CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
2. říj 2012

@martina_81 já byla taky natěšená na prosinec a myslím že to neklapne ted laparka když budu dost optimistická tak možná v listopadu první snažení a na poprvé to neklapne určo tak nám to třeba výjde spolu v tom únoru 😉

martina_81
2. říj 2012

@antana123 tak aspoň vím,že tady nebudu strašit sama. 😉 Nj, snad nám to nějak uteče.

antana123
2. říj 2012

@martina_81 sama tady určo nebudeš to bud v klidu mám docela z too strach snad to zvládnu akluci doma taky ....uteklo to doufám že to k něčemu bude ta laparka

littlemousecz
2. říj 2012

@martina_81 my když šli vloni v listopadu do Sanusu poprvé, tak jsem si taky říkala, že leden to jistí a nakonec z toho byl červen 😉

petrufa86
3. říj 2012

@martina_81 tak to tě chápu, to by mě taky dostalo. Takže až si půjdu do Sanusu zažádat o doporučení tak radši utratím 500 kč za vlak a pojedeme do Prahy k Malíčkový. Všichni ji chválí a výsledky má za 2 týdny, max 3. takže by mě zajímalo co jim v HK bude trvat tak dlouho??? ale na druhou stranu lepší mít imuno za těch x nekonečných týdnů než zase třeba další neúspěšný transfer, ne?? Já vím, mě se to kecá, ale reagovala bych stejně. 😒

petrufa86
3. říj 2012

@martina_81 nebudeš, budu tady strašit s tebou, takže 😀 😠

evaav
4. říj 2012

Ahoj holky po delší době Vám píšu přeji Vám hodně sil chápu,že to je na zbláznění já na první dítko čekala 4 roky na druhé 3 určitě se vám všem zadaří ráda bych vám poslala nějakou naději a radost moc vám držím pěsti.Já bych třeba občas napsala,aůle nerada bych vás otravovala tak vás alespon chci povzbudit

martina_81
4. říj 2012

@petrufa86 prý to není tak jednoduchý řekla dr.,když viděla moje zděšení nad 10-12 týdny. Prý se to dělá na 3 etapy a je to složitý, není to tím,že by tam snad pila kafe (asi jsem ji naštvala). 😖 A s tou Prahou Ti nevím. Holčina z druhé diskuze se teď objednávala do Prahy (nevím teda ke komu) a vezmou ji až koncem listopadu,takže čekačka stejná jak u mě v Hradci. Jinak jasně, taky si radši počkám,než plácat embryjka a třeba zbytečně. Ale když si představím, že výsledky budou tak možná v prosinci, třeba ještě něco najdou, takže léčení a pak znova objednat na imuno a zase čekat na termín,než nás vezmou a další 3 měsíce na výsledky, no mě snad mrskne. ☹ ☹
@evaav ahoj Evi, jsem ráda,že jsi se ozvala a že je všechno v pořádku. Proč bys otravovala? 😉 Klidně napiš a povzbuď nás v tom nekonečným čekání.....
@antana123 Ty už máš po laparce? A jak to dopadlo? 😉

antana123
5. říj 2012

Ahoj holky .-)
mám to za sebou našli obrovský srůsty vše odstranili profoukli mě a ted by tomu abych otěhotněla už nemělo co bránit tak snad

petrufa86
5. říj 2012

@antana123 super zpráva, takže už tomu nic nebrání. A věř tomu, hodně holčin do 3 měsíců po labaprce otěhotnělo, tak to budeš třeba zrovna taky ty.
@martina_81 nojo, holt s tím nic nenaděláš když to nejde uspíšit tak to holt nejde. Ty aspoŇ víš, že třeba v únoru půjdeš na transfer, ale já to mám fakt v nedohlednu. Já tady budu strašit i za rok. Já schválně napíšu holkám z tý mý 2 skupiny co mě ohledně imuna v praze napíšou.

antana123
5. říj 2012

@petrufa86 díky 🙂

petrufa86
5. říj 2012

@martina_81 hele, tak sem si psala s 3 holčinama na naší diskuzi co byly na imunu u malíčkový a všechny 3 odpovědi byly stejný. Objednala je za cca týden, po 14 dnech jí napsali e-mail a ona jim na něj poslala výsledky. Takže by mě fakt zajímalo co s tou krví a spermoušema v HK dělají. 😒

montysek
6. říj 2012

Ahoj holky, moc Vás zdravím - po dlouhé době jsem přišla nakouknout, jak se máte. 🙂

