CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
15. zář 2010

dobrou, já jdu z práce domů, konečně 🙂

dasty79
autor
16. zář 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám, co jste toho včera napsaly 🙂 My jsme byli včera poprvé v Sanusu Pardubice a super 🙂
Musím přistup paní dr. jen a jen chválit!!!!!Přes hodinu jsme tam seděli a povídali si a ona nám
naplánovala, co s náma 🙂
Vítám nové snažilky 🙂
@lintea - já bydlím taky kousek od Náchoda 😀

evik31
16. zář 2010

@dasty79 ahoj 😉
jinak rvasátko jsem zpět z kontroly a 1.10. mám nástupu do nemocnicemám dva ledvinové kameny ach joo 😝
tak jsem zvědavá jestli budem moci jít v říjnu do dalšího ivf,nebo jestli si budou vyžadovat nějakou rekonvalestenci,no uvidíme

lintea
16. zář 2010

@dasty79 ahoj, to jsme se teda pěkně sešly 😉 Tak co má s váma dr. v plánu?
@evik31koukám,že to taky nemáš jednoduchý, jako by nestačili ty starosti s tím že to nejde, co.Já docházím 2x do roka na urologii, ale jen na kontrolu, jestli se něco nemění.Z kamenů mám právě taky strach,máme to v rodině.

dasty79
autor
16. zář 2010

@evik31 - ahojky 🙂 Ty máš chudáku ještě problém s ledvinama?Chudáku, to aby toho nebylo málo.... 😒

evik31
16. zář 2010

@lintea jo ty ledviny jsou k prdu,ale člověk je potřebuje naštěstí mám problémy jen s jednou ta druhá je v pohodě 😖
@dasty79 jo mám už je to k posrání,když se to sere tak se to sere 😠

dasty79
autor
16. zář 2010

ahojky lintea 🙂
dr. nám dala doporučení na imunolgii - tak už jsme objednaný.a pak vše od začátku - udělá 3.den cyklu hormonální profil + stěry.A 12.den cyklu utz a kdyžtak IUI.Laparku zatím pořád odsouvá, když už jsem otěhu.Zatím zkusíme tohle a počkáme na výsledky z imuna.A pak se uvidí co dál 🙂 ale je fakt dobrá - snaží se přijít na problém.Proč byl ten potrat, proč při IVF - z 25 vajíček - nezbylo nic ☹ atd.Sice je to vše od začátku,ale já jsem ráda,aspoň vše pořádně proklepne.Né jako předchozí dr. - ten jen řekl - potrat to se stává, IVF vyjde příště, a furt jen na vše dost času a nic se nedělo.

dasty79
autor
16. zář 2010

@evik31 - daj tě do pořádku a bude to ok a tybudeš za chvilku těhulka 🙂
To já zase musím každou chvíli lítat k dr. na endokrinologii - mě pořád hlídaj štítnou žlázu 😒

evik31
16. zář 2010

@dasty79 tak tu mám naštěstí v pořádku,ješto to a už by mě mrsklo 😠

lintea
16. zář 2010

@dasty79 tak to je fajn, že to aspoň řeší.Můžu se zeptat kam se máš obj. na tu imunologii? Mě to právě posílal přímo dr. do fakultky v HK a hrozně dlouho to trvalo.Pak mi dr. řekl,že mám kardiolipinový syndrom a je to složitý vysvětlovat, a napsal anopyrin.Takže jsem to hledala všude možně co to je 😒 všude píšou,že by se ten test měl opakovat aby se to potvrdilo, ale nic takovýho dr. neříkal, tak jsem přemýšlela, že bych si to zařídila sama.

lintea
16. zář 2010

holky mě tak bolí v kříži, ani pořádně sedět nemůžu, to jsem minule vůbec neměla.Taky mě začlo bolet v krku, hlavně že mi dr. vždycky po ET říká ať nenastydnua ať k nám nikdo nemocnej neleze 😅

evik31
16. zář 2010

@lintea tak se koukej opatrovat teda jo,jestli jsem dobře pochopila tak jsi po et ,kdy se chystáš testit 😉
budu si muset pořádně pročíst první stránky dokud nás tu tolik není 😀

lintea
16. zář 2010

@evik31 🙂 na ET jsem byla v sobotu, takže oficiálně testit bych měla asi 26.9. ale pohybuju že to vydržím 😀
právě že u mě je problém, že pozitivní test jsem měla vždycky, jen to ty moje embrya vždycky brzo vzdají, a to právě by mohl způsobovat ten syndrom, proto si chci jestě zopakovat tu imnologii. Vám přišli na nějaký probém?

