CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

anina32
20. čer 2012

@martina_81 Já jsem byla na neschopence už od OPU, protože jsem měla náběh na OHSS, měla jsem pít 6 litrů denně a s tím souviselo časté navštěvování WC, takže by ze mě v práci moc radost neměli, pracuju jako pokladní v kauflandě 😀, na neschopence jsem do ted, ještě dva tři týdny a mateřská 😉 . Doma jsem se šetřila asi první dva dny, pak jsem fungovala víceméně normálně, protože jsem byla přesvědčená že to nevyšlo. Jako brala jsem utrogestan a po něm vždycky tak hodku ležela. Dodržovala jsem to co nám řekli, netahat nic těžkýho, žádnej sex a žádný koupání, jenom vlažná sprcha, ale nějak jsem tomu nevěřila, byla jsem přesvědčená že jsem je nechala v sanusu na záchodě, když jsem šla po těch dvou hodinách na malou. Ale na druhou stranu jsem testovala hodně brzy, už šestý den jsem měla téměř neviditelný dušík, osmý den jsem si byla jistá 😵 A pak jsem pekla vánoční cukroví a byla štastná 😉

martina_81
21. čer 2012

@anina32 joo, to já jsem měla tak y ten pocit, že jsem je určitě nechala v sanusu na záchodě. 😉 Jinak na neschopence jsem od začátku stimulace, dělám 12ky v nepřetržitým provozu, tak dr. říkal, že by byla lepší neschopenka, abych byla v klidu. Takže odpočívám už 2 týdny. 😉

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 @jany74 tak si představte, že ten šílenec mi zvedl nohy u postele!!!! 😖 Máme polohovací rošt a on hned, že mi dá nohy nahoru, že to bude určitě lepší, ne? Není to sice nějak znatelný, ale stejně mám pocit, že to přehání. Ještě, že je dneska v práci, jinak by mě nepustil ani na pc. Ale zase mi neuvaří. 😒

jany74
21. čer 2012

@martina_81 Klid Marti,ono ho to přejde.A navařit Ti může dopředu.Aspoň bude zaměstnaný něčím jiným.Ale jinak Ti závidím.Po druhé jsem na to věechno byla skoro sama.Zkus si to užít. 😵

martina_81
21. čer 2012

@jany74 Tak to já jsem ráda, že se stará a chce, abych byla v klidu, jen mám prostě pocit, že už to přehání. 😉 Jeho péči si samozřejmě užívám, je to moc fajn. 😀

petrufa86
21. čer 2012

@anina32 se muselo jedině vstřebat. Hmm, dobrý sen, ale to by už na to dávno přišli že tam jsou 2. Tak doufej, že to byl jen sen 😀 😀 😀 😀 😀

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 to si děláš srandu, ne???Aby to s tou péčí nepřehnal. Těhu si fakt nevyležíš. Když to má dopadnou, dopadne to, když ne, tak ani ležení ti nepomůže. A co se týká fungování. My jsme ve čtvrtek jeli na oběd a od pátka jsem normoš začla vařit, teda nic složitýho, aby nebyla kupa nádobí. Takže já dopol uvařím, pak umyju nádobí a jinak nic nedělám. Jinak máš zákaz tahat těžký věci, sexovat, nevytírat, nevysávat, nežehlit, nekoupat se a to je snad všechno. Funguj jako normálně jen nedělej ty zmíněný věci. Jinak jak je po nultém dnu?? Dneska 1 den s bobkama. Divný pocit, ne?????? Si říkám jsou tam , nejsou tam???

anina32
21. čer 2012

@petrufa86 tak já se přiznávám že jsem už 4. den žehlila😉

petrufa86
21. čer 2012

@anina32 I ty jedna. to já ne, já jsem to vydržela a žehlila jsem až sem to měla potvrzený od dr. No vidíš a taky se nic nestalo. 😀

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 jo, fakt divnej pocit. 😒 Říkala jsem mu večer to samý, že jestli to má dopadnout, tak to dopadne a jestli ne, tak mi nějaký nohy nahoře fakt nepomůžou. Ale zas to beru tak, že je z toho vyšaškovanej víc, než já, tak má strach, aby jsme něco nepo......, takže ho chápu. Neboj, dělám všechno, jako doteď...... jen vegetím. 😀