@martina_81 Čtu, že řešíš v HK imuno.Holka, já když chodila do Sanusu v Ji, tak mi sám doktor řekl, že dřív posílali na imuno z Ji do HK ale že tam to trvá tak šílenou dobu, že už tam lidi neposílají a posílají právě do Prahy k dr.Malíčkové a je opravdu úžasná.Skutečně do týdne objedná a do 14 dnů jsou výsledky.Takže by možná stálo za to se na to v HK vykašlat a frčet do Prahy. 😉

@antana123 Držím pěsti, ať je laparka úspěšná a ať se brzy zadaří! 😵

@littlemousecz Tak mamino, půlku už máš téměř za sebou, to tak letí! Jak se citíš? Necháte si říct, co čekáte? 🙂

montysek
6. říj 2012

@petrufa86 Nevěřím, že tady budeš "strašit " ještě za rok - prosím Tě, čápi na Tebe dělali téměř nálety, tak to by bylo, aby nebylo... 😉

antana123
6. říj 2012

@montysek Ahoj jak se máš co nového u tebe???
moc děkuju no uvidíme ani tohle není daný že pomůže
dr. mi dnes říkal že srůsty byli komplet přes celou dělohu a srostený i střevo takže sranda ted máme 6 týdnu pauzu a pak ten kolotoč zase roztočíme
ležela sem v H.B a maximální spokojenost lepší přístup sem nezažila ještě

montysek
6. říj 2012

@antana123 Ty jo, tak to je dobře, že jsi na tu laparku šla! To by mohlo teď klapnout.... 😀 No, já změnila centrum - díky bohu 🙂 a čekáme mrňouse ale je to čerství, takže ještě se radši moc neraduji, protože se přeci jen může cokoliv stát ale musím doufat, že to bude dobrý... 🙂 V úterý bych měla začínat 10tt pokud dobře počítám. 😀 No a pani doktorka v tom jiném centru zjistila příčinu našich neúspěchů. 😠 Bohužel mi udělali špatně císaře a sešili mi dělohu tak hrozně, že mi jí úplně zdeformovali v tom místě a tutíž se mi do dělohy nemohla katetrem vůbec dostat.Naštěstí tam nic nezavádějí bez ultrazvuku jako v Jihlavě,takže to zjistila, protože vždy narazila do té deformace a do dělohy jí to nepustilo, takže mi to musela různě propíchávat a prostříhávat, aby se mi dovnitř dostala.No, bylo to něco ale dostala se mi tam.Takže i doktorka řekla, že pokud to v Jihlavě dělali bez ultrazvuku, tak narazili jako ona a v domění, že jsou v děloze vše dávali před dělohu.... 😠 No, díky bohu, že jsem tam nešla na další pokus! 🙂

petrufa86
6. říj 2012

@montysek holka věř tomu. No sice čápi dělaly nálety, ale vidíš jak to dopadlo. 😒 Jinak s tím imunem to u mě Maličková jistí 😉

@antana123 už aby to bylo aby se mohl kolotoč roztočit, co???

antana123
6. říj 2012

@montysek jůůů tak to potichu gratuluju 🙂 a super že na to přišli 🙂
mě taky řekli že tohle mohla být ta přičína proč to nešlo ale taky nemusí to se ukáže časem 😲
@petrufa86 jo jo to zas bude nrvů bude po pohodičce

petrufa86
6. říj 2012

@antana123 to je nejhorší že ti řeknou že to může být příčina a taky ne. To je jako u toho mýho potratu, taky za to asi můžou ty trombofilní mutace ale taky ne, takže se může stát že zase potratím ale úplně kvůli něčemu jinýmu 😒 😒 Ale myslím že ty nervy za to stojí, ne???? 😉

antana123
6. říj 2012

@petrufa86 jo to víš že stojí 🙂 já sem ráda že jsme to podstoupila můžu si říct že jsme proto udělala dost 😉
snad se nám poštěstí oběma brzo 😉

littlemousecz
7. říj 2012

@montysek Ahojky. Jo, letí to hrozně rychle. Je mi už fajn, počáteční opicoidní stavy už pominuly, žáha mě pálí jen občas a tak si začínám užívat. Jestli si necháme říct, co to bude, ještě nevím. 22.10. půjdu na utz ve 20tt, tak uvidíme, do té doby se rozmyslím. Třeba se nám Bublinka neukáže a budeme to mít vyřešený 🙂 Tobě držím palečky, ať to dobře dopadne. To je mazec, že na to nepřišli v Jihlavě. Já jsem teda s Jihlavou spokojená 😉. No uvidíme, jaký bude druhý kolo.

