CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

masel
12. črc 2012

@littlemousecz Jojo.Zatím papa a dopřávej bříšku jen to nejlepší 😉

martina_81
12. črc 2012

@masel takže to máte jak u nás. 😀 no mít vejcovody,tak asi taky skončím na antikoncepci. Těžko říct, co je lepší a jestli by nám to teď šlo přirozeně. Já vždycky říkám,že tenkrát zasáhla nějaká vyšší moc a zbavila mě těch vejcovodů,jinak bych teď asi měla děcka s takovým kreténem,že bych byla v lepším případě šedivá a v horším v blázinci. 😠

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 jj, je to tak jak píše
@littlemousecz píchnu si pregnyl aby sestoupily vajíčka a oni mě tam katetrem stříknou ne embryo jako při etu nebo ketu ale jen spermouše. A buĎ se do vajíčka zahryznou nebo ne 😀
@martina_81 myslíš, že Jirka bude chtít, že už nebude uraženej?? Ale už komunikujete tak snad jo, ne?
@masel no vidíš a měli jste ukázkový spg a přitom říkají že by měl být naposledy 2 dny před tím. Že se "odplaví" ty starý a zůstanou jen ty nový.
@masel neboj, když se Vám IUI povede, tak budete taky abstinovat. Do 12tt se nedoporučuje sexovat protože se tvoří celý ten človíček, hlavně orgány atd a aby se tam nic nepoškodilo

Tak to vypadá že já budu asi nadržená až do konce života 😀 😀 😀 😀 protože kvůli tý trombofílii mám prášky zakázaný 😉 😉 😉

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 jestli bude chtít? Bude muset! 😀 😀 😀 Ale ne,po dvou dnech tiché domácnosti to vždycky stojí za to a podle toho,jak na mě odpoledne sáhl,chtít určitě bude. a když ne,tak si to vezmu sama. 😉 😉
ten pregnyl pícháš kdy? určitě se zahryznou, když ho tam budou mít naservírovaný. 🙂
Ty si taky myslíš,že orgasmus může embryjku uškodit?
Jinak Jirka je teď zase u rodičů,kdyby ses třeba divila,že jsem na pc. 😀

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 to je jak v kameňáku. Paní, ale já Vás nechci znásilnit. Ale budeš muset 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To já nevím, podle toho jak dopadne zítra UTZ. Píchá se 2 dny před, takže buď v pátek v 21:00 hod nebo v sobotu v 21:00 hod. Čoveče nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, jestli to může uškodit. Záleží asi na tom jak a čím si ten orgasmus způsobíš. Bylo mě to divný, říkala sem si, buď je nebo šel do práce nebo je pryč.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 a nebo mě sem milostivě pustil.... takovou možnost tam nemáš? 😀 To je dost nereálný,viď? No minule jsme tady přece probíraly,jestli se můžem aspoň vzrušovat,když už nemůžem po transféru sexovat. ale dr. říkal jen pohlavní styk, o ničem jiným nemluvil. Tak jsem se dnes chtěla zeptat, ale nenašla jsem odvahu. 😒 Protože když už dělám dobře partnerovi,tak z toho chci taky něco mít, to je snad logický,ne? 🙂 Tak jen doufám,že Jiří nepřijede moc unavenej, abych si mohla naposledy užít,protože víkend má noční a to už s ním nic nebude. 😉

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 No vidíš, tadyta možnost mě ani nenapadla. Já si myslím že by to vadit nemělo. Kdyby jo, tak si myslím že by tě na to v CARu upozornili. Říkali jen netahat nic těžkýho, nesexovat, nekoupa se a..... o orgasmu ani řeč. Hele,ale teď sem na netu našla že by se do 12tt nemělo sexovat a ani nemír orgasmus, že ty stahy způsobují krvácení. No právě, uděláš dobře partnerovi a ty co?? To já jardovi taky vždycky říkám. A co mě za to uděláš ty?? A on co by nic, ne???To je ale spravedlivost, co?? Hmm, tak to bude asi šok když vám to vyjde na neděli jen po noční do Sanusu, co??