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 @anina32 a já jsem se naučila nežehlit vůbec, takže žehlení mi nehrozí. 😀 😀 😀

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 tak to si nedovedu představit, nežehlit 😝 😝 tak to Jarda naštěstí takhle vyšaškovanej nebyl. Samozřejmě mě říkal, nedělej tohle, nedělej tamto, já to udělám, ale všeho s mírou. Jojo, taky vegetím 😀 😀 😀 😀 jen nemůžu odpol spát. V úterý jsem poo usla po zavedení utroše na 2 hoďky a v 1 jsem v noci ještě čumákovala 😝 😝

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 tak to já si taky nikdy nedovedla představit nežehlit, protože zmuchlaný hadry nesnáším,ale pak jsem na jedné diskuzi hodila otázku ohledně žehlení, protože vím, že v dnešní době hromada lidí nežehlí a divila by ses, co mi všechno chodilo za rady. 😉 Jeden starší pán mi dokonce na půl stránky napsal popis, jak pověsit košili, abys ji nemusela žehlit a nebyla zmuchlaná. 😀 Tak už to víc než rok praktikuju a paráda, naposledy jsem minulý týden (asi po půl roce) žehlila Jirkovy rifle a moje šaty, jinak nic nežehlím, pěkně to vyvěsím, hned složím a super. 😉

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 panečku, tak to by mě nikdy nenapadlo, kór neehlit košile.

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 tak u nás naštěstí moc košil není, jen moje letní a ty se fakt pěkně vyvěsí, když si dám záležet. 😉

littlemousecz
21. čer 2012

@martina_81 @petrufa86 tak hlásím pokračování. Pořád máme tři. Jedno pětibuněčný, jedno tříbuněčný a jedno dvoubuněčný. Tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat zítra. Už jsme se definitivně rozhodli, že dáme 2 a kdyby to vyšlo, tak to prostě nějak zvládneme.

martina_81
21. čer 2012

@littlemousecz ahooj, tak vyvíjejí se asi pomalu, ale jistě. 😉 To je fajn, že půjdete taky do dvou a nebojíte se toho. 🙂

petrufa86
21. čer 2012

@littlemousecz Neboj, do zítřka to ještě trošičku doženou. 😉 😉 😉 😉 😉
@martina_81 u nás taky ne. Teď mě psala holčina z naší diskuze, že dnes byla na UTZ a má zamlklý těhu. V 7tt mimi odpovídalo 4tt. To je děs. Když už se jim to konečně povedlo, tak zase tohle. To je tak nespravedlivý ☹ ☹ ☹ ☹

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 joo, taky jsem to před chvílí četla. ☹ A pak mysli pozitivně. 😖 😖

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 jojo, úplně mě je z toho šoufl, radši jsem to ani neměla číst. A pak že // jsou vítězství. Prdlajs. Vítězství je až v den porodu, kdy víš, že je vše ok.

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 joo, přesně tak, nejásat předčasně. 😖 taky si myslím, že // jsou jen první krok k případnýmu úspěchu.

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 a co ty, už máš podloženou hlavu, ruce, nohy, zadek a ???? 😀 😀 😀 😀 😀 Budoucí otec po návratu z práce opět pečuje ,????

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 zatím ne, jen přišel z práce, zpucl mě ze srandy, že neležím - seděla jsem a jedla, a odjel k rodičům, protože mu zoufale volal táta, že teče bazén. Slíbila jsem si, že se nebudu rozčilovat, ale říkala jsem Jirkovi, co by sakra (použila jsem mnohem horší slovo) bez něho dělali? Někdy mě to fakt sere. Dělá jim tam pitomce, ale sám to nevidí a vždycky to komentuje slovy "Ty bys to pro svýho tátu neudělala?" Musím končit, zrovna dorazil, tak zatím.

