CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
25. čer 2012

@littlemousecz tak to by mě asi taky hráblo,dobrá pálka. 😒 Jo, je fajn, že aspoň chlapi myslí optimisticky, jsem na tom úplně stejně. A testy mám taky 2, byly v tom 1 balení. 😉

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 já bych to taky chtěla vědět hned po transferu, ale to jaksi nejde. Víš co se říká, kdo si počká, ten se dočká. tak v neděli budeš 11DPO tak to by tam měli být určo už //. Neměli už v Sanusu na dveřích když jsi byla na transferu napsáno kdy mají dovolenou???? Vždycky měli 14 dnů v kuse a minule to měli nějak v půlce července. A co utroš, dobrý??? Už máš taky blátíčko?? 😀 😀 😀 😀 😀
@littlemousecz tak zase nemáš tak namáhavou práci tak by to mělo být ok. A co, nejsi po utroši spící panna??? Týjo, to vypadá, že budete mít kuchyň ze zlata, ne????????? 😀 😀

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 nic o dovolené tam nebylo. 😒 Nebo jsem si nevšimla. Utroš v poho, jen už mě to neba. a blátíčko taky moc nepociťuju, asi proto, že se pořád válím. 😀 😀

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 Tak to máš dobrý, já jak už normoš fuinguju tak to vždycky cejtím jak to teče 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 to mě právě vytáčí nejvíc, to ranní a polední zavádění, že když pak dýl neležím, tak to teče, ale to se dá čekat, že? 😒 😒 První 2 dny mi to zaváděl Jirka, ale vzdala jsem to, bylo to horší než prohlídka na gyndě, opravdu důkladně se snažil dodržet "zavést hluboko do pochvy", takže jsem ho stopla s tím, že už bych ho pak asi nenechala sáhnout ani normálně, jak to bylo nepříjemný. 😉

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 jojo, prostě se to rozpustí a trochu vyteče. To neovlivníš ani tím kdybys ležela hodinu 😝 😝 To já je tam teď nestrčím moc daleko, mám tam málo místa 😨

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 nějak jsem to nepochopila s tím, že tam máš málo místo, ale radši se ptát nebudu. 😀 😀 😀 Jak to je,když se jde na krev, to mi výsledky stejně hned neřeknou, ne?

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 ze zlata to kuchyň nebude, chtěli jsme z masivu, ale asi to pak ještě přehodnotíme, podle toho, kolik na ni zbyde.
z utroše spící nejsem, v práci sedím nebo poloválím v křesle u stolu, když chci, tak se trochu projdu, takže pohoda, jinak ze mě moc utroš neteče, to bude asi tím, že mám zakloněnou dělohu, takže mě celej ženskej vnitřek nesměřuje dolů, ale dozadu k páteři. jinak jsem to vychytala tak, že ráno v pět mě Honza vzbudí, než jede do práce, jdu se vyčurat, zavedu utroš a pak jdu ještě na hodinu a půl spát, takže se stihne krásně vstřebat. v poledne jím a večer zavedu než jdu spát. Asi kdybych zavedla v poledne a hned trajdala po kanclu, tak by ze mě vytekl i přes zakloněnou dělohu.Jak říkal můj doktor v Sanusu, i když se při polykání dostane do krve toho progesteronu míň, než přes sliznici, tak pořád lepší něco, než nic, pokud by to všechno vyteklo. uvidíme, jak to budu snášet dlouhodobě, zatím mi z toho fakt nic není. Spící jsem po obědě jako normálně, změnu nepociťuju 😀

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 Protože asi sestupuje čípek nebo co, tak už tam není takovýho prostoru jako předtím. Nene, výsledky jsou ten den v 13 hodin.
@littlemousecz tak to máš dobrý, to bude asi tím. Já taky se vždycky probucím kolem půl 8, tak si vezmu prednison, estrofem, listovku, zavedu utroš a stejnak dřív jak v 10 nevyhejzáme, takže se krásně rozpustí.

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 já beru ráno jen prednison a zodac na alergii, listovku až večer, abych toho neměla ráno moc. estrofem neberu, sliznici mám vždycky ukázkovou, jsem teď jak chodící lékárna.

petrufa86
25. čer 2012

@littlemousecz to já taky. Vždycky z lékárny odcházím s igelitkou. Já mám ráno 1x listovku, 1 x estrofem, 1x prednison a 2 x utroš, v poledne 2x utroš a 1x estrofem a večer mám 2x utroš, 1xestrofem 1/2 prednison a injekci.

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 no tak máš toho teda o dost víc, než já, to jsem na tom ještě dobře 😀

petrufa86
25. čer 2012

@littlemousecz to jo 🙂 to jarda vždycky žasne když to do sebe láduju

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 no co se dá dělat, přece to teď nevzdáme jenom kvůli hromadě prášků ne? však se berou jen do 12 týdne ne? aspoň utroš, jak estrofem, to nevím. listovku asi taky bdu brát jen v prvním trimestru.

petrufa86
25. čer 2012

@littlemousecz Jojo, na prášky a injekci prdlím, to je to nejmenší. Jojo, do 12tt, ale mě doktor slíbil že když se to povede, tak že utroš a estrofem budu brát ještě hodně dlouho. 😝 😝 😝 jojo, listovku jen v prvním trimestru, pak už to nemá cenu protože tělo ji nevyužije.

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 kde se dneska flákáš???