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 to jsme tady dneska taky řešily a littlemouse (musím se jí zeptat aspoň na jméno 😉 ) psala,že snad taky četla,že ty stahy při orgasmu asi nejsou pro to embryjko nejlepší. 😖
Jirka to má s šéfovou domluvený,že neví,jak přijde,podle toho,kdy bude transfér. On je v práci docela postradatelnej,takže s tímhle problémy nemáme. A ona mu na to stejně dá propustku,což je na jednu stranu bordel,ale na druhou stranu, díky za to. 😉

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 taky sem říkala že ji napíšu jak se jmenuje, protože ji psát furt litt.... je dost zdlouhavý 😉 😉 a proč bordel, nadřízený vědí prd jestli byl u doktora on nebo ty. Jarda když tam se mnou jel na odsátí atd tak si taky vždycky bral propustku. Kdyby měli na razítku CAR tak by si samo vzal dovču, ale když tam mají chirurg. centrum, tak ví každý prd s čím u dr byl.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 tak to víš,že jsem ráda,že mu ji bez keců dají a je to v poho. I kdyby tam měli car,tak nám je to jedno. 😉 Hele,teď jsem koukala do alba holčině z diskuze,kam chodím a ona hned po OPU začla baštit estrofem,není to divný? Jen tak mimochodem,hned napoprvé se jí zadařilo a dneska má fotky z UTZ a jsou tam 2.

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 To Jarda má kancelář i firmu plnou chlapů, taiže on by do razítka CARu nešel, protože by to chlapci patřičně komentovali. Tak jestli má problémy s růstem sliznice tak je to možný že to začla hned brát. Protože já jsem před KETEM estrofem brala vždy tak 3 dny před a to by tak odpovídalo. Po OPU máš transfer maximálně za 5 dnů. Tak to je fajn, stejně je to divný, že to někomu vyjde napoprvý a někomu až bůh ví na kolikátý pokus. Proč nejde vymyslet něco na to, aby se to povedlo na poprvý když už musíš IVFko podstupovat. Já jsem včera jardovi říkala že kdyby se povedl první pokus tak že bych za měsíc už rodila jako anina32

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 ? já ho beru už týden. Tak to jsem teda zvědavá.Je to zvláštní,že někomu to vyjde hned napoprvé (a ještě to nazve dlouhou cestou, co bys pak měla říkat Ty) a někomu se prostě nedaří. 😖 a ještě v tom máš šíleně peněz,což taky už nikdo nevidí. Říkám si,co na to všechno může mít vliv..... 😒

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 Po estrofemu roste sliznice jako blázen. Posledně jsem ji měla 9,5 mm. Kolik jsi měla dneska ty?? Já ani nevím od kolika se může provést transfer? Od 7 mm?? To jo, prachy neřeším,ale na jednu stranu vezmi si, co sme mohli za 30 tisíc mít. To by mě taky zajímalo co vše na to má vliv, čeho všeho se vyvarovat atd.Jojo, co bych měla říkat já po 2,5 letech. Kdybych věděla že to bude trvat takhle dlouho tak do toho jdu dřív. Jen nevím, jestli by šel do toho jarda. Třeba po roce chození. Takhle jsme začali po 2,5 letech.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 no vidíš a my po 6ti letech. 😖 Já nevím,mám pocit,že Vodička říkal něco kolem 8 nebo 9 mm. Jinak teda v mým případě už nevím, co víc bych pro to měla udělat, byla jsem těch 14 dní jak v bavlnce. Kromě toho melounu teda. 😒 Myslíš,že to může třeba i dr. nějak špatně zavést?