petrufa86
8. říj 2012

@antana123 kéž by, já včera jardovi říkala že bych ještě teď chtěla na tu imunologii abychom to měli všechno hotový, ale že chci do Prahy, dál sme se o tom nebavili, tak nevím. Stejnak musím nejdřív skáknout do Sanusu pro doporučení abychom to neplatili.
@littlemousecz nám kdyý se to podruhý povedlo tak já byla rozhodnutá že to chci vědět, Jarda že ne. teď se sousedům před měsícem narodil Ondra a oni nevěděli co to bude a Ondra(táta) říkal že to je takový docela dobrý adrenalin čekat na tom porodním sále co vyleze. Takže po tomhle rozhovoru s ním sem rozhodnutá že to jednou taky nebudu chtět vědět 🙂

littlemousecz
9. říj 2012

@petrufa86 no já bych se překvapit nechala, ale Honza to vědět chce. Moc si přeje holčičku. Ale jsme rozhodnutý, že pokud se nám neukáže toho 22. 10. na tom velkým utz, tak už se pak necháme překvapit.

petrufa86
9. říj 2012

@littlemousecz takže ty by jsi byla vděčná za to kdyby se prcek neukázal, co??? Aby bylo překvápko?? A do práce chodíš?? A v poho??

littlemousecz
9. říj 2012

@petrufa86 No já jo 🙂. Ale uvidíme. Mě je to celkem jedno, ale zase by mi bylo líto Honzy tak jsme se takhle domluvili a v podstatě to rozhodne Bublinka za nás 😀. Do práce pořád chodím. Je mi fajn. Už jem zvládla i služebku do Prahy a taky v pohodě.

martina_81
13. říj 2012

@petrufa86 @antana123 @littlemousecz tak se zas po delší době hlásím a koukám,že jsem o nic nepřišla,že je tady pořád téměř mrtvo. 😀 😀
@antana123 super,že už to máš za sebou a můžeš se snažit. 😉
@petrufa86 já teď vydržím,ale kdyby jsme měli na to imuno jet potom znovu, tak řeknu Vodičkovi rovnou,že chci do Prahy, že nervy na další půl rok čekání nemám.
@montysek ahooj, myslela jsem na Tebe,když tady holky nedávno psaly,že se Ti v jiným caru zadařilo. Tak přeju, ať je všechno v pořádku. 🙂 ale ta Jihlava je normálně na žalobu. měla jsem nervy jak blázen, když jsem to četla. měli by vám vrátit peníze, když nebyli schopní to zjistit, to je fakt síla. 😠 😠 Jinak už jsem psala Petře, že teď na to imuno vydržím,ale kdyby jsme tam měli v budoucnu jet znovu,tak chci do Prahy.

petrufa86
14. říj 2012

@martina_81 my se s Jardou domluvili že ještě něž půjdem na další pokus který je v nedohlednu že si necháme to imuno taky udělat, je to poslední věc kterou nemáme. Takže zítra volám do Sanusu abych se k Vodičkovi objednala aby mi napsal doporučení a až ho budu mít tak se objednávám, ale my pojedeme do Prahy k Malíčkový. 😉

antana123
15. říj 2012

@martina_81 mrtvo tady je 😀 😀 😀
holky dostali jste normálně ms po laparce????já jsme dneska 31DC a nic

martina_81
15. říj 2012

@antana123 no já začla po laparce špinit, pak jsem týden trochu krvácela, takže další ms jsem dostala až o měsíc později a ne za 14 dní,jak jsem ji měla původně mít.
@petrufa86 a vsadím se,že výsledky budeš mít dřív, než my z HK. 😒 ale co už, jsem s tím smířená. Holčina z diskuze,kam chodím (teď už nějak ne),tak řekla v caru,že chce imuno a dr. se jí prý téměř vysmál a tvářil se,že je to nanic, ale papíry jí prý napsal,že když to teda chce. To je přístup,co? 😖

antana123
15. říj 2012

@martina_81 díky 🙂 já po zákroku nic ani kapka a ani špinění ms jsme dneska teda dostala a dnes jdu na kontrolu tak snad mi dr. řekne víc a poradí mi co dál 🙂