stojí 😀 skoro celé těhu jsem jedla jen rohlík s máslem a kakao 😎

holky já na Sanus nedám dopustit laparku mi udělali krásně jizvu jen v pupíku a tu překryju piercingem jako prd 😀 a vůbec mě do IVF nenutili měla jsem za sebou 3xIUI pak laparka pak 2xIUI to jsem si už o IVF zažádala sama...na první pokus se nám neoplodnily žádná vajíčka ☹ chtěla jsem hned na další pokus, ale dr. sám řekl že raději uděláme ještě nějaká vyšetření aby jsme nevyhazovali zbytečně peníze... tak jsme šli na imuno za půl roku zase IVF a z něho máme krásnýho Maxíka 😀 (jinak chci podotknout že u nás taky nikdy nenašli žádnou příčinu proč nám nejde otěhotnět...všude nás chválili jak jsme zdravý pár 😒 snažili jsme se pět let (v průběhu jsem jednou těhu byla ale bylo to zamlklé těhu)

přeji všem mnoho štěstí! já začnu zase bojovat příští rok 😉

chilli009
11. bře 2012

Ahojky všem 🙂, koumu jak je to vlastně s duphastonem v případě // . Nasazuje se hned při zjištění těhu nebo až třeba za 10dní?

verry
11. bře 2012

@chilli009 ahooj, já začla brát dupík 2.den po IUI. Jak jsi na tom ty,kočko? Testila jsi? 🙂

chilli009
11. bře 2012

@verry Ahojky, já ho brala taky od 2.dne IUI

antana123
11. bře 2012

@chilli009 našla si //????

lca180
11. bře 2012

@lenda01 Tak jak je? Už je to dnes lepší... u mě pořád nic,kromě občasnýchh bolestí břicha a ospalosti jsem v o.k.,až se bojím,jestli je vše v pořádku a nemůže jít o zamlklé těhu 😔 ...ach jo a ultrazvuk až v pátek...zvažujuj,jestli nejít na UTZ tady u nás místo do CARu až v pátek

lenda01
11. bře 2012

@holubice.petra dekuju za tip,ja jsem teda na srot..nevim jestli se tomu jen poddavam nebo je to fakt tak desny..za vcerejsek jsem snedla jen tri rohliky a par rajcat a jedny bebe dobre rano.. Uz jsem za tyden sundala 4 kg a desim se toho,jestli to tak pujde dal ☹ trochu se bojim toho,ze se me ty nevolnosti budou drzet cele tehu ☹
@lca180 ahojky 🙂 jestli te boli brisko a jsi unavena,je to jisto jiste na dobre ceste,takze zadny osklivy myslenky o zamlklem tehu.. Me je teda hrozne,bud rada,ze jsi fit 🙂 dnes uz jsem i zvracela ☹
@chilli009 tak uz nas kocko nenapinej? Nasla si // na testiku?

chilli009
11. bře 2012

@lenda01 jukni do fotoalba 🙂 snad bude vše ok 😵

chilli009
11. bře 2012

11.den po 2.IUI snad bude sílit a bude vše vpořádku 😵

lca180
11. bře 2012

@chilli009 pěkný testík,gratuluji,já to měla takhle taky 11.den po ET 🙂

chilli009
11. bře 2012

@lca180 doufám, že bude vše vpořádku, pobolívá mě břicho, tak to snad nic není

lca180
11. bře 2012

@chilli009 jo,tak to mě bolí denně...jak když do mě mimi "píchá prstem zevnitř",pěkný zlobivý dloubance 🙂 🙂 🙂

chilli009
11. bře 2012

@lca180 jj, je to takový pichlavý, ale není na to moc brzy? nevíš, jestli si mám zajet pro duphaston?

lenda01
11. bře 2012

@chilli009 jestli je duphaston neco jako utrogestan, tak ten asi budou chtit, abys chvili jeste uzivala... takze ja bych si ho asi osefovala a nebo zavolej do CARu a optej se... jinak bolest bricha je myslim dobry znameni, takze zadnej strach 🙂

chilli009
11. bře 2012

@lenda01 jj, duphaston je jako utrogestan, tak já si tam ráno zavolám a popřípadě zajedu hned pro recept, pořád mi to nějak nedochází, je to splněný sen 😵

lca180
11. bře 2012

@chilli009 to nevím,tenhle lék neznám...já jsem na Utrogestanu a píchalo mě již hned od ET anebo když jsem se víc zatěžovala.Mně v Sanusu řekli,že mám volat,jen když mě bude silně bolet břicho,budu mít křeče anebo krvácet.Jinak já mám pořád nafouklý břicho,ale to asi bude vlivem Utrogestanu

chilli009
11. bře 2012

@lca180 já jsem právě duphaston dobrala v sobotu, vím, že se bere do 12.týdne těhu, ale nevím od kdy? Snad nebude potřeba volat do Sanusu a bude mímísku dobře jak u Tebe, tak u mne.

lca180
11. bře 2012

@chilli009 No,tak si tam radši cinkni,mohla ti toho sestra napsat méně na recept...mně se stalo,že mi napsali při IUI Prednison a sestra se uklepla a místo 1 tableta denně napsala na recept 14 a to zrovna u tohoto léku možné je.Tak důvěřuj,ale prověřuj.

chilli009
11. bře 2012

@lca180 zavolám tam hned rána, abych si tam kdyžtak zašla před prací, díky 🙂