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 To já taky nevím, co víc bych pro to mohla udělat. kdyť já kromě vaření a mytí nádobí nic nedělala. To není nic namáhavýho. A myslím si, že ten meloun ti rozhodně ublízit nemohl. Neříkám, kdybys ho táhla 10 minut v ruce, ale když sis ho dala jen na kuchyň,linku tak to určo neublížilo. Já si myslím, že to asi špatně zavýst nemůže, kdyť dělohu máš jenom jednu. A když to srovnám s Provazníkem, tak Vodičkovi to trvalo rozhodně dýl, takže myslím že ten si dává fakt záležet aby to bylo tip ťop. Aspoň tak se mě jeví. Vždycky sem říkala že gynekologa jako doktora ani náhodou, ale Vodičku si jako svýho gyndr. dovedu představit. Přijde mě v poho a můžeš se s ním bavit o čemkoliv. To sem ti ani nepsala, v úterý když sem tam přišla, tak tam v čekárně seděli 2 vietnamky a 2 děti. Jedna byla těhotná, tak cca 3-4 měsíc. Sestra zavolala mě a ptala se ji jestli jde na krev. Když sem vyšla od dr, tak obě dvě u sestry a tam jim rukama nohama vysvětlovala, že prednison už nemá brát a utroš ještě jo. Ta druhá malinko česky uměla, ale ta druhá čuměla jako puk. Bych je poslala někam, ať piřjdou až se naučí česky. S náma by se taky nikdo např. v Něměcku nebabral. Ale je mě to divný, vietnamka a IVF???? I když vím, že když sem tam 2x byla tak tam taky byla vietnamka, ale přítele (manžela) měla čecha.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 no právě. a mně teď (a Tobě vlastně taky) vychází na transfér Provazník. ☹ Už když mi dělal tenkrát ten UTZ,tak mi to přišlo takový rychlý a odbytý,tak z toho mám strach,aby to taky neodbyl. ☹ Vodičku mám taky ráda a hned bych ho vyměnila za toho svýho stávajícího gyn. 😀 tak s těma vietnamkama je to taky síla. Co se tam cpou,když se ani nedomluví. Ale ono je to všude, u nás ve fabrice dělají poláci a když tenkrát dělali nábory,tak jim pořizovali hromadu překladatelek (muselo se to fakt vyplatit), všechny návody a papíry se překládaly do polštiny a když se s něma nedomluvíš,tak je to Tvůj problém,ne jejich. 😠 Prostě hnus.Jéé, zrovna mi dorazil Jiří. 😀 Tak já se valím vydrhnout na ten sexík. 😀 😀 A stejně ho sem budu muset pustit,aby si mohl ošéfovat tu svoji "bezva" hru. 😉 Tak zatím ahoj,

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 A jo, tak to doufám, že půjdu už v neděli. To budu 17 DC. Ale to tam může být taky nebo i Novotná. Mě vždy ze začátku přišel normoš, protože u Vodičky jsme byly jen na tom vstupním povídání a pak jsem snad 3x byla u něho, ale když jsem pak byla zase u Vodičky, tak mě to přišlo že je prostě lepší. Stejnak by mě zajímalo, co to má za smysl tam být 1 den v týdnu. Dřív tam byl celý týden a teď jen 1 den. No nevím, sestra si mohla ruce a nohy přelámat aby jim to vysvětlila. Ta jedna trochu rozuměla, ale ta druhá čuměla jako puk. tak papa, já se jdu nažvejknout.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 no mě fakt stačila ta 1návštěva s ním a důvěru ve mně nevzbudil. 😖 Možná to bylo tím,že tam bylo hodně lidí a měl skluz,tak to chtěl dohnat,nevím. Já myslela,že tam bývá v pondělí a pak právě o víkendech. No mám z toho dost blbej pocit,ale co nadělám, někdo mi to tam strčit musí. 😒
co jsi měla dobrýho? 😉 Sex asi dnes nebude, Jiří má v telce válečný dokument - prosil jak štěně,jestli ho nechám koukat,a pak už bude moc unavenej,jak ho znám. 😒

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 jojo, možná je to tím, ale on imr vére chodí pozdě. to u Vodičky se mě stalo jen jednou že já už seděla v čekárně a on přišel. Je tam v pondělí a v sobotu o víkendu mě dělal ET. A myslím že se nějak doktoři střídají, třeba když tam má Vodička 3 svý pacientky a Novotná 1 tak to dělá on a vezme i tu jeji a opačně. Od oběda meruňkový knedlíky a teď si jdu dát výborný kontryhelový čaj 😝 😝 😝 😝 a červený vínko. Jiří jeden. To Jardy je naproti u souseda, natírají trámy do podkroví. A asi moc neřeší ani to že už má 2 hodiny po vycházkách.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 jdu na to strategicky, nechám ho koukat na oblíbenej pořad a pak ho znásilním. 😀 Jestli teda dřív neusnu, jsem dnes nějaká hotová. 😒 Hmm, meruňkový knedlíky bych si taky dala. 😉 Jarda má neschopenku,že píšeš,že už má po vycházkách? Myslíš,že ten Estrofem na tu sliznici nestačí? Já bych měla asi strach do sebe cpát ještě něco mimo.