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 sorry, seděl tady Jirka, ale zrovna jsem osiřela (má noční), tak jsem zase tady. Ten estrofem máš na co? Na tu krev jsem se ptala kvůli neschopence, protože by mě zajímalo, jak to dělají. Dobře, když začnu krvácet, tak je odběr krve už téměř zbytečný a nechám si PN ukončit, ale zase na druhou stranu asi, i když krvácet nezačnu, tak to ještě neznamená těhu, ne? Takže odpoledne mi sestra po tel. řekne, že test je negativní a já si pojedu do Pce extra ukončit PN? A když bude pozitivní, tak bych ráda nějaký vycházky, protože z tohohle už mi fakt hrabe. 😖

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 týjo, ten se z těch her jednou zblázní, ne??? Ten estrofem je na růst děložní sliznice. Odběr krve je sice zbytečný, ale oni ti ji pro sichr stejně vezmou abys neměla třeba mimoděložní. A v den krve ti kontrolku ukončí ( nechají třeba do neděle) Když budeš mít na testu // tak tam pak musíš jít myslím 2x po dvou týdnech na UTZ a pak tě už převedou k tvýmu gyndr. Ne, když to budeš mít negativní tak si myslím že ti to ukončí hned a kdyby něco, tak ti vystaví jinou. Můžou ti ji myslím vystavit 3 dny zpětně. A pokud budou //, tak ti dají vycházky, ale max. 6 hodině denně.

littlemousecz
25. čer 2012

@petrufa86 no na utroši je napsaný, že se smí brát jen v prvním trimestru, tak doufám, že dýl to brát nebudu. ale je mi to asi fuk, jen ta spotřeba intimek 😀 já teda přešla na látkový, takže jsou prací, ale stejně, budu muset ještě přikoupit

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 to jsem teda zvědavá. 😒 Joo, je na hry magor. Nejvíc mě vždycky fascinuje, jak tady hodiny vymýšlí se spoluhráčema různý útoky a blbosti. Ještěže tu debilní farmu už nehraje, to bylo taky něco na moje nervy. 😒 Ale zas na druhou stranu, do hospody nechodí, nepije a lepší, když hraje na pc, než abych házel prachy do automatů. A jak říká moje sestřenka, jejíž manžel taky hraje jak šílenej, aspoň ho mám pod kontrolou. 😉

petrufa86
25. čer 2012

@littlemousecz to jo, to máš pravdu. já jsem si koupila obyč v lidlu, je jich v tom 45 a stály ani ne 40 kč, takže to jde. Jinak já za 14 dnů mám už načnutý 2 balení 😝 😝 Látkový, jo? to slyším poprvý

martina_81
25. čer 2012

@littlemousecz látkový intimky? Ty se z toho látkování zblázníš, ne? 😀 Já teda o nich taky četla, ale nezkoušela jsem je, pořád si to tak nějak nedokážu představit. 😒

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 tak to bych mu přála dvojčátka, oni by ho ty hry rychle přešly 😀 😀 😀 😀 to si děláš srandu?? Tak to by si rozuměl se synovcema, ty taky nedělaj nic jinýho než že mastěj hry. Bych je hnala sviňským krokem. to Jarda sem tam do hopsy chodí, ale teď jak je nemocnej tak moc ne a když, tak max na 2 skleničky červenýho vína

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 koukám, že taky chodíš hodně do Lidlu, viď? Já jsem si koupila úplně ty samý. 😀 😀 A do práce jsem si kupovala ty jednotlivě balený - Siempre, je jich tam 32 a taky nebyly drahý a jsou super.

holubice.petra
25. čer 2012

@martina_81 malá rada: já jsem měla neschopenku celé těhotenství po transféru jsem měla 4hod.děnně a po potvrzení těhotenství mi dali ještě v sanusu vycházky neomezené...musíš je ale o to poprosit ještě v sanusu když tě převedou k tvému dr. tak gyndaři už ty neomezené vycházky nechtějí psát 😉

petrufa86
25. čer 2012

@martina_81 na ty sem taky původně koukala. Jojo, do Lidlu a do Alberta, když jedu do Mýta tak doTesca a když do Pardubic tak do Kaufiiku. Jediný co nemusím tak Penny. tam chodím jen když mají na něco akci.

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 zastávám stejný názor a úplně se toho bojím, nechci, aby děcko sedělo od rána do večera u pc a to už jsem Jirkovi taky řekla. Nechápala jsem, když kolega v práci koupil 5ti letýmu synkovi netbook,aby mu nebrzdil počítač, takže malej sedí celej den u netbooku a mastí hry, no hnus. Ale aspoň nezlobí, ne? prostě tuhle dobu fakt nesnáším. Fakt, pc je dobrá věc, když potřebuju na netu něco najít, super, ale k životu ho nepotřebuju. Třeba Jirka má počítač od svých 10ti let a hraje, dřív když jsme spolu začali chodit, tak hrál třeba celej den až do půl třetí do rána. Občas, když jsem šla na noční na přesčas, tak jsem ho ráno o půl sedmé ještě našla u pc, prostě závislák jak prase. Teď už je to tak nějak lepší, dokonce i spávat už chodí se mnou, což se mi dřív mohlo jen zdát a neskutečně mě to vytáčelo.

martina_81
25. čer 2012

@holubice.petra ahooj, tak mně v Sanusu řekli, že vycházky do odběru krve psát nesmí, že to mají od sociálky zakázaný a jinak od letošního roku neomezený vycházky nejsou, podle zákona Ti dr. může napsat max. 6 hodin. 😒

martina_81
25. čer 2012

@petrufa86 já z Lidlu miluju to jejich tekutý mýdlo Cien - fialkový (nevím jestli lotosový květ nebo tak nějak), buď je v pumpičce v půl litrovém balení, nebo v tom pytlíku na dolití. A ten jejich intim gel taky není špatný. Celkově mají dost dobrých věcí. 😀

holubice.petra
25. čer 2012

@martina_81 aha tak to jsem nevěděla 😲 😒