skol
16. zář 2010

ahoj holky, tak já hlásím, že dnes dorazila ms, takže ani 2 IUI nedopadlo..no jdu volat do Sanusu, doběhnu si rpo recept na clostil a jdeme do třetího kola....musím si jít dnes něco koupit abychs i udělala radost...

skol
16. zář 2010

jéé Eviku, tak my máme i stejnýho doktůrka..tak holky to jsem zvědavá, jeslti se nám podaří se někdy sejít společně v čekárně🙂

lintea
16. zář 2010

@skol Ahoj,to mě mrzí že to nedopadlo.Jinak v té čekárně už jsme se třeba sešly, je o tom nevíme, skoro vždycky je tam plná čekárna, dokonce i sobotu tam byli minule 4 páry.

skol
16. zář 2010

@lintea díky, taky mě to mrzí..kyž jsme šli na IUI poprvý,říkala jsem si, že by to byl zázrak kdyby si to podařilo,ale ted to druhy jsem věřila,že klapne..no a neklaplo.

skol
16. zář 2010

@lintea jo a s tou čekárnou...tak jak to uděláme...růži do vlasů, v podpaží noviny🙂,at se poznáme

lintea
16. zář 2010

@skol já sem tomu IUI taky moc nevěřila, ale vždycky jsem tak trochu doufala, tohle je vždycky na dlouho, ale aspoň, že se to dá zkoušet hned další měsíc znova.

lintea
16. zář 2010

@skol 😀 no to by jsme se opravdu nepřehlídly, já jsem tam teď poslední 3 týdny, byla dvakrát do tejdne 😝 už mě to dlouhý čekání nebavilo a na krev jedu až 27.9.

dasty79
autor
16. zář 2010

@lintea - jsme objednaný do HK do fakultky -ale chtěj doporučení.Anopyrin už jsem taky brala dřív.Ale mě to dr. vysvětlovala, že právě na tu imunologii prozkoumaj mrtě možností - protilátky proti spermiím, proti vajíčku,....že toho je strašně moc!Že právě většinou doktoři udělají v centrech jenom nějkaý základní,ale je lepší to komplet imuno - tam se dá prej zjistit dost.Někdo zas má třeba prednison na tři měsíce a to musí být chráněný sex a pak teprv povolej snažení,....je toho hrozně moc.Jdem tam v říjnu - výsledky budou za 2.měsíce.Je tod dlouhá doba -ale zas ne tak dlouho a třeba fakt objeví problém.Tak je zbytečný podstupovat teď IVF, když se neví jak to vše je...

@lintea - takhle to měla jedna holčina taky - bolelo jí v kříži a pak byla těhulka 🙂 a já když si vzpomenu na sebe, tak jsem to taky tak měla - cca týden před ms, která pak nedorazila - tak mě bolelo v kříži.Věř tomu a za chvíli nám určo nahlásíš // 🙂

skol
16. zář 2010

@lintea tak toho 27. je šance že se tam potkáme, to budu nějaký 12den cyklu, půjdu na ultrazvuk..no už shánět kytku do vlasů 😉
holky já vlastně nevim co kdyby mi vyšla ovulace na víkend.dělají v sanusu IUI i o víkendu?

lintea
16. zář 2010

@dasty79 ty protilátky proti vajíčku a spermiím mám v tom výpisu taky, a je to ok, ale kdyby to nevyšlo řeknu si taky jestli by mi dr. nevypsal žádanku, tohle je fakt na prd, vždycky dlouhý čekání, pak konečně pozitivní test kterej krásně sílí a najednou konec, tak že chci vědět čím to je.

lintea
16. zář 2010

@skol o víkendu tam má vždyck někdo službu, já tam byla na ET jednou v neděli a jednou v sobotu, ale IUI mi na víkend nikdy nevyšlo.

dasty79
autor
16. zář 2010

A tys byla ve fakultce na tom imunu @lintea - uvidíš, že to tentokrát dopadne 🙂

lintea
16. zář 2010

@dasty79 ne, krev mi brali v Arletě, ale mám ten výpis a posílali to do fakultky, i genetiku ale tam jsem měla jen karyotyp, ten byl normální, tak jsem se tím už nezabejvala.

evik31
16. zář 2010

@lintea tak ted nevím jaký problém máš na mysly,jestli myslíš gynekologický tak mám odstraněné vejcovody byly zcela neprůchodné takže u nás je náděj pouze ivf 😒
@skol tak to mě mrzí,ale příště už to určo výjde 😉

lintea
16. zář 2010

@evik31 jo to jsem myslela, sem se blbě vyjádřila 😉
tak já se jdu pakovat do práce, večer možná ještě kouknu, uvidím jaký bude pracovní nasazení 😀

evik31
16. zář 2010

@lintea tak si to tam užij 😀

rvasata
16. zář 2010

Krásný podvečeeeer