CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
17. srp 2012

@pajjaa aha, tak to ani nevím, že po mě někdo šel, ale já jsem vlastně šla ještě za sestrou protože mě zapomněla vytisknout 1 recept. Já možná ještě posečkám, zkusím až příští týden. A říkal ti taky vodička že když budou // tak ť radši přijdeš na krev??

martina_81
19. srp 2012

@petrufa86 tak myslíš,že do Sanusu ani nemusím volat a ptát se na tu štítku? 😒 Čekání na výsledky genetiku mě nějak netrápí,když na imuno jdem až 1.října.ale za chvíli bude září,tak ono to uteče. 😉

petrufa86
19. srp 2012

@martina_81 raději si tam zavolej ať máš jasno, ale řekla bych že na 80% test na štítku dělají 😉

antana123
20. srp 2012

@petrufa86
@pajjaa
tak držím palce at vám IUI výjde 😉
@littlemousecz mimčo je úžasný 😵 😵 😵 hele odkud si???my jezdili taky do Jihlavy
@martina_81 super že nikdo v práci neotravoval otázkama 😉

antana123
20. srp 2012

@luucia no je super že to prostě vyšlo 🙂 já už se smiřuju i s tím že nám řeknou že jen IVF

littlemousecz
20. srp 2012

@antana123 díky, bydlím kousek od Novýho Města n/Mor.

antana123
20. srp 2012

@littlemousecz aa to je kousek já v Přibyslavi 😉

petrufa86
20. srp 2012

@martina_81 tak co, volala jsi tam?
@antana123 díky moc.
@littlemousecz na záčátku těhu tě bolely prsa celý??? Mě už cca od pátku bolí strašně bradavky. Jardovi sem už zakázala na ně šahat 😀 😀 😀 😀

antana123
20. srp 2012

@petrufa86 a kdy budeš testovat????

petrufa86
20. srp 2012

@antana123 Dr mě říkal že až tak 27-29týho, ale já to asi zkusím v páítek. Uvidím 😉

antana123
20. srp 2012

@petrufa86 budu na tebe moc myslet 😉

pajjaa
20. srp 2012

@martina_81 delaji jestli se bavis o hormon. profilu - ja si volala na vysledky dnes 🙂

littlemousecz
20. srp 2012

@petrufa86 no mě tak nějak bolely celý, pokud jsem se jich dotkla, jinak ne. bradavky mě bolely permanentně, i když jsem na ně nešahala.

petrufa86
20. srp 2012

@littlemousecz to mě nebolí celý prsa, jen ty bradavky a i když se jich nedotknu. Když se jich dotknu tak bolí, když ne, tak nebolí, ale jen je cítím.

anina32
20. srp 2012

@petrufa86 mě taky bolely bradavky a manžel měl zákaz. Tak to vypadá nadějně😉 Jinak vás všechny zdravím z porodnice, ještě pořád 2 v 1, tak snad prý zítra...

petrufa86
20. srp 2012

@anina32 že by? mě už teď bolí i když si o ně zavadím tričkem atd. To si děláš srandu, stále nic?? Tak snad zítra už to dopadne a malý se narodí přesně na termín 😉

anina32
20. srp 2012

@petrufa86 pořád nic a podle ultrazvuku 4,5 kila, bude to fuška, asi budu nakonec ráda za císaře.

petrufa86
20. srp 2012

@anina32 to si děláš srandu, ne? A proč ti to teda už nevyvolali dřív.? Takovýho macíčka. To budeš moct rovnou uklidit 56 velikost a vytáhnout 62.

littlemousecz
21. srp 2012

@petrufa86 no mě bradavky bolí doteď. a když si omylem o ně zavadím trikem nebo rukou, tak bych se počůraa bolestí.
@anina32 tak to je mazec, nechápu, proč tě trápí tak dlouho, když je prcek tak velkej.

petrufa86
21. srp 2012

@littlemousecz tak uvidíme co se z toho vyklube 😉 🙂

littlemousecz
21. srp 2012

@petrufa86 třeba už se tam něco klube 😉

petrufa86
21. srp 2012

@littlemousecz kéž by 😉

littlemousecz
21. srp 2012

@petrufa86 já myslím, že určitě jo. Otázka je, jak to dopadne a já věřím tomu, že dobře. 😉

petrufa86
21. srp 2012

@littlemousecz já doufám, že by to snad dopadlo dobře, injekce na ředění krve píchám, takže žádný sraženiny nebudou. Ale co já vím

littlemousecz
21. srp 2012

@petrufa86 no nezbývá nic jinýho, než čekat.... já taky doufám, že už mám to nejhorší období skoro za sebou a 4.9. uvidím krásný pohyblivý miminko na tom screeningu.

petrufa86
21. srp 2012

@littlemousecz jojo, to máš pravdu 😉
@anina32 dneska ti svítí na počítadle nula a jseš v tabulce co mají dnes termín, tak doufám, že mrňous fakt na svět už konečně vykoukne 😉

martina_81
21. srp 2012

@petrufa86 jj, volala a vyšetřují. Jsem si to myslela,ale jistota je jistota. 😉
@pajjaa ahoj, já už tam cinkla a zeptala se, radši. Přece jen už je to pár měsíců,co nám říkali výsledky HP,tak jsem si nebyla jistá. 🙂

petrufa86
22. srp 2012

@martina_81 tak jsme si to mysleli dobře 😉

anina32
22. srp 2012

@petrufa86 ahoj tak už jsme porodili. Petříček se narodil včera, přesně na termín 21.8 v 18.20 😉má 52 cm a 3920g, přirozeně, nedali mi ani epidurál a to jsem o něj prosila, byl to masakr, ale stalo to za to. no nebyli bysme to teda my aby to bylo úplně bez problémů, takže nejdřív museli rozdejchavat malýho, ale hned se chytl, apgar skóre 4-9-10, ale říkaj že nejvíc záleží na tom posledním čísle, tak snad už to bude dobrý. A pak když opadla první euforie a poslali jsme sms kam se dalo, tak jsem pro změnu zkolabovala já. Měla jsem velkou ztrátu krve a udělalo se mi slabo a prostě si 2 hodiny nepamatuju. Dali mi nějaký kapacky a napojili na přístroje a když jsem se v 11 v noci probrala tak jsem myslela že mám malýho ještě v břiše a jsem napojena na monitor a ptala jsem se kdy už se narodí. No byl to masakr, ještě že tam byl se mnou celou dobu manžel, prej jsem blouznila a mluvila že spaní, teda von to nebyl spánek. Přes noc si mě nechali na jipce, dneska jsem taky ještě měla kapacku, ale snad už to bude dobrý. Malýho mám v inkubatoru kvůli ty moji cukrovce, dávají mu kvůli tomu glukozu a antibiotika kvůli tomu dýchání, ale snad ještě zítra a pak už by mi ho měli dat na pokoj. Aspoň se zatím dám do kupy i já, protože je pravda že dneska jsem byla docela k nepoužíti. Ale chodím kojit, a už to začíná jít. Von jak je velkej tak mu museli dávat i cizí mlíko 5 ml, při každým kojení. A teď večer jsme zjistili podle váhy před a po že, už vypil 5 ml ode mě, tak už mu nic nemuseli přidat. Nejde mi sem dat fotka z mobilu, tak až budeme doma a dostanu se k počítači. Byla to fuška ale stalo to za to, moc držím palce ať to taky vyjde😉