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 jojo, už je měsíc doma, od 4.června a ještě měsíc bude, na kontrolu jde až 15.8. a včera tady na něm byla kontrola. Estrofem na sliznici stačí, ale já ho teď neberu.

martina_81
12. črc 2012

@petrufa86 tak to podporuješ jinak,jo? 😉 a v kolik na něho byli? Mně pořád každej říká,že jsem srab,že mi stejně nikdo nepřijde,ale já se prostě bojím a vycházky dodržuju,když už někam jdu.

petrufa86
12. črc 2012

@martina_81 jojo, tak jak sem vyčetla taky na koníkovi a i jinde. Grepový džus, červený víno a ten kontryhel. Vycházky má od 12-18 hod a kontrola přišla v 8,45 hod ráno a my ještě spali. A když tý babě řekl že jde na kontrolu až 15.8. tak se strašně divila až tak poždě a říkala ať si dává bacha že chodí i večer, takže je teď posranej někam jít po 6 hodině. Jojo, prý teď chodí jak blázni.

littlemousecz
13. črc 2012

@petrufa86 @martina_81 ahoj holky, jste se teda rozepsaly včera. A s tím jménem si s délkou moc nepomůžete, jemnuju se Michaela 😀 Ale zkraťte si to jak chcete. Honza mi říká Mišičko, tak proto littlemouse.
Jinak teda jsem myslela, že když vynechám to ranní kakao, tak mi nebude blbě, jak včera a dala jsem si ovocnej čaj, celozrnnej chleba, sýr a šunku a je mi úplně stejně. Takže budu mít asi teď permanentně stavy jako po opici. Fakt paráda. Ale zatím nebliju a dá se to zvládnout.

martina_81
13. črc 2012

@littlemousecz my si to nějak zkrátíme,neboj. 😀 😀 to jsme se ještě moc nerozepsali,jen pár zpráviček. 🙂 Ono asi bude jedno,co si dáš,hlavně,jestli se to teda dá zvládnout. 😉
@petrufa86 Z toho mám taky strach,že mi přijde někdo ráno,budu chrnět a neuslyším zvonek. 😒 prý můžou chodit od 8 do 22,ale to mi přijde hodně pozdě. nedokážu si představit,že bych tak pozdě večer někomu otevřela. 😖
Jak jsi dopadla na UTZ, kdy budeš mít IUI? 🙂

petrufa86
13. črc 2012

@littlemousecz neboj, blití ještě určitě přijde 😝 😝
@martina_81 já to včera hledala na netu jak můžou chodit a prý můžou přijít kdy chtějí, ale nejpravděpodobnější to je mezi 8-20 hodinou. Prý jim po 20 hodině nemusíš otevřít, ale.... Jak jsem dopadla?? Na ho.... mám celou den náladu na bodu mrazu, i jarda mě v autě říkal že sem nějaká skleslá. Takže: na pravé straně stále malé folíky - asi 3-4 ks, na druhý straně ten jedne veliký, ale v úterý měl 10 mm a dnes jen 11,1 mm. Což je na 14DC málo. Clostil jsem měla i minulý rok v srpnu tak dr hledal jak to vypadalo tam a to jsem 15 DC měla folík 17 mm. Takže ještě jeden UTZ v úterý a uvidí se. Dr říkal že můžu mít ovulku dýl, proto roste takhle pomalu nebo že nedoroste, ale já tomu moc nadějí nedávám. Počítám už s tím že IUI se tento měsíc konat nebude. Jediný co je dobrý je vysoká sliznice. ☹ ☹ ☹ My si prostě musíme všchno vyžrat 😝 😝 😝

martina_81
13. črc 2012

@petrufa86 to snad není pravda, to mě moc mrzí. ☹ ☹ Ale tak snad do toho úterka doroste a půjde to,ne? 😒 Je to teda v pr......, jak píšeš, prostě si musíš zkusit všechno. ☹

petrufa86
13. črc 2012

@martina_81 já nevím, byla jsem z toho tak v pr.... že sem se doktora zapomněla zeptat proč to neroste.

martina_81
13. črc 2012

@petrufa86 tak třeba v to úterý už to bude ok. 😒 Třeba máš vážně ovulku později,já nevím,nerozumím tomu. ☹

petrufa86
13. črc 2012

@martina_81 já taky ne. Jen co sem teď koukala na net, tak by měl folík růst 2 mm denně, takže když sem měla v út 10 mm, dneska by měl mít 16 mm.