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 aha, takže Jirka nepostradatelný???? to je jak tady. Jardo, utáhl bys ty dvířka u kuchyně, utáhl bys tohle a tohle. Vždycky taky rostu. to neznamená, že když je barák Jardův, že tady bude všechno dělat on. Ať si řekne tchánovi. Já tchána taky nechodím otravovat ať mě opraví něco u nás v ložnici, obýváku nebo na chodbě. JJ. utíkej ležet, ať to zase neschytáš. Pa zítra

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 joo, přesně tak, už tam s ním vůbec nejezdím, protože mě vytáčejí, sotva otevřenou "pusu", protože jak píšeš, to je samý "bylo by potřeba udělat tohle a tamto a kdy přijedeš posekat zahradu a kdy opravíš světlo a kdy se pustíš do toho bazénu?" A to je barák plnej lidí a my tam nebydlíme. To mě sere nejvíc, kdyby tam byl táta sám, tak to ještě chápu, ale má "mladou" ženu (vzal si o 10 let mladší zlatokopku, co si ho vzala jen pro prachy-dělal nějakýho ředitele a byl v balíku, jenže on pak měl problémy s ledvinou, několik let je po transplantaci, v invalidním důchodu, takže už to není takový) a ta má 2 děcka, co jsou stejně starý jako já a Jirka. Ale dělat tam jezdí Jirka. 😠 😠 Ještě chvíli můžu, sedl si k bedně, má tam nějaký válečný program a to já nemusím, tak si dokoukám film na pc, co se mi odpoledne sekl.

petrufa86
21. čer 2012

@martina_81 já taky válečný programy a dokumenty o Hitlerovy nemusím. A Jarda by na to taky furt čuměl. Ještě že máme 2 televize. Tak ať zaměstná zlatokopku nebo její 2 fagany, ne?? Posekat trávu není snad takový umění. Občas mě připadá že je Jarda jak maminčin mazánek. Jako ve 35 letech by měl být malinko jinde bych řekla. to je jak když šel poprvé a podruhé na operaci tak kontaktující osobu napsal mě. A když šel teď?? Tak napsal mě a pod to tátu a mámu. Tak sem se vytočila a říkám mu. Jasan a napiš si tam ještě obě babičky a strejdu a tetu ať tam máš všechny. tak byl uraženej co sem si to dovolila říct.

martina_81
21. čer 2012

@petrufa86 to já si při laparce automaticky napsala Jirku, když s ním žiju. 😉 Zlatokopka by si zničila nehty, kdyby něco dělala a dětičky na práci taky nejsou, ale to bys je musela vidět a hned bys jim jednu flákla, jaká matka, takový děti. 😠 Vztahy tam jsou víc než zajímavý, když mě naposledy Jirka ukecal, abych jela s ním (snad někdy v únoru), skončilo to tak, že jsem týden rozdejchávala, co jsme si tam s něma všechno řekli a zařekla jsem se, že už tam s ním nepojedu, že mi to za ty nervy nestojí. Jednou jsem dokonce zvažovala, že se s ním asi rozejdu, protože takovýho tchána a tchýni fakt nechci (a nedokážu si představit, že bych jim svěřila dítě), ale pak jsem si řekla, že na to kašlu, že s nima přece bydlet nemusím a že bez hlídání to snad taky nějak zvládnem, i když vůbec netuším jak, ale určitě nejsme jediní, co to musí řešit,tak snad to nějak dopadne.

littlemousecz
22. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 ahojky, tak máme pořád tři bobky, dva lepší kvality a jedno horší. na transfer jdu v neděli v 9, tak mi držte palce. já vám držím taky všechny co mám, ať to zdárně dotáhneme do března k porodu.

martina_81
22. čer 2012

@littlemousecz Ty už to máš takhle spočítaný, jo? 😀 Neboooj, držím Ti všechno, co mám, ať to dobře dopadne a bobci se uchytí. 😉

littlemousecz
22. čer 2012

@martina_81 no jasně že jo 😀 a navíc je březen podle mě ideální měsíc, na porod. pár týdnů se bude doma a v létě pořád venku s kočárrem, naprosto ideální ne?